Jump to content

Πόσο... "εθισμένος/η" είσαι στο Ιντερνετ ?


Recommended Posts

Ενδιαφέρουσα η ερώτηση, έτσι?

Μιας και ΔΕΝ αποτελεί λοιπόν καθαρά ψυχολογικό τεστ, αποφάσισα να την προλογίσω εδώ...

Α, ξέχασα... έχετε περιέργεια να μάθετε ????

Κάντε το τεστ ΕΔΩ.

wink.png

Υ.Γ. Πείτε μου, και (κατ' εξαίρεση σε αυτό το τεστ) θα σάς πω κι εγώ τα δικά μου αποτελέσματα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ενδιαφέρουσα η ερώτηση, έτσι?

Μιας και ΔΕΝ αποτελεί λοιπόν καθαρά ψυχολογικό τεστ, αποφάσισα να την προλογίσω εδώ...

Α, ξέχασα... έχετε περιέργεια να μάθετε ????

Κάντε το τεστ ΕΔΩ.

wink.png

Υ.Γ. Πείτε μου, και (κατ' εξαίρεση σε αυτό το τεστ) θα σάς πω κι εγώ τα δικά μου αποτελέσματα...

ενα θα σου πω!ποσταρες με ακριβεια δευτερολεπτου!ουτε παραγγελια να το ειχα!ΤΕΛΟΣ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μήπως υπάρχει ένα μικρό bug;Συμπληρώνω φύλο και ηλικία και συνεχίζει να τα ζητάει στο τέλος του τεστ.Πάντως,αν υπάρχει η κατηγορία "get a life nerd" emnerd την έχω στο τσεπάκι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μήπως υπάρχει ένα μικρό bug;Συμπληρώνω φύλο και ηλικία και συνεχίζει να τα ζητάει στο τέλος του τεστ.Πάντως,αν υπάρχει η κατηγορία "get a life nerd" emnerd την έχω στο τσεπάκι.

Σορρυ. Μόνο σε Firefox.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα μπορούσες να το είχες πει πιο πριν...

works_in_firefox.gif

Ολόκληρο banner που έχω πάνω από τα τεστ, δεν το είδες??? ^^^^^^^

emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

LOL! MEA CULPA!(είμαι και θεόστραβος εκτός των άλλων)

ΛΟΛ :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λέω να μην το κάνω το τεστ. Η τρέχουσα υπογραφή μου τα λέει όλα. :)

εμενα με εβγαλε με μεσο εθισμο αλλα θεωρω ειναι λαθος :rolleyes: .εχω τουλαχιστον 85% εθισμο αυτην την περιοδο και γενικοτερα εδω και καιρο θα λεγα emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λέω να μην το κάνω το τεστ. Η τρέχουσα υπογραφή μου τα λέει όλα. :)

εμενα με εβγαλε με μεσο εθισμο αλλα θεωρω ειναι λαθος :rolleyes: .εχω τουλαχιστον 85% εθισμο αυτην την περιοδο και γενικοτερα εδω και καιρο θα λεγα emcolgate

Λες να βγάλω και μία Shlia-oriented βερσιόν του ερωτηματολογίου ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λέω να μην το κάνω το τεστ. Η τρέχουσα υπογραφή μου τα λέει όλα. :)

εμενα με εβγαλε με μεσο εθισμο αλλα θεωρω ειναι λαθος :rolleyes: .εχω τουλαχιστον 85% εθισμο αυτην την περιοδο και γενικοτερα εδω και καιρο θα λεγα emcolgate

Λες να βγάλω και μία Shlia-oriented βερσιόν του ερωτηματολογίου ?

