Jump to content

[εφημερίες] Αποκλεισμός από το πρόγραμμα εφημεριών


Recommended Posts

Suave σωστές οι γενικά οι ιδέες,όμως στο τέλος προσέγγισες το θέμα,όταν μια κλινική λειτουργεί με ένα ρυθμό και πάνω κάτω σαν μία ομάδα,αν κάποιος πάει σαν το βόδι,χαλάει και το ρυθμό της ομάδας γενικά.Εξάλλου ακόμη και αν ο διευθυντής δεν την είχε απαλλάξει από εφημερίες,πιθανότατα θα υπήρχε ένα άλλο πόστ "με έχουν περιθωριοποιήσει οι συνάδελφοι στις εφημερίες".

Φυσικά τα περί πλάκας κτλ παίζουν,καθώς οι σχεδόν κωματώδεις αντιδράσεις της mesologiou στο θέμα που η ίδια άνοιξε κάνουν κάπως μυστήριες.

Και suave στο τέλος για την επικοινωνία με το διευθυντή συμφωνώ απόλυτα.Αυτός είναι υπεύθυνος για την εκπαίδευση και την εκεί χρησιμότητα της,αυτός πρέπει και μπορεί να την καθοδηγήσει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να την ακούς την Invitro. Είναι κάτι σαν...μάνα του λόχου! :D . Μπορεί το ύφος της να είναι εκνευριστικό, αλλά αυτά που λέει είναι, συνήθως, σωστά.

Εσύ, τώρα, εδώ που τα λέμε, δεν πρέπει να μας έχεις πει όλη την αλήθεια...Κι εμείς έχουμε πετύχει βαρεμένους, σπαστικούς, γραφικούς, κομπλεξικούς και όπως αλλιώς θες επιμελητές, αλλά το να αποκλείσουν ΑΝΕΥ ΛΟΓΟΥ ΚΑΙ ΑΙΤΙΑΣ από εφημερίες ειδικευόμενο, είναι πρωτάκουστο! Θα πρέπει να έχει κάνει χοντράδες, κατα συρροή κι εξακολούθηση. Κι αν αργεί, όπως λες, να αργεί πάααααρα πολύ, σε βαθμό επικίνδυνο. Άλλη εξήγηση, που να σε δικαολογεί, ειλικρινά δυσκολεύομαι να δώσω... emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρώτον δεν πιστεύω οτι είσαι επιμελήτρια και γράφεις τετοίες βλακείες στο ιντερνέτ.

Δευτερον γράφεις πολυ προκλητικά και τρίτον δεν σου ζήτησα να με κρίνεις ,βόηθεια ζήτησα αν είχες ακούσει παρόμοιο περιστατικό.

Αντεγεια........................

αλλά έτσι είστε όλοι εσείς στα ιντερνέτ και στα φλιπεράκια,γιεγιέδες όλοι και τεντυμπόιδες,δεν μπορείτε να καταλάβετε μία κατάσταση. :P:lol::P

και ιν βίτρο ναι,γράφεις πολύ προκλητικά,σχεδόν τοπλες.εδώ είναι ένα φιλήσυχο φόρουμ,ερχόμαστε μόνο παππούδες και βουτάμε.ντροπή. :D:P:lol::lol:

(κάποιος έπρεπε να σχολιάσει τουλάχιστον αυτόν τον τόνο theodoridis)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γνωρίζω περίπτωση σε 1 κομμάτι ειδικότητας άτομο που αποκλειστηκε απο τις εφημερίες γιατί δεν παλεύονταν η περίπτωση... για καθαρά τυπικούς λόγους μπαινανε 4 πλασματικές εφημερίες τις οποιες δεν εκανε ποτε, πηρε χαρτί και δηλωσε κανονικα 2 μερος ειδικοτητας

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΟΜΟΣ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 4 ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?

ΝΟΜΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΙΣ ΙΔΙΟΤΡΟΠΙΕΣ ΤΟΥ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΣΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ?

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΛΕΝΕ ΟΙ ΕΠΙΜΕΛΗΤΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΙ ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ (ΠΟΥ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΑΝ ΣΤΡΑΒΩΣΕΙ ΚΑΤΙ )ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ.

ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ.(ΛΕΣ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ.....)

ΑΥΤΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΣΚΙΣΩ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.