Jump to content

Η ΉΡΑ ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΠΤΥΧΙΟ!!!!!


Αφροδίτη

Recommended Posts

Η Ήρα- ένα από τα πιο γλυκα παιδιά του φόρουμ- και αγαπημένη μου φίλη, πέρασε σήμερα το τελευταίο της μάθημα. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κουκλίτσα μας!!!!!!!!! Το αξιζες τόσο πολύ!

Άντε και στα δικά μας οι ανύπαντρες!!!! emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εδω για τις ανυπαντρες γιατρινες , εγω ειμαι εδω.

ευγε ηρω , συγχαρητηρια , πιασε μια θεση αναμονης για 10 χρονια τωρα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωωωωω... τι μπαράζ πτυχίων είναι αυτό σήμερα! Πολλά συγχαρητήρια Κατερινάκι, με το καλό να γίνεις μια άξια και διεισδυτική παιδοψυχίατρος! :Demroseemclap emclap

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαχαχα σου άρεσε Αφροδίτη, αυτό με τις ανύπαντρες! Άντε και στα δικά μας λοιπον!!!!!!!!

Η Ήρα πραγματικά είναι το πιο γλυκό πλάσμα που έχω συναντήσει. Όσο είναι στο φόρουμ. άλλο τόσο είναι στη ζωή.

Χαίρομαι ιδιαίτερα που τη γνωρίζω και εύχομαι να πετύχει σε όλους τους τομείς. Συγχαρητήρια και πάλι. Καλή σταδιοδρομία και καλά να περάσεις από δώ και μπρός. Ξέρεις μπάφους, αρνιά, κοκορέτσια.... Αν και τώρα πρέπει να πάς ένα ταξίδι. Είναι ότι πιο ωραίο και χαλαρώτικο μετά την επιτυχία.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε Ηρούλα, κι εσύ σήμερα τελείωσες; Καλή σταδιοδρομία! Είμαι σίγουρος πάντως ότι δε θα σε χάσουμε!

Πάει, πτυχιώθηκε άλλη μια γενιά του GM...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι ομορφα που θα ειμαστε ολοι μια παρεα.θα γραφετε κ εσεις στους τελειωμενους emcolgate

συγχαρητηρια ηρα,ευχομαι να εισαι τυχερη να γινεις αυτο που θελεις χωρις να περιμενεις.να πας να αγορασεις φορεματακι για την ορκωμοσια :)

αυτα.μπραβο κ παλι emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

επ!

τι γινεται ρε παιδια? κι αλλος τελειωμενος? :P:lol:

συγχαρητηρια και σε εσενα ηρα! emclapping emclapping emclapping

απο οσο μπορω να καταλαβω απο τα ποστς σου φαινεται να εχεις μια καλη βαση να γινεις μια πολυ επιτυχημενη παιδοψυχιατρος! :D

(και πολυ γλυκεια! ;) )

emkid emkid emkid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγχαρητήρια και από εμένα γλυκιά μου ΣοκολατοΚατερίνα!!!

Σου εύχομαι να πετύχεις και όλους τους επόμενους στόχους σου!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αχ, τι χαρά κι αυτή!!!

και για τον Δοκ-7 και για το Ηράκι!!!!

πολλά - πολλά -πολλά συγχαρητήρια!!!!!

καλόν αέρα στα πανιά σας!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωωωω,τι ωραίια!!Μπράβο,μπράβο και πάλι μπράβο Κατερίνα,απέδειξες πως μπορεί κάποιος να τελειώσει ιατρική αλλά να μην παραμελεί και τις υπόλοιπες πτυχές της προσωπικότητάς του και της ζωής του,αλλά να ωριμάζει και να εξελίσσεται καθολικά!!Συγχαρητήρια και καλή σταδιοδρομία :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωωωω,τι ωραίια!!Μπράβο,μπράβο και πάλι μπράβο Κατερίνα,απέδειξες πως μπορεί κάποιος να τελειώσει ιατρική αλλά να μην παραμελεί και τις υπόλοιπες πτυχές της προσωπικότητάς του και της ζωής του,αλλά να ωριμάζει και να εξελίσσεται καθολικά!!Συγχαρητήρια και καλή σταδιοδρομία :)

κι εγω καπως ετσι το σκεφτηκα οταν ειδα η ηρα πηρε πτυχιο

το πες μια χαρα

γω ρε συ ηρα νομιζα ησουν στην αναμονη διαφορετικα δε μπορουσα να εξηγησω ολη αυτη την ενασχοληση σου με ολα αυτα για τα οποια κατα καιρους γραφεις

EYΓΕ!σε ζηλευω γω εδω και πολυ καιρο τα χω παρατησει ολα.και να καταφερνα να διαβασω κιολας κατι γινοταν ελα που Ι DON T ομως emcryemcrybaby

