Jump to content

Η ΚΟΠΕΛΑ ΔΙΠΛΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΔΥΝΑΤΑ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ..


ludovick

Recommended Posts

emarup φτιαχτηκες εσυ τωρα, ε?

δεν το εχω γυρισει καλη μου ουτε σκοπευω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 88
  • Created
  • Last Reply

μα εκτος απο υπομονη, νευρα, φασαρια, συζητησεις σε φορα, κανενας χριστιανος δεν εκανε την κινηση να προτεινει ... συνεργασια?

εκει να δεις επιστημονικο ενδιαφερον ... :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μα εκτος απο υπομονη, νευρα, φασαρια, συζητησεις σε φορα, κανενας χριστιανος δεν εκανε την κινηση να προτεινει ... συνεργασια?

εκει να δεις επιστημονικο ενδιαφερον ... :anavwfwties:

συνεργασια στο αρμονιο?

φιλαρμονικη θα φτιαξουμε???????????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μα εκτος απο υπομονη, νευρα, φασαρια, συζητησεις σε φορα, κανενας χριστιανος δεν εκανε την κινηση να προτεινει ... συνεργασια?

εκει να δεις επιστημονικο ενδιαφερον ... :anavwfwties:

συνεργασια στο αρμονιο?

φιλαρμονικη θα φτιαξουμε???????????

νταξ, πανω απο δυο δε σημαινει αυτοματα και NY Philarmonic :rolleyes:

τριο, κουαρτετο, ξεκινα το πιο ποιοτικα και βλεπεις στην πορεια ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βαζε σε εξτρα βολιουμ τη Μηδεια της Καλλας :anavwfwties:

τοσες λυσεις σου προταθηκαν πια γι αυτο το τεραστο προβλημα--αιντε ξεκινα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

[

νταξ, πανω απο δυο δε σημαινει αυτοματα και NY Philarmonic :rolleyes:

τριο, κουαρτετο, ξεκινα το πιο ποιοτικα και βλεπεις στην πορεια ...

τελος παντων..η κατασταση ειναι δραματικη..νατοι..αρχισαν παλι..πιο σιγα ρε κοπελια..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βαλε αγγελια στο ιντερνετ για ματακηδες, μπανιστηρτζηδες κτλ. Χρεωση με το λεπτο, χαρτομαντηλα on the house. Οσο χτυπιουνται αυτοι, τοσα περισσοτερα φραγκα θα βγαζεις εσυ... Στο τελος θα τους παροτρυνεις κιολας, θα του περνας βιαγκρα κατω απο την πορτα!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@mad cow: κανεις δεν την παλευει--οποτε ριλαξ

Κάνεις λαθος!! Εγω την εχω βγαλει νοκ αουτ!!! Χαιρετισματα απο Συρο!! Το αγροτικο εδω ειναι πληρωμενες διακοπες!! Δηλωστε ολοι Κυκλαδες για καλοκαιρινο τριμηνο εδω! Ειναι και γαμω!!! Σορρυ για το οφ τοπικ αλλα δεν μπορουσα να αντισταθω! Φιλακια my crazy babes!!! Συνεχιστε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπον εχω λυση αλλα ειναι λιγο κατινιστικη. Πρωτον καντους παρατηρηση με χυδαιο τροπο, να αισθανθουν ασχημα, του στυλ "Παιδια δεν μπορειτε να πηδιεστε χωρις ακροατηριο;" Δευτερον πηγαινε στο διαχειριστη και κανε παραπονα-την άλλη μερα θα το ξερει όλη η γειτονια ότι στο ταδε διαμερισμα ειναι μια τσουλα που γα...ται όλη μερα. Τριτον παρε τηλεφωνο τον ιδιοκτητη του διαμερισματος και πες του: 'Συγγνωμη το σπιτι διπλα το νοικιασατε ως επαγγελματικη στεγη; Γιατι όλη μερα ακουγονται βογκητα."

