Jump to content

Φοιτητης Ιατρικης και στρατευση


doc_i.e

Recommended Posts

Σπαστικη κολιτιδα...τι σειρα εισαι ...κωλοψαρο??

Εγω ειμαι 306!!Ποσες μέρες εχεις ακόμα??

304 λελέ κωλόψαρο :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε προυγουμενο ποστ έλεγε πως έχεις 299 ημέρες. Πως γίνεται να εισαι 304 με τοσες πολλες μέρες?

Οι τρελαμενοι 306 δεν μασανε απο λελε σειρες και τρια αυγα Τουρκιας....κωλοφιδο...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν θελεις να πας ως γιατρος στον στρατο μπορεις να παρουσιαστεις και την πρωτη μερα περνας απο εναν ψυχολογο .Σε εκεινον μπρορεις να πεις οτι θελεις να παρεις αναβολη αλλα μαλλον θα ειναι 6-μηνη αυτη που θα σου δωσουν. Αν εισαι σιγουρος οτι σε 6 μηνες θα τελειωσεις με τα μαθηματα και κρινεις οτι ετσι θελεις να γινει καντο.

επειδη ειμαι κ εγω στην ιδια περιπτωση 28 χωρις να χω τελειωσει και σε ενα εξαμηνο θα εχω τελειωσει στανταρ εκτος απο αυτη τη λυση για αναβολη επιπλεον δεν υπαρχει αλλη??και αν οχι για εξαμηνη εστω για τριμηνη αναβολη...μπορω να παω με χαρτι της σχολης οτι ειμαι ακομα γραμμενος κ χρωσταω??ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε προυγουμενο ποστ έλεγε πως έχεις 299 ημέρες. Πως γίνεται να εισαι 304 με τοσες πολλες μέρες?

Οι τρελαμενοι 306 δεν μασανε απο λελε σειρες και τρια αυγα Τουρκιας....κωλοφιδο...χαχαχα

Το προηγούμενο πόστ πότε το είχα στείλει? Για τσέκαρε ημερομηνία. ΑΠΟΛΥΟΜΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ. ΕΓΩ ΦΕΥΓΩ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕΝΕΙΣ, ΑΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΟΜΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ....

Μόλις έρθει το πουστόνεο 306 γιατρός θα πήξει και εγώ θα αρχίσω διακοπές στην Λάρνακα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν θελεις να πας ως γιατρος στον στρατο μπορεις να παρουσιαστεις και την πρωτη μερα περνας απο εναν ψυχολογο .Σε εκεινον μπρορεις να πεις οτι θελεις να παρεις αναβολη αλλα μαλλον θα ειναι 6-μηνη αυτη που θα σου δωσουν. Αν εισαι σιγουρος οτι σε 6 μηνες θα τελειωσεις με τα μαθηματα και κρινεις οτι ετσι θελεις να γινει καντο.

επειδη ειμαι κ εγω στην ιδια περιπτωση 28 χωρις να χω τελειωσει και σε ενα εξαμηνο θα εχω τελειωσει στανταρ εκτος απο αυτη τη λυση για αναβολη επιπλεον δεν υπαρχει αλλη??και αν οχι για εξαμηνη εστω για τριμηνη αναβολη...μπορω να παω με χαρτι της σχολης οτι ειμαι ακομα γραμμενος κ χρωσταω??ευχαριστω

μου έχουν πεί οτι όταν τελειώσουν όλες οι αναβολές μπορείς να πάρεις ακόμα μια τρίμηνη για "κοινωνικούς λόγους".νομίζω δεν χρειάζεται κανένα δικαιολογητικό,

απλά πας στην στρατολογία και το ζητάς.δεν είμαι και εντελώς σίγουρος.αν θέλεις ψάξτο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και μένα μου ήρθε χαρτί να μπω 19/5.Είμαι απο κατατακτήριες ,αλλά τώρα τελειώνω 5ο έτος.Τι προτείνετε?Να πάω και να τελειώνω για να μπορώ να κάνω αιτήσεις στο δημόσιο με το πτυχίο του ΤΕΙ μήπως και γλιτώσω αναμονή στην ειδικότητα ή να συνεχίσω μέχρι τέλους σχολή εξαντλώντας κάθε δυνατότητα αναβολής?Είμαι 28 όπως και οι υπόλοιποι παραπάνω.Απόσο έχω ψάξει πάντως αναβολή μόνο για λόγους υγείας μπορούμε να πάρουμε πλέον και την 3μηνη για κοινωνικούς ΄λόγους που την δικαιούμαστε μόνο μια φορα.Υπάρχει και μια επιπλέον λύση,αν βάλετε υποψήφιοι ευρωβουλευτές παίρνετε αναβολή μέχρι Δεκέμβριο άσχετα με το αν εκλεγείτε η όχι.Καλή φάση ε?Άντε όλοι να κάνουμε ένα κόμμα να κατέβουμε ευρωεκλογές ρε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν θελεις αναβολη την παιρνεις..... δεν σε κρατανε με το ζορι. απλα ειναι τα πραματα. τωρα για το ερωτημα σου ειναι καθαρα δικο σου θεμα αν θα παρεις αναβολη η αν θα υπηρετησεις χωρις να εχεις πτυχιο ιατρου.....πιο πανω εχουμε γραψει τα πλεονεκτηματα και τα μειονεκτηματα την θητειας ιατρου και οχι....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.