Jump to content

Πατέρας.....ετών 13 !!!


Leviathan

Recommended Posts

Πατέρας... ετών 13

Παρασκευή, 13.02.09 ,ΑΠΕ-ΜΠΕ

Ένα αγόρι ηλικίας μόλις 13 ετών έγινε πατέρας στη Βρετανία αφού η 15χρονη φίλη του γέννησε ένα κοριτσάκι στις αρχές της εβδομάδας.

Ο Άλφι Πάτεν, που έχει ύψος μόνο 1,22 και δείχνει πολύ μικρότερος από την ηλικία του, ήταν 12 ετών όταν η 14χρονη Σαντέλ Στέντμαν έμεινε έγκυος αφού έκαναν έρωτα χωρίς να λάβουν προφυλάξεις.

Η Σαντέλ γέννησε τη Δευτέρα ένα κορίτσι, τη Μέιζι Ροξάν, στο νοσοκομείο του Ίστμπορν, στη νότια Αγγλία.

Μιλώντας στην εφημερίδα Sun, ο Άλφι, που ζει με τη μητέρα του, παραδέχτηκε ότι δεν ξέρει πώς θα ανταποκριθεί στις ανάγκες του παιδιού του αφού δεν έχει ούτε χαρτζιλίκι. «Ο πατέρας μου δίνει 10 λίρες πού και πού», είπε.

«Όταν το έμαθε η μητέρα μου, νόμιζα ότι θα είχα μπελάδες», πρόσθεσε. «Θέλαμε να κρατήσουμε το μωρό αλλά ανησυχούσαμε για το πώς θα αντιδρούσαν οι άλλοι. Δεν ήξερα τι σημαίνει να είσαι πατέρας αλλά θα προσαρμοστώ», είπε ο μικρός.

Η βρετανική αστυνομία ανακοίνωσε ότι δε θα ασκήσει διώξεις σε βάρος των ανήλικων γονιών, μολονότι η νόμιμη ηλικία για τη σύναψη σεξουαλικών σχέσεων στη Βρετανία είναι τα 16.

Να σημειωθεί πάντως ότι ο Άλφι δεν είναι ο νεότερος πατέρας στη Βρετανία αφού έχει αναφερθεί και η περίπτωση ενός άλλου αγοριού που απέκτησε παιδί σε ηλικία 12 ετών.

υγ.......περα απο την κοινωνικη διασταση του θεματος ,υπαρχει νομιμη ηλικια για συναψη σεξουαλικων σχεσεων emquestion:blink:

.....για Ελλαδα μιλαω φυσικα ( μεταξυ ανηλικων εννοω).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σε αναλογες περιπτωσεις για να μην εκτεθει η ανηλικη μανα,η γιαγια το μεγαλώνει ως δικο της παιδι..βλ τρεχον ελληνικο σηριαλ με τον Δανη Κατρανιδη

στη δε πραγματικη ζωη νομιζω πως ο Τζακ ΝΙΚΟΛΣΟΝ ΜΕΧΡΙ ΕΝΗΛΙΚΟΣ ΝΟΜΙΖΕ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΜΑΝΑ ΤΟΥ!

υγ.ως γιατροι δεν νομιζω να εκπλησσεσθε

διοτι οι ορχεις ειναι ετοιμοι για αναπαραγωγη πολυ νωριτερα απο οτι ο εγκεφαλος για την διατροφη-μεσω εργασιας- του "προιοντος" της αναπαραγωγης (λιγο μπερδεμενο ..εσεις πειτε το καλυτερα!)

τους τσιγγανους ξεχασαμε ρε!!!σχεδον διπλα μας ζουν!ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΘΕΜΑ;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να ξερασω να ουρλιαξω η να πλακωσω στο ξυλο-αρχισω τα καντηλια

το θεμα ειναι δεν ξερω ποιους να πλακωσω στο ξυλο και στα καντηλια

ποιους να πρωτο μαλλον

τι αισχη ειν αυτα ρε παιδια?

εν τω μεταξυ ποσα πηραν οι φαμιλιες γι αυτες τς φωτο;;μπας και γι αυτο τους αρεσε το ολο στορι της εγκυμοσυνης;;

τι μου βαζουν το βυζανιαρικο να ποζαρει στα περιοδικα σαν πατερας;;;τι τραγελαφικες εικονες ειν αυτες;;;αισχος!!!!!

