Jump to content

Φωτογραφία


SurvivaL

Recommended Posts

Στην ψαροταβέρνα, αλλά ήμουν τόσο δίπλα τη θάλασσα που παραλίγω να κάνω παρέα στα ψάρια!!! :P έβγαλα πολλές με αυτό το τοπίο, που φαίνεται προοδευτικά ο ήλιος να δύει.Κατά το ήμισι είμαι από Λακωνία,δεν ξέρω αν έχεις ακούσει το Γεράκι (βόρεια, σύνορα Λακωνίας-Αρκαδίας).Θα προσπαθήσω να ξεθάψω κάτι φωτογραφίες και από εκεί!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 116
  • Created
  • Last Reply
...Κατά το ήμισι είμαι από Λακωνία,δεν ξέρω αν έχεις ακούσει το Γεράκι (βόρεια, σύνορα Λακωνίας-Αρκαδίας).Θα προσπαθήσω να ξεθάψω κάτι φωτογραφίες και από εκεί!

ωραίααα!!

το βρήκα στο χάρτη,συμπατριώτισσα.... :P

:unsure: εε,ψιτ....μην λες καλα λόγια για τη Μάνη....θέλουμε να την προστατεύσουμε απο την επέλαση των τουριστών.....χιχιχι....ομερτα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Αν και εκτός εποχής, είναι οι καλύτερες που πήρα στις γιορτές.

post-1034-1108912925.jpg

Salt Lake City, Utah

post-1034-1108913367.jpg

Park City, Utah

post-1034-1108912958.jpg

Park City, Utah

(Η κουκουβάγια είναι ζωντανή, όχι βαλσαμωμένη)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
Στην ψαροταβέρνα, αλλά ήμουν τόσο δίπλα τη θάλασσα που παραλίγω να κάνω παρέα στα ψάρια!!! :P  έβγαλα πολλές με αυτό το τοπίο, που φαίνεται προοδευτικά ο ήλιος να δύει.Κατά το ήμισι είμαι από Λακωνία,δεν ξέρω αν έχεις ακούσει το Γεράκι (βόρεια, σύνορα Λακωνίας-Αρκαδίας).Θα προσπαθήσω να ξεθάψω κάτι φωτογραφίες και από εκεί!

ΓΕΡΑΚΙ-ΒΡΟΝΤΑΜΑΣ-ΚΟΣΜΑΣ -ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ- ΣΚΑΛΑ- ΒΛΑΧΙΩΤΗ(ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ) -ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗ -ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑ 4ΧΛΜ ΑΠΟ ΓΕΡΟΛΙΜΕΝΑ.

Υγ:ΣΤΟ ΛΙΜΕΝΙ ΤΟ ΨΑΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΟ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΓΕΡΑΚΙ-ΒΡΟΝΤΑΜΑΣ-ΚΟΣΜΑΣ -ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ- ΣΚΑΛΑ- ΒΛΑΧΙΩΤΗ(ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ) -ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗ -ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑ 4ΧΛΜ ΑΠΟ ΓΕΡΟΛΙΜΕΝΑ.

Υγ:ΣΤΟ ΛΙΜΕΝΙ ΤΟ ΨΑΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΟ...

ααααα μπράβο!!!!μόνο που ο Κοσμάς είναι στην Αρκαδία :) αλλά είναι μούρλια καλοκαίρι μεσημέρι, που θες ζακέτα :P Περιστέρι ή και Τσάσι :P

έχεις φάει ψητό αρνι σε χωριάτικο φούρνο μετά το σταυροδρόμι του Γερακίου στο δρόμο προς κοσμά?? :rolleyes:emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ...ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΚΑΝΩ ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ.ΤΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΜΑΚΡΙΑ(ΚΑΡΥΕΣ-ΒΑΜΒΑΚΟΥ-ΒΑΡΒΙΤΣΑ)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

http: //www.earthcam.com

«Ζωντανές» εικόνες από ολόκληρο τον πλανήτη θα βρείτε σε αυτή τη διεύθυνση, που φιλοξενεί εκατοντάδες κάμερες από κάθε γωνιά του κόσμου. Παρακολουθήστε σε απευθείας σύνδεση, 24 ώρες την ημέρα, μνημεία, κτίρια, πόλεις, φυσικά τοπία και ανθρώπους. Οι κάμερες χωρίζονται σε κατηγορίες για να τις βρίσκετε ευκολότερα, ενώ μπορείτε να κάνετε και αναζήτηση. Υπάρχει επίσης ξεχωριστό τμήμα, ειδικά για τις μικρές ηλικίες, που θέλουν να πάρουν μία γεύση του κόσμου μέσα από την οθόνη τους. Μπορείτε επίσης να προσθέσετε εικόνες από τη δική σας κάμερα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν για δείτε τον ήλιο της Χαλκιδικής φόρα παρτίδα... και ψαρώστε διότι είμαι και μαμώ τις φωτογράφους..κι όποιος ξανα-αποκαλέσει το κινητούλι μου "καρβουνο-κινητό" να του κοπούν οι χορδές :splaaaats:emdevil

post-614-1126562388.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν δεν καταλαβαίνεις οτι είναι καμμένη.... οτι απο την μέση και πανω δεν έχει καμία σχέση με την πραγματικότητα.... τοτε τι να πω.... :blink:

καλα έκανες και έγινες σοπράνο :P

emiloveyou

ΥΓ. Ποιο είπαμε οτι είναι το καρβουνοκινητό; :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τι λες ρε που είναι και καμμένη.... Σπλατς δηλαδή! Θα μου πεις, ξανθός δεν είσαι? Από τη μέση και πάνω έχει δεντράκια :P

Όσο για το σοπράνο, το αντιπαρέρχομαι, και σε καλώ να εξηγήσεις στη nerdanel τι σημαίνει αρνητική εντροπία :splats:

Ααααααααααα και το καρβουνο-κινητό είναι Nec 410i :bloodomen:

PS: emiloveyou too :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

0000.jpg

Με την ευκαιρία ενός πανυγυρ... ε... συνεδρίου.

0001.jpg

Το σύγχρονο ιατρικό κεφάλαιο σε όλο του το μεγαλείο

0004.jpg

Golden Gate Bridge, San Francisco, California

0003.jpg

Hyde St., San Francisco, California

0002.jpg

China Town, San Francisco, California

0007.jpg

Alcatraz, California

0006.jpg

Alcatraz, California

0005.jpg

Alcatraz, California

0009.jpg

Yosemite, California

001.jpg

Yosemite, California

000.jpg

Yosemite, California

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.