Jump to content

καταληψη επειγοντως


orestis85

Recommended Posts

Ρε Ορέστη, τι κομμάτι είσαι εσύ; Έχω πεθάνει στα γέλια (τώρα ανακάλυψα το τόπικ). Κι εσείς οι υπόλοιποι που κόπτεστε εναντίον των καταλήψεων, χαλαρώστε λιγάκι και στροφάρετε. Το παιδί κάνει χιούμορ και μάλιστα καυστικό. Ευτυχώς, έχουμε έξυπνους moderators και το πιάσανε το πνεύμα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε Ορέστη, τι κομμάτι είσαι εσύ; Έχω πεθάνει στα γέλια (τώρα ανακάλυψα το τόπικ). Κι εσείς οι υπόλοιποι που κόπτεστε εναντίον των καταλήψεων, χαλαρώστε λιγάκι και στροφάρετε. Το παιδί κάνει χιούμορ και μάλιστα καυστικό. Ευτυχώς, έχουμε έξυπνους moderators και το πιάσανε το πνεύμα.

sorry φιλε μπορει οι moderators να κανουν καλα την δουλεια τους αλλα στην συγκεκριμενη περιπτωση για ποια αεξυπναδα μιλας οταν αφηνουν ενα ατομο να προσβαλει δημοοσια τοσους συμφορουμιτες και δεν μπαινουν στην διαδικασια να σβησουν καποια ποστς ή ολο το θεμα...αρα εισαι λαθος...και ουτε κατα ουτε υπερ ειμαι ουτε τπτ, αρα ατομο που δεν ξερω δεν δεχομαι να με λεει οτι θελει...αν ηξερα το χιουμορ του οκ, αλλα δεν το ξερω δεν με ξερει και καλα ειναι να εχει τροπους και καρυδια να τα πει και απο κοντα και σε συνελευσεις ολα αυτα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

εσυ στις 20δεκ εκανες join,αρα τι ελεγες πριν 1 μηνα

εσεις στη λαρισα στρωθειτε στο διαβασμα και αστε καταληψεις και χαζομαρες

στη λαρισα δεν εχει εμβολιμες,δεν εχει χαρες,δεν εχει διπλες εξεταστικες(για τους

κοινους θνητους τουλαχιστον)

καλες γιορτες σε ολους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εσυ στις 20δεκ εκανες join,αρα τι ελεγες πριν 1 μηνα

εσεις στη λαρισα στρωθειτε στο διαβασμα και αστε καταληψεις και χαζομαρες

στη λαρισα δεν εχει εμβολιμες,δεν εχει χαρες,δεν εχει διπλες εξεταστικες(για τους

κοινους θνητους τουλαχιστον)

καλες γιορτες σε ολους

αρε koufe!πες τα να ανοι3ουν λιγο τα αυτια ολων!μονο μα8ηματα χανονται ετσι!τπτ δν κερδιζεται!

"για τους κοινους θνητους τουλαχιστον"!!!!!!καταλαβαμε ολοι πιστευω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

επειδη τα πολλα λογια ειναι φτωχεια θα το κλεισουμε το κωλοχανειο 2 εβδομαδες?

Αγαπητέ μου φίλε

Κωλοχανείο ίσως είναι το μέρος όπου μένεις... Καλό είναι να σέβεσαι και λίγο τη σχολή σου. Όταν θα πάρεις το πτυχίο σου, βάλτο στην τουαλέτα σου να σκουπίζεσαι αν έχεις τα κότσια.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμεις ολοι που συναποτελουμε αυτην την αντι"ορεστικη" κοινοτητα πρεπει να γνωριστουμε μια μερα!!!!!χαχαχαχαχαχ :lol:

Πανω κατω γνωριζομαστε...δεν ειναι και τοσο μεγαλη η σχολη μας..το τι κανουμε ομως γι'αυτο ειναι αλλο θεμα.,..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμεις ολοι που συναποτελουμε αυτην την αντι"ορεστικη" κοινοτητα πρεπει να γνωριστουμε μια μερα!!!!!χαχαχαχαχαχ :lol:

Πανω κατω γνωριζομαστε...δεν ειναι και τοσο μεγαλη η σχολη μας..το τι κανουμε ομως γι'αυτο ειναι αλλο θεμα.,..

