Jump to content

ΜΟΝΙΚΑ-ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ?


ludovick

Recommended Posts

ναι μια στο εκατομμυριο ομως..γιατι συμφωνα με την αποψη σου μονο στην σιωπη χωραει..οχι να κοροιδευεις σαν παιδακι...

Νταξ, φίλε, βασανίζεσαι καιρό... και με μαγκιά το λες και το γράφεις, αλλά μωρέ αδερφάκι, άλλο το ν' αγαπάς χωρίς μέτρο, άλλο το να εκφράζεις την αγάπη σου χωρίς μέτρο, γράφοντας 4στιχα αβέρτα... Στο δεύτερο πατάμε και σε κοροϊδεύουμε... To πιάνεις;

Ρε, με συγκινείτε! Κι εγώ σας je t'aimάω όλες, Stellitsa, nerdanel, dcool!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ναι μια στο εκατομμυριο ομως..γιατι συμφωνα με την αποψη σου μονο στην σιωπη χωραει..οχι να κοροιδευεις σαν παιδακι...

Νταξ, φίλε, βασανίζεσαι καιρό... και με μαγκιά το λες και το γράφεις, αλλά μωρέ αδερφάκι, άλλο το ν' αγαπάς χωρίς μέτρο, άλλο το να εκφράζεις την αγάπη σου χωρίς μέτρο, γράφοντας 4στιχα αβέρτα... Στο δεύτερο πατάμε και σε κοροϊδεύουμε... To πιάνεις;

Ρε, με συγκινείτε! Κι εγώ σας je t'aimάω όλες, Stellitsa, nerdanel, dcool!

σε αυτο δεν εχω προβλημα..αλλα γραψε τι βλακεια λεξη χρησιμοποιησες..τι κακη ομοιοκαταληξια ειναι αυτη..οχι ισοπεδωνοντας τα ολα και κοροιδευοντας χωρις μετρο..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω για par condicio γουσταρω τον Galleti, γιατι αγαπαει και ποναει, κι ας μην διαβαζω τα ποιηματα του! Αν ειναι με αυτο τον τροπο να αποφυγει την δινη του αλκοολισμου και των ναρκωτικων, χαλαλι μερικες ηλεκτρονικες σελιδες για παρτη του!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω για par condicio γουσταρω τον Galleti, γιατι αγαπαει και ποναει, κι ας μην διαβαζω τα ποιηματα του! Αν ειναι με αυτο τον τροπο να αποφυγει την δινη του αλκοολισμου και των ναρκωτικων, χαλαλι μερικες ηλεκτρονικες σελιδες για παρτη του!

:rolleyes: να σαι καλα βρε epebo..με συγκινεις :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφήστε ήσυχο των Άγγελο να εκφραστεί όπως θέλει για την αγάπη, τον έρωτα, το χωρισμό και τη σχέση!!

Είμαι σίγουρος πως κάποια συναισθήματα είναι καλύτερο να τα εκφράζουμε μέσο τραγουδιών, ποιημάτων και ονείρων, δίνοντας στον εσωτερικό εαυτό μας, τη δυνατότητα να φανερώσει και να αποτυπώσει σε μερικές λέξεις αυτό που με τη σιωπή θα αποτελεί βάρος της συνείδησης!!

Γεια σου ρε Άγγελε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε, με συγκινείτε! Κι εγώ σας je t'aimάω όλες, Stellitsa, nerdanel, dcool!

