Jump to content

[προκηρυξη αγροτικών ] Μάρτιος 2008


morgan

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 153
  • Created
  • Last Reply

παντως στις καμμενες περιοχες απο τις πυρκαγιες εχει πολλες θεσεις.που να κατηφορησω ομως τοσο χαμηλα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παντως στις καμμενες περιοχες απο τις πυρκαγιες εχει πολλες θεσεις.που να κατηφορησω ομως τοσο χαμηλα...

που καταντησαμε λοχεια???εγω παλι λεω να ανηφορησω...κατι με τραβαει προς τα συνορα...ισως ο πειρασμος να τα διασχισω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

φροντισε εσυ να "εξολοθρεψεις" τους αλλους και θα το σκεφτω :)

duel.gif

παντως στις καμμενες περιοχες απο τις πυρκαγιες εχει πολλες θεσεις.που να κατηφορησω ομως τοσο χαμηλα...

που καταντησαμε λοχεια???εγω παλι λεω να ανηφορησω...κατι με τραβαει προς τα συνορα...ισως ο πειρασμος να τα διασχισω...

ας γίνω λίγο invitro

βρε μαράκι μου άλλο η λοχεία και άλλο ο λοχίας emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δε πειραζει βρε Τασο...ουτως ή αλλως....τι νοημα εχει και να γραφω σωστα....το θεμα ειναι οτι bye-bye my darling...πεταξαν και τ'αγροτικα!

μας κλαδεψαν εντελως με τη νεα μοριοδοτηση...να δουμε που θα βρω να δηλωσω???

παντως για τη προικα σου εγω εχω σκεφτει δωρο...καφετιερα εσπρεσο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδια, να ρωτησω και εγω κάτι?

Οσον αφορά στους ιατρους επί θητεία....Αυτην την βεβαίωση σειράς προτεραιότητας και χρόνου αναμονής για την ειδικότητα....απο που θα την παρουμε?

Η νομαρχια(νομαρχια Αθηνων στην περιπτωση μου) υποθετω θα δωσει απλως βεβαιωση σειρας προτεραιοτητας...και οχι χρονου αναμονης. Εχει καταλαβει κανεις τι...παιζει?

Όταν ήθελαν την ίδια βεβαίωση για να πάρω παράταση στην ειδικότητα (πριν γίνει αυτό με το δίμηνο, έπαιρνες παρατάσεις αν υπήρχε κενή θεση και είχες πάνω από 6 μήνες αναμονή για το επόμενο κομμάτι), μου έδωσαν από τη νομαρχία βεεβαίωση για τον αριθμό μου και μετά από το τμήμα προσωπικού του νοσοκομείου βεβαίωση για το πότε τελειώνει ο τελευταίος που υπηρετεί. Π.χ. έχεις το νούμερο 30 για 20 θέσεις και ο 20ός που υπηρετεί τελειώνει το 2015. Έτσι, τους αποδεικνύεις ότι πας για ειδικότητα μετά από 200 χρόνια κι άρα μπορούν να σε πάρουν! Πάντως, χωρίς να θέλω να σ'απογοηεύσω, υπό τις παρούσες συνθήκες, το αγροτικό επί θητεία είναι άπιαστο όνειρο. Μην ξεχνάς ότι, συν τοις άλλοις, δηλώνουν κι αυτοί που έκαναν αγροτικό, διέκοψαν για ειδικότητα, τελείωσαν το πρώτο κομμάτι και στην αναμονή για το δεύτερο πάνε να τελειώσουν το αγροτικό. Κι αυτοί θεωρούνται πρωτοδιόριστοι, όχι επί θητεία...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δε πειραζει βρε Τασο...ουτως ή αλλως....τι νοημα εχει και να γραφω σωστα....το θεμα ειναι οτι bye-bye my darling...πεταξαν και τ'αγροτικα!

μας κλαδεψαν εντελως με τη νεα μοριοδοτηση...να δουμε που θα βρω να δηλωσω???