με συγχωρειτε αλλα ειμαστε σιγουροι οτι το παιδι ειναι τωρα αυτου του μπομπιρα;;;;;;;;;;;;;;;;;

εγω αυτο που ξερω ειναι οτι τα primordial germ cells στα male κοιμουνται μεχρι την εναρξη της εφηβειας οποτε και αρχιζει η διαφοροποιηση τους σε παουερ σπερματακι του θεου

εχει αυτος ο μπομπιρας τωρα καμια ενδειξη εφηβειας πανω του;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,

ΟΚ δεν εψαξα και το πουλι του αλλα βλεπετε εσεις τριχα πανω του;ακουτε βραγχος στη φωνη του;;βλεπετε να ψηλωσε...κάτι τελοσπαντων;;;αυτο ειναι σαν να παει τριτη δημοτικου να πουμε

δε μπα να κανουν κανα τεστ dna λεει γω :splats: :splats:

κι αυτη η φοραδα η 15 χρονη τι σεξ ισχυριζεται οτι πηγε κι εκανε με το νιανιαρο;;;;;;κι ειν και μες στη περηφανια!

ρεεεεεεεεεεεεεε δε μπαει καλα ο κοσμος !!!!

γονεις;σχολειο;ευρυτερα κοινωνια με την ανυπαρκτη εκπαιδευση-σκατενια ερεθισματα της;;;;δεν ξερεις τι να πρωτοβρισεις!!!!

επιμενω παντως οτι πρεπει να γινει ενα τεστ dna emeleos:splats: :splats: :splats: :splats: :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οκ,η δοκτωρ κατι παραπανω ξερει..αλλα η παροιμια

μικρος στο ματι μεγαλος στο κρεβατι,δε σας λεει τιποτα;

ενταξει παιζει να ειναι και στημενο,αλλα σηλια πως μπορεις να κανεις σπερμοδιαγραμμα απο φωτογραφια;χε,χε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τους τσιγγανους ξεχασαμε ρε!!!σχεδον διπλα μας ζουν!ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΘΕΜΑ;;

Είναι no-go area που λένε κ στο χωριό μου.

αγγλοφωνο ειναι το χωριο σου;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γενικως σπαζομαι!

αλλα με μια οικογενεια μια κοινωνια μια τηλεοραση ενα ραδιοφωνο κι ο,τι σε μμε

που χουν ξεχασει τα παντα!

και το μονο στο οποιο υποκλινονται νυχθημερον ειναι τα λεφτα η ομορφια η σεξουαλικοτητα και τα γαμησια

τι περιμενεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

βρε καλααααααααα το χε γραψει κεινο το ασμα ο καρβελας!!! :D

οταν του ανθρωπου-ποσο μαλλον ενος εφηβου-το μυαλο το σωμα και το συναισθημα δεν εχουν τιποτα ευγενες κι ανωτερο ν απασχοληθουν

κι εκτος αυτου καταπιεζονται κι απο ενα σωρο πρεπει που δεν ειναι δικα τους και βομβαρδιζονται και με την απολυτη μπιχλα απο παντου

οταν δεν καλλιεργειται ιχνος υγειους ευθυνης κι οχι την απ την αλλη τη με το ζορι

κι οταν την επιμορφωση την εχουμε αφησει σ ενα ξερο δικτυο υπολογιστων τι περιμενεις;;;;

η καλυτερη τους των γενετησιων ενστικτων

να περναει κι η ωρα δηλαδη οχι τιποτα αλλο

τι πιο ευκολο κι ευχαριστο απ το σεξ

σεξ!ολοι μπορουν να το κανουν δε θελει και τιποτα

μπρος πισω πανω κατω κουνιεσαι στεροτυπα και σεξ εξετελεσθη

εγινες και πατερας αμα λαχει!!!! :splats:

τυχαιο ειναι οτι ολα νιανιαρα σημερα στα 14 τους εχουν ηδη πηδηχτει;;;;;

(λες κι εμεις δεν ημαστε ανθρωποι!!! :splats::P )

υπερβαλλω λετε;ε ας υπερβαλλω δε μπειραζ.η υπερβολη 9 στις 10 φορες κρυβει αληθειες μεσα.

η ξεφυγα λετε απ το θεμα;καθολου δεν ξεφυγα ολα αλληλενδετα ειναι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλα εεεεεεεεε

τωρα το ειδα αυτο!!!

τιιιιι πουστηδες!!!!

δειτε φορμουλα που του βαλαν του μπεμπη μπεμπας ο,τι ειναι

i love mummy and daddy!

εεεεεεεεεε νταξ

οταν λεω γω οτι μου ρχεται να ξερασω κι οτι ειναι τραγελαφικες κι αισχρες μεχρι και προστυχες οι εικονες οπως και οι γονεις οπως και η εφημεριδα εχω δικιο-

ειναι πολλα τα λεφτα αρη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε παιδια,εγω που εχω τη φημη του υπερσυντηρητικου (ας μη δωσω εδω την αποδειξη γιατι θα ειναι κριμα) γιατι το πηρα ψυχραιμα;

νταξει καναν συνουσια τα ανηλικα..τι πρεπει να γινει να τον ευνουχισουν τον μικρο η να της διαπομπευσουν την μικρα;

ισα ισα θα περασουν και ενα μυνημα κατα των εκτρωσεων!