εχεις πολλες ευχες απο καρδιας κι απο το γιουμπη ;):wub:

emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε δυο από τα πιο γλυκά παιδιά του φόρουμ (και της Ελλάδας) - ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

Χαίρομαι που άνθρωποι σαν κι'εσάς γίνονται γιατροί, είναι μεγάλη χαρά και τιμή για τον κλάδο σας να υπάρχουν τέτοιοι αξιόλογοι επιστήμονες με μυαλό, καρδιά και ψυχή καθαρή :rolleyes:

Εύχομαι τα καλύτερα και στους δυο σας!! ΧΧΧΧΧ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νταξ. Αν αυτό δεν είναι δώρο, τότε ποιο;

Θέλω οπωσδήποτε ζαχαρο-σοκολατο-ορκο-φωτογραφία, τ' ακούς;

Πολλά συγχαρητήρια γλυκιά μου!

Καλή σταδιοδρομία, αν και εδώ νομίζω ότι εύχομαι το αυτονόητο... η ειδικότητά σου απλά σου πάει γάντι.-

Πολλά φιλιά και θα τα πούμε στο γνωστό μέρος. emgoalemjump

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολλά γλυκολουλουδοζαχαρωτοζουζουνοσυγχαρητήρια! Πάντα σοκολατοκουκλοανθισμενομαργαριτοεπιτυχίες! :P

(ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:D)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χιχιχιχιχι ξερεις εσυ γιατι γελαω :rolleyes::rolleyes::rolleyes: ........

emeksypnakias emdoc

και για να μην παραπονιεται ο χαζοβιολης....ιδια φιλια και για'σενα emkiss3

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδια δεν υπαρχουν λογια να σας ευχαριστησω!!δε σας κρυβω οτι εχτες ηταν τοση η ενταση και η κουραση κυριως απο την αυπνια της αγωνιας της τελευταιας βραδιας , που δεν συνειδητοποιουσα τι εγινε , εφτασα να απειλησω μη δω τιποτε γραμενο στο φορουμ , θα σας φαω!!(και σου λεει κατσε μη μας φαει αληθεια το παμφαγο)

ολους ολους σας ευχαριστω με ολη την καρδια μου.πολυ παλια, ελεγα οτι οι σχεσεις στο νετ ειναι απροσωπες , εχω διαψευστει πανηγυρικα απο τοτε που αρχισα να γραφω στο φορουμ , εχω λαβει πολυ ενδιαφερον και εγνοια και αγαπη και εχω την τυχη καποιοι απο εσας να μην ειναι μονο νετενιοι φιλοι μου αλλα κομματια της ζωης μου.

Αφροδιτουλι-εσυ μου ξεφυγες κυρια μου-τι να πω!! θα σας μεταφερω γιατι τα καλα πρεπει να λεγονται δημοσια , οτι η Αφροδιτη ειναι απο τους πιο ομορφους εσωτερικα και εξωτερικα και πολυπλευρους ανθρωπους .και ειναι ζητημα πολυ λιγου χρονου να μην ειναι ¨λευτερη¨ πια!! ;)emrose

ΑΕΛ ευχαριστω πολυ!! δε σε γνωριζω προσωπικα και για αυτο με τιμανε διπλα οι ευχες σου !! ευχομαι μονο καλα στη ζωη σου!! και νικες στη Λαρισσα-ειναι η πολη που περασα τα πρωτα μου χρονια!! εχει γινει αγνωριστη απο τοτε που την θυμομουν!! :)

Remy...ξερεις οτι εισαι απο τις λατρειες μου , σε θαυμαζω για πολλους λογους , οχι μονο κινηματογραφικους . φανατικα ακολουθουμε ο,τι προτεινεις!! καλη συνεχεια σε ολα τα ονειρα σου , νεες εμπνευσεις , σεναρια και ορεξη για δημιουργια!! :)

Alternative!!! τι να πρωτοπω βρε παιδια!! θα σας εξομολογηθω!! στην αρχη τον Αγγελο τον συμπαθησα γιατι ειναι απο τους ανδρες που δημοσια δεν κρυβουν την ευαισθησια τους , μετα ειχα την τυχη να τον γνωρισω και ειναι φατσουλα!! γλυκος , ευγενης ,καλοκαρδος , χωρατατζης , !! ειναι ο ορισμος του καταπληκτικου παιδιου!! μετραμε μερες μονο Αγγελε!! :) δυνατα οπως ξερεις μεχρι τωρα!!θα φαμε μαζι τα κοκορετσακια πολυ πιο ηρεμα!!

Mixmavros σε ευχαριστω θερμα!! καλη συνεχεια , απο οσο εχω καταλαβει εισαι αστερι στην ιατρικη!! ετσι συνεχισε!! :) σε φιλω!!

