Jump to content

is it true?


ludovick

Recommended Posts

Dvd με ομαδικά σεξουαλικά όργια σε νοσοκομείο της Αθήνας

19 Νοεμβρίου 2009, 13:52

Σε… DVD κατέγραφαν τις επιδόσεις τους εργαζόμενοι κεντρικού νοσοκομείου της Αθήνας, που συμμετείχαν σε ομαδικά σεξουαλικά όργια σε οποιοδήποτε χώρο του νοσοκομείου, ακόμα και τις ώρες της εφημερίας!

Γυναίκα που συμμετείχε στις «αμαρτωλές» εφημερίες φοβήθηκε όταν είδε το DVD με μία από τις πολλές συνευρέσεις και υπέβαλε μήνυση κατά του διοργανωτή των οργίων.

Σύμφωνα με την μήνυση, στις ομαδικές συνευρέσεις έπαιρναν μέρος τρεις άνδρες και έξι γυναίκες, που εργάζονται στο νοσοκομείο !!

Η «καυτή» παρέα συγκεντρωνόταν σε γραφεία, χειρουργεία, κενούς θαλάμους και οπουδήποτε στο νοσοκομείο είχε… ερημιά, ενώ δεν έλειπαν και οι συνευρέσεις μεταξύ δύο ατόμων.

Οι σεξομανείς υπηρέτες του Ιπποκράτη φοβούνται πλέον μήπως το υλικό διαρρεύσει στο Ίντερνετ και τότε… θα ψάχνουν μέρος να κρυφτούν!

Star.gr

http://www.fimes.gr/2009/11/orgia-nosokomeio/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+fimesgr+%28%CE%A6%CE%AE%CE%BC%CE%B5%CF%82%29

http://eksoapotadontia.blogspot.com/2009/11/sex.html

http://troktiko.blogspot.com/2009/11/blog-post_8627.html

http://www.madata.gr/index.php/epikairotita/social/46608.html

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 106
  • Created
  • Last Reply

α και η νεα ταινια του dr ντινου...

http://www.youtube.com/watch?v=8LWuuXCGRG0&feature=player_embedded

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άγγελε εσύ ένας θρησκόληπτος Θεοσεβούμενος πως μπορεί να δημοσιεύεις τσόντες στο forum;

ludovick=galleti

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν και όπως είχες πει , εσείς οι γυναίκες ιατροί , παντρεύεστε μόνο γιατρούς,δικηγόρους και πολιτικούς μηχανικούς , αλλιώς σας σχολιάζει ο κόσμος και οι συνάδελφοί σας-

Οχι ρε γμτ, τα καλύτερα έχω χάσει τόσο καιρό...Καλά που με έκανε ο Τάσος να κοιτάξω το προφίλ του πονεμένου...

Χμ, αρχιτέκτονες και πληροφορικάριοι δεν παίζουν;

Ο Σάκης ο υδραυλικός παίζει; (αν όχι στο γάμο, στη τσόντα μήπως; )

emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ποιό νοσοκομείο είναι βρε παιδιά? Αλλάζω τώρα την δήλωσή μου για ειδικότητα εκεί!! Κάθε μέρα εφημερία, και ας ξεπερνάει και το πλαφόν!

(θα γυρίσουμε και το "η τίμια γυναίκα του γιατρού Νο3"!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ ετυχε να μάθω ποιο νοσοκομείο είναι...αλλά δε σας λέω :)

αυτό που μπορώ να σας πω είναι ότι ο συντονιστής της τσόντας είναι ουρολόγος :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ο συντονιστής της τσόντας είναι ουρολόγος

....λογικο, θα ειχε αναλαβει τις "δακτυλικες" !! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωραιό σεξ...σε νοσοκομειακό κρεβάτι και ανάμεσα στις δακτυλικές και τους ρινογαστρικούς...μπρρρ

Aνήκει στην πορνοκατηγορία 'fetish' :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ ετυχε να μάθω ποιο νοσοκομείο είναι...αλλά δε σας λέω :)

