Jump to content

Θέμα ελεύθερον...!


zkw

Recommended Posts

Συγγνώμη ρε συ τώρα...! Μου κάνεις πλάκα φαντάζομαι...! Θα με κάνεις να ανοίξω καινούριο topic με αυτά που λες...! Θέλεις να μου πεις δηλαδή ότι, για σένα, ο ορισμός της τελειότητας για τη γυναίκα είναι μόνο αυτά τα δύο...? Και ξαναλέω: Μου κάνεις πλάκα φαντάζομαι...! :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 580
  • Created
  • Last Reply

Συγγνώμη δηλαδής (που έλεγε και η αδελφούλα μου), για σένα μόνο το "έξω" μιας γυναίκας παίζει ρόλο...? Το "μέσα" δε μετράει πουθενά...? Σα να λέμε δηλαδή από ένα δώρο κοιτάμε μόνο το κουτί μέσα στο οποίο είναι τοποθετημένο...?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

έξυπνο μουτράκι

Λεβεντοκόρη, όταν λέω αυτό, εννοώ να έχει μυαλό! Και όχι μόνο έξυπνο μυαλό, αλλά και χαριτωμένο, γεμάτο τσαχπινιά, μπρίο και θηλυκή καπατσοσύνη, που σε κάνει να λιώνεις κάθε φορά. emlicklips emlicklips emlicklips

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1ον: όλα αυτά τα πρόσθεσες τώρα...! Και πού θέλεις εγώ να φανταστώ ότι με το "έξυπνο μουτράκι" εσύ εννοούσες όλα αυτά...? Θα με τρελάνεις, μικρέ...!

2ον: εξακολουθώ να επιμένω:΅δεν έχεις αναφέρει ΤΙΠΟΤΑ για χαρακτήρα...! Όλα τα προαναφερθέντα έχουν να κάνουν με εξωτερική εμφάνιση και μυαλό... Ο χαρακτήρας κολλάει πουθενά...? Ή "μπααααα, δε γ@μιέται"...?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δυστυχώς όχι πάντα, καλέ μου... Δεν σου έχει τύχει δηλαδή ποτέ να γνωρίσεις ανθρώπους πανέξυπνους, αλλά μεγάλα καθίκια...? Μιάσματα...?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δίνουμε διαφορετικό ορισμό στην εξυπνάδα οι δυο μας. Η δικιά μου είναι πιο σπάνια,γιαυτό και σου λέω πως είναι δύσκολο να το βρεις. ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Άλλη μια όαση πολιτισμού‏...!

ps: Ρε τι γίνεται στον κόσμο...! :D

Tι μου θύμησες τώρα?! :lol:

To συγκεκριμένο κομμάτι το είχε ένας Γερμανός αρχαιολόγος που ξέρω,στο κινητό(ringtone)! emgoal

Του άρεσε ο ρυθμός! emoops

Όταν του έκανα τη μετάφραση γελούσε ένα μήνα! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

To συγκεκριμένο κομμάτι το είχε ένας Γερμανός αρχαιολόγος που ξέρω,στο κινητό(ringtone)! emgoal

Του άρεσε ο ρυθμός! emoops

Μετά φταίω εγώ που τους θεωρώ ξενέρωτους τους ξένους...? :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Γλύκισμα " Η χαρά"

Δοσολογία:

1 κιλό απλή καρδιά

2 κιλά ήσυχη συνείδηση

1/2 κιλό φαιδρό πρόσωπο

700 γραμμάρια αγάπη

2 φλυτζανάκια γέλιο

2 κουταλάκια εξοχή

Εκτέλεση:

Ρίχνετε στην κατσαρόλα του εσωτερικού σας κόσμου την ήσυχη συνείδηση και την απλή καρδιά.Τα δουλεύετε πολύ έως ότου ασπρίσουν, φουσκώσουν και γεμίσουν ολόκληρη την κατσαρόλα.Προσθέτετε την αγάπη και το γλυκό παίρνει ένα ρόδινο χρώμα.Μετά ρίχνετε το φαιδρό πρόσωπο και το γέλιο.Προσέχετε όμως πολύ στο δούλεμα γιατί ένα κατσούφιασμα μπορεί να κάψει το γλυκό.Αν έχετε και λίγη εξοχή βάζετε και 2 κουταλάκια για το άρωμα.Βάζετε κατόπιν το γλυκό στο ταψί της θελήσεως και το ψήνετε στο φούρνο της υπομονής.Το σερβίρετε ζεστό, ραντισμένο με την εμπιστοσύνη στο Θεό.Όσοι έφαγαν το γλύκισμα αυτό ομολογούν ότι το κύριο χαρακτηριστικό της γεύσεως είναι η ψυχική γαλήνη, απαραίτητη για την χώνεψη και την υγεία μας.ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ!

(ps: Η παραπάνω συνταγή δεν αποτελεί δικιά μου έμπνευση, ωστόσο θεωρώ πως σίγουρα θα δώσει μια ξεχωριστή γεύση στη ζωή του ατόμου που θα επιχειρήσει να την εκτελέσει.)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Επίσημα έγγραφα αλβανικού νοσοκομείου... μεταφρασμένα...! Μου τα έστειλε ένας φίλος ιατρός που εργάζεται σε γνωστό νοσοκομείο της Αθήνας. Έχει κάνει editing για να μην είναι αναγνωρίσιμα τα πρόσωπα...!

1.jpg

2.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Κι από την προδοσία, κι από τη μοναξιά

κι απ' την απελπισία τραβάω μια ρουφηξιά,

να δεις στο πρόσωπό μου του κόσμου τα στραβά

ο έρωτας μανούλα μου, κοστίζει ακριβά

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.