Jump to content

[τροποποίηση νόμου] (Μάιος 2007) 9μηνο αγροτικό


the worm girl

Recommended Posts

Ι'm stupid barbarela και δεν πληρώ τα δικά σου κριτήρια εξυπνάδας,γιατί σπούδασα Ελλάδα,αυτό θα φταίει μάλλον.

υπό άλλες συνθήκες εγώ κι εσύ μπορεί να ήμαστε φίλες ενώ τώρα περιορίζεσαι στο να μου δίνεις το χαρακτηρισμό της ηλίθιας χωρίς να σου κάνω τίποτα.Να'σαι καλά.όσο κι αν διαφωνούμε,είμαστε άνθρωποι και κανείς δεν αξίζει να του μιλούν έτσι.γεια σου,φιλικά πάντα.

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΧΑΜΕΝΕ ΚΟΣΜΕ!ΚΑΙ ΛΑΓΚΑΔΙ ΑΚΑΙ ΒΟΥΝΑ!ΔΕ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΚΑΝΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΠΛΑ ΣΕ ΠΗΡΕ Η ΜΠΑΛΑ! emofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 70
  • Created
  • Last Reply

μαλλον στα ταχυδρομεια κολλαει το πραγμα εγω ξερω οτι ολοι οι διορισμοι του μαιου υπογραφτηκαν πριν την κυρηξη των εκλογων μεταξυ 10 κ14 αυγουστου.παρτε ενα τηλ στο νοσοκομειο που ειστε για τριμηνο κ ρωτηστε.μαλλον στα ταχυδρομεια κολλαει το πραγμα εγω ξερω οτι ολοι οι διορισμοι του μαιου υπογραφτηκαν πριν την κυρηξη των εκλογων μεταξυ 10 κ14 αυγουστου.παρτε ενα τηλ στο νοσοκομειο που ειστε για τριμηνο κ ρωτηστε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πολλοί θα την ήθελαν αυτή τη θέση...κι εσύ παραιτείσαι?

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΝΑΙ.ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΤΡΕΛΑ!!!!!ΤΡΕΛΗ ΣΥΝΤΑΓΟΓΡΑΦΗΣΗ ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΟΥΡΟΚΑΘΕΤΗΡΑ.ΔΕΝ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΛΕΦΤΑ ΦΥΣΙΚΑ.ΑΛΛΑ...

emofftopic

ελα ντε και τι είσαι εσύ για να γράφεις συνταγές και ν αλλάζεις ουροκαθετηρες?ΓΙΑΤΡΟΣ?

ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΤΕΥΘΙΑΝ ΣΕ ΘΕΣΗ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΜΗΝ ΠΩ ΓΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΟΥ Α.Π.Θ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΤΗΝ 8ΕΣΗ ΤΟΥ ΚΑΘΗΓΗΤΗ.ΑΠΛΩΣ ΦΙΛΕ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΚΤΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΤΡΕΛΑ.ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΧΡΗΣΙΜΕΥΣΟΥΝ ΚΑΠΟΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.ΕΙΔΙΚΑ ΟΙ ΟΥΡΟΚΑΘΕΤΗΡΕΣ ΝΟΥΜΕΡΟ 20.ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΑ ΜΑΣ ΤΑ ΕΙΠΕΣ.ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΕΙΠΑΜΕ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως Μένια μου,το πρώτο σου ποστ είναι τουλάχιστον προκλητικό.Είναι δικαίωμά σου να θέλεις να φύγεις βέβαια.Εκατοντάδες γιατροί,όμως, ψάχνουν να βρουν αγροτικό κι εσύ λες ότι είναι "τζάμπα λεφτά".Μπορείς να το εξηγήσεις αυτό λίγο?Τι εννοείς?Γιατί ίσως το παρεξήγησα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΟΥ Α.Π.Θ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΤΗΝ 8ΕΣΗ ΤΟΥ ΚΑΘΗΓΗΤΗ.ΑΠΛΩΣ ΦΙΛΕ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΚΤΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΤΡΕΛΑ.ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΧΡΗΣΙΜΕΥΣΟΥΝ ΚΑΠΟΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.ΕΙΔΙΚΑ ΟΙ ΟΥΡΟΚΑΘΕΤΗΡΕΣ ΝΟΥΜΕΡΟ 20.ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΑ ΜΑΣ ΤΑ ΕΙΠΕΣ.ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΕΙΠΑΜΕ?

είσαι ελλην απόφοιτος με ψευδώνυμο μενια?

μάλλον κολλητός του γιαννακη του μελισσανιδη πρέπει να σουν στο Α.Π.Θ. αχαχαχαχα

πάμε παρακάτω εγώ τελείωσα στην δυτική ζιμπαμπουε στο πανεπιστήμιο U.C.L.A of zimpambue δεν θα το έχεις ακουστά εσύ , εκεί λοιπόν μιας και το μεράκι σου είναι τα παιδάκια εχει πολλά μπορείς να πας να τα κάνεις καλά στην ελλαδα τα παιδάκια είναι λίγα άστα τα καημένα κρίμα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

είσαι ελλην απόφοιτος με ψευδώνυμο μενια?

