Jump to content

Inception. Το είδε κανείς?Κουβέντα για το τελος...


Recommended Posts

πιο αριστερά από κει που επιλεγεις στυλ και μεγεθος γραμματοσειρας, υπάρχει η επιλογή "other styles",

από όπου μπορείς να επιλέξεις το spoiler για να "κρυψεις" το κείμενο που εχεις μαυρισει με δεξιο κλικ.

Ευχαριστώ πολύ, τα έφτιαξα όλα. Να ΄σαι καλά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι!! Βρηκα τη λύση!

Εφοσον η ταινία στην αρχή και στο τελος εχει την Κοινή σκηνή με τον Leo να μιλά στον Ασιάτη, εχει παγιδευτεί εκει μέσα και γυρνά ξανά και ξανά σε αυτόν. :D

δεν εχω διαβάσει καμια απο τις απαντήσεις σας.

Απλά χαρηκα που έμαθα να βάζω Σποιλερ και ειπα να πω τη σοφία μου.

Ελπιζω να μην σκηνοθετηθούν και αλλες ταινίες σαν και αυτή. δεν θα το αντέξω. Θέλεις extra vitamins πριν μπεις για να την παρακολουθήσεις..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν, το είδα κι εγώ ( κατέβασμα, όχι σινεμά blushing.gif ) και έχω να πω πως αξίζουν 4 πράγματα...

1) Τα special effects.

2) Το σενάριο, χωρίς να είναι κάτι φοβερό.

3) Ο Michael Caine, ο οποίος παραμένει άρχοντας και έχει την τέλεια προφορά !!!

4) Ο Cillian Murphy, ο οποίος έχει μια αξεπέραστη σάϊκο φάτσα !!!

Αυτά, νομίζω πως δεν αντέχει σε βαθύτερη κριτική....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σίγουρα δε σου επιτρέπει η ταινία να αφαιρεθείς δευτερόπλεπτο- από τη 1 κουραστικό σύμφωνοι, από την άλλη όμως δεν προλαβαίνεις να βαρεθείς σίγουρα! Καιρό είχε να παιχτεί κάτι το διαφορετικό που να μου κρατήσει το ενδιαφέρον! Πάντως το διφορούμενο τέλος και εμένα με εκνεύρισε...;/

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ειδα σημερα...ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!In the end his 'life is a dream' (double entendre fully intentional).Το τέλος μου θύμισε και λίγο το Τοταλ ρεκολ :)

Ινβιτρο, μήπως να διάβαζες το λινκ του Ανδρέα, γιατί μου δίνεις την εντύπωσή οτι βρήκες την ταινία ιδιαίτερά δυσνόητη (όχι οτι δεν σε καταλαβαίνω). Εξεπλάγην λιγάκι από την ερμηνεία σου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να διαφωνήσω με τους προλαλήσαντες και να πω πως η ταινία είναι φέσι!

Και τέλος πάντων, όταν θέλεις να κάνεις τέτοιου είδους ταινία ΔΕΝ χρησιμοποιείς το Ντι Κάπριο.

Δεν είναι ταινία της Ντίσνευ με τον Πήτερ Παν!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να διαφωνήσω με τους προλαλήσαντες και να πω πως η ταινία είναι φέσι!

Και τέλος πάντων, όταν θέλεις να κάνεις τέτοιου είδους ταινία ΔΕΝ χρησιμοποιείς το Ντι Κάπριο.

Δεν είναι ταινία της Ντίσνευ με τον Πήτερ Παν!!

επιτέλους κάποιος να πει το προφανές! Nomad emrose για όλα σου τα σχόλια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

η ταινια ειναι αντιγραφη. για οποιον ασχολειται με κομικς παραπεμπω στην ιστορια του don rosa με τιτλο dream of a lifetime (στην Ελλαδα δημοσιευτηκε στο περιοδικο ΚΟΜΙΞ τευχος 196)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.