Jump to content

ΜΟΝΙΚΑ-ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ?


ludovick

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=SGoAVdDy61w

Over The Hill - Monika

ειδικα στο τελειωμα του δεν ειναι υπεροχο τραγουδι?την ειχε χτες το ραδιοαρβυλα του antenna.

σπουδαζει μαθηματικος..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ναι,ο κανακης ειναι και γ@μω τα ψαγμενα ατομα!

εχει κι ενα γ@ματο μπαρακι εδω θεσ/νικη, που παει ολος ο ψαγμενος κοσμος της πολης! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ναι,ο κανακης ειναι και γ@μω τα ψαγμενα ατομα!

εχει κι ενα γ@ματο μπαρακι εδω θεσ/νικη, που παει ολος ο ψαγμενος κοσμος της πολης! :lol: :lol: :lol:

δηλ τι εννοειτε δεσποινις?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κυρια, παρακαλω/

σας ζητω ταπεινα συγνωμη..αλλα τι ενοειτε?πειτε και σε εμας τους νοτιους..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι να εννοω? αυτο που γραφω :rolleyes:

γραψε τωρα κανενα ψαγμενο ποιηματακι,αγγελε :lol:

αν γουσταρω να γραψω θα γραψω..και δεν προκειται να σε ρωτησω..και για μενα θα εχει πολυ μεγαλη αξια γιατι θα εκφραζει τα συναισθηματα μου..θα εκφραζει αγαπη..κατι που εσυ αμφιβαλλω αν ξερεις τι σημαινει..και αν το εχεις νιωσει..οπως και αρκετοι εδω μεσα..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θα εκφραζει αγαπη..κατι που εσυ αμφιβαλλω αν ξερεις τι σημαινει..και αν το εχεις νιωσει..οπως και αρκετοι εδω μεσα..
ρε Δωράκι, αυτά που μου λεγες πως μ' αγαπάς ήταν ψέματα;

emiloveyou εγώ το νιώθω όταν στο λέω, οπότε δεν συγκαταλέγομαι στους "αρκετούς εδώ μέσα" :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θα εκφραζει αγαπη..κατι που εσυ αμφιβαλλω αν ξερεις τι σημαινει..και αν το εχεις νιωσει..οπως και αρκετοι εδω μεσα..
ρε Δωράκι, αυτά που μου λεγες πως μ' αγαπάς ήταν ψέματα;

emiloveyou εγώ το νιώθω όταν στο λέω, οπότε δεν συγκαταλέγομαι στους "αρκετούς εδώ μέσα" :lol:

γελασαμε...τωρα.. :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ γέλασα 220 φορές....αν με νοάς :antegeia:

χαιρομαι που τουλαχιστον σε εκανα να γελασεις..σου χρειαζεται να χαλαρωνεις που και που..αλλιως ποιος ξερει που θα καταντησεις..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

..κατι που εσυ αμφιβαλλω αν ξερεις τι σημαινει..και αν το εχεις νιωσει..οπως και αρκετοι εδω μεσα..

Δηλαδή όποιος δε γράφει ποιήματα της κακιάς ώρας και επιλέγει να ξεπερνά τις χυλόπιτες, τους ανεκπλήρωτους έρωτες και τους χωρισμούς απλά με καφέ και τσιγάρα, κλεισμένος στο δωμάτιό του, δεν έχει νιώσει την αγάπη;

Νταξ, μας συγχωρείς...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ γέλασα 220 φορές....αν με νοάς :antegeia:

χαιρομαι που τουλαχιστον σε εκανα να γελασεις..σου χρειαζεται να χαλαρωνεις που και που..αλλιως ποιος ξερει που θα καταντησεις..

εύχομαι να μην καταντήσω βρε πιτσιρίκο να γράφω-αντιγράφω "ποιηματάκια" σαν εσένα μέσα σε ένα ιατρικό forum

το κακό είναι πως υπάρχουν αρκετοί άσχετοι σαν εσένα μέσα στο site αυτό, ο καθένας θέλει να πει τον πόνο του

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

..κατι που εσυ αμφιβαλλω αν ξερεις τι σημαινει..και αν το εχεις νιωσει..οπως και αρκετοι εδω μεσα..

Δηλαδή όποιος δε γράφει ποιήματα της κακιάς ώρας και επιλέγει να ξεπερνά τις χυλόπιτες, τους ανεκπλήρωτους έρωτες και τους χωρισμούς απλά με καφέ και τσιγάρα, κλεισμένος στο δωμάτιό του, δεν έχει νιώσει την αγάπη;

Νταξ, μας συγχωρείς...

