Jump to content

μ'αρέσει/ δεν μ'αρέσει


tik-tak

Recommended Posts

Κι εγώ με την αναπτέρωση του ηθικού :)  emblush  emthanx  emiloveyou

Το δικό μου ηθικό θα μου το αναπτερώσει κανένας???? :unsure:  emstar

εσυ παλι τι επαθες καλε; :wacko: τι εγινε βρε κοριτσια.....;μηπως να ανοιξω κανα τοπικ γκαντεμιας,αναποδιας κ γενικοτερα για ο,τι κουτσο στραβο συμβαινει :lol::P:splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Created
  • Last Reply

emarup Ε μια στο τόσο δεν έχω κι εγώ δικαίωμα να μου πηγαίνουν όλα εκτός από ένα στραβά....? emdontgetit

Ναι ναι να το ανοίξεις και να κάνουμε γκρουπ-θέραπυ τρις της εβδομάδος... (προαιρετική συμμετοχή ο μέταλ μπρο-ξέρει αυτός)

:rolleyes:B)

emarright Μάι μπελόβεντ μπρο άι στιλλ λοβ για κάργα emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωωωωωωωωω τι ωραια που ειναι να σου δινει ολο το φορουμ σημασια :rolleyes:

Θελω κι'αλλοοοοο....! emblush

Winny καλη η εισηγηση σου για διακοπες...θα περασω απ'τα μερη σας σε καποια φαση και ισως πετυχω καμια φορουμοσυναντηση και παλι ;) αλλα οχι να λειπεις...

Μαριζουλακι με κανεις και χαμογελω οταν διαβαζω τα ποστ σου! Εχω ακομη το αθηνοραμα που μου χαρισες οταν γνωριστηκαμε! Εισαι γλυυυυυκαααα!

7ακο εσυ εισαι ο ιπποτης του φορουμ emcolgate ολα τα κοριτσια εσενα φωναζουν για βοηθεια μολις κατι δεν τους παει καλα! em24orivoitheia!

Τικ τακ μουυυυυυυυυ ευχαριστω για το αποσπασμα για τη Χρυσαφενιααααααα.. Εισαι η σοφια του φορουμ και οι ασθενεις σου θα ειναι πολυ τυχεροι (μεσ'την ατυχια τους) να εχουν ετσι τελεια γιατρο!

Τζουλη μου να ανοιξουμε ενα θεμα "Αναπτερωσης online" και οποιος δεν νιωθει καλα να ασχολουμαστε μαζι του αφηνοντας ενα μηνυματακι η κατι ο καθενας για αναπτερωση του ηθικου! :blink:

Φιλακια στους φιλους μου (και παντα συμπαθουσα τα καλαμαρακιαααααααααα) emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ναι ναι να περασεις απο τα μερη μου...τα ιταλικα κ ελληνικα!!!!

εγω παντως την Τεταρτη θα περασω σε δικα σου μερη.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

την Βασιλικη να μου μαγειρεψει

Εγώ πάλι πώς συνέδεσα το όνομά μου με το μαγείρεμα;;; :blink: Να σου φτιάξω καλύτερα ένα Sex On The Beach, που είναι το δεύτερο καλύτερο πράγμα, που κάνω με τα χέρια μου;;; B) Ακόμα δε γελάς; Σκέψου τότε ότι κι εγώ, που δε σε ξέρω καθόλου, ξέρω ότι είσαι μια ζωντανή κουκλίτσα! emiloveyouemhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'αρέσει που είμαι αυτή που είμαι!!! :antegeia:

Μ'αρέσει που είμαι πεισματάρα

Μ'αρέσει που είμαι επίμονη

Μ'αρέσει που μπορεί να βαράω καταθλίψεις στις 3 και στις 4 τα μεσάνυχτα, αλλά πάντα tomorrow is another day (α ρε Σκάρλετ τι είπες!)

