Jump to content

Ειδικευόμενοι Ιατροί ειδικότητας Ψυχιατρικής και Παιδοψυχιατρικής ως επικουρικοί σε νοσοκομεία


veterinarian

Recommended Posts

Τίτλος:

Ειδικευόμενοι Ιατροί ειδικότητας Ψυχιατρικής και Παιδοψυχιατρικής ως επικουρικοί σε νοσοκομεία

Ημερομηνία:

12/08/2008

Το Υπουργείο Υγείας προκειμένου να καλύψει τις ανάγκες για υπηρεσίες ψυχικής υγείας λόγω ανάτυξης νέων υποδομών ψυχικής υγείας και αυξημένων αναγκών για υπηρεσίες ψυχοκοινωνικής στήριξης των κατοίκων των πυρόπληκτων περιοχών, καλεί τους ειδικευόμενους ιατρούς ειδικότητας Ψυχιατρικής και Παιδοψυχιατρικής να υποβάλλουν αιτήσεις ώστε να τοποθετηθούν ως επικουρικοί σε Νοσοκομεία.

Τα Νοσοκομεία για τα οποία υποβάλλονται αιτήσεις για μία (1) θέση Ψυχιατρικής και μία (1) θέση Παιδοψυχιατρικής είναι:

  1. Γ.Ν. Σπάρτης (K.Y. Αρεόπολης)
  2. Γ.Ν. Άργους (Κινητή μονάδα Ψυχικής Υγείας)
  3. Γ.Ν. Πύργου (Κινητή μονάδα Ψυχικής Υγείας)
  4. Γ.Ν. Πατρών "Άγιος Ανδρέας" (Κινητή μονάδα Κέντρου Ψυχικής Υγείας Πατρών)
  5. Γ.Ν. Κ.Υ Κυπαρισσίας
  6. Γ.Ν. Κ.Υ. Κρεστένων
  7. Γ.Ν. Ναυπλίου (Κ.Υ. Κρανιδίου)
  8. Γ.Ν. Τρίπολης "Παναρκαδικό" (Κ.Υ. Μεγαλόπολης - Λεωνιδίου)
  9. Γ.Ν. Πύργου (Κ.Υ. Αρχ. Ολυμπίας)
  10. Γ.Ν. Αιγίου (Κ.Υ. Ακράτας)
  11. Γ.Ν. Κορίνθου (Κινητή μονάδα Ψυχικής Υγείας)
  12. Γ.Ν. Χαλκίδας (Ανάπτυξη Κινητής Μονάδας)
  13. Γ.Ν. Χαλκίδας (Κ.Υ. Αλιβερίου, Ψαχνών)
  14. Γ.Ν. Βόλου (Κ.Υ. Αργαλαστής Πηλίου)

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να καταθέσουν τις αιτήσεις τους στο Υπουργείο Υγείας & Κοινωνικής Αλληλεγγύης (Αριστοτέλους 17) μέχρι 30 Αυγούστου 2008.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝ ΘΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΩΝ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΘΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΥΝ ΖΩΕΣ ΨΥΧΙΚΑ ΑΣΘΕΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ ΣΑΝ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΙ ΕΠΙΜΕΛΗΤΕΣ; ΚΑΛΑ ΟΚ! Ο ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟ ΧΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΧΑΜΕΝΟ Κ ΥΣΤΕΡΑ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΤΑ ΚΑΣΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΩΤΙΑ ΤΥΠΟΥ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝ ΘΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΩΝ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΘΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΥΝ ΖΩΕΣ ΨΥΧΙΚΑ ΑΣΘΕΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ ΣΑΝ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΙ ΕΠΙΜΕΛΗΤΕΣ; ΚΑΛΑ ΟΚ! Ο ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟ ΧΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΧΑΜΕΝΟ Κ ΥΣΤΕΡΑ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΤΑ ΚΑΣΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΩΤΙΑ ΤΥΠΟΥ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ!

