Jump to content

Ειδικευόμενοι Ιατροί ειδικότητας Ψυχιατρικής και Παιδοψυχιατρικής ως επικουρικοί σε νοσοκομεία


veterinarian

Recommended Posts

καλά δεν εχεις διαβασει αελ;Ασε σου τον αφηνω για εκπληξη!!Εγω δεν είμαι τίποτα μπροστά του!Πάρε κάτι όμως πριν δεν θα το αντέξεις! ΚΑΙ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΚΑΙ BOLD!!!

Ξέρεις τι είναι το bold?

emiloveyou

Στην πραγματικότητα όμως, ο Φωτάρας γράφει με κεφαλαία, bold και italics ταυτόχρονα (με όλα τα nick του μάλιστα κάνει το ίδιο, και το μεγάλο του σουξέ είναι όταν λέει: Δεν είμαι ο Φώτης).

:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η ανακοίνωση της 6ης Αυγούστου αφορά σε ειδικευμένους.

Πιθανόν, αλλά αυτό που συζητάμε εδώ (με μπόλικο σπαμάρισμα βέβαια...) είναι της 12ης Αυγούστου και καλεί ειδικευόμενους να βάλουν τα χαρτιά τους, Οπότε;

Την είδα κ εγώ στο πρόσληψης σάιτ αλλά νομίζω οτι έχουν μπερδεψει τα μπούτια τους στο υπουργείο θα γίνει της κακομοίρας θα το δείτε! ασε που είναι και παράνομο χωρις τίτλο ειδικότητας να γίνεις επικουρικός!

αλλα δεν είστε εντάξει το quote κανείς δεν το εξηγεί!!!!! :angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ επιμένω στην αρχική μου εκτίμηση: (ότι δηλαδή είναι καινούριο είδος "θέσης" για να βολευτούν κάποιοι προφανώς).

Εμένα δεν μου φάνηκε να λέει για επιμελητές πουθενά, μάλλον σε στυλ υπεράριθμων ειδικευόμενων μου φάνηκε το σκηνικό. Διορθώστε με αν κάνω λάθος. (και μάλιστα, σε έκτακτες θέσεις, όπως εκείνες των αριστούχων, ώστε να μην γίνεται σύσταση οργανικής θέσης).
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υ.Γ.2 Ως γιατρός εχω δουλεψει 2,5 χρόνια και πίστεψέ με έχω φάει το σκατό με το κουτάλι στην δουλειά αυτή, οπότε τα σημερινάσας για μένα είναι πταίσματα, αλλά είναι κρίμα για σας διότι είστε νέοι.
Βρε Λίτσαμ μην κάνεις edit μετά από μία ώρα και χάνουμε τέτοια υστερόγραφα! :anavwfwties: Λίτσαμ.....33 εγώ.....you?
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ επιμένω στην αρχική μου εκτίμηση: (ότι δηλαδή είναι καινούριο είδος "θέσης" για να βολευτούν κάποιοι προφανώς).

Εμένα δεν μου φάνηκε να λέει για επιμελητές πουθενά, μάλλον σε στυλ υπεράριθμων ειδικευόμενων μου φάνηκε το σκηνικό. Διορθώστε με αν κάνω λάθος. (και μάλιστα, σε έκτακτες θέσεις, όπως εκείνες των αριστούχων, ώστε να μην γίνεται σύσταση οργανικής θέσης).

σου είπα οτι θα γίνει της κακομοίρας και πες με τί γνώσεις θα ανταπεξέλθουν στις απαιτήσεις αυτές και θα σας πω οτι στην Κόρινθο το κεντρο αυτο λειτουργεί με 2αντε 3 οταν το θυμηθουν επιμελητές, απο πού θα μάθουν οι φίλοι μας; εκτός και αν θέσουν όρους περι τελειοφοίτων ειδικευομένων και πάλι σαν απόσπαση!

και πάλι κανείς δεν λεει τι είναι το άτιμο το quote!

στον αελ ομως κανένας δεν την λέει βρήκατε θύμα τώρα όλοι και βαράτε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η ανακοίνωση της 6ης Αυγούστου αφορά σε ειδικευμένους.

Πιθανόν, αλλά αυτό που συζητάμε εδώ (με μπόλικο σπαμάρισμα βέβαια...) είναι της 12ης Αυγούστου και καλεί ειδικευόμενους να βάλουν τα χαρτιά τους, Οπότε;

Η αλήθεια είναι πως η proslipsis.gr δεν είναι η πρώτη φορά που μεταφέρει λάθος κάποιο δημοσίευμα στο site της. Οπότε καλό είναι να περιμένουμε έως αύριο!

Μέχρι τότε ας ασχοληθούμε με το πρόβλημα που ακούει στο όνομα MEDPEAD.001shiny[1].gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υ.Γ.2 Ως γιατρός εχω δουλεψει 2,5 χρόνια και πίστεψέ με έχω φάει το σκατό με το κουτάλι στην δουλειά αυτή, οπότε τα σημερινάσας για μένα είναι πταίσματα, αλλά είναι κρίμα για σας διότι είστε νέοι.
Βρε Λίτσαμ μην κάνεις edit μετά από μία ώρα και χάνουμε τέτοια υστερόγραφα! :anavwfwties: Λίτσαμ.....33 εγώ.....you?