Σε 15 μερες θα δεις απο κατω φορτηγο- θα φορτωνουν τα πραγματα τους και θα ξεκουμπιζονται :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

'Συγγνωμη το σπιτι διπλα το νοικιασατε ως επαγγελματικη στεγη; Γιατι όλη μερα ακουγονται βογκητα."

:lol::D:lol:

emlmfao

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και αλλες εμπειριες...

betty_boop μου εχει τυχει τετοια φαση οταν ημουν φοιτήτρια, τελικά μαζευτήκαμε μεγάλη παρέα και όταν τέλειωνε χειροκροτούσαμε, φωνάζαμε ΦΟΡΤΣΑ ΜΠΙΛΛΗ (Βασίλη τονε λέγανε το γείτονα) ΑΞΙΟΣ κλπ.

Μαζεύτηκαν.

Isildur Μικρός, γύρω στα 12-13 ήμουν, έμενα σε μια πολυκατοικία μέχρι να γκρεμιστεί το παλιό μας σπίτι και να ανεγερθεί η πολυκατοικία στη θέση του (άτιμε Εγκέλαδε...). Από πάνω μας, έμενε μια φοιτήτρια. Καλή κοπέλα, μιλούσε με όλους τους γείτονες και με είχε και ιδιαίτερη συμπάθεια (ήμανε και μικρός και συμπαθητικός). Όσο για το "σπορ", το διασκέδαζε σχεδόν κάθε βράδυ η κοπέλα. Αχ...βαχ...δωσ' του...ξανα-αχβαχ κλπ κλπ. Κι αυτό, για δυο χρόνια περίπου.

Δύο κυρίως πράγματα θυμάμαι από εκείνη την περίοδο.

Πρώτον ότι αν εμφανισιακά δεν έλεγε και πολλά, του έδινε και καταλάβαινε.

Δεύτερον, ότι για δύο χρόνια, είχα λιώσει στην ....., ήμουν και στα 13 μου...

Isildur Πριν δυο χρόνια, βράδυ, καθόμασταν στο μπαλκόνι του αδερφού μου και πίναμε μπύρες καλοκαιριάτικα. Στην απέναντι σκοτεινή αλάνα (παρκάρουν λεωφορεία εκεί), φτάνει ένα αυτοκίνητο, παρκάρει κι αρχίζει να "κουνιέται". Τους πήραμε χαμπάρι την πρώτη φορά που τελείωσαν (ή καλύτερα... που τελείωσε η κυρία), απ' τα ουρλιαχτά. Ακούγονταν πεντακάθαρα απ' τα 50 μέτρα περίπου και μέσα απ' το αυτοκίνητο, αφού τα παράθυρα τα είχαν ανοιχτά. Μετά από 5-6 "τελειώματα" περίπου, αρχίσε απ' τα μπαλκόνια η κερκίδα "άξιος, άξιος... δως του μεγάλε... χώσε και σώσε...". Σε κάποια στιγμή, σταμάτησαν. Εκεί νομίσαμε πως άκουσαν τις ιαχές της κερκίδας και τελείωσε η φάση, αλλά ανακαλύψαμε πως οι άνθρωποι έκαναν απλώς διάλειμμα.

Για να μην τα πολυλογώ, η όλη ιστορία ξεκίνησε κατά τις 22:30, εμείς αναγκαστήκαμε να φύγουμε κατά την 1:00 περίπου (είχαμε και μικρό παιδί μαζί μας, γαμώτο...) και απ' ό,τι έμαθα μετά απ' τον αδελφό μου, σταμάτησαν κατά τις 2:00.