Μ'αρέσει που τα'χω καλά με τον εαυτό μου

Μ'αρέσει που ξέρω τι θέλω (παρόλο που ορισμένες φορές δεν το διεκδικώ)

Μ'αρέσει που μπορώ να πετάω (εγώ και το ρεντ μπουλ ένα πράγμα...)

Μ'αρέσει να γράφω περιαυτολογικά ποστς και να σχολιάζονται στα φορουμο-όσκαρ από τον φρερ μεταλλίκ :P

Μ'αρέσει που προέρχομαι από κει που προέρχομαι

Μ'αρέσει που έχω ελαττώματα (ναι ακόμα και μια θεά σαν εμένα :P ) και μ'αρέσει που ΔΕΝ προσπαθώ να τα διορθώσω

Μ'αρέσει που είμαι καλό παιδί, παρόλο που τρώω εκμετάλλευση...

Μ'αρέσει που για τον παραπάνω λόγο μπορώ και κοιμάμαι τα βράδια (με μια απόκλιση 3-4 ωρών ενίοτε.... :bloodomen: )

Μ'αρέσει το χιούμορ μου

Μ'αρέσει το αποψινό μου ντελίριο

Μ'αρέσει να ταράζω τα νερά

Μ'αρέσει ακόμα και η επερχόμενη ορκομωσία μου, και η προοπτική να κάνω βλακείες εκείνη τη στιγμή :rolleyes:

Μ'αρέσει το θεότρελο σόι μου emiloveyou

Μ'αρέσει να βγαίνω στο μπαλκόνι, να κοιτάζω τ'άστρα, να παίρνω μια βαθιά ανάσα και να χαμογελώ στον ουρανό

Μ'αρέσει να κάνω θόρυβο B)

Μ'αρέσει να γελάω

Μ'αρέσει να θυμίζω σε κάποιους κάποιον

Μ'αρέσει η σχιζοφρένειά μου πού και πού

Μ'αρέσει που όση ψυχανάλυση και να υποστώ, πάλι στο ίδιο συμπέρασμα θα καταλήξω

Μ'αρέσει να τρελαίνω τον κόσμο

Μ'αρέσει να κάνω βόλτες στο Μικρολίμανο μέσα στο καλάθι μιας μηχανής

Μ'αρέσει να ζουλάω το σκύλο μου όταν τρώω φρίκες

Μ'αρέσει να κουβεντιάζω με τα λουλούδια μου emrose

Μ'αρέσει να βγάζω περίεργα ονόματα στα πράγματά μου

Μ'αρέσει που μπορώ ακόμα ν'αγαπάω :wub:

Μ'αρέσει να είμαι αισιόδοξη

Μ'αρέσει που απόψε θα κοιμηθώ αμέσως (για την ακρίβεια σε 5')

Μ'αρέσει που απόψε έχω μια λίστα μόνο με μ'αρέσει... emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μ αρεσει τόσο που μερικές φορές δε αρκούν οι λέξεις

μ αρεσει τόσο που τα χάνω

αυτή η νέα εξάρτηση

αυτή η απάντηση στην ερώτηση αν βγαίνουν αληθινά τα όνειρα ή αν τα πλάθουμε μόνο για ελπίζουμε

τελικά η σοκολάτα είναι πάντα υπέροχη...μ αρεσει τρελά και απεριόριστα .! emdevilemkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Goldie μου εγώ δεν είχα δει ότι έπεσες στα βαριά γι'αυτό δεν έγραψα. Χάθηκα σε βόλτες και καφέδες :D Δεν αφήνεις κι εσύ αυτό το κουτσουμπολοφόρουμ να πας καμιά βόλτα να ξελαμπικάρεις; Κοινώς άσε την κλάψα και ξεκουνήσου!! :P Επίσης αυτός ο προσωπικός γιατρός να πάρει μπρος να σου χαρίσει ξανά το γέλιο ;) Άντε μην κατέβω κάτω και τον κάμω πέντε παράδες :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Αν αυτό με τους πέντε παράδες είναι κυπριακή ατάκα, παρακαλώ πολύ να καταχωρηθεί στο ειδικό τόπικ...Φχαστώ! :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ αρέσει να είμαι μόνη στο σπίτι και κυρίως στης Πάτρας :rolleyes:

