Jump to content

μαθηματα επιλογης Δετος


wandering

Recommended Posts

Έλα, φίλε, το κούρασες πολύ το θέμα! Το τόπικ αυτό αφορά στην ανταλλαγή πληροφοριών για μαθήματα επιλογής, δε μπορείς να το μονοπωλείς με ό,τι μαλακία σου κατέβει στο κεφάλι.

Για το σκοπό αυτό μπορείς να χρησιμοποιείς την τουαλέτα σου.....

Μπραβο Αιμοσφαιρινη,εισαι ηρωας!Χειροκροτηστε την Αιμοσφαιρινη!

Μου αρεσει που ειστε τοσο noobaδες που αντι να σας ενοχλουν συμπεριφορες του τυπου ΄΄ποιο μαθημα δεν θελει καθολου διαβασμα΄΄

και ΄΄που μπορω να παρω τον καλυτερο βαθμο χωρις να διαβασω΄΄ σας ενοχλω εγω.

Είσαι εντελώς off topic. Είναι άλλο πράγμα το να μη συμμερίζεσαι τέτοιες συμπεριφορές και άλλο πράγμα να χρησιμοποιείς κάποιον που στοχεύει σε υψηλό βαθμό, στοχοποιώντας τον ως "ηλίθιο" για μας δείξεις πόσο έξυπνος είσαι. Και ναι, όταν φτύνεις αίμα για να περάσεις δεκάδες άλλα μαθήματα, έχεις κάθε δικαίωμα να μη θες να ξεπατωθείς με ένα ακόμα.

Αν και πάλι δε σού γίνομαι αντιληπτή, τότε ειλικρινά έχεις σοβαρό πρόβλημα. Να το κοιτάξεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ps: Η ιατρική είναι η γκόμενά σου?! Δε ξέρω πως τα κατάφερες αλλά με λίγες λέξεις σου....BOOM!....ξαφνικά πληρώ τα κρητήρια για major depressive disorder. Tι να πω...σου εύχομαι τα χέρια σου να έχουν δέρμα γυναίκας.

Ω,λυπαμαι που σου προκαλεσα καταθλιψη.Ευχομαι να το ξεπερασεις.Οσο για τα χερια μου χρησιμοποιω palmolive για τα πιατα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έλα, φίλε, το κούρασες πολύ το θέμα! Το τόπικ αυτό αφορά στην ανταλλαγή πληροφοριών για μαθήματα επιλογής, δε μπορείς να το μονοπωλείς με ό,τι μαλακία σου κατέβει στο κεφάλι.

Για το σκοπό αυτό μπορείς να χρησιμοποιείς την τουαλέτα σου.....

Μπραβο Αιμοσφαιρινη,εισαι ηρωας!Χειροκροτηστε την Αιμοσφαιρινη!

Μου αρεσει που ειστε τοσο noobaδες που αντι να σας ενοχλουν συμπεριφορες του τυπου ΄΄ποιο μαθημα δεν θελει καθολου διαβασμα΄΄

και ΄΄που μπορω να παρω τον καλυτερο βαθμο χωρις να διαβασω΄΄ σας ενοχλω εγω.

Είσαι εντελώς off topic. Είναι άλλο πράγμα το να μη συμμερίζεσαι τέτοιες συμπεριφορές και άλλο πράγμα να χρησιμοποιείς κάποιον που στοχεύει σε υψηλό βαθμό, στοχοποιώντας τον ως "ηλίθιο" για μας δείξεις πόσο έξυπνος είσαι. Και ναι, όταν φτύνεις αίμα για να περάσεις δεκάδες άλλα μαθήματα, έχεις κάθε δικαίωμα να μη θες να ξεπατωθείς με ένα ακόμα.

Αν και πάλι δε σού γίνομαι αντιληπτή, τότε ειλικρινά έχεις σοβαρό πρόβλημα. Να το κοιτάξεις.

Stop spam plz.Το θεμα μας ειναι τα μαθηματα επιλογης.Δεν ηξερα πως υπαρχει λογοκρισια στο greek meds.Αν θελει ο nockos να απαντησει ας απαντησει
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α, καλά, οκ. Κάτι τύποι σαν εσένα δεν.... απλά δεν... Εγώ θα το λήξω εδώ, έχω πιο ουσιώδη πράγματα να κάνω. Όποιος έχει κουράγια ας συνεχίσει...

Όσο για το ποιός είναι ο spammer εδώ μέσα.. ε, είναι προφανές τοις πάσι....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α, καλά, οκ. Κάτι τύποι σαν εσένα δεν.... απλά δεν... Εγώ θα το λήξω εδώ, έχω πιο ουσιώδη πράγματα να κάνω. Όποιος έχει κουράγια ας συνεχίσει...

Όσο για το ποιός είναι ο spammer εδώ μέσα.. ε, είναι προφανές τοις πάσι....

Ναι οντως,πηγαινε να ασχοληθεις με τα ''ουσιωδη πραγματα'' οπως πχ να πας στην σχολη!Εκτος και αν το ποσταρες απο το pc της βιβλιοθηκης.LOL.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...

Παιδιά, ήθελα να ρωτήσω για την παιδιατρική ενδοκρινολογία... Η ύλη είναι τα ppt από το pc της βιβλιοθήκης, σωστά;

Επίσης, το στυλ των θεμάτων ποιό είναι; Μου έχουν πει πως έβαζαν πολλαπλής. Ισχύει ακόμη αυτό;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πολλαπλής είναι ή 20 ή 50.δε θυμάμαι.διάβασε καλά τις διαφάνειες.μας είχανε δώσει σι ντι αλλά λογικά αυτά που είναι στη βιβλιοθήκη τα ίδια θα ναι.αν θες πες μου να στα στειλω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

καλησπερα πιστευω ο ktmfan κανει humor απο πανω οποιος δε μπορει να το καταλαβει σημαινει οτι δεν εχει αισθηση του humor τοσο απλο τι να πω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι εντελώς διαφορετικό το χιούμορ από το τρολλάρισμα και τα κακόβουλα σχόλια. Όποιος θεωρεί τα παραπάνω σχόλια αστεία, μάλλον έχει διεστραμμένη αίσθηση του χιούμορ.

Εξ'άλλου, τα τόπικ των μαθημάτων έχουν δημιουργηθεί για την ανταλλαγή πληροφοριών και αρχείων μεταξύ των συναδέλφων. Όποιος ξεκινάει συζητήσεις με άκυρα και προσβλητικά σχόλια μόνο χιούμορ δεν κάνει. Κάποιος που θα μπει στα μαθήματα επιλογής Δ έτους της σχολής, μάλλον ψάχνει πληροφορίες για κάποιο μάθημα και δε νομίζω ότι έχει όρεξη να διαβάζει τις ηλιθιότητες του ktmfan, ούτε τις ανούσιες συζητήσεις που, πρώτη εγώ, και ο skydogsully πολύ κακώς ανοίξαμε μαζί του.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.