εννοειται οτι πρεπει να κανουμε κ κτ!απλα οταν καποιοι εκμεταλλευονται τν ακομη παιδικο τροπο σκεψης καποιων κ πανε κ κανουνε συνελευσεις εκει που εχουνε μ8μ αυτοι με τον παιδικο τροπο σκεψης(ο νοων νοειτο),πωσ να αποφευχ8ει η αποφαση για αποχη!???????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμεις ολοι που συναποτελουμε αυτην την αντι"ορεστικη" κοινοτητα πρεπει να γνωριστουμε μια μερα!!!!!χαχαχαχαχαχ :lol:

Πανω κατω γνωριζομαστε...δεν ειναι και τοσο μεγαλη η σχολη μας..το τι κανουμε ομως γι'αυτο ειναι αλλο θεμα.,..

εννοειται οτι πρεπει να κανουμε κ κτ!απλα οταν καποιοι εκμεταλλευονται τν ακομη παιδικο τροπο σκεψης καποιων κ πανε κ κανουνε συνελευσεις εκει που εχουνε μ8μ αυτοι με τον παιδικο τροπο σκεψης(ο νοων νοειτο),πωσ να αποφευχ8ει η αποφαση για αποχη!???????

Όλοι εμείς που αποτελούμε την ΑΝΤΙ"Ορεστικη" κοινότητα όπως λες, Κώστα, λέω να διώξουμε δια πυρός και σιδήρου αυτήν την μωρά "Ορεστική" κίνηση (όπως θα έλεγε και ο κ.Αντωνακόπουλος βεβαίως-βεβαίως) προτού να είναι πολύ αργά για εμας, και για την εξεταστική...! Χωρίς πλακα, δεν πίστευα στα μάτια μου όταν διάβαζα αυτά τα posts!! Υπάρχουν στ'αλήθεια τόσο χαζά άτομα στη σχολή μας?!??!?!?!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμεις ολοι που συναποτελουμε αυτην την αντι"ορεστικη" κοινοτητα πρεπει να γνωριστουμε μια μερα!!!!!χαχαχαχαχαχ :lol:

Πανω κατω γνωριζομαστε...δεν ειναι και τοσο μεγαλη η σχολη μας..το τι κανουμε ομως γι'αυτο ειναι αλλο θεμα.,..

εννοειται οτι πρεπει να κανουμε κ κτ!απλα οταν καποιοι εκμεταλλευονται τν ακομη παιδικο τροπο σκεψης καποιων κ πανε κ κανουνε συνελευσεις εκει που εχουνε μ8μ αυτοι με τον παιδικο τροπο σκεψης(ο νοων νοειτο),πωσ να αποφευχ8ει η αποφαση για αποχη!???????

Όλοι εμείς που αποτελούμε την ΑΝΤΙ"Ορεστικη" κοινότητα όπως λες, Κώστα, λέω να διώξουμε δια πυρός και σιδήρου αυτήν την μωρά "Ορεστική" κίνηση (όπως θα έλεγε και ο κ.Αντωνακόπουλος βεβαίως-βεβαίως) προτού να είναι πολύ αργά για εμας, και για την εξεταστική...! Χωρίς πλακα, δεν πίστευα στα μάτια μου όταν διάβαζα αυτά τα posts!! Υπάρχουν στ'αλήθεια τόσο χαζά άτομα στη σχολή μας?!??!?!?!

"ναι αλη8εια ειναι!" Μαρια οπως 8α ελεγε κ η σοφη ζαλαδα που λεγεται kalampakas!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

kati για συνελευσεις ακουσα...ο νεος τροπος διεξαγωγης ειναι πολυ σωστος, εν ωρα μαθηματων γιατι παιρνονται πιο συλλογικες αποφασισεις αν αναλογιστει κανεις οτι ξεπερνανε κατα πολυ τον αριθμο των 100 φοιτητων, καμια σχεση με παλιες καταστασεις , οποιοι θυμουνται αποφασεις 20 ατομων...