εσεις μανταμ,τι τεστακι το κανατε? :P

emiloveyou

Χμμ... τώρα που ξαναδιαβάζω τη φράση μου, φοβάμαι να το κάνω... emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χμμ λόγω του γεγονότος οτι ακούω πολύ καψουροτράγουδο τώρα τελευταία, νομίζω οτι το παρακάτω πάει με το τόπικ:

Δεν κράτησε η κολώνια μας

Αγάπη μου για χρόνια

το άρωμά της χάθηκε

γρήγορ' απ' τα σεντόνια

κουράστηκ' απ' τη σχέση μας

Και στα όριά μου φτάνω

συγγνώμη μα έτσι αισθάνομαι

τι θέλεις να σου κάνω

Αχάριστη κι αλήτισσα

για πες μου τι σου ζήτησα

μια αγάπη μια παρηγοριά

μα φαίνεται ήτανε πολλά

για σένα αυτά αλήτισσα

Για σένα καρδιοχτύπησα

για σένα θυσιάστηκα

κι από τα πλάνα μάτια σου

γελάστηκα

αλήτισσα

Έσπασα λύγισα

με πλάνεψες παλάβωσα

κι όλα εγώ στα 'δωσα

αχάριστη κι αλήτισσα

Για σένα είχα αισθήματα

που τώρα πια δεν έχω

κάποια στιγμή σ'αγάπησα

μα τώρα δεν σ'αντέχω

το ξέρω μου έδωσες πολλά

μα τώρα θέλω κι άλλα

εγώ σου λέω γεννήθηκα

για πράγματα μεγάλα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θεα η κοπελιτσα.

και ομορφη γλυκια και σεξι και αυτο που ακουγα με trapped εκει....

σιγουρα μοιαζει με κατι αλλο που ηδη υπηρχε,εχει επιρροες φουλ,αλλα δεν εχει σημασια.

για αρχη της μια χαρα ειναι.

μ αρεσε πολυ η μουσικη.

κι αυτα τα παιχνιδια της φωνης της.

μαρεθε μαρεθε.

επισης ελληνιδα χωρις να κανει μπαμ η προφορα;ιντερεστινγκ.

ντουκουλ ειχα παει κι εγω μια φορα πριν καμια 7ετια στο κλαμπακι του κανακη και σια.

αλλα δε θυμαμαι κοσμο για να πω εντυπωσεις.

δηλαδη τι;;η σαρα κι η μαρα μαζευεται κει μεσα πλεον;για πε

ψαγμενος ξεψαγμενος ο κανακης δε με νοιαζει,τουλαχιστον ομως δεν ειναι καραγκιοζης ουτε υποκρινεται κατι που δεν ειναι.δε συμφωνας ουτε σ αυτο;

ο αλλος αληθεια πως και λειπει απ το τριο στον αντ1 φετος;μου χει διαφυγει κατι; :huh:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στην παραπάνω συζήτηση έχω να συμπληρώσω ότι ακούω την αγάπη.

εσυ την ακους γενικως... αγαπη :bloodomen: [δεν μας κανει εντυπωση]

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πηγε κανεις στο stage του Μυλου να δει Μονικα; Τι ελεγε;

Ο Κανακης ειναι, αν μη τι αλλο, πολυ καλος businessman...Το ραδιο αρβυλα θα ηταν ενδιαφερουσα εκπομπη αν ολη η παρεα, που το παρουσιαζει, ηταν κοντα στα 15 χρονια νεοτερη...Καιροι ''κομφουζιο'' (και μαλιστα στην ΕΤ3, οχι στο φλωρο STAR).

Νομιζω οτι το χαβαλεδιαρικο χιουμορ που προσπαθουν να αναβιωσουν δε ταιριαζει πια στα 40 (ισως και περισσοτερα) χρονια τους...Επειτα, ψιλοξενερωνω οταν πιανουν τα πολιτικα, επειδη κανει καραμπαμ οτι δε κατεχουν τη πολιτικη σατυρα, και γιατι να τη κατεχουν αλλωστε...Ο Λαζοπουλος αρκει σ'αυτο το χωρο...

Απο την αλλη βεβαια, εκαναν, κανουν και θα κανουν φοβερο ραδιοφωνο Κανακης, Σερβετας, Παναγιωτιδης...τον αλλο το φλωρο (που καθεται στ'αριστερα) δεν ξερω την αποψη σας αλλα δε το παω μια...Ουτε τη φωνη του, ουτε τα κρυα σχολια-αστεια του, ουτε τη φατσα του (φατσα, στυλ και ντυσιμο εξυπνακια ΔΑΠιτη καλαμαριωτη μπουζουκοαλτερνατιβ)...

