Jump to content

Η ΚΟΠΕΛΑ ΔΙΠΛΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΔΥΝΑΤΑ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ..


ludovick

Recommended Posts

αφησε σημειωμα κατω απο την πορτα: ετσι που φωναζεις αναβω κ γω τσιγαρο μετα :bloodomen:

Αν δεν πιασει αφησε 2ο σημειωμα: σας ηχογραφησα κ το εστειλα στο μπαμπα σας με κουριερ :bloodomen:

@mad cow: κανεις δεν την παλευει--οποτε ριλαξ

Εναλλακτικό σημείωμα: Με εμένα φώναζες πολύ περισσότερο

Θα τσακωθούν, μετά θα χωρίσουν και εσύ θα βρεις την ησυχία σου.

@mad cow: Κουράγιο, τα περάσαμε όλοι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 88
  • Created
  • Last Reply
Εναλλακτικό σημείωμα: Με εμένα φώναζες πολύ περισσότερο

Θα τσακωθούν, μετά θα χωρίσουν και εσύ θα βρεις την ησυχία σου.

χαχαχαχαχαχαχαχαχα εισαι μεγαλο καθαρμα αλλα that's why we like you so much!!! emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

από πότε δηλαδή οι φωνές-βογκητά θεωρούνται διατάραξη κοινής ησυχίας;

πσσσ.μεγαλε ξεφτερι εισαι στα νομικα..προ ολιγου διαβασα το αρθρο 417 του Π.Κ. και μια λεξη και μονο η λ. "δημοσια" δλδ που αλλαζε ολο το νοημα (που ηλπιζα πως θα ειχε) με χαλαγε τα μαλα..τι απογοητευσις!!

εγω παντως απο αντιδραση θα τους τραγουδουσα ασματα δικης μου εμπνευσεως.(εχω δεκαδες..[ψωναρα..δε διαφωνω!.]ποσο θα αντεχαν πια..μηπως θελετε κανα δειγμα να βαλω;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εσύ, ρε galleti, γράψε κανα ποίημα, άμα δεν μπορείς να κοιμηθείς!

Θέμα ολόκληρο, επειδή οι γείτονες πηδιόσαντε! :anavwfwties: Αμάν, μωρέ αδερφάκι μου!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

επισης: τι φωναζεις μαρη αφου ξερουμε οτι προσποιησε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1η λύση - επίθεση : κολλάς τα ηχεία στον τοίχο, και σε ανυποψίαστη στιγμή το βράδυ, βάζεις τα αγαπημένα σου "τραγουδάκια" σε μεγίστη ένταση. Έτσι θα είναι αρκετά κουρασμένοι από το πρώιμο ξύπνημα, και ακόμα και αν κάνουν σεξ, δεν θα έχει τη δύναμη να φωνάζει emcolgate:P

(καλό είναι να το κάνεις αφού τους πεις πρώτα για το υποχρεωτικό "ωτόλουτρο" στο οποίο σε εξαναγκάζουν, μπας και το διορθώσουν)

2η λύση - άμυνα : ωτοασπίδες...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άσε τη γυναίκα να ζήσει τον ερωτά της... που πόσο να κρατάει δλδ... 10-20 λεπτά...

.....ε καλα μην το λες, μπορει ο αλλος να χτυπαει φραπελιες και να ειναι

" πολυ σκληρος για να.....τελειωσει " 1, 2, 3, και 4 μαζι....

nmfm4.gif

:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άσε τη γυναίκα να ζήσει τον ερωτά της... που πόσο να κρατάει δλδ... 10-20 λεπτά...

.....ε καλα μην το λες, μπορει ο αλλος να χτυπαει φραπελιες και να ειναι

" πολυ σκληρος για να.....τελειωσει " 1, 2, 3, και 4 μαζι....

nmfm4.gif

:D

Αν είναι έτσι θα μπορούσε μήπως ο τόπικ σταρτερ να μας δώσει διεύθυνση?

:unsure:

:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...τωρα περα απο το χαβαλε, αν η γκομενα κατα τη διαρκεια του σεξ ειναι ακινητη και μουγγη,

εχεις την αισθηση πως το κανεις με πτωμα, αρχιζεις και νιωθεις νεκροφιλος ενα πραμα.... :huh:

αν δν κουνιεται και δν μιλαει εχεις και εσυ προβλημα

πολυ σωστη κουβεντα ...προσεξτε το τα αγορακια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αφησε σημειωμα κατω απο την πορτα: ετσι που φωναζεις αναβω κ γω τσιγαρο μετα :bloodomen:

Αν δεν πιασει αφησε 2ο σημειωμα: σας ηχογραφησα κ το εστειλα στο μπαμπα σας με κουριερ :bloodomen:

@mad cow: κανεις δεν την παλευει--οποτε ριλαξ

:rolleyes:emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άσε τη γυναίκα να ζήσει τον ερωτά της... που πόσο να κρατάει δλδ... 10-20 λεπτά...

