Jump to content

Ειδικος Ψυχιατρος


Ψυχιατρος33

Recommended Posts

Φαντάζομαι ότι ούτε ο Αϊ Βασίλης υπάρχει, ναι;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βασικά δεν υπάρχει κάποιος που μπορεί να την καλμάρει; Έχει αγριέψει άσχημα η Θεία. Δεν προλαβαίνω να ποστάρω και αμέσως πετάγεται σαν τσουτ... (είναι βρισιά αυτή; πάντως έχει πλάκα, μου θυμίζει το ciuf ciuf..)

Εγώ διασκεδάζω μαζί της, αυτή δεν ξέρω τι ζόρι τραβάει. Μάλλον δεν την παλεύει κάστανο για να κωλοβαράει στο νετ στα 40 της.

(Νομίζω ότι τη slang τη κατέχω σε επίπεδο proficiency πλέον) emcool

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

It doesn't sound like a βρισίδι anyway. emblush

I thought it might be like the italian popo' (a sweety word for ass/shit)...

Τεσπα,τι συζητάμε τέτοια ώρα; Πάμε για νάνι καλύτερα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ενώ το να κολοβαράς στο νετ σε φόρουμ μιας ξένης χώρας, μάλιστα σε φόρουμ γιατρών ενώ σπουδάζεις νομικά και γράφοντας λάθος λέξεις προσπαθώντας να βρίσεις, και έχοντας παράλληλα τη φωτό κάποιας άγνωστης με μίνι, στα 27 σου, είναι ένδειξη ψυχικής ισορροπίας να υποθέσω;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπερα,

Μια ερωτηση που απευθυνεται σε ειδικευμενους ψυχιατρος που ασκουν ή σκεπτονται να ασκησουν την ειδικοτητα της ψυχιατρικης σε ιδιωτικο ιατρειο.

Πως ειναι η αγορα εργασιας στις 2 μεγαλες πολεις για ενα νεο ψυχιατρο? Ποια η πιθανοτητα να ¨περπατησει καλᨨ στην αρχη εχοντας κανει την ειδικοτητα σε αλλο μερος απο εκει που θα ανοιξει ιατρειο?

παρατηρω οτι ειδικα σε επαρχιακα νοσοκομεια αλλα και σε πανεπιστημιακα Αθηνων και Θεσσαλονικης επαναπροκυρησσονται θεσεις επιμεΛητων Β.Γιατι οι ειδικευμενοι δεν παιρνουν θεσεις? Ειναι σιγουρη και εγγυημενη η επιτυχια στο ιδιωτικο ιατρειο?

Λογω του εξειδικευμενου του topic θα εκτιμουσα ιδιαιτερως σχολια και πληροφοριες απο ειδικευμενους ψυχιατρους.Ευχαριστω για τη φιλοξενια

Για να επαναφέρω την τάξη και την ηρεμία στο topic :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ενώ το να κολοβαράς στο νετ σε φόρουμ μιας ξένης χώρας

μάλλον δεν της ζήτησαν πιστοποιητικό γεννήσεως κατά την εγγραφή της στο φόρουμ

μάλιστα σε φόρουμ γιατρών ενώ σπουδάζεις νομικά

και καλά για το πιστοποιητικό... Ε ΟΥΤΕ ΠΤΥΧΙΟ ΙΑΤΡΙΚΗΣ????????? αχ! κακοί διαχειριστές! ντα! emno

και γράφοντας λάθος λέξεις προσπαθώντας να βρίσεις

άγνωστη λεξούλα :)

στην invitro με πολύ αγάπη! 001shiny[1].gif

(το χάσμα γενεών θα φταίει... :rolleyes: )

και έχοντας παράλληλα τη φωτό κάποιας άγνωστης

με 20 αλμπουμ (από το 1985 έως σήμερα) και 2 grammy

με μίνι

όποιος θέλει, βλέπει... :rolleyes:δες καλύτερα

στα 27 σου, είναι ένδειξη ψυχικής ισορροπίας να υποθέσω;

τι είναι 13 χρόνια μπροστά στην αιωνιότητα; οεο;

όσο για τον ορισμό της ψυχικής ισορροπίας, ας βοηθήσουν οι ψυχίατροι του γμ, τόσοι είναι! :P

κατά τ' άλλα make love, not war! 001shiny[1].gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α, τσουτσούνι προσπαθούσε να γράψει τόση ώρα κι έλεγα τι εννοεί; Ευχαριστώ βρε μελιανάκι...

