Jump to content

[προκηρυξη αγροτικών ] Μάρτιος 2008


morgan

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 153
  • Created
  • Last Reply

Μπορει καποιος που καταφερε να δει την προκηρυξη να μας πει μεχρι ποτε ειναι η προθεσμια υποβολης των δικαιολογητικων?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορει καποιος που καταφερε να δει την προκηρυξη να μας πει μεχρι ποτε ειναι η προθεσμια υποβολης των δικαιολογητικων?

μπηκα πριν 10 λεπτα κ δεν υπηρχε.ξαναμπηκα τωρα κ υπαρχει. :)

12/3 η προθεσμια υποβολης

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κοιτα οσον αφορα τα δικαιολογητικα δε θελει πιστοποιητικο γεννησης.δεν ισχυει πλεον η εντοπιοτητα.επισης θελουν επικυρωμενο αντιγραφο της ταυτοτητας.το δυσκολο ειναι να αποφασισουμε που να δηλωσουμε...τα μισα απο τα χωρια που γραφει τα βλεπω πρωτη φορα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδια, να ρωτησω και εγω κάτι?

Οσον αφορά στους ιατρους επί θητεία....Αυτην την βεβαίωση σειράς προτεραιότητας και χρόνου αναμονής για την ειδικότητα....απο που θα την παρουμε?

Η νομαρχια(νομαρχια Αθηνων στην περιπτωση μου) υποθετω θα δωσει απλως βεβαιωση σειρας προτεραιοτητας...και οχι χρονου αναμονης. Εχει καταλαβει κανεις τι...παιζει?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λένε ότι είναι γύρω στα 1100 αγροτικά.

Μπορείς να δεις την προκήρυξη εδώ.

Την ανέβασα και στο rapidshare, αν και πάλι δεν μπορείς να τη δεις.

Download link

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πριν απο κανενα μηνα ειχα μαθει οτι αδειαζουν καποιες συγκεκριμενες θεσεις,οι οποιες δεν υπαρχουν στην προκηρυξη.. Αρχισαν τα οργανα..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδια, να ξαναρωτησω?

Οσον αφορά στους ιατρους επί θητεία.

Αυτην την βεβαίωση σειράς προτεραιότητας και χρόνου αναμονής για την ειδικότητα....απο που θα την παρουμε?

Η νομαρχια(νομαρχια Αθηνων στην περιπτωση μου) υποθετω θα δωσει απλως βεβαιωση σειρας προτεραιοτητας...και οχι χρονου αναμονης. Εχει καταλαβει κανεις τι...παιζει?

Γνωριζει κανεις?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν έχω καταλάβει ακόμη τί παίζεται με το πιστοποιητικό υγείας και αρτιμέλειας. Το καταθέτουμε ΤΩΡΑ με την υπόλοιπη αίτηση για το αγροτικό ή το καταθέτουμε ΑΦΟΤΟΥ έρθει ο διορισμός σε κάποιο αγροτικό (εφόσον φυσικά διοριστούμε κάπου);

Έχω βαρεθεί να βγάζω ακτινογραφίες στον γάμο του καραγκιόζη τον τελευταίο χρόνο.

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν έχω καταλάβει ακόμη τί παίζεται με το πιστοποιητικό υγείας και αρτιμέλειας. Το καταθέτουμε ΤΩΡΑ με την υπόλοιπη αίτηση για το αγροτικό ή το καταθέτουμε ΑΦΟΤΟΥ έρθει ο διορισμός σε κάποιο αγροτικό (εφόσον φυσικά διοριστούμε κάπου);

Έχω βαρεθεί να βγάζω ακτινογραφίες στον γάμο του καραγκιόζη τον τελευταίο χρόνο.

Ευχαριστώ πολύ.

θα κατατεθεί στο νοσοκομείο διορισμού από τον διορισθέντα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδια μια ερωτηση:οπου υπαρχουν περισσοτερες απο μια θεσεις πρεπει να δηλωνουμε το θεση?δηλαδη θεση Α θεση Β κλπ??????????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδια μια ερωτηση:οπου υπαρχουν περισσοτερες απο μια θεσεις πρεπει να δηλωνουμε το θεση?δηλαδη θεση Α θεση Β κλπ??????????

ναι!σιγουρα πρεπει να δηλωσεις συγκεκριμενα για ποια απο τις 2 θες να λαβεις μερος!

Αλλη ερωτηση...τα αγονα ειναι ακομη αυτα που εχει η ιστοσελιδα του Αριστοτελειου???

Επισης,συγνωμη για τη μεγαλη αγνοια,αλλα τι εστι επι θητεια???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα άγονα αναφέρονται στα παρακάτω Φ.Ε.Κ.

