Jump to content

[υποψ.αγροτικός] Πώς υπολογίζονται τα μόρια για αγροτικό


kastoars

Recommended Posts

προκειται για τον συναδερφο που πηρε τον μαρτιο το Μ.περιστερι ιωαννινων και τον απριλιο την Αγ.Βαρβαρα ιωαννινων.σε ερευνα που εκανα εμαθα οτι λογω εγκυμοσυνης της συναδερφου απο το Μ.Περιστερι και επειδη θα καθυστερουσε 8 μηνες παραιτηθηκε!!!και κατι αλλο,θα κανει 6 μηνες γιατι εχει αναγνωρησει 6 μηνες ειδικοτητας...τα συμπερασματα δικα σας........το ονομα δεν το ανεφερα για ευνοητους λογους...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 67
  • Created
  • Last Reply

έγραψα ξεκάθαρα ποια αγροτικά πήρε και στις δύο προκηρύξεις (με bold γραμματοσειρά)

η αιτιολόγηση αν είναι από το υπουργείο ή από τον ίδιο είναι ΜΑΛΑΚΙΑ

το ίδιο συνέβει και με συνάδελφο στο Γ.Ν. Χαλκίδας και υπηρετεί κανονικά στη θέση την εγκυμονούσας συναδέλφου

άλλο συνέβει με τον Ζήδρο.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

[τασο εκτος απο αυτον,που ανεφερες, υπαρχουν και αλλοι με το ιδιο κολπο!!!οι δικαιολογιες ειναι παιδιαστικες!!!δεν μπορει αλλοι να χανουν τα μορια τους και αλλοι οχι!!!η μονη δικαιολογια ειναι το ανοιγμα της ειδικοτητας!!!!ολα τα αλλα ειναι φτωχες δικαιολογιες που απλα υποτιμουν τη νοημοσυνη μας!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 7 months later...
[τασο εκτος απο αυτον,που ανεφερες, υπαρχουν και αλλοι με το ιδιο κολπο!!!οι δικαιολογιες ειναι παιδιαστικες!!!δεν μπορει αλλοι να χανουν τα μορια τους και αλλοι οχι!!!η μονη δικαιολογια ειναι το ανοιγμα της ειδικοτητας!!!!ολα τα αλλα ειναι φτωχες δικαιολογιες που απλα υποτιμουν τη νοημοσυνη μας!!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΥΣ ΤΟΥ SITE.ONOMAZOMAI ΖΗΔΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ,ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ, ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΝ ΕΚΤΕΝΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ. ΜΠΟΡΕΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΑΡΓΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΛΑΒΑ ΓΝΩΣΗ ΑΠΟ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ SITE ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.

ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΒΓΗΚΕ ΜΙΑ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΠΕΡΙΕΛΑΜΒΑΝΕ 2 ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΙΑΤΡΕΙΑ:ΤΟ Π.Ι. ΠΛΑΤΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΟ Π.Ι. ΚΑΡΚΙΝΑΓΡΙΟΥ ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΣΑΜΟΥ.ΕΧΟΝΤΑΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΙ 11 ΜΟΡΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΟΝΤΑΣ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΑΣ, ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΑΓΟΝΟΥ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΙΑΤΡΕΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΤΟ 2ο ΤΜΗΜΑ.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΚΤΕΝΗ ΕΡΕΥΝΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΥΣ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΟΡΙΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΕΙ ΑΓΟΝΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΔΕΙΞΕΙ ΣΤΟ ΝΑ ΔΗΛΩΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΗ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΣΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΟΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΣΑΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΑ 2 ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΙΑΤΡΕΙΑ.

ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΤΗΣ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΥ ΜΕ ΤΟ NICKNAME PEONIA ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΣΤΑ Κ.Υ. ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΥΠΑΓΟΤΑΝ ΤΑ 2 ΑΓΡΟΤΙΚΑ, ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ Κ.Υ. ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟ Κ.Υ. ΕΥΔΗΛΟΥ ΟΠΟΥ ΓΙΑ ΚΑΚΗ ΜΟΥ ΤΥΧΗ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Η ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΣΥΝΟΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΣΤΟ ΚΑΡΚΙΝΑΓΡΙ ΟΠΩΣ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ...

ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΝΩ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΚΑΡΚΙΝΑΓΡΙΟΥ.ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΡΟΤΡΕΨΩ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΤΕ ΟΤΙ ΜΕ ΤΑ ΜΟΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΑΓΟΝΟ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΜΕΡΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛ. ΑΝΥΠΟΨΙΑΣΤΟΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΟΥ ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟΥ ΣΤΗΝ ΙΚΑΡΙΑ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙ ΧΑΡΤΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΟΡΙΣΤΩ.ΕΚΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΥΝΤΟΜΗ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΩ ΟΤΙ ΔΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΡΟΚΗΡΥΧΤΕΙ ΤΟ ΑΓΟΝΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΚΑΡΚΙΝΑΓΡΙΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΗ ΑΓΟΝΟ ΤΟΥ ΜΑΓΓΑΝΙΤΗ.ΠΑΙΡΝΩ ΑΜΕΣΩΣ ΤΗΛ. ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΠΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΙΑ,ΥΠΕΚΦΥΓΕΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΛΟΓΑ ΜΟΥ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΤΟ ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ:ΟΤΙ ΤΟ Π.Ι. ΤΟΥ ΚΑΡΚΙΝΑΓΡΙΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΧΕ ΠΡΟΚΗΡΥΧΤΕΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ Π.Ι. ΜΑΓΓΑΝΙΤΗ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΓΟΝΟ......

ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΕΚΙΝΑ Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΥΓΕΙΑΣ....ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΩΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΠΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΗ ΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΕΝΤΟΝΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΥΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΙΣΟΓΕΙΟ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΕΙΧΑΝ ΤΟ ΘΡΑΣΣΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΠΗΡΑ ΤΙΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ......Η ΚΥΡΙΑ ΠΑΤΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΟΤΙ ΤΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΘΕΣΙΟ ΚΑΙ ΟΤΙ Η ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΚΑΡΚΙΝΑΓΡΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΝΗ ΕΝΩ Η ΑΛΛΗ ΤΟΥ ΜΑΓΓΑΝΙΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΗ ΑΓΟΝΗ.ΟΜΩΣ ΣΕ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΡΩΤΟΤΥΠΙΑ ΤΑ 2 ΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΤΟ ΑΛΛΟ,ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΦΕΚ ΣΥΣΤΑΣΗΣ, ΠΟΥ ΕΝΩ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΟΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΕΙΣ ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΟΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΠΙΠΛΕΟΝ Η ΚΥΡΙΑ ΠΑΤΑ ΟΜΟΛΟΓΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΚΟΠΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ Π.Ι. ΜΑΓΓΑΝΙΤΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΑΓΟΝΟΥ ΚΑΡΚΙΝΑΓΡΙΟΥ!!!!!!!!!!ΑΥΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΟΜΠΙΝΑ!!!!!

ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΣΕΠΡΑΞΑ 30 ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΙΣΑΡΙΘΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΔΙΚΗΓΟΡΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΔΕΟΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΟΥΗΔΙΑ.ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΤΟΥ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ ΤΩΝ ΔΙΚΩΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣΤΗΚΑ ΣΤΟ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗ ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ:ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΩ ΤΑ ΜΟΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΕ 2 ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΙΑΤΡΕΙΑ.

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ Η ΕΝΔΕΙΞΗ ΑΓΟΝΟ ΓΙΑ Τ ΑΓΟΝΑ!!!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΣ ΝΑ ΜΗ ΒΡΕΘΕΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑ ΕΓΩ.....ΝΑ ΜΕ ΕΜΠΑΙΖΟΥΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΡΟΦΟΥΣ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΔΙΚΙΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΞΕΦΤΙΛΙΖΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΟΠΟΥΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΙΑΤΡΙΚΗΣ..ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΑΚΟΜΑ ΟΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΠΛΕΞΙΜΟ ΕΧΑΣΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΦΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑΝ ΑΛΛΟΙ ΚΑΙ ΔΗΛΩΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΚΗΡΥΞΑ ΤΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ.....

ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΟΝ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΓΙΑ ΤΟ POST ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΣΤΙΣ 9 ΙΟΥΝΙΟΥ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΡΟΤΡΕΠΕΙ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΠΡΙΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΗΜΟΣΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ.....ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΥΣ PAINKILLER ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - CARDIACATTACK.EYΧΟΜΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟ ΡΕΟΝΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΡΕΘΕΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΛΙΔΩΡΕΙ ΣΕ SITE ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΠΙΠΛΕΟΝ Η ΚΥΡΙΑ ΠΑΤΑ ΟΜΟΛΟΓΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΚΟΠΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ Π.Ι. ΜΑΓΓΑΝΙΤΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΑΓΟΝΟΥ ΚΑΡΚΙΝΑΓΡΙΟΥ!!!!!!!!!!ΑΥΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΟΜΠΙΝΑ!!!!!

Καλησπέρα συνάδελφε Σπύρο.

Επειδή έτυχε τότε να ρωτήσω, μπορώ να επιβεβαιώσω τα λεγόμενά σου.

Το λάθος, που δυστυχώς παρόμοια λάθη έχουν γίνει πολλά, είναι καθαρά του υπουργείου και των "υπευθύνων" του.

Στην τελευταία προκήρυξη π.ι. στην Καστοριά εμφανιζότανε ως άγονο, ενώ το γραφείο προσωπικού του νοσοκομείου βεβαίωνε πως δεν είναι άγονο (φυσικά ούτε στο ΦΕΚ εμφανιζότανε ως άγονο).

Γι αυτό και πλέον αναγράφεται στην προκήρυξη το εξής :

Άγονα ιατρεία είναι μόνο αυτά που αναφέρονται στον ανωτέρω πίνακα τα οποία έχουν χαρακτηρισθεί και ορισθεί με σχετικές αποφάσεις.

