Jump to content

is it true?


ludovick

Recommended Posts

τα έχω δει και γω.Μην αφήσετε τη φαντασία σας να οργιάζει, είναι εντελώς βαρετά.Μάλιστα τα βλέπω αυτή τη στιγμή.Τα έχω εδώ και 2 χρόνια που μου τα είχε δώσει ένας φίλος μου και ούτε καν μου πήγε το μυαλό όταν έλεγαν όργια σε νοσοκομείο.Αυτά είναι εντελώς soft.Σα να βλέπουμε ερωτική ταινία από τα 70ς.

χαχα μόλις είπε : σ'αρέσει το παπ**ι μου?

Πολύ κρίμα να καταλήξουν στο δικαστήριο, πολύ κακό για το τίποτα! Λίγο αθώο sex.

Επίσης να κάνετε δίαιτα , ειδικά οι άνδρες γιατροί ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΖΕΤΕ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ!!! (μα τι γιατροί, προφυλακτικό δεν έβαλαν καν!)

Ορίστε, τα είδα. Μόνο το ένα αξίζει που είναι 2 άντρες μαζί και πάλι εντελώς βαρετό.

(Όλα τα κανάλια όργια όργια όργια, είπα και γω!)

Φυσικά και τα πετάω αμέσως για να μην έχω κανένα πρόβλημα από τη δικαιοσύνη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 106
  • Created
  • Last Reply

Ακουσα στην τηλεοραση οτι 12 ατομα που συμμετειχαν στα οργια- τα οποια βιντεοσκοπηθηκαν και διερρευσαν στο διαδικτυο -απολογηθηκαν σημερα στον εισαγγελεα.

Μπορει καποιος να μου πει ποιο επιτελους ειναι το νοσοκομειο;;;;;;;;;;; :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ακουσα στην τηλεοραση οτι 12 ατομα που συμμετειχαν στα οργια- τα οποια βιντεοσκοπηθηκαν και διερρευσαν στο διαδικτυο -απολογηθηκαν σημερα στον εισαγγελεα.

Μπορει καποιος να μου πει ποιο επιτελους ειναι το νοσοκομειο;;;;;;;;;;; :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

401 ΓΣΝΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η Μαρία, 33 ετών, ακτινολόγος σε νοσοκομείο της λεωφόρου Μεσογείων (οι συνευρέσεις γίνονταν σε άλλο προς την πλευρά της λεωφόρου Αλεξάνδρας) πήγε χθες στον εισαγγελέα.

Ζήτησε την ποινική δίωξη του γιατρού, γιατί, όπως είπε, τους είχε μεν ενημερώσει και γνώριζαν πως τράβαγε σε βίντεο τα όργια, αλλά δεν τους είχε πει, όμως, πως θα τα ανέβαζε και στο Διαδίκτυο. Αντίγραφο της μήνυσης διαβιβάστηκε στο ηλεκτρονικό έγκλημα.

Σύμφωνα με πληροφορίες μας, ο γιατρός υποστηρίζει ότι δεν ανέβασε αυτός το βίντεο στο Διαδίκτυο, αλλά κάποιος που του το 'κλεψε. Επίσης, εκτός από τη Μαρία και μια άλλη γιατρίνα, που κι αυτή κατέθεσε μήνυση, τα υπόλοιπα μέλη της ομάδας των ερωτικών συνευρέσεων στις καταθέσεις τους καλύπτουν το γιατρό. Λένε πως η βιντεοσκόπηση των ερωτικών τους στιγμών γινόταν εν γνώσει όλων. Όλοι το ήξεραν και κανείς τους δεν ξαφνιάστηκε από την παρουσία της κάμερας. Το ξάφνιασμα, όμως, έγινε αργότερα, όταν τα βίντεο αυτά άρχισαν να παίζουν, με φοβερό μάλιστα σουξέ στο Διαδίκτυο.