αλλα και τοτε και τωρα ενα ειναι κοινο, οποιος αδιαφορει για τα πεπραγμενα της σχολης θα βρει αποφασεις μπροστα του που να μην συμφωνει, αλλα στην πραξη δεν κανει τπτ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

kati για συνελευσεις ακουσα...ο νεος τροπος διεξαγωγης ειναι πολυ σωστος, εν ωρα μαθηματων γιατι παιρνονται πιο συλλογικες αποφασισεις αν αναλογιστει κανεις οτι ξεπερνανε κατα πολυ τον αριθμο των 100 φοιτητων, καμια σχεση με παλιες καταστασεις , οποιοι θυμουνται αποφασεις 20 ατομων...

αλλα και τοτε και τωρα ενα ειναι κοινο, οποιος αδιαφορει για τα πεπραγμενα της σχολης θα βρει αποφασεις μπροστα του που να μην συμφωνει, αλλα στην πραξη δεν κανει τπτ...

με το να γινονται συνελευσεις των 100 ατομων εκ των οποιων οι 80 ειναι ακομη αφελεις,προτιμω τς συνελευσεις των 20 ατομων που ειναι λογικοτεροι!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ενθαρυντικο πολυ το οτι ακουγονται αυτες οι αποψεις.Στη πραξη θα φανει ομως.Οταν στις συνελευσεις ειμαστε οι ιδιοι και οι ιδιοι...ΑΑ Επισηςτο Κατσιγρα παραμενει υπο καταληψη και μεσα στις γιορτες!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κοίτα ρε αγωνιστές που έχει η σχολή μας!

Πού είσασταν ρε εσείς χαμένοι τη μέρα που έγινε η κατάληψη στην κατσίγρα, όπου μόνη μου προσπαθούσα να "συζητήσω" με τα παιδιά από το Ι.Κ.Α. επί ώρες και να τους εξηγήσω πως εμείς έχουμε εργαστήρια σε αυτό το κτίριο? και ότι αν θέλουν να κάνουν κάτι ας κάνουν κίνημα και όχι κατάληψη..

Πού είσασταν εσείς όταν το Ι.Κ.Α. έκανε γενικές συνελεύσεις για να τους μιλήσετε??

Το ποστ δεν απευθύνεται σε κάποιον προσωπικά....στοχεύει απλά να σας προβληματίσει....και αν έχει κάποιος ενστάσεις περιμένω να τις ακούσω..

Φιλικα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ενθαρυντικο πολυ το οτι ακουγονται αυτες οι αποψεις.Στη πραξη θα φανει ομως.Οταν στις συνελευσεις ειμαστε οι ιδιοι και οι ιδιοι...ΑΑ Επισηςτο Κατσιγρα παραμενει υπο καταληψη και μεσα στις γιορτες!

Στις συνελευσεις ειναι οι ιδιοι γιατι μονο αυτοι οι ιδιοι μαθαίνουν παντα για τις συνελεύσεις....! Εχω ακουσει παραπονα απο δευτερο έτος οτι ποτε δεν μαθαινουν για το ποτε και τι θα συζητηθει σε τετοιου είδους συναντησεις.... Δεν ξερω πως ανακοινώνονται αυτα τα πράγματα, μα ισως να ειναι οργανωση αυτο που χρειαζόμαστε!! Τωρα δεν θέλω να εκπροσωπίσω κανεναν, και ούτε και θελω βεβαια να θιξω κάποιον.. Απλώς μεταφέρω αυτο που άκουσα, μήπως και αλλάξουν κάπως τα πράγματα....! Δεν γίνεται να γίνεται συνέλευση για κατάληψη και κάποιοι να μαθαίνουν το βράδυ, ή ακομα χειρότερα το πρωι της επόμενης τι ψηφίστηκε!