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: Πριν δηλώσει κάποιος άγονο ας ενημερωθεί από το νοσοκομείο που υπάγεται αν είναι πραγματικά άγονο. Η ανευθυνότητα των "υπευθύνων" π.χ. Πάτα-Τσακατάρα κοστίζει.

Καλή συνέχεια....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως ξέρω κι άλλη περίπτωση συναδέλφου,ο οποίος μετάνιωσε για το αγροτικό που δήλωσε και παραιτήθηκε μία μέρα πριν βγουν τα αποτελέσματα επίσημα.Το όνομά του έγραφε απόσυρση αίτησης ενώ τη θέση είχε καταλάβει ο επόμενος σε μόρια γιατρός.Από ότι είχε συζητηθεί τότε,αν δε δημιουργήσεις πρόβλημα με κενό ιατρείο και προλάβεις να παραιτηθείς έγκαιρα,δε χάνεις τα μόριά σου.Ομως είναι πιο αξιόπιστο να ερωτηθεί επίσημα κάποιος από το τμήμα αγροτικών.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αρα λοιπον καλε μου τασο,το π.ι.αγιας βαρβαρας ιωαννινων πλεον δεν ειναι αγονο????και αν δεν ειναι συμφωνα με ποιο φεκ δεν ειναι???γιατι καλα τα λεν οι υποσημειωσεις αλλα πρεπει να υπαρχουν και αποδειξεις......και το ρωταω γιατι το νοσοκομειο εριχνε το μπαλακι στο υπουργειο και τουμπαλειν!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τέτοιες περιπτώσεις πολλές. Το πρόβλημα είναι με τη σύσταση αρκετών νέων θέσεων, κυρίως για εξυπηρέτηση οικισμών όμορων του π.ι..

Η παλαιά θέση που ήταν για το Π.Ι. ήταν άγονη και η ακόμα πιο δυσμενή θέση που συστάθηκε αργότερα για την εξυπηρέτηση των οικισμών την παρουσίαζαν τα νοσοκομεία ως μη άγονες.

Απλά πιστεύω πως με το έγγραφο του υπουργείου που έστειλε σε όλα τα νοσοκομεία για την αναφορά όλων των θέσεων σε Π.Ι. και Κ.Υ., αν είναι άγονα ή όχι και ποιοι υπηρετούν θα "συμμαζευτεί" το μέχρι σήμερα μπάχαλο της όλης κατάστασης.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και να επαναλάμβω....

Το να ρωτάει ο καθένας για ένα ιατρείο αν είναι άγονο και να περιμένει απάντηση από κάποιο μέλος, τη στιγμή που όπως παρατήρησες υπάρχουν κι άλλες παρόμοιες περιπτώσεις δεν το θεωρώ ως λύση στο πρόβλημα.

Μια ερώτηση εγγράφως στο υπουργείο και στο νοσοκομείο νομίζω λύνει πολύ εύκολα τα προβλήματα που αντιμετωπίζουμε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 5 months later...

Το έψαξα λίγο αλλά δε βρήκα κάτι...Μέχρι ποιά ημερομηνία υπολογίζουμε μόρια?Μέχρι τη μέρα που δημοσιεύτηκε η προκήρυξη?Μέχρι τη μέρα που λήγει η υποβολή των δικαιολογήτικών?Μέχρι τη μέρα που θα στείλουμε τα χαρτιά μας με courrier?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μέχρι την ημερομηνία λήξης της προθεσμίας κατάθεσης των δικαιολογητικών.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι!!!!!!!Έχω ένα μοριάκι ακόμα!Γιούπι!Μιλάμε για σίγουρη επιτυχία αυτή τη φορά!

Ευχαριστώ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 year later...

Όσον αφορά την Ιατρική Αθήνας, μπορεί παρακαλώ καποιος να επιβεβαιώσει με σιγουριά πώς υπολογίζονται τα μόρια; Στο πτυχίο μου και στις βεβαιώσεις έχω ως ημερομηνία λήψης πτυχίου την τελευταία μέρα της εξεταστικής. Εγώ όμως το τελευταίο μάθημα το πέρασα 40 μέρες πριν λήξει η εξεταστική. Ποια ημερομηνία μετράει τελικά για τον υπολογισμό των μορίων; emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 5 months later...

παιδια τελικα ισχυει ακομα το κριτηριο της εντοπιοτητας που δινει 4 μορια?

υπαρχει καποιο μερος που μπορω να δω ποσα μορια εχω?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδια τελικα ισχυει ακομα το κριτηριο της εντοπιοτητας που δινει 4 μορια?

υπαρχει καποιο μερος που μπορω να δω ποσα μορια εχω?

εχει καταργηθει εδω και κατι χρονια, οπως και τα μορια απο γαμο, συνυπηρετηση συζυγου κτλ.

τα μονα που ισχυουν πλεον ειναι ο βαθμος του πτυχιου και οι μηνες αναμονης απο την κτηση πτυχιου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδια τελικα ισχυει ακομα το κριτηριο της εντοπιοτητας που δινει 4 μορια?

υπαρχει καποιο μερος που μπορω να δω ποσα μορια εχω?

Φ.Ε.Κ. 311, τεύχος Β', 24/2/2011 "Κανονιστική" για υπηρεσία υπαίθρου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.