ας τα παντρεψουν τα παιδια και με την ευχη μου!

υγ.ωχ πυραυλος εγινε η σηλια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πολυ liberating!

επιτελους, υπαρχει ελπιδα για ολες τις σιτεμενες τεκνατζουδες να γινουν μανες!

Παναγιά destijlιανή/

τι βαρυσημαντίλα..

:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

επιμενω παντως οτι πρεπει να γινει ενα τεστ dna

τι τεστ dna δηλαδη

αρκει να τον βαλουν να την παιξει μια φορα

αν βγαλει τιποτα αλλο εκτος απο νερο :lol: τρυπηστε μου τη μυτη

ακου κει εχει και σπερμα το βυζανιαρικο και μαλιστα τοσο ωριμο και δυνατο που με μια τυχαια!!!! φορα τη γονιμοποιησε την αλλη την κουνελα :splaaaats:

μερσι δηλαδη

ειναι και μακρυα η πρωταπριλια δηλαδη οχι τιποτ αλλο :D

υγ ηθελα να κανω μια ερωτηση στα αγορακια τωρα "προεφηβικη "... :rolleyes: αλλα αντε δεν την κανω

παω να ρωτησω αλλον :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@ cadaver

εσεις αγαπητε,ποσο ειστε? 23?24?25?

περισσοτερο? μη με απογοητευσετε!

στη βρετανια αδελφες μου,στη βρετανια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είμεθα indigo.

Στο μέτρημα δεν υπάρχει συναίνεση με τις συμμαθήτριες.. emnysta

(Να θυμηθώ να βγάλω κ το ΑΦΜ μου μια μέρα σε αυτό το φόρουμ. Να δεις που κάμια ώρα θα μου χτυπήσει την πόρτα καμια shlia να μου ζητάει τα ρέστα που την είπα έρμα)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κανταβερ επειδη ειναι αργα και δε θα αντεξεις επαναληψη του γαμωσταυρισματος βραδυατικα,τραβα κοιμησου.

επειδη ομως ειναι προφανες οτι τα θελει και τα ζηταει ο κωλος σου... :D σου λεω να τηλεφωνησεις σε κανα φιλο...σου πρωτα να ρθει απο κει να σε στειλει στα ουρανια :rolleyes:emcolgate emcolgate

μετα τα ουρανια...αν μη τι αλλο θα σου φυγουν και η τραγικοτητα και η μικροψυχια και η ξινιλα που σε χαρακτηριζουν.

οχι τιποτα αλλο αλλα κριμα για μας που τοσο καιρο κοιμασαι μονος...

emsexwars

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

επειδη ομως ειναι προφανες οτι τα θελει και τα ζηταει ο κωλος σου... biggrin.gif σου λεω να τηλεφωνησεις σε κανα φιλο...σου πρωτα να ρθει απο κει να σε στειλει στα ουρανια rolleyes.gif 001shiny[1].gif 001shiny[1].gif

μετα τα ουρανια...αν μη τι αλλο θα σου φυγουν και η τραγικοτητα και η μικροψυχια και η ξινιλα που σε χαρακτηριζουν.

οχι τιποτα αλλο αλλα κριμα για μας που τοσο καιρο κοιμασαι μονος...

ή με γυναικεια παρεα να συμπληρωσω για να ειμαι ακριβης και συγκεκριμενη emcolgateemcolgate emcolgate emcolgate

επισης να συμπληρωσω οτι δε νομιζω να σε χαλαγε αν ερχομουν και σου χτυπουσα την πορτα

παραδεξου το οτι θα σ αρεσε κιολας :splaaaats:

νταξει καναν συνουσια τα ανηλικα..

ντιμιτριους ντιμιτριους μου το κλεισες το σπιτιους μου φαινεται δε μπας καλα κι εσυ

μεγαλος ανθρωπος εισαι,παιδια δεν εχεις;

αν θεωρησουμε οτι εγινε το μοιραιο

το ενα δεν ειναι απλως ανηλικο

το ενα ειναι παιδι!

δεν ξερω αν κατανοεις τη διαφορα

η μια ειναι ολοκληρη φοραδα ετοιμη γυναικα με τα ουλα της και το αλλο ειναι παιδι

οσο για τις ηλικιες 13 15 δεν ξερω κατα πόσο ισχυουν ειλικρινά

αλλα ακομη κι αν ισχυουν γραμμενες τις εχω

το ενα ειναι εμφανες οτι ειναι παιδι

κοιταξτε το προσωπο του σ εκεινη την κοντινη

δερμα πεντακαθαρο απο σμηματογονους αδενες,ιχνος τριχας,ιχνος εφηβειας.