Εμένα δεν μου φάνηκε να λέει για επιμελητές πουθενά, μάλλον σε στυλ υπεράριθμων ειδικευόμενων μου φάνηκε το σκηνικό. Διορθώστε με αν κάνω λάθος. (και μάλιστα, σε έκτακτες θέσεις, όπως εκείνες των αριστούχων, ώστε να μην γίνεται σύσταση οργανικής θέσης).

emofftopic

Τι θα γίνει με τα κεφαλαία σου βρε κορίτσι μου; Όλοι σου έχουν πει πλαγίως και ευθέως ότι τα κεφαλαία στο ίντερνετ είναι κουραστικά στην ανάγνωση και επιπλέον σημαίνουν ότι φωνάζεις, τίποτα εσύ, δεν κάνεις τον κόπο να τα αλλάξεις. Μου έχεις σπάσει τα νεύρα, με το συμπάθειο. Και δεν μίλαγα τόσες μέρες. Δεύτερος Φωτάρας μας βγήκες, το ξέρεις;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΙ = ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΙ ΕΠΙΜΕΛΗΤΕΣ ΣΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

ΑΜΑ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΝΑ ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ. ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΙ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΙ = ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΙ ΕΠΙΜΕΛΗΤΕΣ ΣΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ
Μόνο σε αυτό που πήγες εσύ σημαίνει αυτό. Για επικουρικούς παρασκευαστές δεν θα άκουσες φαίνεται.

Σιγά μην κλείσω τα μάτια......Με τι θα γελάω! :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΙ = ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΙ ΕΠΙΜΕΛΗΤΕΣ ΣΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

ΑΜΑ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΝΑ ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ. ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΙ!

Αυτό το σούργελο θα γίνει γιατρός; :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΖΟΥΝ? ΤΗΝ ΚΟΜΠΟΣΤΑ?
Τελικά ρε Λίτσα πίστευα πως άξιζε κάποιος να κάνει μια συζήτηση μαζί σου. Διαπιστώνω πως απλά η συζήτηση μαζί σου πιάνει πάτο.....

Καλύτερα να μην ξαναποστάρω παραθέτοντας post σου......Καλή συνέχεια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΙ = ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΙ ΕΠΙΜΕΛΗΤΕΣ ΣΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

ΑΜΑ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΝΑ ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ. ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΙ!

Αυτό το σούργελο θα γίνει γιατρός; :)

ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ Ε; ΕΤΣΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΟΤΙ ΥΠΕΡΙΣΧΥΕΙΣ, ΄Η ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΚΑΘΑΡΑ ΑΓΩΓΗΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΖΟΥΝ? ΤΗΝ ΚΟΜΠΟΣΤΑ?
Τελικά ρε Λίτσα πίστευα πως άξιζε κάποιος να κάνει μια συζήτηση μαζί σου. Διαπιστώνω πως απλά η συζήτηση μαζί σου πιάνει πάτο.....

Καλύτερα να μην ξαναποστάρω παραθέτοντας post σου......Καλή συνέχεια!

ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ, ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΣΑΝ ΠΟΣΤΟ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Η ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΕΔΩ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΗΨΗ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΙΑΤΡΟΥ.

ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΟ ΤΟ ΑΝΤΙΠΑΡΕΡΧΟΜΑΙ ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΤΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΩΓΗ ΟΠΩΣ Ο ΑΝΩΤΕΡΟ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΙ = ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΙ ΕΠΙΜΕΛΗΤΕΣ ΣΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

ΑΜΑ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΝΑ ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ. ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΙ!

Αυτό το σούργελο θα γίνει γιατρός; :)

ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ Ε; ΕΤΣΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΟΤΙ ΥΠΕΡΙΣΧΥΕΙΣ, ΄Η ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΚΑΘΑΡΑ ΑΓΩΓΗΣ

Μου αρέσει όταν μπαίνω σε ένα φόρουμ να διαβάσω κάτι,να μη μου πετάγονται τα μάτια έξω επειδή εσύ αποφάσισες πως σε μπερδεύουν τα μικρά και πως έτσι παίρνεις απαλλαγή από την υποχρέωσή σου να σέβεσαι τους κανόνες και τους συνομιλητές σου.