Αν αλλαζαν την εκπομπη σε μουσικου περιεχομενου, που οπως και να το κανουμε ''το 'χουν'', θα ηταν πολυ καλυτερα για ολους μας...Και ας κρατουσαν και το χαβαλε αρκει να μην περιειχε τοσο κοινωνικοπολιτικη αναζητηση...

Στο ''Limani'', αν και σκαει πολυ ψωνιο και ντεμεκ κοσμος, εχω παει, και θα παω αρκετες φορες ακομα, επειδη ειναι απο τα λιγα μερη που σου προσφερει ο,τι καθε mainstream club χωρις ομως να ειναι club...Ειναι απο τα λιγα μπαρ της πολης που βλεπεις το κοσμο να χορευει...Φυσικα, εκτος απο αυτο...συχναζουν και καλα γκομενακια...δεκαπεντε απο αυτα τα βλεπεις, μονιμως, παρατεταγμενα εμπροσθεν των decks οταν παιζει ο Κανακης, οπως ειναι αναμενομενο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

http://www.youtube.com/watch?v=SGoAVdDy61w

Over The Hill - Monika

ειδικα στο τελειωμα του δεν ειναι υπεροχο τραγουδι?την ειχε χτες το ραδιοαρβυλα του antenna.

σπουδαζει μαθηματικος..

Καλή η κοπελίτσα αλλά νομίζω πως την πρόλαβε άλλη :rolleyes:

http://www.youtube.com/watch?v=ng8KQq0L0eY

:wub:

ο αλλος αληθεια πως και λειπει απ το τριο στον αντ1 φετος;μου χει διαφυγει κατι; :huh:

Τον Καλυβάτση λες; Μετακόμισε Αθήνα, νομίζω εμφανίζεται σε κάποιο θέατρο.

Στο ''Limani'', αν και σκαει πολυ ψωνιο και ντεμεκ κοσμος, εχω παει, και θα παω αρκετες φορες ακομα, επειδη ειναι απο τα λιγα μερη που σου προσφερει ο,τι καθε mainstream club χωρις ομως να ειναι club...Ειναι απο τα λιγα μπαρ της πολης που βλεπεις το κοσμο να χορευει...Φυσικα, εκτος απο αυτο...συχναζουν και καλα γκομενακια...δεκαπεντε απο αυτα τα βλεπεις, μονιμως, παρατεταγμενα εμπροσθεν των decks οταν παιζει ο Κανακης, οπως ειναι αναμενομενο...

Συμφωνώ κι επαυξάνω :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλή η κοπελίτσα αλλά νομίζω πως την πρόλαβε άλλη :rolleyes:

http://www.youtube.com/watch?v=ng8KQq0L0eY

:wub:

ε ειπαμε ειναι σουπερ εκδηλες οι διαφορες επιρροες της.αλλα μολις 20 ειναι και ειναι και a greek που προερχεται απο ενα ελληνικο κοινο-προσπαθει να σταθει σε ενα ελληνικο κοινο που βομβαρδιζεται νυχθημερον απο πεγκυ ζηνα και ΣΙΑ να πουμε.

γαμω τις διαφορες κανει!!θελουμε κι αλλες τετοιες ελληνιδες!και τις θελουμε στα μιντια με μεγαλυτερη συχνοτητα!

ας μην κρινουμε αυστηρα λοιπον.

αγαλι αγαλι θα βρεικαι το δρομο τον ολοδικο της.

παντως το κατιτις το χει.εγω δε χορταινα να τη βλεπωακουω στο βιντεακι του ραδιο αρβυλα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ο αλλος αληθεια πως και λειπει απ το τριο στον αντ1 φετος;μου χει διαφυγει κατι; :huh:

Τον Καλυβάτση λες; Μετακόμισε Αθήνα, νομίζω εμφανίζεται σε κάποιο θέατρο.

α ναι καλα λες ειχα δει διαφημιση.να δες το κοιταξα τωρα κλικ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.