ΣΧΟΛΙΟ: η Μαρία από το 401 πήγαινε στο ΕΛΠΙΣ.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η Μαρία, 33 ετών, ακτινολόγος σε νοσοκομείο της λεωφόρου Μεσογείων (οι συνευρέσεις γίνονταν σε άλλο προς την πλευρά της λεωφόρου Αλεξάνδρας) πήγε χθες στον εισαγγελέα.

Ζήτησε την ποινική δίωξη του γιατρού, γιατί, όπως είπε, τους είχε μεν ενημερώσει και γνώριζαν πως τράβαγε σε βίντεο τα όργια, αλλά δεν τους είχε πει, όμως, πως θα τα ανέβαζε και στο Διαδίκτυο. Αντίγραφο της μήνυσης διαβιβάστηκε στο ηλεκτρονικό έγκλημα.

Σύμφωνα με πληροφορίες μας, ο γιατρός υποστηρίζει ότι δεν ανέβασε αυτός το βίντεο στο Διαδίκτυο, αλλά κάποιος που του το 'κλεψε. Επίσης, εκτός από τη Μαρία και μια άλλη γιατρίνα, που κι αυτή κατέθεσε μήνυση, τα υπόλοιπα μέλη της ομάδας των ερωτικών συνευρέσεων στις καταθέσεις τους καλύπτουν το γιατρό. Λένε πως η βιντεοσκόπηση των ερωτικών τους στιγμών γινόταν εν γνώσει όλων. Όλοι το ήξεραν και κανείς τους δεν ξαφνιάστηκε από την παρουσία της κάμερας. Το ξάφνιασμα, όμως, έγινε αργότερα, όταν τα βίντεο αυτά άρχισαν να παίζουν, με φοβερό μάλιστα σουξέ στο Διαδίκτυο.

ΣΧΟΛΙΟ: η Μαρία από το 401 πήγαινε στο ΕΛΠΙΣ.....

Δηλαδη μαζευονταν γιατροι απο διαφορα νοσοκομεια κι εκαναν οργια;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τα έχω δει και γω.Μην αφήσετε τη φαντασία σας να οργιάζει, είναι εντελώς βαρετά.Μάλιστα τα βλέπω αυτή τη στιγμή.Τα έχω εδώ και 2 χρόνια που μου τα είχε δώσει ένας φίλος μου και ούτε καν μου πήγε το μυαλό όταν έλεγαν όργια σε νοσοκομείο.Αυτά είναι εντελώς soft.Σα να βλέπουμε ερωτική ταινία από τα 70ς.

χαχα μόλις είπε : σ'αρέσει το παπ**ι μου?

Πολύ κρίμα να καταλήξουν στο δικαστήριο, πολύ κακό για το τίποτα! Λίγο αθώο sex.

Επίσης να κάνετε δίαιτα , ειδικά οι άνδρες γιατροί ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΖΕΤΕ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ!!! (μα τι γιατροί, προφυλακτικό δεν έβαλαν καν!)

Ορίστε, τα είδα. Μόνο το ένα αξίζει που είναι 2 άντρες μαζί και πάλι εντελώς βαρετό.

(Όλα τα κανάλια όργια όργια όργια, είπα και γω!)

Φυσικά και τα πετάω αμέσως για να μην έχω κανένα πρόβλημα από τη δικαιοσύνη.

Δεν μπορεις να μας τα στειλεις πριν; χαχαχαχαχαχχααχαχ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η Μαρία, 33 ετών, ακτινολόγος σε νοσοκομείο της λεωφόρου Μεσογείων (οι συνευρέσεις γίνονταν σε άλλο προς την πλευρά της λεωφόρου Αλεξάνδρας) πήγε χθες στον εισαγγελέα.

Ζήτησε την ποινική δίωξη του γιατρού, γιατί, όπως είπε, τους είχε μεν ενημερώσει και γνώριζαν πως τράβαγε σε βίντεο τα όργια, αλλά δεν τους είχε πει, όμως, πως θα τα ανέβαζε και στο Διαδίκτυο. Αντίγραφο της μήνυσης διαβιβάστηκε στο ηλεκτρονικό έγκλημα.

