Jump to content

Γιατρός πορνοστάρ


Born

Recommended Posts

ε, ναι. για να μας θυμισει καποιος τί ποινη επεβαλαν τελικα σε εκεινη την ερμη την οδοντιατρο που μας ειχε απασχολησει πριν μερικα χρονια ... :mellow:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 102
  • Created
  • Last Reply

Δηλαδή εγώ πλέον δε μπορώ να πηγαίνω στα γκοθάδικα...? :unsure:embyebyeemcrybaby

@kost:

:P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δηλαδή εγώ πλέον δε μπορώ να πηγαίνω στα γοθάδικα...? :unsure:embyebyeemcrybaby

@kost:

:P

προφιτερολακι εσυ εχεις παρει αφεση αμαρτιων απο την παπισσα μεντπεντ!!! :lol::lol::lol: και αυτο γιατι επιασες το ευαισθητο μου σημειο που ειναι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω δεν νομιζω πως θα καθομουν να με χειρουργησει ενας τετοιος γιατρος

διοτι σε περιπτωση ιατρικου λαθους

ολοι θα μου λεγαν

καλα να παθεις!!!αφου το ηξερες μωρε οτι ο γιατρος ειναι πορνοσταρ..τι εμπιστοσυνη μπορουσες να εχεις στα χερια του;και στα ποδια του που τρεμαν απο την βραδυνη εξαντληση!!

θα παω να πω για πλακ του πατερα μου να καταφυγει για εξαγωγη χολης σε αυτον τον γιατρο

αμ δεν την βγαζω μοναχος μου που θα παω στον επιβητορα; θα μου πει!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ερωτικά το προτέρημά σου ποιο είναι;

«Η αντοχή! Σε μια σκηνή της ταινίας άντεξα σε γύρισμα 18 ώρες, πάντα έτοιμος.

.......απο τα ληγμενα της αρσης βαρων πρεπει να παιρνει......... emweight_lift

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

επειδη προσπαθησα να διαβασω τις προηγουμενες σελιδες αλα δεν τα καταφερα,μου λεει καποιος αν τελικα αυτος τελικα ειναι εργαλειοδοτης η χειρουργος;;;ειδα προστεθηκε ενα εργαλειοδοτης στον τιτλο που δεν υπηρχε ενω εσεις ξακολουθειτε να μιλατε σαν να ηταν χειρουργος και μπερδευτηκα.

προφιτερολ μουφα ξεμουφα το εροτικα ποσως μ απασχολει

η ερωτηση η δικη μου παραμενει.

σε κατι βιντακια απο το αθενς ερωτικα ειδα οτι πηδιοντουσαν τα μοντελα να τα πω;κανονικα πανω στα stand.μπορει καποιος να ναι ξεβρακωτος και να γαμιεται κανονικα σε δημοσια θεα;

κατι νομοι περι δημοσιας αιδους κλπ δε μπαιζουν; εχω μπερδευτει :wacko: κι ο θοδωρας δε με βοηθα :anavwfwties::lol:

υγ τον ξερατε σεις το μπόκολη;;;γω δεν τον ηξερα παντως.τον εμαθα με αφορμη τα url που ποσταρε η ολλανδεζα κι ελιωσα κανονικα στο γελωτα

ΜOKOLIS 1

αλλο γελιο... υπηρχε επισης ενα βιντεακι εκει γυρω που ειχε τιτλο "elliniki tsonta(NATIONAL TREASURE)" χααααααααααααααααααααααααααααααααααχα :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όταν πάμε στο erotica σου υπόσχομαι να ρωτήσουμε το αφεντικό ή έναν από τους φουσκωτούς βάσει ποιου Φ.Ε.Κ. ή Π.Δ. ή Αναγκαστικού Νόμου πηδιούνται δημόσια.

είναι το μόνο Φ.Ε.Κ. που δεν με είχε απασχολήσει μέχρι τώρα βρε σήλια.......τι με βάζεις να ψάχνω βραδιάτικα :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν τελικα αυτος τελικα ειναι εργαλειοδοτης η χειρουργος;

Υποθετω πως η υποσημειωση "εργαλειοδοτης" ειναι αναφορα στο "εργαλειο" και στο γεγονος οτι το "δινει". Πεοχορηγος ενα πραμα ρε παιδι μου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν τελικα αυτος τελικα ειναι εργαλειοδοτης η χειρουργος;

Υποθετω πως η υποσημειωση "εργαλειοδοτης" ειναι αναφορα στο "εργαλειο" και στο γεγονος οτι το "δινει". Πεοχορηγος ενα πραμα ρε παιδι μου...