Suxnouria μου σε ευχαριστω παρα πολυ!! εισαι απο τα ατομα που θελω παρα πολυ να γνωρισω συντομα !! καλη δυναμη σε ολα !! απο οτι ειδα μενεις στην ομορφοτερη πολη της Ελλαδας , εχει και τις ομορφοτερες γυναικες!! emrose

Destruction!!! τι να σου πρωτοπω και σενα! στην αρχη ηθελα να σε δειρω λιγακι , ομως τωρα μεσα απο τις ματιες αλλων νομιζω οτι εχω αρχισει να σε καταλαβαινω και να μην πιστευω οτι εισαι ..καταστροφη..ομορφες σκεψεις μονο!! :)

Dcool!! χιλια χιλια ευχαριστω!! αλλη μια κουκλα απο την κουκλα πολη!!! ολα καλα να ειναι στον δρομο σου , με επιτυχιες και ευτυχιες!! emrose

Georgettoula!! για λιγο δε σε γνωρισα την προηγουμενη φορα , και ομως σε νιωθω κοντα μου!! μου φαινεσαι γλυκοκαλη οπως οι σοκολατες!! σε φιλω!! και θα σε γνωρισω πολυ συντομα-μπορες να αρχισεις να φοβασαι!! :P θα παμε για σοκολατοκατανυξη!! emrose

Τικιτακι...λοιπον το τικιτατακι ειναι αγαπη μου...πολλες φορες ειναι η εμπνευση μου , την διαβαζω και χαμογελαω , και σκεφτομαι ποσο τυχεροι ειναι οι ανθρωποι που την εχουν κοντα τους ...δε θα πω αλλα εδω γιατι εχω μεγαλη ευαισθησια με την τικ τακ μου ..ειναι φορουμαδερφουλα.μαζι με την χρωματιστη μου ζουκουβινα .σας αγαπω. emroseemrose

Σαμποταζ!! σε ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σου λογια!! ξερεις ποσο σε εκτιμω , να πω δημοσια οτι για την Σαμποταζ στην αρχη ειχα την εντυπωση οτι ειναι γραμμενη σε καποια αριστερη οργανωση της σχολης -η δικαιοσυνη των αποψεων της και το μυαλο της που ειναι ανοιχτο σε ερεθισματα μονο με αριστερες , ιδεαλιστικες κοσμοθεωριες συνδυαζονταν μεσα μου...σε γλυκοφιλω και δε σε χανω . emrose

Sniper σε ευχαριστω πολυ για την μπαλωθια!!και καλτσουνακια και καλτσουνακια να μας στειλεις-χιχιχι!!! καλη δυναμη σε ο,τι κανεις!! :)

Πηνελοπινι !!

ειναι γλυκα ,

ειναι φινα ,

ειναι κουκλα

και μικροσκοπινα!!

σε ευχαριστω κουκλι μου!! καλη δυναμη , καλες φωτογραφιες με αναποδογυρισμενα μυαλα, η Πηνελοπη ειναι απο τους πιο αστειους και κεφατους ανθρωπους , παρολο που σε ξεγελαει αρχικα με την ηρεμια της-ειναι καλοκαρδο πειραχτηρακι!! emrose

Shlia ... θερμα θερμα ευχαριστω...

παρολο που λες οτι τα εχεις παρατημενα , βγαζεις ενα πολυ δυναμικο και ενδιαφεροντα ανθρωπο, που ξερει να παλευει στην ζωη του , οποτε ειναι θεμα ελαχιστου χρονου να ερθουν ολα τα καλα μαζι. emrose

UB.. πολλα πολλα ευχαριστω!! φιλαρακι.ησουν απο τις πιο ευχαριστες εκπληξεις μου μεσα στο φορουμ :)

Χρυσαφενια μου!! να λαμπεις ,οπως λαμπεις και στο εξω σου !!εισαι απο τα παιδια που λατρευω. καθε σου ονειρο , καθε σου ταξιδι και μετακινηση ευχομαι να ειναι αμεσα πραγματοποιησιμο!!σε γλυκοφιλω. emrose

Σεβενακο μονο μια?εκατο θα βγαλουμε!!! και μετα θα σε δειχνω στους φιλους απο εξω ως χαρακτηριστικο Ελληνα ανδρα , κουκλος μεσα και εξω. να εχεις τα πιο ομορφα ονειρα και σχεδια Γιωργη μου!!!θα σε φιλησω πολυ απο κοντα!! :)

Suave!!χιλια χιλια ευχαριστω!!τι να σου ευχηθω? νιωθω οτι τα εχεις ολα ομορφα στην ζωη σου-με ολη μου την καρδια να εισαι παντα δυναμικη και μαχητης!! σε γλυκοφιλω φορουμομορφια!! emrose

nok καπου πηρε το ματι μου οτι εισαι φανταρακι , καλος πολιτης!! με το καλο να πραγματοποιησεις οτι θελεις !! χιλια χιλια ευχαριστω!! :)

Winmx!! μου ξεφυγε μια και τωρα emblush ..