Σύμφωνα με πληροφορίες μας, ο γιατρός υποστηρίζει ότι δεν ανέβασε αυτός το βίντεο στο Διαδίκτυο, αλλά κάποιος που του το 'κλεψε. Επίσης, εκτός από τη Μαρία και μια άλλη γιατρίνα, που κι αυτή κατέθεσε μήνυση, τα υπόλοιπα μέλη της ομάδας των ερωτικών συνευρέσεων στις καταθέσεις τους καλύπτουν το γιατρό. Λένε πως η βιντεοσκόπηση των ερωτικών τους στιγμών γινόταν εν γνώσει όλων. Όλοι το ήξεραν και κανείς τους δεν ξαφνιάστηκε από την παρουσία της κάμερας. Το ξάφνιασμα, όμως, έγινε αργότερα, όταν τα βίντεο αυτά άρχισαν να παίζουν, με φοβερό μάλιστα σουξέ στο Διαδίκτυο.

ΣΧΟΛΙΟ: η Μαρία από το 401 πήγαινε στο ΕΛΠΙΣ.....

http://exypno.blogspot.com/2009/11/n.html

γιατι το βιντεο κυκλοφορουσε εκτος απο ευρεως στο διαδικτυο ευρεως και στην ιατρικη κοινοτητα σε ολη την ελλαδα????????

http://troktiko.blogspot.com/2009/11/blog-post_6649.html

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

33 ετών και ακτινολόγος δημόσιου νοσοκομείου δεν παίζει...Ειδικευόμενη θα ήταν...

ΥΓ: Ερασιτεχνική τσόντα δεν βλέπω που να με πληρώνουν δηλαδή. Προτιμώ επαγγελματικές δουλειές σε κάθε περίπτωση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...ρε παιδες στειλτε και κανενα πμ με τα σχετικα λινκς B)

...διοτι αν δε δουμε, πως θα κρινουμε τα σκηνοθετικα "προσοντα" του ουρολογου,

αλλα και τις υποκριτικες ικανοτητες της αθωας κορασιδας ;; :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

33 ετών και ακτινολόγος δημόσιου νοσοκομείου δεν παίζει...Ειδικευόμενη θα ήταν...

οπως και να εχει ΑΞΙΑ...ΑΞΙΑ..

ή μαλλον ΑΞΙΕΣ..ΑΞΙΕΣ...(μην ξεχναμε και το νουμερο 2)

υγ1.α ρε κωστα με τα γουστα σου και το τρομπονι...

υγ2.να γινει δαπανη να αλλαχτουν τα κρεβατια..τριζουν πολυ..θα ξυπνησουν οι ασθενεις...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μερικές γυναίκες δεν ξέρουν να εκδικούνται...

1.τι επρεπε να κανει δηλ και σε ποιαν απο ολες αναφερεσαι?

2.να ρωτησω κατι?12 ατομα που επηδιοσαντο αναμεταξυ των χωρις προφυλακτικο -και λογικα και με αλλους εκτος νοσοκομειου νομιμες και παρανομες σχεσεις (σχεσεις,αρραβωνιαστικους,συζυγους,αλλους γκομενους-γκομενες)- πως και δεν κολλανε κατι?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτα..καλα περασανε οι γιατροι με τις γιατρινες..δε λεω..να δουμε τωρα πως θα κλεισουμε τα κακα στοματα που θα λεν οτι τα δημοσια νοσοκομεια ειναι μπ@@ρδελα..εγω..το δικηγορο του διαβολου κανω..δεν εχω κανα παραπονο

ποτε γιναν ρε σεις αυτα;

μηπως ειμαι προφητης τελικα;

http://www.phorum.gr/viewtopic.php?f=24&t=127213

διαβαστε τα τρια τελευταια ποστ!