732/89 τεύχος Β'

771/92 τεύχος Β'

703/93 τεύχος Β' &

1793/2001 τεύχος Β'

επί θητεία είναι αυτοί που κάποτε κάνανε κάποιο μέρος του αγροτικού και τώρα επιθυμούν να το συνεχίσουν....ΔΕΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ρωτήσω κ εγώ κάτι, αν κατάλαβα καλά αν δε θέλεις να δηλώσεις άγονο πρέπει να ξέρεις από μόνος σου πιά είναι τα άγονα(να τα έχεις βρει στα φεκ), σωστά; Δε γράφει η προκύρηξη κάπου πιά από αυτά τα αγροτικά που προκυρήσσονται είναι άγονα;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

με λιγα λογια ειναι θεμα τυχης αν θα παρει καποιος αγροτικο.ε παιδια πειτε που θα δηλωσει ο καθενας ωστε να μη συμπιπτουν οι επιλογες μας.μπας κ το παρουμε το ερμο το αγροτικο.εχω 2

ολοκληρα μορια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πω πω πολύ άμεση απάντηση ευχαριστώ πολύ!!!!!
συνήθως απαντάω το ίδιο λεπτό, αλλά αυτή τη φορά..άργησα....wink.gif

Καλή επιτυχία!

με λιγα λογια ειναι θεμα τυχης αν θα παρει καποιος αγροτικο.ε παιδια πειτε που θα δηλωσει ο καθενας ωστε να μη συμπιπτουν οι επιλογες μας.μπας κ το παρουμε το ερμο το αγροτικο.εχω 2

ολοκληρα μορια

και σου λέω εγώ μικρούλα ότι έχω 100 μόρια και θα δηλώσω εκεί που πραγματικά θα δηλώσω για να αποθαρρύνω (invitro καλά το έγραψα) τους συναδέλφους να δηλώσουν την συγκεκριμένη θέση. Αν κάνουν το λάθος και με πιστέψουν, να πάω να νοικιάσω από τώρα σπίτι! emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χαχαχα πονηρο αυτο

λοιπον παιδια μη δηλωσετε κανεις θεσσνικη εχω 200 μορια ειμαι 70 χρονων θα το παρω εγω το αγροτικο :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χαχαχα πονηρο αυτο

λοιπον παιδια μη δηλωσετε κανεις θεσσνικη εχω 200 μορια ειμαι 70 χρονων θα το παρω εγω το αγροτικο :D

Μονο το αγροτικο? Στην ηλικια σου,παιρνεις και ειδικοτητα κατ'ευθειαν!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χαχαχα πονηρο αυτο

λοιπον παιδια μη δηλωσετε κανεις θεσσνικη εχω 200 μορια ειμαι 70 χρονων θα το παρω εγω το αγροτικο :D

Μονο το αγροτικο? Στην ηλικια σου,παιρνεις και ειδικοτητα κατ'ευθειαν!!!

ναι με το αγροτικο κ την ειδικοτητα σου δινουν δωρο την κασα :bloodomen:

σε ποια διευθυνση ακριβως τα στελνουμε?τασο τα φωτα σουυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

συχνοουρίτσα..........

τα δικαιολογητικά τα στέλνεις στην παρακάτω διεύθυνση

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΛΛΥΛΕΓΓΥΗΣ

ΓΕΝΙΚΗ Δ/ΝΣΗ ΥΓΕΙΑΣ

Δ/ΝΣΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ Ν.Π. τμήμα Γ'

Αριστοτέλους 17

τ.κ. 10187, Αθήνα

Να πεις στην κούριερ να τα πάει στο πρωτόκολλο και να ζητήσει αριθμό πρωτοκόλλου τον οποίο και θα σου στείλει σπίτι.

χαχαχα πονηρο αυτο

λοιπον παιδια μη δηλωσετε κανεις θεσσνικη εχω 200 μορια ειμαι 70 χρονων θα το παρω εγω το αγροτικο :D

Μονο το αγροτικο? Στην ηλικια σου,παιρνεις και ειδικοτητα κατ'ευθειαν!!!

Κάνεις λάθος, το όριο για να διοριστεί κάποιος στο δημόσιο είναι 45 ετών. Η συχνοουρίτσα θα μπορέσει να διοριστεί και στα 70....θα δείχνει 45! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λοιπον ειναι αδικια αυτο που συμβαινει,ο τασος δουλευει αφιλοκερδως στο 11888ζητα μισθο να βγαλεις κανενα φραγκο.μη δινεις τζαμπα πληροφοριες.εσυ δουλευεις ,αλλοι τα παιρνουν ... :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.