Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Αυγούστος 2008


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

ναι ναι τελειως off!σαν ερωτευμενα πιτσουνακια κανετε ρεεεεεεεεεεεεε :D

ε, τώρα θα γράψω ότι έγραψες μ....σαν τον ΑΕΛ, αλλά εσύ με εκπλήσεις :P

αφού δεν σε έχω βρίσει, γιατί με βρίζεις;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 512
  • Created
  • Last Reply

ετσι ειμαι εγω,εκπλησσω!

δεν επρεπε να βαλω το ρε στο τελος ε? :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά, σόρρυ κιόλας, αλλά μας τα κάνατε @@

Εσύ βρε neurodiab, αφού δουλεύεις στον ΙΣΑ, μην κάνεις τέτοιες ερωτήσεις με λεπτομέρειες εδώ μέσα, προκαλείς! Ρώτα στο ΥΥΚΑ ή στο ΔΟΑΤΑΠ... τι να πω, αν εμπιστεύεσαι πια τόοοσο πολύ το ΓΜ, κάνε μια γενική ερώτηση για το πώς μετράνε τα μόρια. 'Οπως λέει κι ο λαός "καλύτερα να σου βγει το μάτι, παρά το όνομα". <_<

Εσύ tasostheodoridis, αν έχεις κάποια υπόνοια για παρανομία, μπορείς να κάνεις καταγγελία στα αρμόδια όργανα. Πιθανόν η ερώτησή της να άφηνε περιθώρια για παρεξήγηση, αλλά δεν είναι υποχρεωμένη να υπερασπιστεί τον εαυτό της σε ένα διαδικτυακό φόρουμ. Αν ήσουν στη θέση της συναδέλφου και σε κατηγορούσαν δημόσια για παρανομία χωρίς απτά στοιχεία, μάλλον θα της είχες κάνει μήνυση για συκοφαντική δυσφήμιση.

Όλη η υπόλοιπη συζήτηση ήταν για τον π..τσο και δεν ανεβαίνετε στην εκτίμηση κανενός με το να ξεκατινιάζεστε δημοσίως. emdots

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όταν βγάλουν τα δικά σου προσωπικά στοιχεία στο forum εσύ να μην ασχοληθείς.

Έδωσε κάποια στοιχεία που δεν μπορεί να τα γνωρίζει κανείς.

Αν είναι όπως λέει όφειλε να το ξεκαθαρίσει από την αρχή και όχι να πει την ιστορία της μερικές ημέρες αργότερα.

Εργάζεται σε σύλλογο που πολλάκις έχει δείξει πως λειτουργεί οπότε θα πρέπει να μιλάει ξεκάθαρα ώστε να μην υπάρχουν τυχόν παρεξηγήσεις.

Το αν έκανα καταγγελία στα αρμόδια όργανα το γνωρίζει και η ίδια, το έγραψα κι εδώ.

Εγώ όταν κάποιος εδώ μέσα αλλά και σε άλλο φόρουμ με κατηγόρησε για πλαστό πτυχίο, άδεια και ότι άλλη μαλακία είχε φανταστεί δημοσίευσα και τα στοιχεία του πτυχίου και της άδειας.

Τις όποιες συζητήσεις που κάνω εδώ μέσα δεν τις κάνω για να ανέβω στην εκτίμηση κανενός. Ειπώθηκε κάτι που είναι ΠΑΡΑΝΟΜΟ και ΑΝΤΙΔΕΟΝΤΟΛΟΓΙΚΟ και απλά ζήτησα εξηγήσεις τις οποίες επιμελώς απέφυγε να απαντήσει η συνάδελφος, πράγμα που έκανε μόλις εχθές.

Άντε καλημέρα σας.

υ.γ. δεν ήξερα πως το topic είναι να ρωτάμε κάθε μέρα πότε θα βγει η νέα προκήρυξη, πότε τα αποτελέσματα και πότε θα σταλούν οι διορισμοί.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γι'αυτο ο κοσμος χρωσταει,πειναει και υποφερει!γιατι κολλαμε σε λεπτομερειες και τα ουσιωδη(ισως και επειδη αρκετα απο αυτα δεν ειναι και στο χερι μας)τα ξεχναμε!αυτο το φορουμ κανει τρομερη δουλεια και πραγματικα βοηθαει αλλα εδω επισης φαινεται ολοκαθαρα ο ανταγωνισμος που υπαρχει στον κλαδο!αυτο αποπροσανατολιζει και μας διαιρει και αντε μετα να βγαλουμε ακρη με το κρατος!εδω μεταξυ μας παλευουμε!σορρυ αν ειμαι εκτος θεματος αλλα με μπερδεψατε βρε παιδια και μου βγηκε ο προβληματισμος!ειδατε τι κανετε? :blink::unsure::wacko:emfly και οποιος εχει την μυγα να την αφησει να φυγει την καημενουλα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όταν βγάλουν τα δικά σου προσωπικά στοιχεία στο forum εσύ να μην ασχοληθείς.

