Jump to content

Το επιστημονικο Λονδινο υποκλινεται στο "φαινομενο" Νατασα


Dr Lecter

Recommended Posts

επειδη ειμαι ανθρωπος ψυχολογιας και οπως βλεπω πολλοι κατεστραμενοι τυγχανουν λαμπρης ''καριερας'' Βρετανια μερια,περνω κουραγιο,λεω να κανω καμια κατεβασια προς τα κει κατα το 2012-13...

Ωρε πουστη μου τι εχει να γινει...filpolis subconsultant psychiatrist....τρομος... :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...

Επιστρέφει στην Αθήνα η Νατάσα Καραμανλή

Ο πρώην πρωθυπουργός επέλεξε να λείψει από την κρίσιμη ψηφοφορία στη Βουλή καθώς ήθελε να βρίσκεται κοντά στη γυναίκα του στο Λονδίνο και φοβήθηκε ότι οι απεργιακές κινητοποιήσεις θα τον «καθήλωναν» στην Αθήνα. Τελικά όμως θα επιστρέψει μαζί με τη Νατάσα, η οποία και ολοκλήρωσε την ιατρική της έρευνα :splats: στο πανεπιστημιακό νοσοκομείο King's του Λονδίνου.

Δεν έχει γίνει ακόμη γνωστό αν θα περάσουν εδώ τις γιορτές ή θα πάνε στο εξωτερικό όπως συνηθίζουν να κάνουν από τη στιγμή που ο Κώστας Καραμανλής εγκατέλειψε την πρωθυπουργία.

emdots

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν έχει γίνει ακόμη γνωστό αν θα περάσουν εδώ τις γιορτές ή θα πάνε στο εξωτερικό όπως συνηθίζουν να κάνουν από τη στιγμή που ο Κώστας Καραμανλής εγκατέλειψε την πρωθυπουργία.

Γιατί βρε συνάδελφοι είναι πανελλήνια μεταδιδόμενη είδηση το που θα κάνει τις Χριστουγεννιάτικες διακοπές της η Νατάσα, μια άπειρη, βυσματική Ιατρός, πρώην νηπιαγωγός;

Τότε, θα πρέπει να αποτελεί είδηση και το που θα κάνει τις Χριστουγεννιάτικες διακοπές της η karanti_maria, έμπειρη, τίμια, αξιοκρατικότατη μεγαλοχειρουργός, και πλούσια κληρονόμος. Έχουμε και λέμε λοιπόν:

Σκέφτομαι να κάνω καμιά δυο κατεβασιές σε Χιονοδρομικό Κέντρο της Μακεδονίας, για να θυμηθώ το σπορ. Ελπίζω μόνο να μη σπάσω κανένα γοφό...

Προτιμώ πάντα Ελληνικά μέρη για σκι, έστω κι αν αυτά του Εξωτερικού είναι καλύτερα και φθηνότερα!

Μετά θα πιω πολλές καυτές σοκολάτες δίπλα στο τζάκι και θα απλώσω τις γάμπες μου στις βελέντζες...

Θα κλειστώ με το δικό μου για κανένα ερωτικό τριήμερο στο εξοχικό μας στο βουνό.

Θα πάω για θερμή χειμωνιάτικη λουτροθεραπεία σε Ιαματική Λουτρόπολη, κλείνοντας ξενοδοχείο για 5-6 ημέρες.

Θα επιδιώξω να κάνω πραγματικότητα μια παλιά μου φαντασίωση, έρωτα στην ιδιωτική πισίνα με τα συντριβάνια, έστω κι αν γνωρίζω πως μπορεί να υπάρχουν κρυμμένες κάμερες ασφαλείας!

Θα διαλέξω αρώματα, ηλεκτρονικά εξαρτήματα, αξεσουάρ που μου αρέσουν και θα τα παραγγείλω όλα από το internet, στις εκπτώσεις του Ιανουαρίου, στο ένα τρίτο της τιμής! (Δεν είμαστε και κορόιδα να ψωνίζουμε ακόμη από την Ελλάδα)

Θα επισκεφθώ τη θεία μου στην Αθήνα για λίγες ημέρες, γυρίζοντας λίγο στην πόλη με τα ξαδέρφια μου.