δεν θελω να σου μιλαω είσαι με τις ώρες σου!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

]Βρε Λίτσαμ μην κάνεις edit μετά από μία ώρα και χάνουμε τέτοια υστερόγραφα! :anavwfwties: Λίτσαμ.....33 εγώ.....you?

Εμένα πάντως μου άρεσαν τα 2,5 χρόνια που δουλεύει. Μου θυμίζει το Δημοτικό, που βάζαμε και το μισό για να φανούμε πιο μεγάλοι!

2,5 χρόνια σκατά, Λιτσάκι, ε; Μια ζωή!

emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οκ ελα καληνυχτα το εκχυδαΐζετε το θέμα και το πρόβλημά μου είναι ότι το κάνετε πάντα συστηματικά πολλοί εναντίον ενός και πάντα μέσα είναι ο Θεοδωρίδης!

Υ.Γ. ωραίο γραφείο Τάσο άντε και σε ανώτερα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και πάλι κανείς δεν λεει τι είναι το άτιμο το quote!

στον αελ ομως κανένας δεν την λέει βρήκατε θύμα τώρα όλοι και βαράτε!

Άντε, θα στο πω (είμαι στις καλές μου). Όταν πατάς reply εμφανίζονται όλα όσα έχει γράψει ο προηγούμενος, οπότε ή σβήνεις μερικά και αφήνεις την πρόταση που θες, είτε έχεις πατήσει πιο πριν το - quote ώστε να μην εμφανιστούν πάλι όσα έχει γράψει ο προηγούμενος. Είτε πατάς εξ αρχής add reply.

Όσο για τον Φωτάρα, 3 χρόνια τώρα που γράφω εδώ (και παραπάνω) δεν συμμορφώνεται...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και πάλι κανείς δεν λεει τι είναι το άτιμο το quote!

στον αελ ομως κανένας δεν την λέει βρήκατε θύμα τώρα όλοι και βαράτε!

Άντε, θα στο πω (είμαι στις καλές μου). Όταν πατάς reply εμφανίζονται όλα όσα έχει γράψει ο προηγούμενος, οπότε ή σβήνεις μερικά και αφήνεις την πρόταση που θες, είτε έχεις πατήσει πιο πριν το - quote ώστε να μην εμφανιστούν πάλι όσα έχει γράψει ο προηγούμενος. Είτε πατάς εξ αρχής add reply.

Όσο για τον Φωτάρα, 3 χρόνια τώρα που γράφω εδώ (και παραπάνω) δεν συμμορφώνεται...

123 δοκιμη το πετυχα;

καλα αστο δεν πρόκειται δεν με βλέπω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υ.Γ.2 Ως γιατρός εχω δουλεψει 2,5 χρόνια και πίστεψέ με έχω φάει το σκατό με το κουτάλι στην δουλειά αυτή, οπότε τα σημερινάσας για μένα είναι πταίσματα, αλλά είναι κρίμα για σας διότι είστε νέοι.
Βρε Λίτσαμ μην κάνεις edit μετά από μία ώρα και χάνουμε τέτοια υστερόγραφα! :anavwfwties: Λίτσαμ.....33 εγώ.....you?

δεν θελω να σου μιλαω είσαι με τις ώρες σου!

γράφε τότε και μην μου μιλάς.....Λίτσαμ emiloveyou
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υ.Γ. ωραίο γραφείο Τάσο άντε και σε ανώτερα!
έχει και θέση γραμματέα.....μήπως λέω μήπως.....να τα έκανες 3 εκείνα τα 2,5 έτη .....σκατά; :lol:

και πάλι κανείς δεν λεει τι είναι το άτιμο το quote!

στον αελ ομως κανένας δεν την λέει βρήκατε θύμα τώρα όλοι και βαράτε!

Άντε, θα στο πω (είμαι στις καλές μου). Όταν πατάς reply εμφανίζονται όλα όσα έχει γράψει ο προηγούμενος, οπότε ή σβήνεις μερικά και αφήνεις την πρόταση που θες, είτε έχεις πατήσει πιο πριν το - quote ώστε να μην εμφανιστούν πάλι όσα έχει γράψει ο προηγούμενος. Είτε πατάς εξ αρχής add reply.

Όσο για τον Φωτάρα, 3 χρόνια τώρα που γράφω εδώ (και παραπάνω) δεν συμμορφώνεται...

άμα δεις εσύ replay και quote γράψε με :rolleyes:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η ανακοίνωση της 6ης Αυγούστου αφορά σε ειδικευμένους.

Πιθανόν, αλλά αυτό που συζητάμε εδώ (με μπόλικο σπαμάρισμα βέβαια...) είναι της 12ης Αυγούστου και καλεί ειδικευόμενους να βάλουν τα χαρτιά τους, Οπότε;

Δεν έχω πρόβλημα με το σπαμάρισμα, απλά αναφέρω ότι μόνο η ανακοίνωση της 6ης έχει εκδοθεί από το Υπουργείο για τις αυτές θέσεις. Το λέω γιατί μπορεί κάποιοι συνάδελφοι πραγματικά να ενδιαφέρθηκαν για το θέμα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστούμε την proslipsis που για ακόμα μία φορά έκανε λάθος στη δημοσίευσή της.