.....ε καλα μην το λες, μπορει ο αλλος να χτυπαει φραπελιες και να ειναι

" πολυ σκληρος για να.....τελειωσει " 1, 2, 3, και 4 μαζι....

nmfm4.gif

:D

κι εγω που νομιζα οτι η διαρκεια ειναι μεγαλυτερη ....ετσι μου χαν πει δηλαδη

επισης: τι φωναζεις μαρη αφου ξερουμε οτι προσποιησε

ενταξει ...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ !αχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το θέμα είναι να φτασει σε σημειο οργασμου η κοπελια!!

Ολα τα άλλα απλως λέγονται για να λέγονται!!

Δε πα να φωναζει και με καραμουζα ολο το βραδυ...αν δεν ....τοτε κριμα το εργαλειο....θελει αναταλλακτικο!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βγαζει διαφορετικο ηχο η κοπελια!! Το αποκορυφωμα που λένε!!

Πρεπει να μας πει ο galleti εαν προσεξε κατα το τελος της ερωτικης πραξης(ξεσκισματος) εαν αλλαξε ο ηχος ή όχι!!

Απο επιστημονικο ενδιαφερον....οχι τιποτα ιδιαιτερο!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βγαζει διαφορετικο ηχο η κοπελια!! Το αποκορυφωμα που λένε!!

Πρεπει να μας πει ο galleti εαν προσεξε κατα το τελος της ερωτικης πραξης(ξεσκισματος) εαν αλλαξε ο ηχος ή όχι!!Απο επιστημονικο ενδιαφερον....οχι τιποτα ιδιαιτερο!!

φυσικα και αλλαζει..

απο α..α..α με ασυνεχειες

βγαζει ενα αααααααααααααα με συνεχεια

στο οποιο αντιλαμβανεσαι την χαρα και την ευχαριστηση

παντα απο επιστημονικο ενδιαφερον....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βγαζει διαφορετικο ηχο η κοπελια!! Το αποκορυφωμα που λένε!!

κοπελιά αρμόνιο....με διαφορετικούς ήχους!

γεια σου ρε Δίκαιε!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικά αυτό είναι χειρότερο ή οι καραμούζες στο Confederation's Cup?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...τον κατασκευαστή της πολυκατοικίας πρέπει να μπινελικώσεις που έριξε το κόστος κατασκευής αποφεύγοντας να βάλει μόνωση.

.....το μελος EKPLIKTIKOS απο το Phorum.gr δηλωνει πως στην Αγγλια ειναι χειροτερες οι κατασκευες.... emardown:lol:

Εμεινα 1μιση χρονο στην Αγγλια. Ξερεις οτι στην Αγγλια τα σπιτια δεν εχουν τοιχους αλλα χαρτονι, ακους τα παντα. Ειχα διπλα μια πολυ καυλιαρα γκομενα. Και ωραια γκομενα. Θα χωνομουν στην αρχη, αλλα μου την εφαγε αλλος. Κατι ουρλιαχτα που εριχνε, πρωι μεσημερι βραδυ, δε φανταζεσαι. Και ειπαμε, μιλαμε για Αγγλια, που ακους και την κλανια του αλλου. Το κρεβατι τους να χτυπα στον τοιχο ( τοιχος... λεμε τωρα) που ηταν κολλημενο το δικο μου κρεβατι. Καθε φορα που της τον εχωνε, αν τυχαινε και ημουν ξαπλωμενος, ηταν σα να τον εχωνε και σε μενα. 

Φυσικα λυση δεν υπαρχει ακριβως, εκτος αν φωναξεις τον ιδιοκτητη, αλλα δεν ειναι του στυλ μου αυτες οι κινησεις. Οποτε αυτο που εκανα, ηταν να εχω 24/7 μουσικη ή γενικως φασαρια, τοσο δυνατα ωστε να καλυπτει τη δικη τους φασαρια (γιατι περα απ'το σεξακι που ακουγα τα παντα, ακουγα και τα υπολοιπα, τα μεθυσμενα καλαμπουρια τους στις 5 το πρωι κοκ). 

Τελικα εμαθα να ζω με τη δικη μου φασαρια. Ξυπνουσα με φασαρια, κοιμομουν με φασαρια, εκανα ο,τι εκανα με φασαρια. Δεν ηταν ευκολο στην αρχη, αλλα ως γνωστον.. εξις δευτερα φυσις...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το σημείο οργασμού είναι κάτι σαν το σημείο βρασμού;(του νερού ας πούμε)

Αγαπητε

ειναι αυτο που ονομαζουμε ¨"ουδος" μιλωντας παντα επιστημονικα. Μετα απ αυτο ακους τις καμπανες της Αναστασης

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το κρεβατι τους να χτυπα στον τοιχο ( τοιχος... λεμε τωρα) που ηταν κολλημενο το δικο μου κρεβατι. Καθε φορα που της τον εχωνε, αν τυχαινε και ημουν ξαπλωμενος, ηταν σα να τον εχωνε και σε μενα. ...

απαικτος....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.