Jump to content

Πατέρας.....ετών 13 !!!


Leviathan

Recommended Posts

βασικα ειλικρινα δεν καταλαβα ρε συ προφιτερολ που το βρηκες το αστειο στο ολο συμβαν και στα οσα ειπωθηκαν

μπορεις να μου εξηγησεις σε παρακαλω;;;

lol Ε οκ είμαι κ σε περίεργη διάθεση από χτες οπότε ΙΣΩΣ δε μπορώ να πάρω στα σοβαρά και πολλά πράγματα emcolgate

Πάντως οκ 13 είναι μικρό ρε π*, όμως σε δυο χρόνια μια χαρά θα είναι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μακάρι να ναι μια χαρά γιατί πρέπει να αρχίσει να σκέφτεται και για σχολεία, φροντιστήρια κτλ. Του γιου του βέβαια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

με δυο λογια

σηλια

προσπερνω το αγριεμενο σου υφος,την αθυροστομια και τα σχολια περι το προσωπο μου και υποψιαζομαι πως προκειται περι "επιθεσεως" του ειδικου της ιατρικης σε ημομαθη περι τα ιατρικα χρηστη

τελος παντων επειδη και απο αλλου εφυγα επειδη μιλαγαν ασχημα

στο εξης θα με βρισκετε στο battlefield.gr

ευχαριστω για την κατανοηση!!

υγ.ΟΧΙ!δεν εχω παιδια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

με δυο λογια

σηλια

προσπερνω το αγριεμενο σου υφος,την αθυροστομια και τα σχολια περι το προσωπο μου

ποια αθυροστομια και πιο αγριεμενο υφος βρε ντιμιτριους-ντιμιτριους μου το κλεισες το σπιτιους?

συζητηση κανουμε παιδακι μου

με το νι και εμ το σιγμα θες να σου μιλαμε;;μπαααα σε καλο σ!

και υποψιαζομαι πως προκειται περι "επιθεσεως" του ειδικου της ιατρικης σε ημομαθη περι τα ιατρικα χρηστη

καλα αυτο μονο συ θα μπορουσες να το σκεφτεις!

το οποιος εχει τη μυγα μυγιαζεται το ξες;;;;;;;;;;;;;;;;;

ε ταιριαζει φουλ εδω!!!!

εσυ βλακωδω θεωρεις τους γιατρους ενδιαφεροντα κι ανωτερα οντα επειδη και μονο ειναι γιατροι :splats:

ειναι μορ δαν εμφανες αυτο,σορι του τελ γιου.

οσο για μενα βρηκες ανθρωπο να πουλησει μουρη περι ιατρικης!χεστηκε η φοραδα στ αλωνι!!!

τελος παντων επειδη και απο αλλου εφυγα επειδη μιλαγαν ασχημα

επιμενω οτι δε σου μιλησα ασχημα

απλως απαντησα σ αυτο που ειπες

και δεν ηταν οτι ημουνα μες στη γλυκα πιο πριν κι αγριευτηκα με σενα συγκεκριμενα οπως λες

εξ αρχης τα χα παρει με το θεμα

λες να γλυκαινα και να κατεβαζα τον τονο της φωνης μου(λεμε τωρα)μετα για να μιλησω σε σενα επειδη μου σαι τρυφεροευαισθητουλης emcolgate κ ευθικτος κοτζαμαν ανδρας;;

στο εξης θα με βρισκετε στο battlefield.gr

φχαριστουμε για την ενημερωση δε θα ξεχναμε να ρχομαστε να σ αναζητουμε

η ελλειψις θα ταν ανυποφορη αλλιως :rolleyes:

btw "To Battlefield.gr είναι μια αυτοδιαχειριζόμενη δεξαμενή σκέψης φτιαγμένη από φοιτητές. "παλι αναμεσα σε πιτσιρικια;;;

αααα μετα μη μου παραπονιεσαι!!της νιοτης βραζει το αιμα της!μην απαιτεις διακριτικοτητες απ τη νιοτη!!! :D

ευχαριστω για την κατανοηση!!

ποιος σου πε οτι σε κατανοουμε;εγω προσωπικα αι ντον τ

ουτε τωρα ουτε και ποτε για να μαι ειλικρινης emoops ειναι λιγο χαι λεβελ η σκεψη σου δε τη φτανω σορι emconfused:rolleyes:

υγ.ΟΧΙ!δεν εχω παιδια

και καλα κανεις!φανταζεσαι να σου βγαιναν σαν εμενα;;;;;;; :lol: ευτυχως που δεν πηρες το ρισκο :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

«Μνηστήρες» αμφισβητούν τον 13χρονο πατέρα

Κυριακή, 15.02.09

Την διεξαγωγή τέστ DNA ζητά ο πατέρας του 13χρονου Άλφι Πάτεν για να αποδειχθεί ότι αυτός είναι ο πατέρας του παιδιού της 15χρονης φίλης του, αφού δύο ακόμα νεαροί, ηλικίας 14 και 16 ετών, υποστηρίζουν ότι είναι γονείς της μικρής Μέιζι.

