Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Νοέμβριος 2008


a_l_k_i_n_o_o_s

Recommended Posts

καλησπερα

το συναδελφε πηγαινε στον/ην abcdef που καθεται,μιας και εγω εκει εργαζομαι τωρα!!!χαχαχαχαχαχ

το blog πηγαινε στιν gogo για να διευκρινισω οτι εδω ειναι forum.

αν μπερδεψα κατι,ζηταω συγνωμη.ειχα παντα ενα προβλημα με το συντακτικο κατα συνεπεια και με την εκφραση...

αν διαβασετε ομως προσεκτικα θα δειτε οτι η πανω σειρα-προταση μου δεν ειχε σχεση με την δευτερη σειρα.

δεν εγινε και κατι βεβαια,δεν εχει σημασια

τασο,να υποθεσω δηλαδη οτι θαργησει να βγει η ρημαδα,θα φαμε πρωτα τα μελομακαρονα και μετα????

φιλικα

γιαννης

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 122
  • Created
  • Last Reply

μην γελας ρε Τασοοοοοοο κι ειπα να χασω κανα κιλο!!!ουτε αυτο δεν μας αφηνουν να κανουμε,αφου δουλεια δεν εχουμε να κανουμε λιγο διαιτα τουλαχιστον...

ενταξει,θα παω να μαζεψω κανα καστανο αμα ειναι να περναει η ωρα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

melomakarona.jpgkourampiedes.jpg

emo-rade.gif

όχι ρε τάσο, μην το κάνεις, μόλις έφαγα και με ξαναπιάνει μια λιγούρα... emfoodemdribble

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλησπερα

τι βγηκε ρε τασο??

εγραψα και στο αλλο topic οτι σημερα το πρωι κατα τη 1(πρωι...τελοσπαντων)πηρα τηλεφωνο και με τα πολλα απαντησαν και ειπε μια ομορφη καθως φανταζομαι κυρια οτι δεν εχει κατι νεοτερο,να επισκεπτομαι την σελιδα στου υποργειου λεει.σε ποια οδο μενει αυτη η σελιδα ρε παιδια να περασω απο κει να την γνωρισω???

χαχαχαχαχαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μα όταν ρωτάνε κάθε μέρα και μάλιστα 3 η ώρα, που έχει κλείσει το υπουργείο και δεν πρόκειται ούτε σε νορμάλ συνθήκες να δημοσιευόταν, αν υπάρχει κάποιο νέο......απλά αγανακτείς.

Όταν θα βγει θα την δημοσιεύσουν στο site του Υπουργείου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Που είναι καλέ?Είναι δυνατον να μην έχει βγει ακόμα στο σαιτ του υπουργείου?Να μην το έχουν περάσει?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν νομιζω οτι φταιμε εμεις που ρωταμε.ειδικα αμα σκεφτεις γιατι δεν συμμετειχαμε στη προηγουμενη.

δεν δικαιολογω κανεναν τους,επιλεγω να ειμαι ευγενικος απεναντι τους τοσο στο τηλεφωνο οσο και απο κοντα οταν ανεβαινω πανω,ειναι τουλαχιστον απαραδεκτο ολο αυτο.προφανως και δεν φταινε μονο οι υπαλληλοι του συγκεκριμενου γραφειου αλλα σε καμια περιπτωση δεν θεωρω πως θαπρεπε να μας εχουν στο περιμενε και περιμενε μπας και φαει το αυγο ο μπουλης και μεγαλωσει λιγο το πουλακι του!

ουτε μενουμε ολοι αθηνα για να κατασκηνωσουμε στο υπουργειο και να τους ρωταμε καθε μερα αν βγηκε η οχι.

παω να δω μπαλιτσα τωρα γιατι εχει ζορικο ματς σημερις(γιατροι-δικηγοροι!!)χαχαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν απευθυνοταν η συγκεκριμενη τοποθετηση μου προς τον φιλτατο Τασο,μην παρεξηγηθουμε κιολας!

το παιδι εχει βοηθησει οσο κανενας αλλος,αναφερομουν στους "αρμοδιους" και υπευθυνους παντος τυπου και καιρου.

Τασο,δεν πηγαινε σε σενα ξαναλεω!

φιλικα

γιαννης

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιάννη το κατάλαβα.

Εγώ ήμουν αυτός που επώνυμα και μέσα σε δύο ιατρικά forum αλλά και από κοντά έβριζα κάποιους που δεν έκαναν καλά τη δουλειά τους.