Κατά τ' άλλα δεν κατάλαβα γιατί πρέπει να απολογηθώ εγώ για τη δική μου ηλικία (και την πρεσβυωπία που όντως δεν μου επέτρεπε να δω τη φωτό) αλλά εσείς οι μικροί θεωρείτε πως δεν χρειάζεται να αιτιολογήσετε τη δική σας ηλικία.

Μήπως επειδή πιστεύετε ότι είστε πολύ νέοι και θα αλλάξετε τον κόσμο; Ειλικρινά μακάρι να το πιστεύετε αυτό, ακόμα κι αν είναι ψευδαίσθηση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δηλαδή προσπάθησε να γράψει: "πετάγεται σαν το τσουτσούνι;" Κάποιος να της πει την πραγματική έκφραση βρε παιδιά, γιατί νομίζει ότι ξέρει και την αργκό της γλώσσας μας!

ΥΓ: Μελιανάκι μου μην ανησυχείς για το χάσμα γενεών, εγώ τουλάχιστον ήξερα τι είναι το τσουτσούνι πριν εσύ γεννηθείς. Αλλά βλέπεις, ξετσουτσούνισες κι εσύ, καμάρι μου!

(αυτό το λέω για καλό, σε χαίρομαι).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επειδή μετά την 3-4 γραμμή δεν βλέπω τι γράφω, έχει μια οριζόντια μπάρα στο σημείο που πάω να γράψω την απάντηση. Εχουν αναφέρει και άλλα μέλη ότι τους συμβαίνει το ίδιο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μετά από πμ που πήρα από μέλος, αναγκάζομαι να ομολογήσω δημόσια ότι όντως το χάσμα των γενεών υπάρχει και εμποδίζει εμένα από το να γνωρίζω σε βάθος τη σημερινή αργκό των νέων. Παρακαλώ σημειώστε 12 points στην Ιταλίδα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Sorry για το off topic, αλλα αφου εχει γινει παιδικη χαρα εδω μεσα θα ρωτησω: γιατι σπας καθε σου ποστ σε 2-3?

Νομίζει πως έτσι κάποτε πριν γεράσει θα φτάσει τα δικά μου post :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ψάχνεις λογική μέσα σε ένα τρελοκομείο;

Όσο για τη φωτό πορνογραφικού περιεχομένου με τη Cassandra Wilson έχω να πω τo εξής:

Forgive me, Lord, for all my sins both known and unknown, understood and mysterious, confessed and not confessed, remembered and forgotten.

Forgive also your son Λύκος for his sinful desire and lust. Cover him with your redemptive blood and fill him with your holy spirit. May God have mercy on his soul.

Amen.

Όσο για το ‘ξένη χώρα’, μέχρι να ψηφιστεί φασιστική τροπολογία που να απαγορεύει σε μη Έλλην να κάνει εγγραφή στο φόρουμ, φοβάμαι πως η παρουσία μου εδώ μέσα θα είναι απολύτως νόμιμη.

Όσο για το πτυχίο ιατρικής, έγινε ποτέ συζήτηση ιατρικού περιεχομένου εδώ μέσα και δεν το πήρα χαμπάρι; Το μόνο που κατάλαβα από ιατρική τόσον καιρό είναι ότι το άλγος δεξιάς άκρας χειρός δεν είναι οξύ έμφραγμα (απ’ εκείνη την αξέχαστη επιστημονική querelle με τον dikaio). Κατά τα άλλα οι πιο epic κουβέντες έγιναν πάνω σε πολιτικά, νομικά και σεξουαλικά. Γιατί δηλαδή να μην συμμέτεχω κι εγώ (ειδικά στα τελευταία);

God bless ya.

p.s.: Save the mini, sisters!!! emcool

feminism_202b.jpg

emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κατά τα άλλα οι πιο epic κουβέντες έγιναν πάνω σε πολιτικά, νομικά και σεξουαλικά. Γιατί δηλαδή να μην συμμέτεχω κι εγώ (ειδικά στα τελευταία);

invitro φρόνιμα, το topic τώρα ζεσταίνεται....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οταν λέει "σεξουαλικά" μάλλον εννοεί το "σεξ στους διαδρόμους" του γνωστού ανεκδότου. Που συναντιέται το

ζευγάρι και λέει ο ένας στον άλλον: "άντε και..." emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.