αυτό που μπορώ να σας πω είναι ότι ο συντονιστής της τσόντας είναι ουρολόγος :)

http://www.espressonews.gr/default.asp?pid=79&la=2&artid=1101601&catid=16

http://troktiko.blogspot.com/2009/11/to-dvd.html

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωραιό σεξ...σε νοσοκομειακό κρεβάτι και ανάμεσα στις δακτυλικές και τους ρινογαστρικούς...μπρρρ

Aνήκει στην πορνοκατηγορία 'fetish' :)

http://troktiko.blogspot.com/2009/11/blog-post_3874.html

http://www.phorum.gr/viewtopic.php?f=24&t=169041

http://www.espressonews.gr/default.asp?pid=79&catid=16&artID=853652

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε σείς, απορία το έχω : Πού χωράνε όλοι αυτοί σε ένα δωμάτιο κεντρικού νοσοκομείου της Αθήνας?

Ομαδικά όργια σε νοσοκομείο της Αθήνας 19.11.2009 «Βόμβα» μεγατόνων απειλεί να τινάξει στον αέρα την ομαλή λειτουργία κεντρικού νοσοκομείου της Αθήνας. Γιατροί, νοσηλευτές και προσωπικό τρέμουν τη στιγμή που θα φτάσει στις δικαστικές αίθουσες η συγκλονιστική αποκάλυψη για τα ομαδικά σεξουαλικά όργια που γίνονταν κάτω από τη μύτη της διοίκησης και των ασθενών και μάλιστα καταγράφονταν με κρυφή κάμερα!

Η γαργαλιστική υπόθεση με το ροζ σκάνδαλο βρίσκεται εδώ και αρκετό καιρό στα χέρια του εισαγγελέα, μετά τη μήνυση που υπέβαλε μια νοσηλεύτρια σε βάρος ενός ουρολόγου ο οποίος εμφανίζεται και ως διοργανωτής των οργίων. Η γυναίκα αυτή συμμετείχε εθελοντικά στο ομαδικό σεξ και παραδέχεται ότι απολάμβανε τις περιπτύξεις με άνδρες -αλλά και γυναίκες- συναδέλφους της στο νοσοκομείο!

Ωστόσο, αποφάσισε να βγάλει τη μάσκα και να αποκαλύψει τα πάντα όταν έπεσε στα χέρια της ένα DVD με τις… επιδόσεις της! Η νοσηλεύτρια παρακολούθησε άφωνη κάθε λεπτομέρεια από τη δραστηριότητα που αναπτύχθηκε σε ένα και μόνο ερωτικό ραντεβού της ομάδας των οργίων και συνοδευόταν από όλα τα σχετικά ηχητικά εφέ!

Το σοκ ήταν ισχυρότατο. Η γυναίκα, που άφησε κάθε καταπιεσμένο πάθος να βγει στην επιφάνεια λόγω της εμπιστοσύνης που της

είχαν εμπνεύσει οι υπόλοιποι παρτενέρ της, κατάλαβε ότι είχε πέσει θύμα σεξομανών οι οποίοι κατέγραφαν καρέ-καρέ όλες τις στιγμές που η ίδια πίστευε ότι ήταν προσωπικές! Ενιωσε απίστευτα προδομένη και η οργή την έπνιξε, καθώς μπορεί να έκανε ό,τι έκανε επειδή το ήθελε, δεν φανταζόταν όμως ότι θα πρωταγωνιστούσε άθελά της σε πορνοταινία!

Ο μεγάλος φόβος της νοσηλεύτριας ήταν μήπως το υλικό αυτό διοχετευθεί στο Ιντερνετ και ανά πάσα στιγμή θα μπορούσαν να το δουν ακόμη και τα στενά συγγενικά της πρόσωπα, πράγμα που θα ήταν καταστροφικό για την ίδια της τη ζωή. Γι' αυτό αποφάσισε να καταφύγει στη Δικαιοσύνη εν γνώσει της ότι θα βρεθεί και η ίδια κατηγορούμενη, τουλάχιστον για παράβαση καθήκοντος. Ομως σκοπός της ήταν να αποκαλύψει με κάθε λεπτομέρεια όλα όσα συνέβαιναν στο «ροζ» νοσοκομείο.