:anavwfwties::D maaaa perche no???? :P:lol:

btw δε φταιχνεις κι αλλα τεστ με εθισμους;;;

ΔΥΣΤΥΧΩΣ εχω πολλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λέω να μην το κάνω το τεστ. Η τρέχουσα υπογραφή μου τα λέει όλα. :)

εμενα με εβγαλε με μεσο εθισμο αλλα θεωρω ειναι λαθος :rolleyes: .εχω τουλαχιστον 85% εθισμο αυτην την περιοδο και γενικοτερα εδω και καιρο θα λεγα emcolgate

Λες να βγάλω και μία Shlia-oriented βερσιόν του ερωτηματολογίου ?

:anavwfwties::D maaaa perche no???? :P:lol:

btw δε φταιχνεις κι αλλα τεστ με εθισμους;;;

ΔΥΣΤΥΧΩΣ εχω πολλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! emconfused

Πέραν από την πλάκα τώρα, αν έχεις κάποια πρόταση (συγκεκριμμένη) που παρουσιάζει ενδιαφέρον, σού υπόσχομαι να την υλοποιήσω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στο μέσο όρο είμαι.

Βtw όταν λέει "your message has been sent" σημαίνει ότι κρατάς αρχείο με τις απαντήσεις μας; :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στο μέσο όρο είμαι.

Βtw όταν λέει "your message has been sent" σημαίνει ότι κρατάς αρχείο με τις απαντήσεις μας; :anavwfwties:

για πιο αλλο λογο να φταιξει το τεστ ρε συ αν δεν κανει στατιστικη επεξεργασια αποτελεσματων;;ευνοητο δεν ειναι;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στο μέσο όρο είμαι.

Βtw όταν λέει "your message has been sent" σημαίνει ότι κρατάς αρχείο με τις απαντήσεις μας; :anavwfwties:

ΝΑΙ. Το "message has been sent" είναι το... κατάλοιπο του 123contactForm, μία φόρμα του οποίου (ελλείψει δικού μου server) "πατεντάρησα" ΑΓΡΙΑ έτσι ώστε να ανακατευθύνονται οι απαντήσεις στο e-mail μου. Και μάλιστα, το αναφέρω κάτω από κάθε τεστ. (Τα στοιχεία θα καταγραφούν για στατιστικούς λόγους) Αλλά δεν βλέπω ΠΟΙΟ είναι το μεμπτό. Νομίζω ότι την ανωνυμία και το απόρρητο των απαντήσεων το έχω αποδείξει...

για πιο αλλο λογο να φταιξει το τεστ ρε συ αν δεν κανει στατιστικη επεξεργασια αποτελεσματων;;ευνοητο δεν ειναι;;;

Thnx dear :rolleyes:

Γιατί, έρευνα κάνει;

Όχι ακριβώς. Ας πούμε πως με ενδιαφέρει να κάνω κάποια συσχετιση των αποτελεσμάτων...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΝΑΙ. Το "message has been sent" είναι το... κατάλοιπο του 123contactForm, μία φόρμα του οποίου (ελλείψει δικού μου server) "πατεντάρησα" ΑΓΡΙΑ έτσι ώστε να ανακατευθύνονται οι απαντήσεις στο e-mail μου. Και μάλιστα, το αναφέρω κάτω από κάθε τεστ. (Τα στοιχεία θα καταγραφούν για στατιστικούς λόγους) Αλλά δεν βλέπω ΠΟΙΟ είναι το μεμπτό. Νομίζω ότι την ανωνυμία και το απόρρητο των απαντήσεων το έχω αποδείξει...

Γιατί, έρευνα κάνει;

Όχι ακριβώς. Ας πούμε πως με ενδιαφέρει να κάνω κάποια συσχετιση των αποτελεσμάτων...