Το θέμα είναι πως η προκήρυξη είναι έτοιμη εδώ και καιρό, αλλά δεν δημοσιεύεται γιατί απλά κάποια μεγάλα κεφάλια δεν επικοινωνούν με το περιβάλλον.

Όταν αυτοί δεν υπογράφουν, οι υπάλληλοι δεν θα την δημοσιεύσουν ποτέ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να υποθεσω οτι στο σαιτ του υπουργειου δεν εχει δημοσιευτει γιατι...?????

τουλαχιστον θα εχει βγει μέχρι τη δευτερα η δεν θα δημεοσιευτει ποτε στο ιντερνετ ωσπου να ληξει η προθεσμια?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βγήκε

Όχι τέτοια αστεία ρε παιδιά!!

Σκεφτείτε κι αυτούς που περιμένουν εναγωνίως

-ευτυχώς δε συγκαταλέγομαι πλέον.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παιδιά, σας έχω πει πως η προκήρυξη θα βγει μετά τη δημοσίευση του ΦΕΚ.

Αν θέλετε το πιστεύετε, αν θέλετε όχι. Καθίστε να περιμένετε την άλλη εβδομάδα, όπως λέει η προϊσταμένη των αγροτικών η κα Τσακατάρα και οι υπάλληλοι των αγροτικών.

Και όσο αφορά το "αστείο", είναι πολύ εύκολο, όπως έχετε ανοιχτή τη σελίδα αυτή στον υπολογιστή να έχετε και του υπουργείου.

Όταν θα βγει θα αναρτηθεί εκεί. Οπότε αφήστε τον κάθε Θεοδωρίδη να λέει ότι θέλει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παιδιά, σας έχω πει πως η προκήρυξη θα βγει μετά τη δημοσίευση του ΦΕΚ.

Αν θέλετε το πιστεύετε, αν θέλετε όχι. Καθίστε να περιμένετε την άλλη εβδομάδα, όπως λέει η προϊσταμένη των αγροτικών η κα Τσακατάρα και οι υπάλληλοι των αγροτικών.

καλημέρα!και τη δημοσίευση του ΦΕΚ πότε να την περιμένουμε;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

10 φορές έχει γραφτεί

ενδέκατη δεν κάνει

αν είναι να πάει γρουσουζιά..... άστο καλύτερα! αλλά αφού μπήκες στον κόπο να μου απαντήσεις ίσως θα ήταν πιο χρήσιμο να ποστάρεις ένα τόσο δα link-άκι που να παραπέμπει σε μια από τις άλλες 10 φορές!

δε βαριέσαι.. καλή καρδιά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα σου πω κάτι katrina το οποίο μην το πάρεις εντελώς προσωπικά, αλλά είναι η απόλυτη αλήθεια.

Υπάρχουν μέλη που μπαίνουν εδώ μέσα και όταν κάτι τους απασχολεί, αγροτικό, ειδικότητα, βιβλία, ακόμα και άσχετα....ρωτάνε, χωρίς καν να κάνουν τον κόπο να δουν τις αντίστοιχες ενόιτητες.

Ένα μεγάλο μέρος των μελών, όχι μόνο σε αυτό το forum, μπαίνουν και διαβάζουν, σχεδόν πάντα, μόνο το θέμα των προκηρύξεων των αγροτικών.

Όταν με το καλό θα διοριστούν θα μπαίνουν και θα ρωτάνε για μισθούς και διακομιδές, ενώ αυτά έχουν συζητηθεί πολλές φορές χωρίς να κάνουν τον κόπο να ψάξουν.

Αυτά.....μην το ξεσκίσουμε το θέμα....που άλλωστε πλέον δεν έχει λόγο ύπαρξης.

Προκήρυξη μετά την Πρωτοχρονιά.

υ.γ. Θέλω να πιστεύω πως δεν θα ρωτήσει κανείς, όπως κάποιος συνάδελφος στο e-doatap, αν εννοώ μετά την 1 Ιανουαρίου. Και φέτος η Πρωτοχρονιά 1 Ιανουαρίου πέφτει. <_<

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

υ.γ. Θέλω να πιστεύω πως δεν θα ρωτήσει κανείς, όπως κάποιος συνάδελφος στο e-doatap, αν εννοώ μετά την 1 Ιανουαρίου. Και φέτος η Πρωτοχρονιά 1 Ιανουαρίου πέφτει. <_<

:lol: :lol: είναι όπως αυτό που λέγαμε μικρά: "τι είναι πιο βαρύ; μισό κιλό σίδερο ή μισό κιλό βαμβάκι;"

sorry emofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.