Στην μήνυση που κατέθεσε στην Εισαγγελία Αθηνών αναφέρονται τα πλήρη στοιχεία αυτών που οργάνωναν τα ομαδικά όργια και πρωταγωνιστούσαν σε αυτά… Σύμφωνα με τους ισχυρισμούς της νοσηλεύτριας, συμμετείχαν κάθε φορά με διαφορετική σύνθεση τρεις άνδρες που όλοι τους εργάζονται ως γιατροί στο συγκεκριμένο νοσοκομείο και έξι γυναίκες, από τις οποίες κάποιες είναι νοσοκόμες, όπως η μηνύτρια, άλλες είναι γιατροί και άλλες υπάλληλοι που ανήκουν στο διοικητικό προσωπικό.

Οι περιπτύξεις τους γίνονταν πάντοτε σε εργάσιμες ώρες, αλλά κυρίως τις νύχτες που το νοσοκομείο δεν εφημέρευε και ο φόρτος εργασίας ήταν σχετικά μικρός. Ανάλογα με τις συνθήκες, αυτοί που συμμετείχαν στα όργια άφηναν τη δουλειά τους και συγκεντρώνονταν είτε σε γραφεία γιατρών που δεν εργάζονταν εκείνες τις ώρες είτε σε κενούς θαλάμους, χωρίς να τους πτοεί το γεγονός ότι σε μικρή απόσταση νοσηλεύονταν ασθενείς ή κινούνταν συγγενείς!

Το σχήμα ήταν διαφορετικό κάθε φορά, μια και σπάνια εργάζονταν όλοι ταυτόχρονα. Είναι ελάχιστες, όμως, οι φορές που ένα και μόνο ζευγάρι αποσυρόταν στα ενδότερα για να απολαύσει μοναδικές στιγμές έντασης και πάθους… Συνήθως στα σκοτεινά δωμάτια του νοσοκομείου συγκεντρώνονταν τουλάχιστον τρία άτομα και ποτέ όλα του ίδιου φύλου!

Ως εγκέφαλος των αυτοσχέδιων πάρτι, στα οποία χρησιμοποιούνταν και σεξουαλικά βοηθήματα, φέρεται σύμφωνα με την καταγγελία της νοσηλεύτριας ένας από τους ουρολόγους του νοσοκομείου. Οπως υποστηρίζει στη μήνυσή της, ο συγκεκριμένος γιατρός επέλεγε πάντοτε τα απόμερα σημεία του νοσοκομείου όπου θα συναντιούνταν οι πρωταγωνιστές των ομαδικών οργίων.

Αυτόν ακριβώς καταγγέλλει στη μήνυσή της η αγανακτισμένη άλλοτε ερωτική σύντροφος ως τον άνθρωπο που βιντεοσκοπούσε τις περιπέτειές τους -κρυφά από τις γυναίκες που συμμετείχαν- και ζητά την παραδειγματική τιμωρία του! Μάλιστα, ζητάει από την Εισαγγελία να διατάξει την κατάσχεση όλων των DVD που έχει στην κατοχή του, καθώς θεωρεί βέβαιο ότι υπάρχουν πολλά περισσότερα από το ένα που η ίδια παρακολούθησε.

Η υπόθεση είχε μόλις χθες απρόοπτη εξέλιξη, που κάνει ακόμη πιο σοβαρά τα πράγματα. Μία από τις έξι γυναίκες που μετείχαν στα ομαδικά όργια αποπειράθηκε να βάλει τέλος στη ζωή της, καθώς διαπίστωσε ότι συγγενικά της πρόσωπα είχαν πληροφορηθεί το τι συνέβαινε, από κάποιο blog που δημοσίευσε «πιπεράτες» λεπτομέρειες! Η απόπειρά της απέτυχε, αλλά είναι πια φανερό ότι κινδυνεύουν οικογένειες και υπολήψεις.

ΜΑΝΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

http://www.espressonews.gr/default.asp?pid=79&la=1&catid=16&artid=1101601&pg=1

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ ετυχε να μάθω ποιο νοσοκομείο είναι...αλλά δε σας λέω :)

αυτό που μπορώ να σας πω είναι ότι ο συντονιστής της τσόντας είναι ουρολόγος :)

επειδη ξυπνησε η τατιανα που κρυβω μεσα μου,σε αυτο το νοσοκομειο μπορει να νοσηλευτει ο καθενας , ανεξατητα απο την επαγγελματικη του ιδιοτητα ή απευθυνεται σε συγκεκριμενο target group????????? γιατι καπου παει και εμενα ο νους μου....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και μετα σου λεει, οτι "" εσεις οι γιατροι ειστε ξενερωτοι""....μπουχαχαχαχαχαχαχαχα.

εεε ρε γλεντια στο γιατροσυναφι μας!!!

ps:ακουσατε την τελευταια πληροφορια???? ο κρικος εσπασε οταν μια εκ των πρωταγωνιστριων (νοσηλευτρια....) αισθανθηκε προδομενη γιατι ο λεβεντης και επιδοξος γιατρογαμπρος αθετησε την υποσχεση του να την παντρευτει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.....τα συμπερασματα δικα σας!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και μετα σου λεει, οτι "" εσεις οι γιατροι ειστε ξενερωτοι""....μπουχαχαχαχαχαχαχαχα.

εεε ρε γλεντια στο γιατροσυναφι μας!!!

ps:ακουσατε την τελευταια πληροφορια???? ο κρικος εσπασε οταν μια εκ των πρωταγωνιστριων (νοσηλευτρια....) αισθανθηκε προδομενη γιατι ο λεβεντης και επιδοξος γιατρογαμπρος αθετησε την υποσχεση του να την παντρευτει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.....τα συμπερασματα δικα σας!!!!!!

κοιτα μωρο μου εσυ θα συμμετασχεις σε μια παρτουζιτσα και εγω θα σε παντρευτω..

καπως ετσι της το ειχε πει;

προσοντουχος παντως..για να την κανει την αλλη ρομπα και αυτη να θελει να τον παντρευτει..

και στις αλλες 5 γαμο ειχαν ταξει;

για αυτο και η αθροα συμμετοχη;

αλλα διγαμοι θα γινονταν αυτοι;

απο 2 θα παντρευονταν;

σιγουρα στην ελλαδα ηταν το νοσοκομειο;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συνήθως στα σκοτεινά δωμάτια του νοσοκομείου συγκεντρώνονταν τουλάχιστον τρία άτομα και ποτέ όλα του ίδιου φύλου!

Απορίες:

1) 3 άτομα είναι ομαδικό; Στην εποχή μου αλλιώς το λέγαμε...

2) 3 άτομα του ίδιου φύλου θα ήταν αποδεκτά και δεν θα έμπαινε θαυμαστικό;

3) Να τα κάνεις είναι αποδεκτό, αλλά όχι να τα βιντεοσκοπείς; Εκεί είναι το θέμα δηλαδή;

Επιμύθιο

Εγώ προτιμώ το Greys Anatomy

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και μετα σου λεει, οτι "" εσεις οι γιατροι ειστε ξενερωτοι""....μπουχαχαχαχαχαχαχαχα.

εεε ρε γλεντια στο γιατροσυναφι μας!!!

Δεν είναι δηλαδή; Ούτε μια παρτούζα της προκοπής δεν μπορούν να διοργανώσουν, όλο τσακωτοί γίνονται... embored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α, ναι. Και τέλος, θα ήθελα να ξέρω από νομική άποψη ποιό κώλυμα υπάρχει έναντι των ομαδικών συνευρέσεων.