Μ αρέσει να περιτριγυρίζομαι από τέτοιους ανθρώπους emiloveyou

Μ αρέσει να διαβάζω νύχτα και να κάνω αναπάντητες με την κολλητή μου για να μη μας πάρει ο ύπνος πάνω στο βιβλίο :splaaaats::D

Μ αρέσει το μεταμεσονύχτιο πρόγραμμα του Μελωδία B)

Μ αρέσει να με παίρνεις τηλέφωνο :wub:

Μ αρέσει να τρέχω από τον έναν καφέ στον άλλο emkafes

Μ αρέσει να τρέχω σε συναυλίες emrockon

Μ αρέσει να σε πειράζω emdevil

Μ αρέσει να μου τη λες γιατί τρέχω στο δρόμο! :bloodomen:

Μ αρέσει η ζωή μόυ έτσι όπως είναι.... :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ αρέσει να μου τη λες γιατί τρέχω στο δρόμο! :bloodomen:

έτσι έτσι... emhehe

μπράβο λουλουδάκι μου! emrockon μην ακούς κανέναν που στη λέει!

κατά βάθος το απολαμβάνουμε !(έχω βάσιμες υποψίες ότι ζηλεύουν αυτό το στυλ μας...! :splaaaats::splaaaats: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μ'αρέσει να στενοχωρώ κανέναν...

Δε μ'αρέσει όμως και να με στενοχωρούν... emno

Μ αρέσει η ζωή μου έτσι όπως είναι....

Εμένα πάλι ο σουρεαλισμός μ'άρεσε στην αρχή, αλλά μετά ανακάλυψα ότι τελικά δεν έχει όρια και τρόμαξα... :unsure:emdontgetit

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupWinny ειμαι χαλια μαυρα γενικως! Δεν δουλευει τιποτα πανω μου! Total Loss!  emno

Φωναξτε πεντε-εξι χιλιαδες γιατρους να με βοηθησουν και τον 7 για ξεματιασμα, την Καρπα για ψυχαναλυση, την Βασιλικη να μου μαγειρεψει, τον δοκ-χ να μου λεει βλαχικα να γελω, εσυ να μου κανεις παρεα και να τρωμε εκλερακια και παγωτο μαζι, την Ηρα να μου διαβαζει βιβλια, την Μαριζα να μου λεει ανεκδοτα, την notbad να με εμψυχωνει (που χαθηκες κορη?), την τζουλιετ να μου αναπτερωνει το ηθικο, τον roadrunner να μου λεει για διαφορα επιστημονικα να περνα η ωρα μου, τον αζραι για να συζηταμε για θεματα πολιτικης να μορφωνομαι, την τικ-τακ να μου απαγγελλει ποιηματα, τον Σοβερ για να τσακωνομαι, τον Κωνσταντινο ΜΔ για να μου φερει λαπτοπ να περνα η ωρα μου, τον Σπαιντερ για να μου μαθει playstation, τη λιλιαν για να μετροφυλαμε το κοσμοπολιταν μαζι, την ολιβ για να μου μαθενει ιατρικη, την faraway να με μπασει στα μεταλλα και τελος τον προσωπικο μου γιατρο για να με αγκαλιαζει ολη μερα μεχρι να γινω καλα!  :wub:

Γενικως... ολοι μπορειτε να μου φανειτε χρησιμοι!  :D

Επ, επ... ξέχασες την -φορουμογιαγιά- zkw -> για να σου λέει παραμύθια.... emdspr

..................................................................................................................

Μια φορά κι έναν καιρό, ήτανε ένα μικρό κοριτσάκι που το λέγανε Χρυσαφένια.

Τα μαλλιά της είχαν το χρώμα του σταχυού και το χαμόγελό της είχε το φως του ήλιου.

