Jump to content

[τροποποίηση νόμου] (Μάιος 2007) 9μηνο αγροτικό


the worm girl

Recommended Posts

αν καποιος εχει διοριστει με συμβαση 12μηνη δεν μπορουν να τον βγαλουν στους 6 μηνες.Αποκλειεται.Μονο αν ο ιδιος θελησει μπορει να φυγει νωριτερα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 70
  • Created
  • Last Reply
αν καποιος εχει διοριστει με συμβαση 12μηνη δεν μπορουν να τον βγαλουν στους 6 μηνες.Αποκλειεται.Μονο αν ο ιδιος θελησει μπορει να φυγει νωριτερα

σύμφωνα με το νέο νόμο δεν αποκλείεται καθόλου

είναι στην αποκλειστική (μαλ....) ευχέρεια του εκάστοτε υπουργού

ίσως ήταν η πιο καλοκρυμμένη και ύποπτη διάταξη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΑΙΔΙΑ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΙΣΧΥΕΙ.ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΝ ΤΟΝ ΝΟΜΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΑΝ ΕΤΣΙ.ΕΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΣ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΥΠ.ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΓΡΑΦΟΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΜΕΝΟΣ.ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΥΓΟΥΜΕ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ.ΣΤΑ Κ.ΥΓΕΙΑΣ ΟΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ.ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΝ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΤΕ.

αν καποιος εχει διοριστει με συμβαση 12μηνη δεν μπορουν να τον βγαλουν στους 6 μηνες.Αποκλειεται.Μονο αν ο ιδιος θελησει μπορει να φυγει νωριτερα
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΥΠΟΧΡΕΩΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΑΙΔΙΑ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΙΣΧΥΕΙ.ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΝ ΤΟΝ ΝΟΜΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΑΝ ΕΤΣΙ.ΕΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΣ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΥΠ.ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΓΡΑΦΟΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΜΕΝΟΣ.ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΥΓΟΥΜΕ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ.ΣΤΑ Κ.ΥΓΕΙΑΣ ΟΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ.ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΝ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΤΕ.
αν καποιος εχει διοριστει με συμβαση 12μηνη δεν μπορουν να τον βγαλουν στους 6 μηνες.Αποκλειεται.Μονο αν ο ιδιος θελησει μπορει να φυγει νωριτερα
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΥΠΟΧΡΕΩΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.

Είναι έτσι.

Μου έχουν δείξει το χαρτί από ΚΥ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πολλοί θα την ήθελαν αυτή τη θέση...κι εσύ παραιτείσαι?

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΝΑΙ.ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΤΡΕΛΑ!!!!!ΤΡΕΛΗ ΣΥΝΤΑΓΟΓΡΑΦΗΣΗ ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΟΥΡΟΚΑΘΕΤΗΡΑ.ΔΕΝ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΛΕΦΤΑ ΦΥΣΙΚΑ.ΑΛΛΑ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ άκουσα οτι μπορείς να παραιτηθείς εφόσον συμπληρώσεις ένα εξάμηνο στα χωριά χωρίς να υπάρχει κάποιο πρόβλημα και ότι εκπλήρωσες την υπηρεσία υπαίθρου.Ισχύει κατι τέτοιο ή πρέπει να συμπληρώσεις τελικά 9μηνο στα χωριά?Μήπως σε αφήνουν να παραιτηθείς αν σου έρθει διορίσμος για ειδικότητα για παράδειγμα χωρίς να υπάρχει πρόβλημα ή μπορείς να παραιτηθείς άνευ λόγου και αιτίας και να είναι όλα καλά?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γνωρίζει κανείς αν έχει αναγνωριστεί για κάποιον το αγροτικό που έχει κάνει ως 6 μήνες ειδικότητας

(παθολογία ή χειρουργική)

αν έχετε κάποιον γνωστό που να έκανε ή να επιχείρησε να κάνει χρήση της διάταξης

θα σας παρακαλούσα να με ενημερώσετε μέσω πμ ή εδώ

ευχαριστώ πουλάκια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πολλοί θα την ήθελαν αυτή τη θέση...κι εσύ παραιτείσαι?