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

αν ειναι ετσι ευγε σ αυτον που το σκεφτηκε!κορυφαιο!χαχαχαχαχαχαχαχαχχα δεν περασε απ το ανοητο αθωο μυαλο μου αυτη η εκδοχη :rolleyes:emblush:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μυνημα προς veterinarian

γιατρε,

αν ποτες δεις κανα υποτυπωδες σεναριο σε καμια ταινια του ντινου και πεις

αμαν με λογοκλεψανε!

θα ειναι πλεον αργα!

ας προσεχες να το κατοχυρωσεις

και φυσικα δεν θα ειμαι εγω αυτος που θα βαλει στο νετ καμια hardcore απο βετεριναριαν στορις!

υποθεση εργασιας:

-πουσαι βρε βετ..χαθηκες ρε παιδι μας λειψαν οι σπαρταριστες ιστοριες σου

- βρε δεν με παρατατε κι εσεις με το τζαμπατζιλικι σας!ο ντινος πληρωνει ΑΔΡΑ ΤΟΥΣ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΥΣ ΤΟΥ!

και επ ευκαιρια: το σεναριο της τιμιας γυναικας του γιατρου..ποιος το γραψε;;

-

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν τελικα αυτος τελικα ειναι εργαλειοδοτης η χειρουργος;

Υποθετω πως η υποσημειωση "εργαλειοδοτης" ειναι αναφορα στο "εργαλειο" και στο γεγονος οτι το "δινει". Πεοχορηγος ενα πραμα ρε παιδι μου...

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

αν ειναι ετσι ευγε σ αυτον που το σκεφτηκε!κορυφαιο!χαχαχαχαχαχαχαχαχχα δεν περασε απ το ανοητο αθωο μυαλο μου αυτη η εκδοχη :rolleyes:emblush:P

Ετσι ειναι, αν σε φωτισει ο Τζισους διαβαζεις την αληθεια που ευαγγελιζεται ο προφητης του "αναμεσα στις γραμμες" οπως λενε και οι αγγλοι. Τωρα βεβαια αν σκασει μυτη ο Born (ο προφητης που λεγαμε) λεγοντας κανενα "σκυψε ευλογημενη", ε, πηγαινε με την πλατη στον τοιχο καλου - κακου. Εμπνεει και το τοπικ δηλαδη, μην μας "εργαλειοδοτησουν" στα καλα καθουμενα. :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προς... έκπληξή σας (αλλά όχι δική μου :D)...

... ο συνάδελφος γράφει στο φόρουμ αρκετά συχνά :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προς... έκπληξή σας (αλλά όχι δική μου :D )...

... ο συνάδελφος γράφει στο φόρουμ αρκετά συχνά :)

And the winner is.....

Ολο και καποιος μου περναει απο το μυαλο. Λες;;;;

Υ.Γ. Παλι κολαση γινεται στο τοπικ. 19 χρηστες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δημητριους με εκπλησσεις θετικα!!!ωραια ιδεα!

ααααααααααααααααα ρε βετ σε φανταζομαι σεναριογραφο του γιατρου αυτο να δω μονο! τελος!!!χααααααααααααααααααααααααααααχα

αααα οχι θεεεελω να δω κααατι ακομη emblush:rolleyes:emhehe^_^ τωρα που το ξανασκεεεεφτομαι...

να σε δω guest star συμπρωταγωνιστη του!!...... emw00temicecreamemdribble^_^emlmfao

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αρκετά συχνά είπε.....δεν είπε συνέχεια <_<

άλλωστε εγώ έβαλα φωτογραφία στο προφίλ μου για αποφυγή κάθε παρεξηγήσεως :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προς... έκπληξή σας (αλλά όχι δική μου :D )...

... ο συνάδελφος γράφει στο φόρουμ αρκετά συχνά :)

And the winner is.....

Ολο και καποιος μου περναει απο το μυαλο. Λες;;;;

Υ.Γ. Παλι κολαση γινεται στο τοπικ. 19 χρηστες

ο μοναδικος που μου περναει ειναι ο σηφαλιος ή αλλιως το σηφατσι κατα πολλους σηφης!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αρκετά συχνά είπε.....δεν είπε συνέχεια <_<

άλλωστε εγώ έβαλα φωτογραφία στο προφίλ μου για αποφυγή κάθε παρεξηγήσεως :rolleyes:

θοδωρα τωρα που σε ξανακοιταω..αχμμμμ σαν να του φερνεις λιγο :lol: θοοοοοοοοοοοοδωρα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;! ντροπη!!!!!!η ενασχοληση σου με τα φεκ ειναι αντιπερισπασμος εεεε;;;;ουυυυυ να μου χαθεις!!!ξεδιαντροπε!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αρκετά συχνά είπε.....δεν είπε συνέχεια <_<