μάλλον κολλητός του γιαννακη του μελισσανιδη πρέπει να σουν στο Α.Π.Θ. αχαχαχαχα

emcolgate

Προς Miniver

Τι Μάνια, τι Μένια, ε;

emquestion

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως Μένια μου,το πρώτο σου ποστ είναι τουλάχιστον προκλητικό.Είναι δικαίωμά σου να θέλεις να φύγεις βέβαια.Εκατοντάδες γιατροί,όμως, ψάχνουν να βρουν αγροτικό κι εσύ λες ότι είναι "τζάμπα λεφτά".Μπορείς να το εξηγήσεις αυτό λίγο?Τι εννοείς?Γιατί ίσως το παρεξήγησα.
ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΟΛΛΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΨΑΧΝΟΥΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟ.ΑΛΛΑ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ.ΝΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΕΛΑΧΙΣΤΟΥΣ ΧΩΡΙΑΝΟΥΣ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΕΡΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΡΑΦΩ ΣΥΝΤΑΓΕΣ.ΛΟΓΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ .ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΑ ΤΖΑΜΠΑ ΛΕΦΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΩ 4 ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΝΩ 1160Ε ΤΟ ΜΗΝΑ.ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΛΗΝ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ.ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ.ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΘΟΜΑΙ .ΕΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΝΟΜΠ ΚΑΙ ΨΩΝΙΟ.ΑΠΛΩΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ.
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΟΥ Α.Π.Θ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΤΗΝ 8ΕΣΗ ΤΟΥ ΚΑΘΗΓΗΤΗ.ΑΠΛΩΣ ΦΙΛΕ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΚΤΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΤΡΕΛΑ.ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΧΡΗΣΙΜΕΥΣΟΥΝ ΚΑΠΟΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.ΕΙΔΙΚΑ ΟΙ ΟΥΡΟΚΑΘΕΤΗΡΕΣ ΝΟΥΜΕΡΟ 20.ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΑ ΜΑΣ ΤΑ ΕΙΠΕΣ.ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΕΙΠΑΜΕ?
είσαι ελλην απόφοιτος με ψευδώνυμο μενια?μάλλον κολλητός του γιαννακη του μελισσανιδη πρέπει να σουν στο Α.Π.Θ. αχαχαχαχαπάμε παρακάτω εγώ τελείωσα στην δυτική ζιμπαμπουε στο πανεπιστήμιο U.C.L.A of zimpambue δεν θα το έχεις ακουστά εσύ , εκεί λοιπόν μιας και το μεράκι σου είναι τα παιδάκια εχει πολλά μπορείς να πας να τα κάνεις καλά στην ελλαδα τα παιδάκια είναι λίγα άστα τα καημένα κρίμα.
ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΨΕΥΔΩΝΥΜΟ ΜΕ ΤΟ Α.Π.Θ?ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗ ΗΤΑΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΟΥ.ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ Η ΚΥΡΙΑ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ!!!ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΚΡΙΝΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ.ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ .ΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕ ΔΙΝΑΤΕ ΔΟΑΤΑΠ?
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα ήθελα να σχολιάσω ότι στις περισσότερες περιπτώσεις το αγροτικό είναι όντως τζάμπα λεφτά... Αφού θέλει να φύγει ο/η menia δε δημιουργεί κανένα πρόβλημα. Αδειάζει άλλωστε και μια θέση για όσους περιμένουν :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ

Βεβαιώθηκα (Miniver? ) Εκτός από τα κεφαλαία, τα λεφτά κλπ κλπ και η Μάνια έκανε ακριβώς το ίδιο λάθος! Για δες κάτι πράγματα...

emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ

Βεβαιώθηκα (Miniver? ) Εκτός από τα κεφαλαία, τα λεφτά κλπ κλπ και η Μάνια έκανε ακριβώς το ίδιο λάθος! Για δες κάτι πράγματα...

emcolgate

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙ ΛΑΘΟΣ ΕΚΑΝΑ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

που ειναι εκεινο το παλικαρι,η ατομαρα ο sper-κατι,να μας πει για το IQ των φοιτητων ιατρικης?

ρεεεεε,πειτε στο κοριτσι ποιο ειναι το σωστο,δεν ντρεπεστε να κοροιδευετε? :P

φιρι-φιρι το πατε και θα δειτε κανενα "ως αναφορα" αυριο-μεθαυριο,και δεν θα ξερετε απο που σας ηρθε....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μιας και είσαι και χακερου πες μου γιατι δεν σε βλέπω πότε είσαι μέσα στο θέμα και το διαβάζεις?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νόμιζα ότι το φόρουμ λέγεται "9μηνη σύμβαση", αλλά από τη δεύτερη σελίδα και μετά δεν θυμάμαι πολλά που να είχαν σχέση με την "9μηνη σύμβαση". Σε καμία περίπτωση δεν θα πω εγώ στον καθένα τι θα γράφει (σας παρακαλώ, μη μου κολλήσετε καμιά τέτοια ταμπέλα) ούτε είμαι moderator στο site, αλλά δεν νομίζετε ότι αν μια συζήτηση εκτρέπεται σε ασχετολογίες, ειρωνίες και κόντρες, υποβαθμίζεται η αξία και η χρησιμότητα του site; (Σκεφτείτε και αυτούς με αργή σύνδεση στο internet που κάνουν τόση ώρα να ανοίξουν μια σελίδα και στο τέλος δεν βρίσκουν τίποτα σχετικό με αυτό που τους ενδιαφέρει) Αυτά τα λίγα... (ελπίζω να μην ξεκινήσει τώρα κουβέντα για τα ορθογραφικά και τα συντακτικά μου λάθη)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

έχεις δίκιο.και πού να δεις τι θα γίνει τώρα που αποχώρησε το παιδί με το φαράσι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.