Έδωσε κάποια στοιχεία που δεν μπορεί να τα γνωρίζει κανείς.

Αν είναι όπως λέει όφειλε να το ξεκαθαρίσει από την αρχή και όχι να πει την ιστορία της μερικές ημέρες αργότερα.

Εργάζεται σε σύλλογο που πολλάκις έχει δείξει πως λειτουργεί οπότε θα πρέπει να μιλάει ξεκάθαρα ώστε να μην υπάρχουν τυχόν παρεξηγήσεις.

Το αν έκανα καταγγελία στα αρμόδια όργανα το γνωρίζει και η ίδια, το έγραψα κι εδώ.

Εγώ όταν κάποιος εδώ μέσα αλλά και σε άλλο φόρουμ με κατηγόρησε για πλαστό πτυχίο, άδεια και ότι άλλη μαλακία είχε φανταστεί δημοσίευσα και τα στοιχεία του πτυχίου και της άδειας.

Τις όποιες συζητήσεις που κάνω εδώ μέσα δεν τις κάνω για να ανέβω στην εκτίμηση κανενός. Ειπώθηκε κάτι που είναι ΠΑΡΑΝΟΜΟ και ΑΝΤΙΔΕΟΝΤΟΛΟΓΙΚΟ και απλά ζήτησα εξηγήσεις τις οποίες επιμελώς απέφυγε να απαντήσει η συνάδελφος, πράγμα που έκανε μόλις εχθές.

Άντε καλημέρα σας.

υ.γ. δεν ήξερα πως το topic είναι να ρωτάμε κάθε μέρα πότε θα βγει η νέα προκήρυξη, πότε τα αποτελέσματα και πότε θα σταλούν οι διορισμοί.

Ενώ τώρα που βγάλατε και οι δυό σας στη φόρα τα προσωπικά δεδομένα του συναδέλφου Κελεσίδη (πού σπούδασε, πότε πήρε πτυχίο, πότε πήρε αναγνώριση, που δουλεύει κτλ) είναι καλύτερα, καθόλου αντιδεοντολογικό και ο ΙΣΑ από εδώ και πέρα θα δουλεύει άψογα.... :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτά που έγραψα ΕΓΩ είναι δημοσιευμένα. Οπότε δεν είναι κάτι το παράνομο. Αυτά που δημοσίευσε η συνάδελφος για τον επιτυχόντα δεν είναι δημοσιευμένα πουθενά.

Είναι δύσκολο μάλλον να καταλάβεις τη διαφορά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ήμουν στην κλήρωση και καμια 30 άτομα ήμασταν εκεί. Τόσο δύσκολο είναι να ανακοινώσουν την λιστα με τις διορθώσεις? 2 εβδομάδες πέρασαν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

erian αύριο θα έχω νέα και για τη δημοσίευση των αποτελεσμάτων των κληρώσεων & ενστάσεων καθώς επίσης για τους διορισμούς, επόμενη προκήρυξη και τροπολογία.

Πάντως το θεωρώ επιεικώς απαράδεκτη την όλη καθυστέρηση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

erian αύριο θα έχω νέα και για τη δημοσίευση των αποτελεσμάτων των κληρώσεων & ενστάσεων καθώς επίσης για τους διορισμούς, επόμενη προκήρυξη και τροπολογία.

Πάντως το θεωρώ επιεικώς απαράδεκτη την όλη καθυστέρηση.

Μια καλησπέρα σε 'ολους σας!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

erian αύριο θα έχω νέα και για τη δημοσίευση των αποτελεσμάτων των κληρώσεων & ενστάσεων καθώς επίσης για τους διορισμούς, επόμενη προκήρυξη και τροπολογία

Πάντως το θεωρώ επιεικώς απαράδεκτη την όλη καθυστέρηση.

Καλησπερα

Οταν γραφεις ''τροπολογια'' τι εννοεις?

Θα γινουν τα αγροτικα ξανα 12μηνο?

Σε ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η τροπολογία έτσι γράφει. Το θέμα είναι πως καθυστερεί εσκεμμένα πολύ καιρό σε κάποια συρτάρια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

erian αύριο θα έχω νέα και για τη δημοσίευση των αποτελεσμάτων των κληρώσεων & ενστάσεων καθώς επίσης για τους διορισμούς, επόμενη προκήρυξη και τροπολογία.

Πάντως το θεωρώ επιεικώς απαράδεκτη την όλη καθυστέρηση.

Νεα, νεα, νεα................ο λαος του gm θελει νεα μιας και οι αναρμοδιοι του Υ.Υ.Κ.Κ.Α δεν μπορουν (λογω ανικανοτητας?) να μας παρεχουν.....Εχετε τιποτα κυριε Θεοδωριδη?Ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η τροπολογία έτσι γράφει. Το θέμα είναι πως καθυστερεί εσκεμμένα πολύ καιρό σε κάποια συρτάρια.

