Jump to content

Ειδικότητα και extra εισόδημα


Vita Plus

Recommended Posts

για να δουλεψεις ως καθηγητης σε δημοσια ιεκ πρεπει να κανεις αιτησεις στισ προβλεπομενες ημερομηνιες στα κατα τοπους ιεκ.συνηθως αρχες σεπτεμβριου και φλεβαρη για φθινοπωρινο εαρινο εξαμηνο αντιστοιχα.δηλωνεις μαθηματα σχετικα με την ιατρικη και σε σθναφη τμηματα.νοσηλευτικη αισθητικη κτλ.το μονο μελανο σημειο στην ολη υποθεση ειναι οτι πληρωνεσαι πολυυυυυ μετα.ειναι το 4ο εξαμηνο που διδασκω και εχω παρει μολις τα χρηματα του πρωτου.ειναι καλη εμπειρια παντως και κυριως λειτουργει θετικα και σε σενα.ξεκαθαριζεις πολλα οταν τα διδασκοντας.απλα λιγα και πολυ μετα τα χρηματα.φυσικα αν μπεις σε μια συνεχη διαδικασια να εισαι σε ιεκ απο ενα σημειο και μετα καθε εξαμηνο θα περνεις και κατι.αν θελετε πληροφοριες ειμαι στη διαθεση σας.επιπλεον μεσα στο μαιο εχουμε το δικαιωμα στισ διευθυνσεις β/θμιας εκπαιδευσης να κανουμε αιτησεις ως ωρομισθιοι σε τεχνικα λυκεια.λιγο δυσκολο βεβαια να μπεις αλλα κανε αιτησεις και οτι γινει ...emconfused οτι χρειαζεστε ρωτηστε με

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πηρες τα χρήματα του πρωτου? να σε ρωτήσω ποιο εξαμηνο πληρωθηκες και που διδασκεις αν μπορεις να μου πεις σε παρακαλω γιατι εγω διδασκω στο 5 εξαμηνο τωρα και δεν εχω παρει τιποτα. ευχαριστώ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν μπορουσε καποιος να ενημερωσει και σχετικα με τις μεταφρασεις που αναφερθηκαν πιο πανω.ευχαριστω πολυ.

Για ένα διάστημα συνεργαζόμουν με τον εκδοτικό οίκο Παρισιάνου. Γενικά η τιμή της σελίδας εξαρτάται από το σύγγραμμα, υπολόγιζε από 8 έως 12 ευρώ η σελίδα. Είναι νομίζω εύκολο να σε πάρουν και θα σου ζητήσουν ένα δείγμα στην αρχή. Το κακό είναι ότι θα πληρωθείς αρκετά αργότερα, τουλάχιστον τρεις μήνες και αφού τους πιέσεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.