Jump to content

Έλεος πια...


a_l_k_i_n_o_o_s

Recommended Posts

...παραθέτεις μηνύματα άλλων μελών και να τα παραποιείς...

Χρησιμοποίησα ακριβώς τα λόγια της! Αντιγραφή και επικόλληση! Διάβασε καλά το κείμενό της και θα τα δεις εκεί γραμμένα.

...είναι ηλίθιο.

...η ηλιθιότητά σου...

Μήπως είσαι εσύ ο ηλίθιος που βιάστηκες να με κατηγορήσεις για κάτι που ποτέ δεν έκανα?

Δεν περιμένω συγνώμη, ξέρω οτι είσαι κλασικός περήφανος ελληνάρας...

Μήπως να τα διαγράφουν τα μηνύματά σου οι διαχειριστές...

Δε χρησιμοποιώ βωμολοχίες όταν δεν έχω επιχειρήματα, όπως εσύ.

Η ίδια, και κανείς άλλος μέχρι τώρα, δεν έχουν ενοχληθεί, ούτε παραπονεθεί.

Άρα γιατί να επέμβουν και να με λογοκρίνουν οι διαχειριστές?

Μόνο εσύ πετάγεσαι σαν Ρουμάνικο κουνέλι!

Δε συμμετέχεις καν στη συζήτηση...

Φαντάσου μένος!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...είχα γεμίσει απαίσια horrifying σπυράκια και είχα πρηστεί σαν dumbo...

...μου συνταγογράφησε ένα atarax συν κάτι άλλο και έφυγε το άγχος.

Αυτό από copy paste δημοσιεύτηκε ή από την ηλιθιότητά σου;

Μαρία, Σταύρο....ή όπως αλλιώς και αν σε λένε, σε έχει πηδήξει ρουμάνικο κουνέλι και μας το αναφέρεις ως "ειδικός" που είσαι;

Αν εσύ είσαι ειδικός εγώ είμαι αστοναύτης :lol: Κάνε πρώτα ειδικότητα και μετά τα ξαναλέμε ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...είχα γεμίσει απαίσια horrifying σπυράκια και είχα πρηστεί σαν dumbo...

...μου συνταγογράφησε ένα atarax συν κάτι άλλο και έφυγε το άγχος.

Αυτό από copy paste δημοσιεύτηκε ή από την ηλιθιότητά σου;

Δικά της λόγια είναι ρε. Διάβασε!

Αν εσύ είσαι ειδικός εγώ είμαι αστοναύτης :lol: Κάνε πρώτα ειδικότητα και μετά τα ξαναλέμε ;)

Ευτυχώς που στον Ιατρικό Σύλλογο δε ζητούν πιστοποιητικό από Θεοδωρίδη Αναστάσιο, εκ Ρουμανίας ορμώμενο, πολυλογά ιατρό με 14.000 δημοσιεύσεις!

Θα είχα κοπεί η καημένη...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κοίταξε τι έγραψε:

4929602159_c9862c760a_b.jpg

και κοίταξε τι έγραψες (με τη συμπλήρωση των ηλιθιοτήτων σου)

4929602173_8880d5b539_b.jpg

Ας κρίνουν οι διαχειριστές ποιος παραποιεί τα μηνύματα των άλλων μελών κάνοντας πλαστές παραθέσεις.

Ναι, εγώ σπούδασα στη Ρουμανία και το έχω δηλώσει από την πρώτη ημέρα εγγραφής εδώ μέσα, όχι σαν κάτι άλλα μέλη που σπούδασαν εκεί και εδώ μέσα εμφανίζονται ως απόφοιτοι ελληνικών πανεπιστημίων.

Ναι, έγραψα 14000 post, αλλά σίγουρα στα 3 χρόνια πολλά χρήσιμα που βοήθησαν συναδέλφους μου. Εσύ εδώ μέσα μαλακίζεσαι σε ηλίθιες και μόνο συζητήσεις.

Που λες Σταύρο.....Μαρία......ή όπως σε λένε πραγματικά, κάτι τύπους σαν κι εσένα απλά με διασκεδάζουν, ποτέ οι ηλίθιοι δεν με νευρίαζαν.

:antegeia: ....κοίτα που ασχολήθηκε με την ηλιθιότητά σου και έχασα το γκολ γαμώτο :angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να σημειώσω ότι ο δικηγόρος που βρίσκει training σε δικηγορικό γραφείο εδώ ξεκινά με 40Κ το χρόνο ε; Και αν τον κρατήσουν για το 2ο πάει στα 80...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τετοιους μισθους δινουν οι μεγαλες δικηγορικες εταιριες του Σιτυ. Στην Αγγλια αν θες να βγαλεις πολλα λεφτα γινεσαι δικηγορος ή investment banker, οχι γιατρος...
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τετοιους μισθους δινουν οι μεγαλες δικηγορικες εταιριες του Σιτυ.

Αυτό θα πει οτι αν ζει κι εργάζεται σε οποιαδήποτε άλλη πόλη της Αγγλίας, δε θα απολαμβάνει τέτοιους μισθούς!

Από την εμπειρία μου, οι μεγάλες δικηγορικές εταιρίες του Λονδίνου, ανήκουν επί το πλείστον σε ξένες πολυεθνικές, που εξυπηρετούν ξένες εταιρίες, στελεχώνονται από ξένους μεγαλοδικηγόρους, κι έχουν να κάνουν με διεθνές εμπορικό δίκαιο.

Οι Ιαπωνικές Τράπεζες θα χρησιμοποιήσουν εταιρίες με Ιάπωνες δικηγόρους, που γνωρίζουν και τους Νόμους της Ιαπωνίας.

Οι Κυπριακές ναυτιλιακές θα χρησιμοποιήσουν εταιρίες με Κύπριους δικηγόρους, που γνωρίζουν και το Ναυτικό Δίκαιο της Χώρας τους.

Και ούτω καθεξής...

Άρα, για τους περισσότερους Άγγλους μεγαλοδικηγόρους, όλος αυτός ο πλούτος και οι υψηλοί μισθοί είναι off limits!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.