Το κοριτσάκι ζούσε ευτυχισμένο σε ένα μεγάλο νησί... όταν, μια μέρα, δύο κατάμαυρα σύννεφα μπήκαν από το παράθυρο και σκοτείνιασαν το δωμάτιό της.

- Μα πού πήγαν οι παιχνιδιάρικες ηλιαχτίδες; αναρωτήθηκε στενοχωρημένα.

Κάθισε στη γωνιά, στήριξε το κεφάλι της με τα δυό της χέρια και αναστέναξε.

Ο άνεμος πήρε τον αναστεναγμό της και τον μετέφερε στο διπλανό φορουμοχωριό.

Οι καμπάνες χτύπησαν και όλοι οι αναστατωμένοι φορουμοκάτοικοι συγκεντρώθηκαν στην πλατεία του μικρού τους χωριού, κάτω από το μεγάλο πλατάνι.

- Μα τι συνέβη στη Χρυσαφένια μας; αναφώνησαν με ανησυχία.

Ένα συννεφάκι που είχε σταθεί πάνω από τον πλάτανο, πήρε τις ανήσυχες φωνές τους και τις μετέφερε στην καλή νεράιδα της γειτονικής Νεραϊδοχώρας.

Η καλή νεράιδα, ξεκίνησε δίχως καθυστέρηση. Πέταξε πάνω από βουνά και θάλασσες και μετά από δυο μέρες έφτασε στο σπίτι της κοπέλας με τα χρυσαφένια μαλλιά και το λαμπερό χαμόγελοֹ έστρεψε το μαγικό της ραβδάκι και έδιωξε μεμιάς τα μαύρα σύννεφα από το δωμάτιο της Χρυσαφένιας.

- Όλα θα πάνε καλά, μικρή μου! είπε και της έκλεισε το μάτι πονηρά.

Η Χρυσαφένια χαμογέλασε.

Κι η νεράιδα πήρε αυτό το χαμόγελο, το ακούμπησε προσεχτικά στα πολύχρωμα φτερά μιας πεταλούδας και το μετέφερε στο φορουμοχωριό.

butterfly.gif

.......................................................................................................................

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Να τους λες ιστορίες από το εργαστήριο...

π.χ. -> Μια φορά κι έναν καιρό, ήταν δύο λεμφοκύτταρα που χορεύανε κάτω από το φως του μικροσκοπίου... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Μαριζομαριζούλα, θα το ήθελα αλλά η -απίστευτα αργή- σύνδεσή μου, δεν μου το επιτρέπει... :(

Υ.Γ. Α... και για να είμαι εντός θέματος -> Μου αρέσουν τα παραμύθια... emlove1

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

zkw, ναι, θα τους λέω παραμύθια για το τι κάνουν τα χρωμοσώματα με τα μάτια μιας Smirnoff, κι αυτά θα μου λένε το τέλος (το και μετά-και μετά έληξε 2 γενιές πριν :P)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'αρέσει η εργασιοθεραπεία... :rolleyes:

Μ'αρέσει να βλέπω μια ταινία και να ταυτίζομαι πλήρως. Ναι, τελικά το σινεμά είναι βγαλμένο απ'τη ζωή... :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ZKW ηταν τεεεεεεεεελειαααααα η ιστοριουλα σου (μου)!

Εισαι μια πουρεκα που λεμε εδω κατω... Μανα μου ρεεεεεεε ευχαριστω πολλα!!!

Φιλούθκια τζιε θέλω τζιάλλες ιστορίες!!!

:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ZKW ηταν τεεεεεεεεελειαααααα η ιστοριουλα σου (μου)!

Εισαι μια πουρεκα που λεμε εδω κατω... Μανα μου ρεεεεεεε ευχαριστω πολλα!!!

Φιλούθκια τζιε θέλω τζιάλλες ιστορίες!!!

:lol:

Μου αρέσει που σου άρεσε! ;)

Υ.Γ. Το "πουρέκα" τι σημαίνει???? Ελπίζω να μην είναι η κυπραίικη εκδοχή του "πουρό" (=χούφταλο), ε! emlookaround

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.