Τωρα, όσο για το κτιριο Κατσίγρα μόνοι μας γινόμαστε ρεζιλι, και μόνοι μας ανοίγουμε τον τάφο μας γιατι δεν κανουμε κάτι.... Η εξεταστική πλησιάζει, και υπαρχει ύλη που πρέπει να καλυφθεί, εργαστήρια που πρέπει να παρακολουθηθούν, και φοιτητες που ενδιαφέρονται για τις σπουδες τους...! Ο Αλεξης πέθανε, οποιος και να φταιει...! Με το να χασουμε την εξεταστική δεν γυριζει πισω κανεις! Δεν μπορώ να καταλαβω γιατί μένουμε πίσω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κοίτα ρε αγωνιστές που έχει η σχολή μας!

Πού είσασταν ρε εσείς χαμένοι τη μέρα που έγινε η κατάληψη στην κατσίγρα, όπου μόνη μου προσπαθούσα να "συζητήσω" με τα παιδιά από το Ι.Κ.Α. επί ώρες και να τους εξηγήσω πως εμείς έχουμε εργαστήρια σε αυτό το κτίριο? και ότι αν θέλουν να κάνουν κάτι ας κάνουν κίνημα και όχι κατάληψη..

Πού είσασταν εσείς όταν το Ι.Κ.Α. έκανε γενικές συνελεύσεις για να τους μιλήσετε??

Το ποστ δεν απευθύνεται σε κάποιον προσωπικά....στοχεύει απλά να σας προβληματίσει....και αν έχει κάποιος ενστάσεις περιμένω να τις ακούσω..

Φιλικα

Δεν βγάζουμε άκρη tinkerbell με το να ψαχνουμε που ΗΜΑΣΤΑΝ και τι καναμε χθες, προχθες, ή ενα μήνα πρίν.... Το θέμα ειναι τι κάνουμε ΤΩΡΑ! Γιατι θα ανέβουμε Λάρισα σε 1-1μισι βδομάδα για να μας πουν και πάλι οτι ψηφίΣΤΗΚΕ κατάληψη, από ένας Θεός ξερει ποιούς!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κοίτα ρε αγωνιστές που έχει η σχολή μας!

Πού είσασταν ρε εσείς χαμένοι τη μέρα που έγινε η κατάληψη στην κατσίγρα, όπου μόνη μου προσπαθούσα να "συζητήσω" με τα παιδιά από το Ι.Κ.Α. επί ώρες και να τους εξηγήσω πως εμείς έχουμε εργαστήρια σε αυτό το κτίριο? και ότι αν θέλουν να κάνουν κάτι ας κάνουν κίνημα και όχι κατάληψη..

Πού είσασταν εσείς όταν το Ι.Κ.Α. έκανε γενικές συνελεύσεις για να τους μιλήσετε??

Το ποστ δεν απευθύνεται σε κάποιον προσωπικά....στοχεύει απλά να σας προβληματίσει....και αν έχει κάποιος ενστάσεις περιμένω να τις ακούσω..

Φιλικα

Δεν βγάζουμε άκρη tinkerbell με το να ψαχνουμε που ΗΜΑΣΤΑΝ και τι καναμε χθες, προχθες, ή ενα μήνα πρίν.... Το θέμα ειναι τι κάνουμε ΤΩΡΑ! Γιατι θα ανέβουμε Λάρισα σε 1-1μισι βδομάδα για να μας πουν και πάλι οτι ψηφίΣΤΗΚΕ κατάληψη, από ένας Θεός ξερει ποιούς!!!

πες τα συντροφισσα Μαρια!(ειδικα για τς συνελευσεις)!επιπλεον,δν ειμαστε εμεις υποχρωμενοι να παρευρισκομαστε στην "πυλη" στην Κατσιγρα κα8ε φοαρα που ο κα8ε λακαμας ε3ωπανεπιστημιακος 8ελει να κλεισει το μερος που κανουμε εμεις μα8ηματα!σιγα μν πας να φυλαω κ σκοπια!φοιτητης ειμαι οχι φανταρος!εμεις ολοι διαφωνουμε με ολους εκεινουσ που κανουν συνελευσεις εκει που κανει μ8μ το 1ο ετος και εκμεταλλευομενοι τον τροπο σκεψης των παρευρισκομενων,υποκινουν την αποχη κ το πετυχαινουν!αυτο ειναι ολο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αλεπουδες καταντησανε μερικοι!! Με την πονηρια και το ψεγαδι παιρνονται οι αποφασεις στη Λαρισα...! Ανοιξτε τα ματια ολοι σας, γιατι με τις καταληψεις κανεις δε βγαίνει κερδισμενος!!! Μην γινεστε τα παθητικα αρνακια του καθε επιτηδιου και δειτε το συμφερον σας....! Με τις καταλήψεις κανεις δεν τελειωνει την σχολη!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μαρια ξερεις οτι σε συμπαθω αλλα θα διαφωνησω μαζι σου...