γιατί βρε μαράκι, τι αλλάζει σε σένα με το νεό τρόπο μοριοδότησης; ένα μοριάκι λιγότερο, που στην επόμενη προκήρυξη θα το έχεις πάρει....

Άλλοι χάνουν 10 μόρια....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλα Τασο,σ'αυτο δεν εχεις κι αδικο...αλλα παλι 2 μοριακια τα χανω υπερ πιστεως και πατριδος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλα Τασο,σ'αυτο δεν εχεις κι αδικο...αλλα παλι 2 μοριακια τα χανω υπερ πιστεως και πατριδος
υπέρ....ΥΥΚΚΑ το λέμε τώρα!emoti_143.gif
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφου με δουλευεις....δε σου παιρνω καφετιερα στο γαμο σου....θα περιμενω να μαζεψω τα μορια και θα πλεκω βελονακι...μεχρι να παρω τ'αγροτικο θα στην εχω ετοιμη τη διπλη κουβερτα!

κι επειδη ειμαι πολυ εκτος θεματος...συγνωμη παιδια που θα με συμμαζευετε ως συνηθως!

Αχ!Ατιμη κοινωνια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εσύ δεν συμμαζεύεσαι με τίποτα...ούτε με ban

ρε συ, δεν παντρεύομαι, δεν έχω μόρια να δώσω πλέον, πέσαν οι μετοχές μου λέμε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλησπέρα σε όλους! μπορεί να μου πει κάποιος πώς αλλιώς μαθαίνουμε ποια αγροτικά είναι άγονα, μιας και δεν μπορώ να ανοίξω τα ΦΕΚ; ευχαριστώ προκαταβολικά και... την ευχή μου να έχετε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλησπέρα σε όλους! μπορεί να μου πει κάποιος πώς αλλιώς μαθαίνουμε ποια αγροτικά είναι άγονα, μιας και δεν μπορώ να ανοίξω τα ΦΕΚ; ευχαριστώ προκαταβολικά και... την ευχή μου να έχετε!

http://www.cso.auth.gr/Greek/Agr_Agona.gr.htm

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΝΑ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΜΕ ΤΑ ΑΓΡΟΤΙΚΑ, ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΩΣΤΟ, ΣΤΟ SITE TOY SCO, ΚΟΙΝΩΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ!ΕΧΕΙ ΠΛΗΡΗ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΜΕ ΤΑ ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΑΝΑ ΝΟΜΟ.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ? ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΔΕΝ ΤΑ ΔΗΛΩΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΛΗΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ? ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΜΕ ΣΕ ΟΛΕΣ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:wacko: :wacko: :wacko: ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ... emeleos ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΙ ΕΠΙΛΕΓΕΤΕ...ΗΔΗ ΣΤΟΝ ΝΟΜΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΜΠΕΡΔΕΨΑΝ

ΕΝΑ ΑΓΡΟΤΙΚΟ.ΤΟ ΕΓΡΑΨΑΝ ΜΕ ΟΝΟΜΑ ΑΛΛΟΥ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ(ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ)ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΝΟ ΕΝΩ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ

ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΓΙΑ ΕΞΥΠ.ΟΙΚΙΣΜΟΥ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΝΟ :antegeia:

ΨΑΞΤΕ ΤΟ ΓΙΑ ΤΑ ΓΡΟΤΙΚΑ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΤΕ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ KINDER ΕΚΠΛΗΞΗ

Κ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ..Κ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΙΑ!!!! emoops:wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΝΑ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΜΕ ΤΑ ΑΓΡΟΤΙΚΑ, ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΩΣΤΟ, ΣΤΟ SITE TOY SCO, ΚΟΙΝΩΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ!ΕΧΕΙ ΠΛΗΡΗ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΜΕ ΤΑ ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΑΝΑ ΝΟΜΟ.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!