Συνεπώς,αυτόματα,δεν έχεις ούτε το δικό μου σεβασμό.

Ας την μπανάρει κάποιος και από το φόρουμ και από το ιατρικό σώμα.

Άκου απάντηση που έδωσε.Άμα δε θες να τα διαβάζεις να κλείνεις τα μάτια σου.

Ρε άει να δεις αν έρχεται η προκήρυξη. :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΙ = ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΙ ΕΠΙΜΕΛΗΤΕΣ ΣΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

ΑΜΑ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΝΑ ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ. ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΙ!

Αυτό το σούργελο θα γίνει γιατρός; :)

ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ Ε; ΕΤΣΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΟΤΙ ΥΠΕΡΙΣΧΥΕΙΣ, ΄Η ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΚΑΘΑΡΑ ΑΓΩΓΗΣ

Μου αρέσει όταν μπαίνω σε ένα φόρουμ να διαβάσω κάτι,να μη μου πετάγονται τα μάτια έξω επειδή εσύ αποφάσισες πως σε μπερδεύουν τα μικρά και πως έτσι παίρνεις απαλλαγή από την υποχρέωσή σου να σέβεσαι τους κανόνες και τους συνομιλητές σου.

Συνεπώς,αυτόματα,δεν έχεις ούτε το δικό μου σεβασμό.

Ας την μπανάρει κάποιος και από το φόρουμ και από το ιατρικό σώμα.

Άκου απάντηση που έδωσε.Άμα δε θες να τα διαβάζεις να κλείνεις τα μάτια σου.

Ρε άει να δεις αν έρχεται η προκήρυξη. :)

emnysta με πήρε ο ύπνος μίλησε κανείς;

ρε αει θα σε φώναζαν και οι γονείς σου ε; Κατάλοιπα απο την παιδική ηλικία, ο Φρόυντ αθάνατος και εδώ!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε θυμάμαι πώς με φώναζαν οι δικοί μου όταν ήμουν παιδί.

Αν πάντως φερόμουν σαν 29χρονη που είναι στις μέρες της και της τέλειωσε η ίον αμυγδάλου στο ψυγείο,καλά μου κάνανε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μιλάμε εσύ ο αποπάνω βιτριολίζεις!

Άσχετο, είναι 29 και δεν έχει πάρει πτυχίο ακόμα;

Πάντως νομίζω ότι την τσαντίσαμε αρκετά ώστε να γράψει με μικρά τελικά.

emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωχ!

Το πιστεύετε ότι τώρα το πρόσεξα ότι έγραψε με μικρά τελικά;

Well,αν πω πως νιώθω άσχημα για το ποστ μου μετά τα μικρά γράμματα,παίζει να μην πείσω ούτε εμένα.

Παρ'όλα αυτά,MEDPEAD emiloveyou .Μέχρι να ξαναγράψεις με κεφαλαία βέβαια.Γι'αυτό άλλωστε και λένε πως η αγάπη είναι μια συνεχής πάλη. :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

Εγώ σε πιστεύω. Δεν το πρόσεξες γιατί το επόμενο μάθημα που πρέπει να της κάνουμε για το savoir faire στα φόρα είναι ότι δεν είναι ανάγκη να ξεπατικώνει (βλ. quote) τα πάντα από τον προηγούμενο, αλλά μόνο αν θέλει να σχολιάσει κάτι, αλλιώς χάνεται η απάντησή της!