στη λαρισα με τις καταληψεις ΚΑΠΟΙΟΙ τελειωσαν κανονικα

και ως ανταμοιβη πηραν και διδακτορικο...

και η ειρωνεια ηταν αυτοι οι λιγοι που υποκινουσαν τους υπολοιπους

τους οπως τους αποκαλεις αρνακια

αυτοι οι λιγοι ομως τελειωσαν,ΟΛΟΙ εμεις ,οι υπολοιποι απλα πηραμε τον π....

μακαρι ρε παιδια να μην κλεισαουνε τη σχολη,να δωσετε να μαθηματα σας να τελειωνετε και εσεις

ειναι πολλα τα χρονια ρε...

αντ bye σας και μεχρι να τα ξαναπουμε καλο διαβασμα και διασκεδαση...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μαρια ξερεις οτι σε συμπαθω αλλα θα διαφωνησω μαζι σου...

στη λαρισα με τις καταληψεις ΚΑΠΟΙΟΙ τελειωσαν κανονικα

και ως ανταμοιβη πηραν και διδακτορικο...

και η ειρωνεια ηταν αυτοι οι λιγοι που υποκινουσαν τους υπολοιπους

τους οπως τους αποκαλεις αρνακια

αυτοι οι λιγοι ομως τελειωσαν,ΟΛΟΙ εμεις ,οι υπολοιποι απλα πηραμε τον π....

μακαρι ρε παιδια να μην κλεισαουνε τη σχολη,να δωσετε να μαθηματα σας να τελειωνετε και εσεις

ειναι πολλα τα χρονια ρε...

αντ bye σας και μεχρι να τα ξαναπουμε καλο διαβασμα και διασκεδαση...

Ναι, koufe, συγγνωμη, δικο μου το λαθος...! Δεν μενουμε ολοι πισω... Υπαρχουν και καποιοι διανοιες, που σιγουρα τελειωνουν την σχολη παρα τις καταληψεις... Διανοιες, ειτε στο μυαλο ειτε στο γλυψιμο! Εγω ομως, ειτε ως χαζη, ειτε ως κοινη θνητη, αρνουμαι να γινω το αρνακι του καθε "κοματομουτρου"...! Αρνουμαι με το να ψηφισω την προταση του καθε επιτηδιου για καταληψη σημερα (χωρις λογο και αιτια), να του εξασφαλισω μια θεση για διδακτορικο αυριο, κι εγω να παλευω στα τριαντα-τοσα να τελειωσω, να ειμαι ακομα στη λιστα για ειδικοτητα, να..να..να..., επειδη στο πρωτο-δευτερο ετος πιστευα πως με το να ψηφισω καταληψη, θα αναστησω ενα 16χρονο παιδακι που χαθηκε, ή ακομα χειροτερα, επειδη ήθελα να παω μια βδομαδα να δω την οικογενεια μου, τον παππου μου, την γκομενα μου, ή οποιονδηποτε αλλο (Ορεστη ή πως σε λενε τελοσπαντων)...! Μακαρι να βαλουν μυαλα μερικοι και να παρθει μια πιο ωριμη αποφαση οταν επιστρεψουμε στην Λαρισα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1) The Doctor +1

2) Ντροπη σας ρε για οτι κανατε και συνεχιζετε να κανετε στη σχολη. Ντροπη στους συμφεροντολογους και στους δηθεν ενδιαφερομενους για το οφελος (LOL LOL LOL LOL) της σχολης.Αυτα τα ολιγα ειχα να προσθεσω..Καλη χρονια να χουμε..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.