Δεν είναι πλήρως ενημερωμένο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δηλώνω πρώτη φορά αγροτικό και ήθελα να ρωτήσω αν το πιστοποιητικό υγείας και αρτιμέλειας πρέπει να το έχουμε τώρα στα χαρτιά ή είναι για μετά σε περίπτωση που επιλεγούμε σε αγροτικό.Ευχαριστώ και καλή τύχη σε όλους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δηλώνω πρώτη φορά αγροτικό και ήθελα να ρωτήσω αν το πιστοποιητικό υγείας και αρτιμέλειας πρέπει να το έχουμε τώρα στα χαρτιά ή είναι για μετά σε περίπτωση που επιλεγούμε σε αγροτικό.Ευχαριστώ και καλή τύχη σε όλους.

το πιστοποιητικο το δινουμε στο νοσοκομειο αφου ερθει ο διορισμος!δεν το δινουμε τωρα το γραφει και στην προκυρηξη αν προσεξεις...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η παράγραφος (8) του ΦΕΚ ισχύει?Όντως αν για χ,ψ λόγους δεν αποδειχτείς το διορισμό,στην επόμενη προκήρυξη δεν μπορείς να επιλέξεις Κ.Υ ή Π.Ι.?Είναι και για μένα η πρώτη φορά που δηλώνω οπότε please συγχωρήστε την άγνοίά μου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΠΕΙΓΟΝ!!!

Η ΑΝΑΒΟΛΗ ΜΟΥ ΛΗΓΕΙ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ 2008...ΣΥΝΕΠΩΣ ΑΠΟΚΛΕΙΩΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΕΑ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΟΥ ΟΡΙΖΕΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΩΣ Η ΑΝΑΒΟΛΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 12 ΜΗΝΕΣ.

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ.

ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ.

ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ?

ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΔΕΝ ΔΗΛΩΝΕΙΣ, ΕΦΟΣΟΝ Η ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΟ ΣΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟ ΘΑ ΑΝΑΓΡΑΦΕΙ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΒΟΛΗ ΜΕΧΡΙ 31/12/2008, ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙΣ ΤΥΧΩΝ ΔΙΟΡΙΣΤΕΙΣ ΣΤΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟ.

Η παράγραφος (8) του ΦΕΚ ισχύει?Όντως αν για χ,ψ λόγους δεν αποδειχτείς το διορισμό,στην επόμενη προκήρυξη δεν μπορείς να επιλέξεις Κ.Υ ή Π.Ι.?Είναι και για μένα η πρώτη φορά που δηλώνω οπότε please συγχωρήστε την άγνοίά μου...

ΚΑΙ Η 8 ΠΑΡΑΓΡΑΦΟΣ ΙΣΧΥΕΙ.....ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ Φ.Ε.Κ.!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΔΕΝ ΔΗΛΩΝΕΙΣ, ΕΦΟΣΟΝ Η ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΟ ΣΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟ ΘΑ ΑΝΑΓΡΑΦΕΙ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΒΟΛΗ ΜΕΧΡΙ 31/12/2008, ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙΣ ΤΥΧΩΝ ΔΙΟΡΙΣΤΕΙΣ ΣΤΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟ.

Η παράγραφος (8) του ΦΕΚ ισχύει?Όντως αν για χ,ψ λόγους δεν αποδειχτείς το διορισμό,στην επόμενη προκήρυξη δεν μπορείς να επιλέξεις Κ.Υ ή Π.Ι.?Είναι και για μένα η πρώτη φορά που δηλώνω οπότε please συγχωρήστε την άγνοίά μου...

ΚΑΙ Η 8 ΠΑΡΑΓΡΑΦΟΣ ΙΣΧΥΕΙ.....ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ Φ.Ε.Κ.!

Ο διορισμος στην ειδικοτητα δεν αποτελει εξαιρεση?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μια ερωτηση,καταθετω για πρωτη φορα τα χαρτια μου και ολα τα δικαιολογητικα που εχω ειναι απο τα τελη του 2006(ακριβη αντιγραφα)μονο αντιγραφο του πτυχιου εχω προσφατο αντιγραφο.πειραζει?

αναγερομαι στο πιστοποιητικο τυπου Α και στον τιτλο ειδικοτητας

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.