ενα ωραιο πρωινο που δεν ειχε ξεκινησει καθολου ωραια γιατι ημουν τρελα αγχωμενη για εξετασεις , φευγοντας βρηκα ενα δεμα απο την Ιταλια!! και ηταν γεματο Περουτζινακια!!! απο εκεινη την στιγμη ηρεμησα , το πηρα σαν εναν καλο οιωνο και ολα πηγαν καλα!!τωρα προσπαθω να χασω τα δυο κιλα .χιχι!! σε περιμενω με μεγαλη χαρα και λαχταρα!! emroseemkiss

το εχω πει παρα πολλες φορες , το ξερω , ομως δε θα μπορουσα να βρω αλλη πιο καταλληλη στιγμη για να το ξαναπω..οι φιλοι μας ειναι ο θησαυρος μας ,,πολλα παιδια απο το φορουμ τα λογιζω στους θησαυρους μου και τους χρωσταω πολλα χαμογελα μου και πολλα ευχαριστω , χωρις τα αστεια τους , τις συμβουλες τους , την εγνοια και τα μηνυματα τους , την αγαπη τους ,ολα θα ηταν πολυ πιο δυσκολα .ευχομαι ολοψυχα να ειστε ολοι καλα , δυνατοι και αισιοδοξοι και ο καθενας να βρισκει τον καλυτερο για αυτον τροπο να ταξιδευει προς τους στοχους του.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγχαρητήρια αγαπημένο μου παιδί. Το μέλλον ανοίγεται λαμπρό μπροστά σου!

29 κατασκευαστές πλυντηρίων δεν πίστεψαν ότι θα τα καταφέρεις. Τώρα, θα πιστέψουν ευτυχώς και τα ζώα!

Οι προσδοκίες, οι μόχθοι, οι προσπάθειες μιας ζωής, τα όνειρα των γονιών, τα στοιχειωμένα αποφθέγματα "Παιδεία μεν και κόπου πολλού και χρόνου μακρού και δαπάνης ου μικράς και τύχης δείσθαι λαμπράς" και "Ὁ βίος βραχὺς, ἡ δὲ τέχνη μακρὴ, ὁ δὲ καιρὸς ὀξὺς, ἡ δὲ πεῖρα σφαλερὴ, ἡ δὲ κρίσις χαλεπή.", το δέος του ανθρώπου μπρος στην απεραντοσύνη του σύμπαντος, η γνώση ότι τελικά "η ιατρική θέλει χρόνο, ο χρόνος είναι χρήμα κι εμείς δεν είμαστε για έξοδα"...

Κι όμως, τα ξεπέρασες όλα αυτά. Μη θεωρείς ότι με αυτό το πτυχίο ολοκληρώνεται μια διαδρομή - απλώς ανοίγονται καινούργιοι ορίζοντες, ξεδιπλώνεται ένας ωκεανός νέων προκλήσεων, ορθώνονται μπροστά σου νέα εμπόδια και πέφτει δυβάστακτο στους νεανικούς σου ώμους το βάρος επιπλέον σοβαρών υποχρεώσεων.

Αυτό που θέλω να πω με 6 λέξεις:

ΓΙΑΤΡΕ ΠΟΤΕ ΚΕΡΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπράβοοοοο κουκλί μου!!! Συγχαρητήρια κι από μένα!!! Σου εύχομαι τα καλύτερα!!! φιλάκιαααααα!!!! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε θέλω να σου πω τίποτα παραπάνω.. Όλοι έχουν γράψει τόσο όμορφα πράγματα, που τα δικά μου λόγια περισσεύουν..Τα ξέρεις εξάλλου.. Είδες που σου έλεγα μετράς ανάποδα?? Waiting for the hug.. emiloveyou

PS: θερμά συγχαρητήρια και στον κυριο σεβεν.. εύχομαι ο,τι καλύτερο στον νέο κύκλο που ανοίγει στη ζωή του!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ηρουλα,ειναι 100% βεβαιο πως σε περασανε τελικα εκεινες οι κακιστρες εξεταστριες?Το τσεκαρες σιγουρα hehesi6.png ?

Σε πειραζω μωρε :P .Αντε παγαινε Σουηδια σιγα σιγα,να βρεις σπιτι να φιλοξενησεις και μας μεθαυριο hehesi6.png και ομορφες φιλες να μας τις γνωρισεις :wub: .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.