Δεν είναι μεμπτό εφόσον υπάρχει ανωνυμία, αλλά αν έχεις τις IP addresses τότε για τι ανωνυμία μιλάμε; Και εννοώ ποιος άλλος θα δει αυτά τα δεδομένα;

Bέβαια το test το έχω κάνει εν γνώσει μου αλλά επιμένω να έχω την απορία γιατί πρέπει να κρατήσεις αρχείο με τις απαντήσεις όσων το κάνουν. Τέσπα, καλή επιτυχία.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παει,εχω αρχισει να το καιω σιγα-σιγα :wacko:

διαβαζα τον τιτλο του νηματος: Ποσο... "ερεθισμενος/η" εισαι... :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties:

emlmfao

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΝΑΙ. Το "message has been sent" είναι το... κατάλοιπο του 123contactForm, μία φόρμα του οποίου (ελλείψει δικού μου server) "πατεντάρησα" ΑΓΡΙΑ έτσι ώστε να ανακατευθύνονται οι απαντήσεις στο e-mail μου. Και μάλιστα, το αναφέρω κάτω από κάθε τεστ. (Τα στοιχεία θα καταγραφούν για στατιστικούς λόγους) Αλλά δεν βλέπω ΠΟΙΟ είναι το μεμπτό. Νομίζω ότι την ανωνυμία και το απόρρητο των απαντήσεων το έχω αποδείξει...

Γιατί, έρευνα κάνει;

Όχι ακριβώς. Ας πούμε πως με ενδιαφέρει να κάνω κάποια συσχετιση των αποτελεσμάτων...

Δεν είναι μεμπτό εφόσον υπάρχει ανωνυμία, αλλά αν έχεις τις IP addresses τότε για τι ανωνυμία μιλάμε; Και εννοώ ποιος άλλος θα δει αυτά τα δεδομένα;

Bέβαια το test το έχω κάνει εν γνώσει μου αλλά επιμένω να έχω την απορία γιατί πρέπει να κρατήσεις αρχείο με τις απαντήσεις όσων το κάνουν. Τέσπα, καλή επιτυχία.

Έχω τις IP addresses (κατά λάθος, το 123contactForm, μαζί με τα Variables που εγώ θέλω, μου λέει και "IP:XXX.XX.XXX.XX send..." - αυτό ΔΕΝ είναι δικό μου "κόλπο"...). Πάντως, είναι καθαρά για εμένα. Και θα χρησιμοποιηθούν μόνο για να συγκεντρωθούν οι απαντήσεις κατά άτομο. (π.χ. ότι ο Α χρήστης με την ΤΑΔΕ ΙP, εκανε 1,2,3 συγκεκριμμένα τεστ, κλπ - και απάντησε αυτό στην Χ ερώτηση κι εκείνο στην Ψ)

παει,εχω αρχισει να το καιω σιγα-σιγα :wacko:

διαβαζα τον τιτλο του νηματος: Ποσο... "ερεθισμενος/η" εισαι... :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

emlmfao

Μιλάμε, πέθανα στα γέλια... :D:D:D:D

Πού το χεις παιδάκι μου το μυαλό σου??!?!??! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω τις IP addresses (κατά λάθος, το 123contactForm, μαζί με τα Variables που εγώ θέλω, μου λέει και "IP:XXX.XX.XXX.XX send..." - αυτό ΔΕΝ είναι δικό μου "κόλπο"...). Πάντως, είναι καθαρά για εμένα.

Whatever, dynamic έχω έτσι κι αλλιώς... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω τις IP addresses (κατά λάθος, το 123contactForm, μαζί με τα Variables που εγώ θέλω, μου λέει και "IP:XXX.XX.XXX.XX send..." - αυτό ΔΕΝ είναι δικό μου "κόλπο"...). Πάντως, είναι καθαρά για εμένα.

Whatever, dynamic έχω έτσι κι αλλιώς... :rolleyes:

Πίστεψέ με, με 3500 περίπου ερωτηματολόγια που έχω στα χέρια μου (τα "ηλεκτρονικά"), και Dynamic να μην ήταν, όχι μόνο θα βαριόμουν να σκεφτώ να κάνω trace καποια IP, αλλά βαριέμαι μέχρι και να γράψω έναν Parser να ταξινομήσει όλα τα αποτελέσματα - κάτι το οποίο με το χέρι θα μού πάρει μέχρι το 2018... emconfused:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.