άλλωστε εγώ έβαλα φωτογραφία στο προφίλ μου για αποφυγή κάθε παρεξηγήσεως :rolleyes:

Μην ταραζεσαι Τασομ, εμεις ειμαστε μικροι για να μας υποψιαστει κανεις (και εχουμε συμβολαιο με αλλη εταιρεια ετσι κι αλλιως) :P

Σοβαρα παντως, αν διασταυρωσεις λιγο τα στοιχεια καποιος θα σου ερθει.

αρκετά συχνά είπε.....δεν είπε συνέχεια <_<

άλλωστε εγώ έβαλα φωτογραφία στο προφίλ μου για αποφυγή κάθε παρεξηγήσεως :rolleyes:

θοδωρα τωρα που σε ξανακοιταω..αχμμμμ σαν να του φερνεις λιγο :lol: θοοοοοοοοοοοοδωρα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;! ντροπη!!!!!!η ενασχοληση σου με τα φεκ ειναι αντιπερισπασμος εεεε;;;;ουυυυυ να μου χαθεις!!!ξεδιαντροπε!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχα

Απο το φεκ στο φακ, ενα φωνηεν υποθεση ειναι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δημητριους με εκπλησσεις θετικα!!!ωραια ιδεα!

ααααααααααααααααα ρε βετ σε φανταζομαι σεναριογραφο του γιατρου αυτο να δω μονο! τελος!!!χααααααααααααααααααααααααααααχα

αααα οχι θεεεελω να δω κααατι ακομη emblush:rolleyes:emhehe^_^ τωρα που το ξανασκεεεεφτομαι...

να σε δω guest star συμπρωταγωνιστη του!!...... emw00temicecreamemdribble^_^emlmfao

και επειδη το πορνο ειναι καιτ τετριμμενο και..προσκρουει ολιγον στους ηθικους κανονες

μπορουμε να κανουμε ταινια με το ενδυμα του καλλιτεχνικου και την υποψια του πορνογραφικου

δλδ

οπως

romance

baise moi

ken park

9 songs

brown bunny

αλλα χωρις κομπαρσους-παιδια γιατι θα γινουμε μπιλιες!

ξαναδιαβαστε τον βετ και ειδικα τα "πικαντικα"σημεια και θα με θυμηθειτε!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δημητριους με εκπλησσεις θετικα!!!ωραια ιδεα!

ααααααααααααααααα ρε βετ σε φανταζομαι σεναριογραφο του γιατρου αυτο να δω μονο! τελος!!!χααααααααααααααααααααααααααααχα

αααα οχι θεεεελω να δω κααατι ακομη emblush:rolleyes:emhehe^_^ τωρα που το ξανασκεεεεφτομαι...

να σε δω guest star συμπρωταγωνιστη του!!...... emw00temicecreamemdribble^_^emlmfao

και επειδη το πορνο ειναι καιτ τετριμμενο και..προσκρουει ολιγον στους ηθικους κανονες

μπορουμε να κανουμε ταινια με το ενδυμα του καλλιτεχνικου και την υποψια του πορνογραφικου

δλδ

οπως

romance

baise moi

ken park

9 songs

brown bunny

αλλα χωρις κομπαρσους-παιδια γιατι θα γινουμε μπιλιες!

ξαναδιαβαστε τον βετ και ειδικα τα "πικαντικα"σημεια και θα με θυμηθειτε!!

Εχουμε και ετοιμο τοπικ για καλλιτεχνικες δημιουργιες ΕΔΩ

emofftopic αλλα η τικ-τακ δεν παιζεται στην εμπνευση για καινουργια τοπικς. emrockon τικ-τακ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε να σας πω

πριν σας καληνυχτησω θα μου πει καποιος αν οντως τελικα αυτος ο τυπος ασκει χειρουργικη σε νοσοκομειο της αθηνας η ειναι μια μεγαλη π@π@ρ@ ολο αυτο emquestion δε μπορει.αν δουλευε οντως ως χειρουργος,δε θα ειχε αναφερει ηδη καποιος το που δουλευει;;ειν μικρος ο κοσμος.κανεις να μην ξερει το αποκλειω.εκτος αν θεωρειται και καλα προσωπικο δεδομενο.αλλα εδω ξερουμε πως μοιαζουν αααλλα πιο προσωπικα του :rolleyes: ,το που δουλευει μας πειραξε τωρα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.