Jump to content

Η ΉΡΑ ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΠΤΥΧΙΟ!!!!!


Αφροδίτη

Recommended Posts

Συγχαρητηρια Ήρα! emrose

Καλωσορισες κι εσυ στη μεγαλη παρεα των "τελειωμενων"...αν αποφασισεις να στραφεις προς εξωτερικο,μη μας ξεχασεις!

emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σαραντουλι...ευχαριστω!!! αμαν χριστιανε μου , γιατι γραφεις για τα μελλουμενα δυσκολα? ασε να τα δω και μετα θα κλαιω στους ωμους σας!!

αυτο που θα σου με πολλες λεξεις ειναι Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩ ΠΟΛΥΥΥ!! σε σενα , ειναι η αληθεια οτι δε ξερω τι να ευχηθω επαγγελματικα , ολοψυχα ομως , αν πας για το τριτο πτυχιο , καλη επιτυχια :P , καλη πορεια και μακαρι ολοι οι στοχοι σου να βρουν γρηγορα δρομους αγγλικους , σουηδικους , ο,τι προκυψει καλυτερο , παντως ειμαι σιγουρη οτι θα βρεις και παλι τροπο να εισαι δημιουργικος , ειτε Ελλαδα ειτε εξωτερικο. :)

Στελλιτσα μου..σε ευχαριστω κουκλι μου ,καλα χειρουγεια , ορεξη και κεφι οπως τα εχεις τωρα και λαμπεις οπου πας !! σε γλυκοφιλω και ..τα αλλα απο κοντα!! (εχουμε αφησει και μια υποσχεση για ψωνια στην μεση :rolleyes: ) emrose

dina τι γλυκουλα υπαρξη που εισαι εσυ παιδι μου , χαμογελαστη και χαρουμενη!!καλη πορεια στην ιατρικη , να ειναι τα φοιτητικα σου χρονια γεματα με δημιουργικες ενασχολησεις και φιλιες !! καθε χρονος να ειναι και καλυτερος!! emrose

mafiozaki...σε ευχαριστω για ολα..για τα μηνυματα , για την θετικη ενεργεια οταν την χρειαζομουν ..για το ειπαμε μαζι...οσα ευχαριστω κι αν πω λιγα ειναι..αγκαλιες πολλες!! η Μαφια δεν ειναι μονο κουκλα , ειναι και σιφουνας στριφογυριστης ενεργειας !! emrose

Αρειανουλη-με το μπλιαχ νεο νικ-...τι να σου πω? φχαριστω φχαριστω φχαριστω...οριστε βλακα γραφω και συγκινηθηκα .τιποτε δε θα σου πω , να μαθεις.

ο Αρειανουλης ειναι ενας απο τους θησαυρους μου..ειναι απο τα ατομα που αγαπω.. :)

υγ-αυτο το ξεπερασα , μετα σκεφτηκα μηπως στο φαξ που στελνουν χαθει το ονομα μου ..

neurodiab ευχαριστω !!καλη πορεια και σε σενα , να ειναι δημιουργικη!! και καλες θεατρικες παραστασεις!!γραφεις πολυ ομορφα-ετσι να ειναι και η ζωη σου!! emrose

valentina με τις θρυλικες υπογραφες!! ευχαριστω , ευχομαι παρα πολυ γρηγορα καλο πτυχιο !!και δυνατα , τρυφεροπικαντικα , παντα εισαι ευστοχη με εναν ευγενικο τροπο που φανερωνει καλλιεργεια ψυχης. emrose

depy καλο πτυχιο !! "And in the end, it's not the years in your life that count. It's the life in your years." πολυ πολυ ¨ζωη¨ στα χρονια σου .σε ευχαριστω πολυ! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να δηλώσω και τα δημόσια συγχαρητήριά μου.

Πιστεύω ότι η παιδοψυχιατρική έχει να κερδίσει πολλά από σένα.

Καλό δρόμο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγχαρητήρια!Καλή συνέχεια σε ό,τι κι αν κάνεις!Για την παιδοψυχιατρική αν το αποφάσισες καλή δύναμη!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαριουλη!! σε ευχαριστω για μερικες απο τις καλυτερες συμβουλες που εχω παρει , για το να τα απολαυσω τα τελευταια και υπηρξαν φορες που οντως αυτη η απολαυση ηταν που τα εκανε εφικτα..σε ευχαριστω για ολα ..για την φιλια σου,μεσα απο την καρδια μου ευχομαι ακομη μεγαλυτερες θριαμβευτικες κατακτησεις στην Αγγλια!! σε γλυκοφιλω!! :)

υγ-ετσι πιστευω κι εγω για την παιδοψυχιατρικη οτι εχει να κερδισει-τετοιο δωρεαν υλικο και δειγμα προς μελετη που θα το ξαναβρει? :P

Νικη μου σε ευχαριστω πολυ , με το καλο να κατακτας καθε μελλοντικο σταδιο εκπαιδευσης και παρολα αυτα να εξακολουθουν να σε ενδιαφερουν ολα οπως και τωρα!! εισαι πολυ γλυκια φορουμοπαρουσια!! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτο το κοριτσι τετοιο μεελι πια??Αρχιζω να πιστευω πως μεγαλωσες στο μικρο σπιτι στο λιβαδι!!!

emiloveyouemrespectemiloveyouemrespectemiloveyouemrespect

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.