Jump to content

καταληψη επειγοντως


orestis85

Recommended Posts

σας παρακαλω γινεται να κλεισετε τη σχολη για δυο βδομαδες ρε παιδια ειμαι απο μακρια και εχω να παω στο μερος μου ενα μηνα σας παρακαλω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και αν εμενα με κοροιδευετε σκεφτειτε το εξης γιατι στο μετσοβιο και στην ιατρικη αθηνας η σχολη ειναι κλειστη εδω και 3 ημερες αναρωτηθειτε αυτο εδω στη λαρισα τι ειναι για να καταλαβω γκετο?με τη δειλια μερικων ατομων σαν και εσας θα ετριβαν τα χερια οι δικτατορες της χουντας

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οκ καταλαβαινω η μοναδικη επιδιωξη στη ζωη σας ειναι το διαβασμα αλλα με αυτη τη λγικη αργοτερα οταν βγειτε στη ζωη θα σας φάνε λαχανο

λογικη ηθελα να πω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φίλε μου, ήμουν μέσα σε Καταλήψεις, όχι αποχές ή δυο βδομάδες, όπως αυτές του 2000. Τότε που ήθελαν να μας βάλουν να δίνουμε εξετάσεις για την άδεια ασκήσεως επαγγέλματος.

Που;

Άκουσον άκουσον, στις κατά τόπους Νομαρχίες. Το βύσμα του βύσματος δηλαδή…

Και Αλεξανδρούπολη κι Αθήνα κρατήσαμε ένα μήνα κατάληψη. Κόντρα σε πρυτάνεις, καθηγητές κι ευτράπελους.. Σημειωτέων ήμουν σε ανεξάρτητη παράταξη τότε, τη μόνη που 4 βδομάδες, μέχρι να αλλάξει ο «νόμος» τους, κατάληψη υποστήριζε.

Θα ήθελα να σου πω το εξής. Το θέμα δεν είναι να κλείσεις τη σχολή…

Το Γιατί είναι το ζήτημα..

Και σ΄ αυτό και σε κάθε απόφαση…

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πιάσε κ μόνος σου κανά λουκέτο, μην τα περιμένεις όλα από τους άλλους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ποπο μύρισε αντρίλα όλος ο κάμπος. Έτσι ρε με τα φυτά, τι μας νοιάζει το διάβασμα? Λες και θα πεθάνει ποτέ κανείς από την ανεπάρκειά μας.

Αν δεν πετύχει η λύση του μπορν, μπορείς πάντα να αυτοπυρποληθείς σε ένδειξη διαμαρτυρίας

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

re φιλε μας τα εχεις κανει τσουρεκια, εισαι απο λαρισα και λες ολες αυτες τις ανακριβειες και αν ναι τι ετος, εχεις ζησει τι εγινε εδω?

εχεις δει τι καναμε και με τι συνεπειες, ε τοτε βουλωσε το στοματακι σου, ή ελα πες τα σε μια συνελευση δημοσιως, αντε γεια

α και ημουν μεσα στις καταληωεις και ξερω, δεν ειμαι απο αυτους που αναφερεις φυτα, απλα δεν με αρεσει το στυλακι το μηδενιστικο που εχεις...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...

Τελικά εμείς τις ιατρικής δεν είμαστε και τόσο ιδιαίτεροι που μπήκαμε σε αυτή τη σχολή. Ίσως είμαστε και πιο χαζοί απο το μέσο όρο... Αχ τι βλέπουν τα ματάκια μου. :withstupid:

This is NOT a chatroom dammit! O_o

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...

Τελικά εμείς τις ιατρικής δεν είμαστε και τόσο ιδιαίτεροι που μπήκαμε σε αυτή τη σχολή. Ίσως είμαστε και πιο χαζοί απο το μέσο όρο... Αχ τι βλέπουν τα ματάκια μου. :withstupid:

This is NOT a chatroom dammit! O_o

Γιατί εσύ νιώθεις "τόσο ιδιαίτερη" που μπήκες σ'αυτή τη σχολή?

Stop the pot dammit! O_o

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Mην τα ισοπεδώνουμε όλα.

Οι moderators μια χαρά δουλειά κάνουν. Εξάλλου, πόσο μπορεί να περιορίσει ένας άνθρωπος την ανεξάντλητη, απύθμενη, ανίκητη μαλακεία;

Εκτός από τους κάφρους, που κατά καιρούς μπαίνουν για να μπαχαλέψουν, κοροϊδεύσουν, προσβάλλουν, βρουν γκόμενο/-α, μπαίνουν και άλλοι τόσοι σοβαροί άνθρωποι για να βοηθήσουν, να δώσουν πληροφορίες για μαθήματα, να μεταδώσουν ανακοινώσεις. Απλά οι πρώτοι κάνουν θόρυβο. Και στο χάος αυτό οι mods και admins προσπαθούν να βάλουν τάξη. Το εγχείρημα από μόνο του είναι αξιέπαινο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ena συγκεκριμενο ατομο εβγαλε σχεδον απο την αδρανεια το φορουμ οσο αφορα την λαρισα...ειχαμε τα λιγα θεματα μαας, λιγα μελη γαρ βλεπεις και ξαφνικα με ερειστικη και ακρως προσβλητικη συμπεριφορα κανει χαλια την ηρεμη λειτουργια, δεν μιλησα για την συνολικη δουλεια των μοντς αλλα για ενα ατομο που δεν μπορουν να ελεγξουν ενω εχει γινει report πολλακις απο πολλα μελη και εχει δωσα πολλα δικαιωμτα...

φιλικα ζωγραφος...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πιάσε κ μόνος σου κανά λουκέτο, μην τα περιμένεις όλα από τους άλλους

αχ καλε μου θυμησες σκηνη σπο Μπεβερλι Χιλς--Κυκλος πρωτος... Μ' εναν Ινδιανο που ειχε αλυσοδεθει σε εναν στυλο στο σχολειο του γτ θα απαλλοτριωναν τα εδαφη των προγονων του--μουαχαχαχαχα

Ορεστη πιανει [στο Μπεβερλι επιασε παντως]... Δεν ειναι κακη λυση :bloodomen:

υγ--τι θες αγορι μου για να ηρεμησεις? Θες να στειλω ματ-αναρχικων εκει στη σχολη να την καψουνε?? Διαδωσε κατι ρατσιστικο πως γινεται εκει στο πανμιο και μετα αναλαμβανω γω να πεισω τα παιδια να ρθουνε :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ακου τσουτσεκι...ορεστη η οπως αλλιως σε λενε...βαλε γλωσσα μεσα..τα κεφαλια μεσα...κ στρωσε τον κωλαρακο σου γιατι σε 2 μηνες εχει εξεταστικη....και τοτε θα σε δω κατα ποσο θα μπορεις να μιλας....οσο για το θεμα που χαρακτηριζεις καποιους ως φυτουλες...ηρθες εδω και νομιζεις οτι θα περνας τα μαθηματα ετσι??σε γελασανε πολυ αγρια...θα φτυσεις αιμα ρε στο 2ο εξαμηνο...περνα καλα οσο προλαβαινεις... αμα ηθελες καταληψεις να βγαζες περισσοτερα και να πηγαινες σ αλλη ιατρικη....κ αμα θες δεν ερχεσαι στη σχολη δε σ αναγκαζει κανενας...θες και καταληψη...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.