Είναι παράνομες δηλαδή; emdots

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ ετυχε να μάθω ποιο νοσοκομείο είναι...αλλά δε σας λέω :)

αυτό που μπορώ να σας πω είναι ότι ο συντονιστής της τσόντας είναι ουρολόγος :)

http://www.espressonews.gr/default.asp?pid=79&la=2&artid=1101601&catid=16

http://troktiko.blogspot.com/2009/11/to-dvd.html

galletti απ'ότι βλέπεις τα δημοσιεύματα είναι σημερινά κι εγώ το δημοσίευσα χτες μεταμεσονύκτια. πάντως εγώ εφημερίδες εσπρέσο στιλ δε διαβάζω καν οπότε δύσκολα να το ξέρω από εκεί.

Αγαπητή μου docev για να σου λυθεί η απορία, επειδή σαφώς καταλαβαίνεις ότι δε γίνεται να πω δημόσια ποιο νοσοκομείο είναι (γιατί στη σπάνια περίπτωση που η πηγή μου με παραπληροφόρησε θα κληθώ να λογοδοτήσω) θα σου απαντήσω θετικά στην ερώτηση σου (δηλ. ναι δυνητικά νοσηλεύονται όλοι πλην των γαλαζοαίματων) και θα σου δώσω και ένα μικρό hint σε πμ αν μου πεις με τι το ανταλλάσσεις :)

Επίσης, να σας πληροφορήσω ότι εκτός από μένα το γνωρίζουν ακόμα τουλάχιστον 1-2 άτομα από το φόρουμ

Κι εγώ πάντως δεν κατάλαβα γιατί είναι παράβαση καθήκοντος. Υπάρχει ΦΕΚ που να λέει απαγορεύονται οι παρτούζες εν ώρα εργασίας;

invitro σ' αγαπώ :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ασχετα αν συμφωνω η διαφωνω,ειναι παρανομες οι ερωτικς συνευρεσεις(ομαδικες η μη,δεν κολλαω εκει απαραιτητα)σε χωρο εργασιας εργασιμες ημερες και ωρες και ειδικα στ δημοσιο τομεα,λογω προσβολης δημοσιας αιδους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ανάλογα με τις συνθήκες, αυτοί που συμμετείχαν στα όργια άφηναν τη δουλειά τους και συγκεντρώνονταν είτε σε γραφεία γιατρών που δεν εργάζονταν εκείνες τις ώρες είτε σε κενούς θαλάμους,

Λοιπόν, προσβολή δημόσιας αιδούς δεν μπορεί να στοιχειοθετηθεί, μια και πήγαιναν σε ιδιωτικό χώρο όπως λέει, δεν το κάνανε και στους διαδρόμους!

Τώρα, αμέλεια καθήκοντος φαντάζομαι πως στοιχειοθετείται. Ομως, πρέπει να προσδιορίσουμε αν δικαιούται ο κάθε εργαζόμενος ένα-δυο διαλείμματα στο οκτάωρό του (νομίζω ναι, σωστά; ) και αν έχει το δικαίωμα να διαθέσει το τεταρτάκι που του αναλογεί στο διάλειμμά του για να πιεί καφέ, να φάει ή να κάνει μια παρτούζα βρε αδερφέ. Νομίζω ένας καλός δικηγόρος θα κέρδιζε άνετα τη δίκη...

Τι λες καλέ μου Σλίπυ κι εσύ; emiloveyou

ΥΓ: Με όλα αυτά θυμήθηκα τα κείμενα του Vet, τελικά...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ιδιωτικος χωρος σε δημοσιο κτιριο μου ακουγονται λιγο ασυμβιβαστες εννοιες

το οτι εκεινη την ωρα οπως λες δεν εργαζονταν γιατροι στους χωρους αυτους,δεν σημαινει πως δεν θα μπορουσε να μπει ομως καποιος ασθενης μεσα,εστω και κατα λαθος

εκτος αν κλειδωναν τις πορτες,οποτε παλι υπαρχει το ερωτημα με ποιο δικαιωμα κλειδωνεις μια πορτα σε δημοσι κτιριο για να πασπαλισεις την μπουγατσα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.