παιδι.τελεια παυλα

γι αυτο και λεω οτι μαλλον αδυνατο το να διαθετει αυτο σπερμα ικανο να τεκνοποιησει κι οτι κατι βρωμαει στην ολη ιστορια

και πιο πολυ ζεχνει κατ εμε το οτι ειτε αληθεια ειτε ψεματα προβαλουν ενα γεγονος σαν αυτο γονεις και εφημεριδα κατ αυτον τον φθηνο τροπο

κι εσυ ως αναγνωστης το θεωρεις και φυσιολογικο σιγα τ αυγα λες

αν αυτο δεν ειναι ενδειξη καταντιας και αποτυχιας μας ως κοινωνιας,τι ειναι;;;

ακου εκει φορμουλα αι λοβ μαι μαμι εντ νταντι

δειτε κειμενο που συνοδευει τις φωτο

εσπρεσο κανονικα

πλακα πλακα

αυτη η εφημεριδα τετοιο ειδος τυπου δεν ειναι;ιδια εσπερεσο μου φερνει εμενα με το κοκκινακι της και ολα :splaaaats:

μεραααααααααα

εντιτ

η μονη ενδειξη εφηβειας στον πιτσιρικα ειναι το δαχτυλιδι που φορει! :Dαν το εκλαβουμε ως μαγκιτσα ας πουμε :P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΑ ρε τι λέει ο κόσμος...!

υ.γ.ότι γονιμοποιεί ή γονιμοποιείται δεν σημαίνει ότι δεν είναι παιδί

και ότι είναι ωραίο να το *ξουμε επίσης :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα συμφωνήσω με τη Σήλια εδώ...σιγά μην είναι αυτός ο πατέρας του παιδιού...

Ούτε είναι 13 αυτός. Προφανώς κάποιος άλλος είναι αλλά ποιος ξέρει γιατί εμφανίσανε το μικρό στα κανάλια.

Δεν ξέρετε ότι πολλές από τις ειδήσεις είναι παραποιημένες ή τελείως ψεύτικες; Απλά το παράδειγμα είναι λιγάκι πιο χτυπητό... :rolleyes::antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η μονη ενδειξη εφηβειας στον πιτσιρικα ειναι το δαχτυλιδι που φορει! :Dαν το εκλαβουμε ως μαγκιτσα ας πουμε :P:P

Ρε μήπως είναι όντως τσιγγάνος; :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

υ.γ.ότι γονιμοποιεί ή γονιμοποιείται δεν σημαίνει ότι δεν είναι παιδί

ευχαριστουμε για τη χρησιμη πληροφορια

δεν το ειχαμε υποψιν μας :splaaaats:

σκεψου ομως οταν το σωμα του παιδιου δεν εχει μπει καν στη διαδικασια της σεξουαλικης ωριμανσης ποσο πιο τραγικο ειναι το να εμπλεκεται σε ολοκληρωμενες σεξουαλικες περιπτυξεις

βασικα ειλικρινα δεν καταλαβα ρε συ προφιτερολ που το βρηκες το αστειο στο ολο συμβαν και στα οσα ειπωθηκαν

μπορεις να μου εξηγησεις σε παρακαλω;;;

υγ για να μη μιλησω εδω και για τα τριανταπενταχρονα σαρανταχρονα που γονιμοποιουν αλλα μενουν για παντα παιδια και βγω εκτος θεματος εε;;; :rolleyes:emcolgate αλλα να μου πεις γι αυτο ακριβως τ αγαπω :rolleyes::lol: ασχετο! B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η μονη ενδειξη εφηβειας στον πιτσιρικα ειναι το δαχτυλιδι που φορει! :Dαν το εκλαβουμε ως μαγκιτσα ας πουμε :P:P

Ρε μήπως είναι όντως τσιγγάνος; :splaaaats:

χοχο

τρατζικ εντελως το δαχτελιδι;;;πωπωπωπω πεταξτε δαχτυλιδια σταυρουδοαλυσιδιτσοκολιεδακια σκουλαρικακια κι οτι σε μπιζου emcolgate αγορια!

ενα ρολογακι τελος.

επισης ασχετο B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

άντε αυτός ο μπόμπιρας δεν είναι έτοιμος να γίνειι πατέρας......εσύ shlia που έχεις τουλάχιστον :rolleyes: τα διπλά του χρόνια, είσαι έτοιμη να γίνεις μάνα;

επίσης άσχετο <_<

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.