υγ.και σεισμους προβλεπουμε αμα λαχει και ενιοτε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε σεις γουγκλισα με τη φρ

greek hospital orgy video

και το μονο που βγαινεισχετικα ειναι κατι λινκς οπου πρεπει να πληρωσεις για να κατεβασεις αρχεια,πραγμα που εως τωρα μου εχει αποδειχθει μουφα(μιλαω για αλλες περιπτωσεις)..οποιος εχει πιστωτικη και θελει να το ρισκαρει ας δοκιμασει

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε σεις γουγκλισα με τη φρ

greek hospital orgy video

και το μονο που βγαινεισχετικα ειναι κατι λινκς οπου πρεπει να πληρωσεις για να κατεβασεις αρχεια,πραγμα που εως τωρα μου εχει αποδειχθει μουφα(μιλαω για αλλες περιπτωσεις)..οποιος εχει πιστωτικη και θελει να το ρισκαρει ας δοκιμασει

έψαξα κι εγώ στο google και βρήκα ένα blog που τα έχει σε rapidshare.

http://trelokouneli.blogspot.com/2009/11/blog-post_3028.html

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε σεις γουγκλισα με τη φρ

greek hospital orgy video

και το μονο που βγαινεισχετικα ειναι κατι λινκς οπου πρεπει να πληρωσεις για να κατεβασεις αρχεια,πραγμα που εως τωρα μου εχει αποδειχθει μουφα(μιλαω για αλλες περιπτωσεις)..οποιος εχει πιστωτικη και θελει να το ρισκαρει ας δοκιμασει

έψαξα κι εγώ στο google και βρήκα ένα blog που τα έχει σε rapidshare.

http://trelokouneli.blogspot.com/2009/11/blog-post_3028.html

εμ .εσενα δεν γιορταζει ο πολιουχος σου αυριο και ειχες το ελευθερο να αμαρτησεις λιγο παραπανω...

υγ.Σε τι βουρκο κυλιστηκαμε αποψε;;ουδεις ηδυνατο να το φανταστει..τι βορβορος..η αλλη οργιαζε με τον Εσταυρωμενο να κρεμεται απο το λαιμο της!!

τι μας επεφυλαξε η μοιρα ..να εγκαταλειψουμε δυο φορα επ αοριστον εντος δυο ημερων..λυπαμαι πολυ αλλα δεν επρεπε να φτασουμε εδω (και δεν τα σχολιασα ολα..ομερτα γαρ)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η αλλη οργιαζε με τον Εσταυρωμενο να κρεμεται απο το λαιμο της!!

....σε παραπεμπω στο τοπικ περι αποκαθηλωσης των θρησκευτικων συμβολων !! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φήμες θέλουν την αναμονή στο συγκεκριμένο νοσοκομείο να έχει εκτιναχθεί στο 2030.

Τρεις αποθήκες στο Υπουργείο Υγείας στεγάζουν τις αιτήσεις νοσηλευτριών από όλη την επικράτεια για μετάθεση προς την ουρολογική κλινική κατά προτίμηση, σε οποιαδήποτε πλησιέστερη σε άλλη περίπτωση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Piazza: «Ανοίγουμε τον φάκελο του Νοσοκομείου των οργίων»

Τελευταία ενημέρωση: Πέμπτη, 26 Νοεμβρίου 2009, 23:01

Κουσουλός Πέτρος

Τα όσα συγκλονιστικά συνέβαιναν από το 2005 και μετά, στην εφημερία του αθηναϊκού νοσοκομείου, εκεί όπου ένας 36χρονος ουρολόγος διοργάνωνε ερωτικά πάρτι, τα οποία φρόντιζε να καταγράφει σε μια βιντεοκάμερα, θα αποκαλύψει την Κυριακή το ένθετο Piazza της εφημερίδας VETO.

Η δημοσιογραφική έρευνα φέρνει στο φως της δημοσιότητας απίστευτα ντοκουμέντα σχετικά με την εκδοχή που δίνουν όλοι πρωταγωνιστές των σεξουαλικών οργίων για τα όσα συνέβαιναν μέσα στο δημόσιο νοσοκομείο και μάλιστα σε ώρες αιχμής…

Τα αδιάσειστα στοιχεία που παρατίθενται λεπτομερώς επανατοποθετούν την υπόθεση στη σωστή της βάση και αποκαλύπτουν το ρόλο που διαδραμάτισαν οι άνθρωποι, των οποίων οι ερωτικές περιπτύξεις παίζουν πλέον σε αρκετές σελίδες του διαδικτύου.