(Αυτό το μάθημα το χρειάζονται και άλλοι βέβαια.)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

Εγώ σε πιστεύω. Δεν το πρόσεξες γιατί το επόμενο μάθημα που πρέπει να της κάνουμε για το savoir faire στα φόρα είναι ότι δεν είναι ανάγκη να ξεπατικώνει (βλ. quote) τα πάντα από τον προηγούμενο, αλλά μόνο αν θέλει να σχολιάσει κάτι, αλλιώς χάνεται η απάντησή της!

(Αυτό το μάθημα το χρειάζονται και άλλοι βέβαια.)

Για πες ΦΩΣΤΗΡΑ ΜΟΥ, που κάνεις μαθήματα πως να κάνω το quote οχι τίποτα άλλο για να είμαι ίδια μαζί σας για να μην λέτε μετά....

Α! Στον ΑΕΛ γιατί δεν λέτε κάτι για τα μεγάλα; Κάνουμε και διακρίσεις; Α δεν είναι σωστό;

Υ.Γ.1.Σας αρέσουν τα μικρά τώρα;

Υ.Γ.2 Ως γιατρός εχω δουλεψει 2,5 χρόνια και πίστεψέ με έχω φάει το σκατό με το κουτάλι στην δουλειά αυτή, οπότε τα σημερινάσας για μένα είναι πταίσματα, αλλά είναι κρίμα για σας διότι είστε νέοι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α! Στον ΑΕΛ γιατί δεν λέτε κάτι για τα μεγάλα; Κάνουμε και διακρίσεις; Α δεν είναι σωστό;
Ο ΑΕΛ έχει και 10 nickname.....άντε να κάνεις κι εσύ!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α! Στον ΑΕΛ γιατί δεν λέτε κάτι για τα μεγάλα; Κάνουμε και διακρίσεις; Α δεν είναι σωστό;
Ο ΑΕΛ έχει και 10 nickname.....άντε να κάνεις κι εσύ!

Εδώ δυσκολεύομαι με το ένα, να δεν βλέπεις, που να τα βγάλω πέρα με 10! Πλάκα μου κάνεις κ εσύ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α! Στον ΑΕΛ γιατί δεν λέτε κάτι για τα μεγάλα; Κάνουμε και διακρίσεις; Α δεν είναι σωστό;

Υ.Γ.1.Σας αρέσουν τα μικρά τώρα;

Τι είναι ΑΕΛ?Δεν το ξέρω αυτό.Άμα υποπέσει κάτι στην αντίληψή μου,θα εκφέρω γνώμη.

Υγ:Με φτιάχνουν,όχι απλά μ'αρέσουν. emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υ.Γ.2 Ως γιατρός εχω δουλεψει 2,5 χρόνια και πίστεψέ με έχω φάει το σκατό με το κουτάλι στην δουλειά αυτή, οπότε τα σημερινάσας για μένα είναι πταίσματα, αλλά είναι κρίμα για σας διότι είστε νέοι.

Έτσι λέω κι εγώ, αλλά δεν με πιστεύει κανείς. Για τα φτωχάαααα τα νιάτα μουυυυ....

emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η ανακοίνωση της 6ης Αυγούστου αφορά σε ειδικευμένους.

Πιθανόν, αλλά αυτό που συζητάμε εδώ (με μπόλικο σπαμάρισμα βέβαια...) είναι της 12ης Αυγούστου και καλεί ειδικευόμενους να βάλουν τα χαρτιά τους, Οπότε;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλά δεν εχεις διαβασει αελ;Ασε σου τον αφηνω για εκπληξη!!Εγω δεν είμαι τίποτα μπροστά του!Πάρε κάτι όμως πριν δεν θα το αντέξεις! ΚΑΙ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΚΑΙ BOLD!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωχ ξαφνικά νιώθω σαν τον γκρασχοπερ- Κουαη Τσανκ Κεην απ'τη σειρά Κουνγκ Φου που έβλεπα πιτσιρικάς.

Για τους νεότερους (γέρασα και εγώ, γίνηκα 26 και βάρυνε η πλάτη μου απ'τα χρόνια) σκεφτείτε κάτι σε πανταγουάν - μάστερ Γιόντα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.