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ

ΓΕΝΙΚΗ Δ/ΝΣΗ ΥΓΕΙΑΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ Ν.Π.

ΤΜΗΜΑ Α΄

Ταχ. Δ/νση: Αριστοτέλους 17

Ταχ.Κώδικας: 101 87

Αθήνα, 06 / 8 / 2008

Αριθμ.Πρωτ.: Υ10α/Γ.Π.οικ.

ΘΕΜΑ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ – ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Προκειμένου να καλυφθούν πρόσθετες ανάγκες για υπηρεσίες ψυχικής υγείας, που

έχουν προκύψει αφενός μεν από την ανάπτυξη νέων υποδομών ψυχικής υγείας και αφετέρου

από τις αυξημένες ανάγκες για υπηρεσίες ψυχοκοινωνικής στήριξης των κατοίκων των

πυρόπληκτων περιοχών, καλούνται οι ειδικευμένοι ιατροί ειδικότητας Ψυχιατρικής &

Παιδοψυχιατρικής, που επιθυμούν να τοποθετηθούν ως επικουρικοί στο

1) Γ.Νοσοκομείο Σπάρτης (Κέντρο Υγείας Αρεόπολης) 1 Ψυχίατρο και 1 Παιδοψυχίατρο,

2) Γ.Νοσοκομείο Άργους (Κινητή Μονάδα Ψυχικής Υγείας) 1 Ψυχίατρο και 1 Παιδοψυχίατρο,

3) Γ.Νοσοκομείο Πύργου (Κινητή Μονάδα Ψυχικής Υγείας) 1 Ψυχίατρο και 1 Παιδοψυχίατρο,

4) Γ.Νοσοκομείο Πατρών «Αγ.Ανδρέας» (Κινητή Μονάδα Κέντρου Ψυχικής Υγείας Πατρών)

1 Ψυχίατρο και 1 Παιδοψυχίατρο

5) Γ.Νοσοκομείο – Κέντρο Υγείας Κυπαρισσίας (ΚΥ Κυπαρισσίας) 1 Ψυχίατρο και 1

Παιδοψυχίατρο

6) Γ.Νοσοκομείο – Κέντρο Υγείας Κρεστένων (Κέντρο Υγείας Κρεστένων) 1 Ψυχάιτρο και 1

Παιδοψυχίατρο

7) Γ.Νοσοκομείο Ναυπλίου (ΚΥ Κρανιδίου) 1 Ψυχίατρο και 1 Παιδοψυχίατρο

8) Γ.Νοσοκομείο Τρίπολης «Παναρκαδικό» (ΚΥ Μεγαλόπολης – Λεωνιδίου) 1 Ψυχίατρο και 1

Παιδοψυχίατρο

9) Γ.Νοσοκομείο Πύργου (Κέντρο Υγείας Αρχ.Ολυμπίας) 1 Ψυχίατρο και 1 Παιδοψυχίατρο

10) Γ.Νοσοκομείο Αιγίου (Κέντρο Υγείας Ακράτας) 1 Ψυχίατρο και 1 Παιδοψυχίατρο

11) Γ.Νοσοκομείο Κορίνθου (Κινητή Μονάδα Ψυχικής Υγείας) 1 Ψυχίατρο και 1

Παιδοψυχίατρο

12) Γ.Νοσοκομείο Χαλκίδας (Ανάπτυξη Κινητής Μονάδας) 1 Ψυχίατρο και 1 Παιδοψυχίατρο

13) Γ.Νοσοκομείο Χαλκίδας (Κέντρο Υγείας Αλιβερίου, Ψαχνών) 1 Ψυχίατρο και 1

Παιδοψυχίατρο

14) Γ.Νοσοκομείο Βόλου (Κέντρο Υγείας Αργαλαστής Πηλίου) 1 Ψυχίατρο και 1

Παιδοψυχίατρο

και στα πλαίσια των διατάξεων των:

Ν. 2889/2001 (άρθρο 11,παρ. 22),Ν. 2920/2001 (άρθρο 15, παρ. 2), Ν. 3329/2005 (άρθρο

10, παρ. 1),Ν. 3580/2007 (άρθρο 21, παρ. 2),Ν. 3627/2007 (άρθρο 6, παρ. 4),

όπως δηλώσουν το ενδιαφέρον τους με αίτηση τους μέχρι 30-8-2008, η οποία θα κατατεθεί

στο Υπουργείο Υγείας & Κοινωνικής Αλληλεγγύης (Αριστοτέλους 17).

Ο ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΣΤΡΑΤΗΣ

Στο θέμα μας λοιπόν.....MEDPEAD! :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τουλάχιστον τώρα μας λύθηκε η απορία.

Κατάλαβες πως είναι η MEDPEAD μετά από όλη αυτή τη συζήτηση; Εγώ πάλι όχι.....με την απορία έχω μείνει... :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.