Καταγράφουν τον τρόπο που ο 36χρονος ουρολόγος κατόρθωσε να «πείσει» τη φίλη του να συνευρεθούν ερωτικά μέσα στο δωμάτιο του δημόσιου Νοσοκομείου, το «κάλεσμα» που απηύθυνε σε κάποιον φίλο του για να τους… κάνει παρέα, αλλά και τις βιντεοσκοπήσεις που ο ίδιος παραδέχεται πως έκανε στον ίδιο χώρο με δυο ακόμα κοπέλες μεταξύ των οποίων μια νοσηλεύτρια και, πιθανώς, μια γιατρό. Την εκδοχή που δίνει «περί συναίνεσης» των συντρόφων του να τις μαγνητοσκοπεί και το σενάριο που ξεδιπλώνει σχετικά με την κάμερα-προϊόν καταγραφής που του έκλεψαν κάποια στιγμή στις διακοπές.

Την ίδια στιγμή, το αποκαλυπτικό ρεπορτάζ καταδεικνύει τα όσα ισχυρίζεται και η άλλη πλευρά. Εκείνη της 32χρονης κοπέλας που ουσιαστικά επισημαίνει πως «παγιδεύτηκε» από τον ιατρό, με αποτέλεσμα πλέον να έχει εμπλακεί σε μια «αρρωστημένη κατάσταση» που την έχει φέρει σε απόγνωση.

Επιπλέον, στο Piazza που κυκλοφορεί την Κυριακή μαζί με το VETO παρουσιάζεται εκτενώς ολόκληρος ο «δικαστικός πόλεμος» που έχει ανοίξει μεταξύ δύο ανθρώπων (του ουρολόγου και της 32χρονης γυναίκας), οι οποίοι κάποτε υπήρξαν αγαπημένο ζευγάρι. Οι αλληλοκαταγγελίες και οι μηνύσεις κόβουν την ανάσα, τη στιγμή μάλιστα που οι Αρχές προσπαθούν να σπάσουν τους κωδικούς των χρηστών που ανήρτησαν το ροζ υλικό στο διαδίκτυο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα όσα συγκλονιστικά συνέβαιναν από το 2005 και μετά, στην εφημερία του αθηναϊκού νοσοκομείου, εκεί όπου ένας 36χρονος ουρολόγος διοργάνωνε ερωτικά πάρτι, τα οποία φρόντιζε να καταγράφει σε μια βιντεοκάμερα, θα αποκαλύψει την Κυριακή το ένθετο Piazza της εφημερίδας VETO.

Μερικές φορές ο κόσμος φαίνεται τόσο μικρός. Φτάνει να κάνεις μια βόλτα μέχρι Αθήνα και να πέσεις από τα σύννεφα.

Ο συνάδελφος ήταν ειδικευόμενος στο συγκεκριμένο νοσοκομείο μέχρι πριν μερικούς μήνες. Πλέον είναι ειδικός.....αλλά με αρκετά μπλεξίματα με τη δικαιοσύνη. Τα βίντεο δεν τα είδα, δεν μπήκα καν στον πειρασμό και ούτε θα μπω πλέον. Άκουσα και διάβασα πως εμφανίζεται κάποιος "σαπιοκοιλιάς". Δεν είναι σίγουρα ο διοργανωτής των πάρτι, αφού ο συνάδελφος μόνο "σαπιοκοιλιά" δεν θα τον έλεγες. Τελικά αξίζει για κάποια "γούστα" να καταστρέφεις τόσα όνειρα;

Απλά λυπάμαι για τον συνάδελφο-φίλο. Μερικές φορές θα ήθελες να μη γνωρίζεις μερικά πράγματα....αλλά δυστυχώς μαθαίνεις.

Σε ευχαριστώ για τα Χρόνια Πολλά πριν 10 ημέρες....εγώ θα σου ευχηθώ να ξεμπλέξεις γρήγορα και να συνεχίσεις το όνειρο που έκανες κάποτε να γίνεις ΙΑΤΡΟΣ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.