Το ενδεχόμενο αυτό επιβεβαιώνουν και οι ισχυρισμοί των γειτόνων της 15χρονης Σαντέλ Στέντμαν που κάνουν λόγο για τουλάχιστον τέσσερα αγόρια στα οποία επιτρεπόταν να κοιμούνται στο δωμάτιο της.

Το ίδιο το κορίτσι αλλά και η μητέρα της υποστηρίζουν ότι οι γείτονες λένε ψέματα. Παρόμοια ήταν και η αντίδραση του μικρού Άλφι.

«Τα άλλα ανόητα αγόρια λένε ψέματα. Εγώ είμαι το μοναδικό αγόρι της και είμαστε μαζί για δύο χρόνια, οπότε εγώ είμαι ο πατέρας» δήλωσε στην εφημερίδα The People.

«Όταν ανακάλυψε ότι θα γίνει μητέρα, τη ρώτησα “εγώ είμαι ο πατέρας” και μου απάντησε, ναι, επομένως την πιστεύω» πρόσθεσε.

Η εμφάνιση των δύο αγοριών, προκάλεσε και την αντίδραση του πατέρα του 13χρονου Αλφι που ζήτησε την διεξαγωγή του τεστ DNA. «Δεν λέω ότι δεν πιστεύω το κορίτσι, αλλά από τη στιγμή που εμφανίστηκαν τα δύο άλλα παιδιά, πρέπει να ξέρουμε για το καλό όλων» δήλωσε.

Την ίδια άποψη φαίνεται να εκφράζει και η μητέρα του μικρού Άλφι, που έχει χωρίσει από τον πατέρα του.

Ο ένας υποψήφιος πατέρας, ο 16χρονος εκπαιδευόμενος σεφ Ρίτσαρντ Γκούντσελ, ισχυρίζεται ότι συχνά μοιραζόταν το κρεβάτι με την Σαντέλ για 3 μήνες, σε μια περίοδο, δηλαδή, κοντά σε αυτήν που έμεινε έγκυος. Το ίδιο υποστηρίζει και η μητέρα του.

Ο 14χρονος Τάιλερ Μπάρκερ, ο δεύτερος «μνηστήρας», ισχυρίζεται ότι κοιμήθηκε με τη Σαντέλ πριν από εννιά μήνες και δηλώνει ανήσυχος στο ενδεχόμενο να είναι αυτός ο πατέρας του μωρού.

Πηγή: ΕΤ online

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

«Όταν ανακάλυψε ότι θα γίνει μητέρα, τη ρώτησα “εγώ είμαι ο πατέρας” και μου απάντησε, ναι, επομένως την πιστεύω» πρόσθεσε.
:lol::lol:emgoal
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο ένας υποψήφιος πατέρας, ο 16χρονος εκπαιδευόμενος σεφ Ρίτσαρντ Γκούντσελ, ισχυρίζεται ότι συχνά μοιραζόταν το κρεβάτι με την Σαντέλ για 3 μήνες, σε μια περίοδο, δηλαδή, κοντά σε αυτήν που έμεινε έγκυος. Το ίδιο υποστηρίζει και η μητέρα του.

Αχαχα, Άγγλοι ρε. Άγγλοι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Δεν είναι ο πατέρας

26.3.09

ΒΓΗΚΕ ΤΟ DNA TEST

Ο Alfie μας είχε ταράξει όλους πριν λίγους μήνες όταν είχε αποκαλυφθεί ότι έγινε πατέρας στα 13 του. Σήμερα όμως ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα της εξέτασης DNA που έκαναν. Το παιδάκι δεν είναι δικό του. Το παιδάκι δεν έχει παιδάκι. Η ζημιά όμως που έπαθε ο Alfie με όλη τη δημοσιότητα για αυτό το θέμα δύσκολα θα ξεπεραστεί.

Πηγή

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΗΛΙΑ ΘΕΑ ....ΜΑΣ ΠΗΡΕΣ ΤΑ ΜΥΑΛΑ!!!!!

ΣΕ ΠΛΙΖΑΡΩ....ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΤΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΑ ΠΕΡΙ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗΣ ΩΡΙΜΑΝΣΗΣ

ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ Ο ΚΑΨΕΡΟΣ....ΠΟΥ ΕΝΗΛΙΚΙΩΘΗΚΑ ΠΡΟ 5 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΕΧΩ ΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΤΟΥ ΠΗΔΗΜΑΤΟΣ!!

ΧΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑ.....ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ!!!

Παντως ο μικρος...οπως και να εχει....βιαστηκε...να μοιασει στο dna..του!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΗΛΙΑ ΘΕΑ ....ΜΑΣ ΠΗΡΕΣ ΤΑ ΜΥΑΛΑ!!!!!

ΣΕ ΠΛΙΖΑΡΩ....ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΤΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΑ ΠΕΡΙ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗΣ ΩΡΙΜΑΝΣΗΣ

ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ Ο ΚΑΨΕΡΟΣ....ΠΟΥ ΕΝΗΛΙΚΙΩΘΗΚΑ ΠΡΟ 5 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΕΧΩ ΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΤΟΥ ΠΗΔΗΜΑΤΟΣ!!

ΧΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑ.....ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ!!!

Δηλ Σήμερα είσαι 19-20? Και δε φτάνει μόνο αυτό... αλλά παρενοχλείς και τη Σήλια????????? :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.