Εσκεμμένα γιατί; :withstupid:

Μια απλή εξήγηση είναι το ότι όσο καθυστερεί, τόσα λεφτά γλιτώνουν απ'τις θέσεις που μένουν άδειες. :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τάσο καμιά άλλη εξήγηση; Όχι ότι δε μου κάνει και αυτή, αλλά δε τα βάζουν και από την τσέπη τους.... Από τη δική μας τα παίρνουν και συνήθως όσο περισσότερα γίνεται για τους εαυτούς τους....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η τροπολογία έτσι γράφει. Το θέμα είναι πως καθυστερεί εσκεμμένα πολύ καιρό σε κάποια συρτάρια.

Εσκεμμένα γιατί; :withstupid:

Μια απλή εξήγηση είναι το ότι όσο καθυστερεί, τόσα λεφτά γλιτώνουν απ'τις θέσεις που μένουν άδειες. :rolleyes:

Έψαχνα τη στιγμή τούτη για να διαφωνήσω μαζί σου :P

Τι σχέση έχει η καθυστέρηση της τροπολογίας με τις άδειες θέσεις;

Γι άλλο λόγο την καθυστέρησαν.

Αλλά για να ψάξω λίγο σε Φ.Ε.Κ. του Υπουργείου Γεωργίας....που να αναφέρει.....ΚΑΠΝΑ.....μήπως και βρω κάτι emwhistlingemwhistlingemwhistling

Την προηγούμενη φορά την τροπολογία για τις εφημερίες την βρήκα σε Φ.Ε.Κ. του Υπουργείου Ναυτιλίας για τα λιμάνια.

Τελικά τα θέματα υγείας δεν θα τα ψάχνουμε σε νόμους καθαρά εξ ολοκλήρου σε Φ.Ε.Κ. με υπουργικές αποφάσεις του ΥΥΚΚΑ..... emno . :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ποινικό μητρώο το ζητάει το νοσοκομείο ή πρέπει να τρέχουμε στα ΚΕΠ να το έχουμε έτοιμο όταν έρθει ο διορισμός. Ρωτάω επειδή κρατάει μόνο 6 μήνες!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

erian......πιάσε μία :splats:

Υπεύθυνη Δήλωση του Ν.1599/86 σύμφωνα με την απόφαση ΔΙΑΔΟ/Α/10050/20-4-2007 (ΦΕΚ629/25-4-2007τ.Β) (αντικατάσταση ποινικού μητρώου).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να εξηγηθώ, η σχέση τροπολογίας - προκήρυξης είναι ότι δεν θα βγει προκήρυξη πριν απ'την τροπολογία, αφού έχει ήδη αποφασιστεί να είναι 12μηνη η επόμενη. Οπότε αν αργεί το ένα θα αργήσει αναγκαστικά και το άλλο, και όσο αργεί η προκήρυξη ... να οι κενές θέσεις. :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ααααααααααααααααααααααααααααααααααα

έτσι έχεις δίκαιο

αλλά έλα όμως που πέρασε η τροπολογία

με νομοσχέδιο για τα ΚΑΠΝΑ του Υπουργείου Γεωργίας (Έτσι είπαν σήμερα οι υπεύθυνοι off the record, για αυτό κι εγώ δεν το ανακοινώνω :P )

οπότε η επόμενη προκήρυξη θα είναι για 12μηνο αγροτικό

αλλά καθυστερούσε γι άλλους λόγους (που και αυτούς είπαν off the record) και αν τους γράψω δεν θα ξαναμάθω τα off the record :(

υ.γ. για ανακοίνωση κληρώσεων, διορισμούς και επόμενη προκήρυξη ..........................δεν θα γράψω την όπως πάντα κατατοπιστική απάντηση "σύντομα" που έλαβα σήμερα και έγινα τούρκος

αλλά έλειπε και η κα Παπανότη για να μάθουμε κάτι επίσημο, οπότε νέα από την επόμενη εβδομάδα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και με τα καπνά καλά είναι δεν πειράζει! Αφού πέρασε! Οι δικές μου πληροφορίες λένε ότι οι διορισμοί ετοιμάζονται να πάνε βόλτα στο άλλο μαγαζί, αυτό που δίνει τα λεφτά, για υπογραφή, οπότε το να φύγουν από εκεί τέλος του μήνα θα ήταν μια πολύ, μα πολύ αισιόδοξη πρόβλεψη. Off the record πάντα, απ'τον καφεντζή απέναντι! emsecret

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οταν λες 12μηνο τι ακριβως εννοεις? 3+9 μηνες, 3+12 (οπως ηταν και παλιοτερα δλδ)...........Γιατι αν δεν με απατα η μνημη μου ο υφυπουργος μας, ειχε πει στην βουλη τον Μα'ι'ο απαντωντας σε επερωτηση βουλευτη του Συνασπισμου οτι θα μετατραπει ο χρονος υπηρεσιας υπαιθρου σε 18μηνο.6μηνες εκπαιδευσης στο νοσοκομειο και 12 μηνες υπηρετησης στο περιφερειακο ιατρειο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.