Τρεισήμιση ώρες ο φαλάκρας. ΑΞΙΟΣ, ΑΞΙΟΣ...

iogo Φοιτητής είχα πάει με άλλα άτομα να δούμε ένα διαμέρισμα .Είχα τα κλειδιά απο άλλο φοιτητή. Συνδέονταν με εσωτερική, κλειδωμένη πόρτα με το ημιυπόγειο όπου ο γιός του σπιτονυκοκοίρη είχε φτιάξει γκαρσονιέρα΄με άλλη είσοδο. Φαίνεται ότι δεν μας πήραν χαμπάρι που είχαμε φτάσει ,και τους πίασαμε ,ή μαλλον τους ακούσαμε πάνω στην πράξη. Χωρίς να έχουμε συνενοηθεί κάναμε ολη ήσυχία και παρακολουθούσαμε με πνιχτά γέλια το αποκορύφωμα της ηδονής. Με το που φτάνουν , με κραυγές (αυτή) κλπ ,ξεσπάμε 6 άτομα σε τρανταχτά χειροκροτήματα,σφυρίγματα και επεφημίες, Μπράβοο, ¨Αξιοοοςς κλπ.Μάλλον κομπλάρισαν γιατί δεν ακούστηκε κιχ μετά !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σοβαρά τώρα είναι πρόβλημα να έχετε κάθε μέρα live sex από τους γείτονες; Ρε πάτε καλά; Υπάρχει καλύτερο soundtrack; Εμένα οι δικές μου γειτόνισσες είναι περί τα 55 και σκούζουν μόνο όταν πλημμυρίσει....η αποθήκη.... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Διαολεμενη Οργασμικια Αντε Τραβα Αλλου Παρακαλω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...τον κατασκευαστή της πολυκατοικίας πρέπει να μπινελικώσεις που έριξε το κόστος κατασκευής αποφεύγοντας να βάλει μόνωση.

.....το μελος EKPLIKTIKOS απο το Phorum.gr δηλωνει πως στην Αγγλια ειναι χειροτερες οι κατασκευες.... emardown:lol:

Εμεινα 1μιση χρονο στην Αγγλια. Ξερεις οτι στην Αγγλια τα σπιτια δεν εχουν τοιχους αλλα χαρτονι, ακους τα παντα. Ειχα διπλα μια πολυ καυλιαρα γκομενα. Και ωραια γκομενα. Θα χωνομουν στην αρχη, αλλα μου την εφαγε αλλος. Κατι ουρλιαχτα που εριχνε, πρωι μεσημερι βραδυ, δε φανταζεσαι. Και ειπαμε, μιλαμε για Αγγλια, που ακους και την κλανια του αλλου. Το κρεβατι τους να χτυπα στον τοιχο ( τοιχος... λεμε τωρα) που ηταν κολλημενο το δικο μου κρεβατι. Καθε φορα που της τον εχωνε, αν τυχαινε και ημουν ξαπλωμενος, ηταν σα να τον εχωνε και σε μενα. 

Φυσικα λυση δεν υπαρχει ακριβως, εκτος αν φωναξεις τον ιδιοκτητη, αλλα δεν ειναι του στυλ μου αυτες οι κινησεις. Οποτε αυτο που εκανα, ηταν να εχω 24/7 μουσικη ή γενικως φασαρια, τοσο δυνατα ωστε να καλυπτει τη δικη τους φασαρια (γιατι περα απ'το σεξακι που ακουγα τα παντα, ακουγα και τα υπολοιπα, τα μεθυσμενα καλαμπουρια τους στις 5 το πρωι κοκ). 

Τελικα εμαθα να ζω με τη δικη μου φασαρια. Ξυπνουσα με φασαρια, κοιμομουν με φασαρια, εκανα ο,τι εκανα με φασαρια. Δεν ηταν ευκολο στην αρχη, αλλα ως γνωστον.. εξις δευτερα φυσις...

Άλλοι πάσχουν από ηχομόνωση και δεν μπορουν να κοιμηθούν άλλοι από πρίζες και δεν μπορούν να φορτίσουν τα ρημάδια τα κινητά ...

Παλιοκατασκευές... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.