οχι φιλε την εχει νιωσει..δεν την εχει νιωσει καποιος που το μονο που ξερει να κανει ειναι να κοροιδευει..

γιατι αν την ειχε νιωσει θα καταλαβαινε..

και μπορει ναναι ποιηματα της κακιας ωρας και της κακιας σκαλας..

αλλα ξερεις εκφραζουν αγαπη..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ γέλασα 220 φορές....αν με νοάς :antegeia:

χαιρομαι που τουλαχιστον σε εκανα να γελασεις..σου χρειαζεται να χαλαρωνεις που και που..αλλιως ποιος ξερει που θα καταντησεις..

εύχομαι να μην καταντήσω βρε πιτσιρίκο να γράφω-αντιγράφω "ποιηματάκια" σαν εσένα μέσα σε ένα ιατρικό forum

το κακό είναι πως υπάρχουν αρκετοί άσχετοι σαν εσένα μέσα στο site αυτό, ο καθένας θέλει να πει τον πόνο του

και εγω δεν θα ηθελα να ημουνα σαν και εσενα..σκληρος,τυποποιημενος και μονο σοβαρος..

:lol:

ελα ντε..οταν μαθεις ελα να μας πεις...αν μαθεις..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

..κατι που εσυ αμφιβαλλω αν ξερεις τι σημαινει..και αν το εχεις νιωσει..οπως και αρκετοι εδω μεσα..

Δηλαδή όποιος δε γράφει ποιήματα της κακιάς ώρας και επιλέγει να ξεπερνά τις χυλόπιτες, τους ανεκπλήρωτους έρωτες και τους χωρισμούς απλά με καφέ και τσιγάρα, κλεισμένος στο δωμάτιό του, δεν έχει νιώσει την αγάπη;

Νταξ, μας συγχωρείς...

οχι φιλε την εχει νιωσει..δεν την εχει νιωσει καποιος που το μονο που ξερει να κανει ειναι να κοροιδευει..

γιατι αν την ειχε νιωσει θα καταλαβαινε..

και μπορει ναναι ποιηματα της κακιας ωρας και της κακιας σκαλας..

αλλα ξερεις εκφραζουν αγαπη..

Κάποιος που το μόνο που ξέρει να κάνει είναι να κοροϊδεύει, υπάρχει έστω και μια πιθανότητα στο εκατομμύριο να έχει δίκιο, που σε κοροϊδεύει;

Ρε φίλε, η αγάπη είναι μεγάλη υπόθεση, μεγάλος πόνος... δε χωράει σε τετράστιχα. Μόνο στη σιωπή χωράει. Τ' άλλα κάνουν θόρυβο, ρε φίλε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και εγω δεν θα ηθελα να ημουνα σαν και εσενα..σκληρος,τυποποιημενος και μονο σοβαρος..
και με iso :rolleyes:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και εγω δεν θα ηθελα να ημουνα σαν και εσενα..σκληρος,τυποποιημενος και μονο σοβαρος..

κοιταξε, το "σκληρος" δεν ειναι απαραιτητα κακο... δες εδω! :lol:

και εγω δεν θα ηθελα να ημουνα σαν και εσενα..σκληρος,τυποποιημενος και μονο σοβαρος..
και με iso rolleyes.gif

:lol: :lol: :lol: ζετεμ!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάποιος που το μόνο που ξέρει να κάνει είναι να κοροϊδεύει, υπάρχει έστω και μια πιθανότητα στο εκατομμύριο να έχει δίκιο, που σε κοροϊδεύει;

Ρε φίλε, η αγάπη είναι μεγάλη υπόθεση, μεγάλος πόνος... δε χωράει σε τετράστιχα. Μόνο στη σιωπή χωράει. Τ' άλλα κάνουν θόρυβο, ρε φίλε...

ναι μια στο εκατομμυριο ομως..γιατι συμφωνα με την αποψη σου μονο στην σιωπη χωραει..οχι να κοροιδευεις σαν παιδακι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε φίλε, η αγάπη είναι μεγάλη υπόθεση, μεγάλος πόνος... δε χωράει σε τετράστιχα. Μόνο στη σιωπή χωράει. Τ' άλλα κάνουν θόρυβο, ρε φίλε...

emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:lol::lol::lol: ζετεμ!
δεν σε πιστεύω πλέον

ψεύτρα ξελογιάστρα...άπονη, συ δεν ξες τι σημαίνει ζετεμ emno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.