Θα περάσω λίγες ημέρες βοηθώντας κακοποιημένες και παρατημένες γυναίκες και παιδιά. (Μέσα στη βοήθεια περιλαμβάνεται και η εκδίκηση, που είναι αμείλικτη)

Ελπίζω να τύχουν και οι δικές μου διακοπές τόσο μεγάλου ενδιαφέροντος όπως αυτές της Χειρουργού Νατάσας... :splats: :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα κλειστώ με το δικό μου για κανένα ερωτικό τριήμερο στο εξοχικό μας στο βουνό.

Υπάρχει άνθρωπος στον έρμο τούτο κόσμο που περνάει τέτοια μαρτύρια;

Δε μπορώ να εκφράσω παρά μόνο την απεριόριστη συμπόνια μου. :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 year later...

Ξεκίνησε δουλειά η Νατάσα Καραμανλή..

Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος χειρουργού έχει απο τις αρχές του νέου χρόνου η Νατάσα Καραμανλή και ήδη ξεκίνησε εργασία στον ιδιωτικό τομέα και συγκεκριμένα σε ένα ερευνητικό κέντρο στο Χαλάνδρι και σε μια κλινική στο Παγκράτι. Σύμφωνα, μάλιστα, με την Real News κοινός παρονομαστής και στις δύο δουλειές είναι τα προβλήματα του μαστού, πάνω στα οποία έχει ειδικευθεί. Ειδικότερα, η Νατάσα Παζαϊτη έχει ενταχθεί στο γυναικολογικό τμήμα και μετέχει στις έρευνες που γίνονται για τον καρκίνο του μαστού, αλλά και στις εξετάσεις, όπως είναι η μαστογραφία, η κυτταρολογική εξέταση κ.α.

http://www.trelokouneli.gr/2012/01/blog-post_1057.html

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με προβληματίζει το γεγονός ότι η "συνάδελφος" εργάστηκε στο ΛΑΪΚΟ από τον Φεβρουάριο του 2007 έως και τον Νοέμβριο του 2011, διάστημα δηλαδή 4 ετών και 10 μηνών. Έκανε και αγροτικό από το οποίο αναγνώρισε 6 μήνες χειρουργική.

Τους υπόλοιπους 8 μήνες δε γνωρίζω πως, πότε και που ειδικεύτηκε.

Πιθανολογώ ότι τους αναγνώρισε από το στρατό.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Ααααα ήμουν κι εγώ στο Λαϊκό! Ήμουν παθολογία στο τέταρτο έτος και θυμάμαι ακόμα να παίρνει τηλεφωνο και να λέει «Ναι, η Νατάσα είμαι»! Και να το λέει με ένα ύφος! Τι να σας λέω! Ήμαστε και στις ενδοσκοπήσεις και ακόμα με εκπλήσσει πώς κανένας φοιτητής ή ειδικευόμενος ή ειδικευμένος (ή και καμιά νοσοκόμα εδώ που τα λέμε) δεν της έκανε καμιά γαστροσκόπηση με το ζόρι...

Πάντα ήμουν και πάντα θα είμαι της άποψης ότι το να κοιτάς τι κάνουν οι άλλοι μόνο εμπόδιο είναι, αλλά όταν κοροϊδεύουν τον κόπο σου έτσι ξεδιάντροπα... δεν μπορείς, σου ανεβαίνει λίγο η πίεση!

tomato.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 year later...

Κάτι τέτοια διαβάζει η μάνα μου και αρχίζει το χώσιμο....«Γιατί ΕΣΥ κάνεις 800 χρόνια να τελειώσεις την ειδικότητα και ΑΥΤΗ τελείωσε αμέσως?....Γιατί ΑΥΤΗ παντρεύτηκε τον Κωστάκη κι ΕΣΥ όλο με κάτι ρεμπεσκέδες κάνεις παρέα?....Γιατί ΑΥΤΗ την πήραν στο Λονδίνο κι ΕΣΕΝΑ σε έστειλαν στου διαόλου την άκρη?».

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.