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΝΑΙ.ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΤΡΕΛΑ!!!!!ΤΡΕΛΗ ΣΥΝΤΑΓΟΓΡΑΦΗΣΗ ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΟΥΡΟΚΑΘΕΤΗΡΑ.ΔΕΝ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΛΕΦΤΑ ΦΥΣΙΚΑ.ΑΛΛΑ...

emofftopic

ελα ντε και τι είσαι εσύ για να γράφεις συνταγές και ν αλλάζεις ουροκαθετηρες?ΓΙΑΤΡΟΣ?

ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΤΕΥΘΙΑΝ ΣΕ ΘΕΣΗ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΜΗΝ ΠΩ ΓΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι Πρόεδρος; Του Βιομηχανικού Επιμελητηρίου;

Φώτη δεν είσαι απλά θεός. Ημίθεος και βάλε είσαι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μη μου μαλώνετε το Φώτη παλιόπαιδα!Αφήστε το παιδί να εκφραστεί ελεύθερα!Του κόβετε τη χαρά τώρα που το κράτος τον πριμοδότησε που περίμενε 10 έτη στην ουρά για αγροτικό και αναγνώριση!Μην απογοητεύετε το παιδί τώρα που ετοιμάζεται να πάει εκλογικός αντιπρόσωπος ΠΑΣΟΚ-ΝΔ για να ξεπληρώσει το πτυχίο που το έδωσαν προεκλογικά!

ΟΛΟ ΝΑ ΣΤΕΡΕΙΤΕ ΤΗ ΧΑΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΣΤΕ!Έλα Φώτη αγορί μου μην τους ακούς.Πες μας πως ονειρεύεσαι το αγροτικό που θα πάρεις?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πριν λίγο κόντεψα να παίξω ξύλο με τον δήμαρχο εδώ δεν με άφησε να μπω γραμματέας σιχτιρ ο γύφτος α ρε ελλαδα

παλιολογε πες αλεύρι ρε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μη μου μαλώνετε το Φώτη παλιόπαιδα!Αφήστε το παιδί να εκφραστεί ελεύθερα!Του κόβετε τη χαρά τώρα που το κράτος τον πριμοδότησε που περίμενε 10 έτη στην ουρά για αγροτικό και αναγνώριση!Μην απογοητεύετε το παιδί τώρα που ετοιμάζεται να πάει εκλογικός αντιπρόσωπος ΠΑΣΟΚ-ΝΔ για να ξεπληρώσει το πτυχίο που το έδωσαν προεκλογικά!

ΟΛΟ ΝΑ ΣΤΕΡΕΙΤΕ ΤΗ ΧΑΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΣΤΕ!Έλα Φώτη αγορί μου μην τους ακούς.Πες μας πως ονειρεύεσαι το αγροτικό που θα πάρεις?

μηπως να εβγαινε κατευθειαν στη συνταξη, :anavwfwties: τιμητικα βρε παιδια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μετα τη συνταξη στις νοικοκυρες τωρα και στους "αιωνιους δικατσαδοαταπαδες"!

ο νομος πλαισιο αυτους δυστυχως δεν τους πιανει ,ε;

νικη, μια φιλικη συμβουλη: η λαρισα ειναι καλη μονο για καφε! emkafes

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μετα τη συνταξη στις νοικοκυρες τωρα και στους "αιωνιους δικατσαδοαταπαδες"!

ο νομος πλαισιο αυτους δυστυχως δεν τους πιανει ,ε;

νικη, μια φιλικη συμβουλη: η λαρισα ειναι καλη μονο για καφε! emkafes

λιαρεν εσυ τον "εφαγες" απο λαρισαιο και σε πίκρανε και μιλας ετσι?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

φώτη ...γελάω τώρα...ξέρεις γιατί?ξέρεις πού θα τα βάλει αυτά που γράφουμε η Mrs Miniver... :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ι'm stupid barbarela και δεν πληρώ τα δικά σου κριτήρια εξυπνάδας,γιατί σπούδασα Ελλάδα,αυτό θα φταίει μάλλον.

υπό άλλες συνθήκες εγώ κι εσύ μπορεί να ήμαστε φίλες ενώ τώρα περιορίζεσαι στο να μου δίνεις το χαρακτηρισμό της ηλίθιας χωρίς να σου κάνω τίποτα.Να'σαι καλά.όσο κι αν διαφωνούμε,είμαστε άνθρωποι και κανείς δεν αξίζει να του μιλούν έτσι.γεια σου,φιλικά πάντα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.