Jump to content

Μία λέξη,μια εικόνα,ένα κείμενο γεννήθηκε, κανείς δεν ξέρει πώς


tik-tak

Recommended Posts

Εσύ θα πας μπροστά,... αλλά κάνεις ένα σοβαρό λάθος! Έπρεπε να καταλάβεις πως η ομορφιά τους συγκεκριμένου ...συστήματος δεν πιάνει μία, αν δεν συνοδεύεται από τη κατάλληλη εγκεφαλική ουσία και την άπαιχτη γυναικεία τσαχπινιά.

Η ποιότητα μετράει....μόνο η ποιότητα, μικρή μου Σήλια. Αλλιώς δεν είσι παρά μόνο ένα ήρωας σαβουρογ..... emevlogies

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 293
  • Created
  • Last Reply
Εσύ θα πας μπροστά,... αλλά κάνεις ένα σοβαρό λάθος! Έπρεπε να καταλάβεις πως η ομορφιά τους συγκεκριμένου ...συστήματος δεν πιάνει μία, αν δεν συνοδεύεται από τη κατάλληλη εγκεφαλική ουσία και την άπαιχτη γυναικεία τσαχπινιά.

Η ποιότητα μετράει....μόνο η ποιότητα, μικρή μου Σήλια. Αλλιώς δεν είσι παρά μόνο ένα ήρωας σαβουρογ..... emevlogies

γω αυτα τ ακουω βερεσε ντιαρ βετ

η αληθεια ειναι αλλη και την ξερεις καλα

αλλιως θα βολευοσασταν τα αγορακια και με την ποιοοοοτητα την εγκεφαλικη ουσιιιιια και την τσαχπινιαααα,τις εντοιχισμενες...σε μια χοντρουλα,δε θα ξινιζατε με το που βλεπατε περιττα κιλα

:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

3 πράγματα αναφέρω επάνω, εσύ διαβάζεις μόνο τα δύο!! Έλεος πια με το βαθύ συναισθηματικό σας κόσμο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

3 πράγματα αναφέρω επάνω, εσύ διαβάζεις μόνο τα δύο!! Έλεος πια με το βαθύ συναισθηματικό σας κόσμο!

:anavwfwties: (οποιος το επιασε το επιασε τελος!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εσύ θα πας μπροστά,... αλλά κάνεις ένα σοβαρό λάθος! Έπρεπε να καταλάβεις πως η ομορφιά τους συγκεκριμένου ...συστήματος δεν πιάνει μία, αν δεν συνοδεύεται από τη κατάλληλη εγκεφαλική ουσία και την άπαιχτη γυναικεία τσαχπινιά.

Η ποιότητα μετράει....μόνο η ποιότητα, μικρή μου Σήλια. Αλλιώς δεν είσι παρά μόνο ένα ήρωας σαβουρογ.....

ξαναδιαβασε τι εγραψες και τα ματαλεμε

δεν πιανει μια λες σκετος ενας υπεροχος κωλος αν δε συνοδευτεαι απο mind και τσαχπινια

κι εγω σου λεω ελα ρε be honest και παραδεξου το οτι...και χωρις να συνοδευεται,μια χαρα πιανει!!!!!!!!!!!!!!!

να πχ...ολες οι γκομενες που ποσταρεις και..ονειρευεσαι λολ εχουν ωραιους κωλους,ειναι εμφανες.δεν εχεις ιδεα ομως αν διαθετουν mind και τσαχπινια.οποτε τι??να υποθεσουμε εισαι σαβουρογαμης????χαχα οχι γιατι ετσι οπως τα γραψες πανω,ειναι σαν να λες αυτο :D

και λες η ποιοτητα μονο μετραει μονο η ποιοτητα

δεδομενων αυτων που ειχες πει παραπανω υποθετουμε οτι λεγοντας ποιοτητα αναφερεσαι σε μια ποιοτητα μυαλου ψυχης χαρακτηρα.εκτος αν το ποιοτητα το πηγαινες...παντου

δηλαδη ποιοτητα και! στο σωμα

αλλα ακομη κι ετσι να το εννουσες ποιος το λεει οτι ενα γυναικειο σωμα με δεκα κιλα παραπανω απο τα τιμημενα...52 55 57 60 δεν εχει ποιοτητα???τα ΜΜΕ που σας εχουν κανει παντελη πλυση εγκεφαλου???

:splats::antegeia::D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πάλι δεν κατάλαβα γιατί από τη στιγμή που θες κάποιον μόνο για σεξ να κοιτάς κ το μυαλό του...?

Εκτός αν ψάχνεις κ εκεί τρύπες να βουλώσεις...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πάλι δεν κατάλαβα γιατί από τη στιγμή που θες κάποιον μόνο για σεξ να κοιτάς κ το μυαλό του...?

Εκτός αν ψάχνεις κ εκεί τρύπες να βουλώσεις...

καλο

αλλα προφιτερολι μου καλο δε μιλησε κανεις για σεξ μονο ντε και καλα

γενικως για αγοροκοριτσιστικες σχεσεις μιλαγαμε emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μισο λεπτοοοο ρε παιδια!!!!!!!!!!! δεν σημαινει οτι οποιος η οποια κοπιαζει για να αποκτησει ωραιο κωλο(γιατι θελει ΠΟΛΥ κοπο) ειναι απαραιτητα και στοκος η κενος ανθρωπος!!!!μην τα ισοπεδωνουμε ολα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μισο λεπτοοοο ρε παιδια!!!!!!!!!!! δεν σημαινει οτι οποιος η οποια κοπιαζει για να αποκτησει ωραιο κωλο(γιατι θελει ΠΟΛΥ κοπο) ειναι απαραιτητα και στοκος η κενος ανθρωπος!!!!μην τα ισοπεδωνουμε ολα!

NOBODY SAID THIS!απεναντιας αν δε το χεις απο φυσικου σου και δουλευεις σκληρα για να το αποκτησεις αυτο δειχνει αυτοπειθαρχια και πολλα αλλα

αλλα με την ιδια λογικη δε δεχομαι οτι μονο οι κωλοι απο κατι 55κιλες με υψος 1.78 και πανω ειναι κωλαρες!

κωλαρες ειναι κι αλλα πραματα....πιο .....αναγεννησιακα....... emlicklips:D

αν με νοειτε...:cool10:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μισο λεπτοοοο ρε παιδια!!!!!!!!!!! δεν σημαινει οτι οποιος η οποια κοπιαζει για να αποκτησει ωραιο κωλο(γιατι θελει ΠΟΛΥ κοπο) ειναι απαραιτητα και στοκος η κενος ανθρωπος!!!!μην τα ισοπεδωνουμε ολα!

NOBODY SAID THIS!απεναντιας αν δε το χεις απο φυσικου σου και δουλευεις σκληρα για να το αποκτησεις αυτο δειχνει αυτοπειθαρχια και πολλα αλλα

αλλα με την ιδια λογικη δε δεχομαι οτι μονο οι κωλοι απο κατι 55κιλες με υψος 1.78 και πανω ειναι κωλαρες!

κωλαρες ειναι κι αλλα πραματα....πιο .....αναγεννησιακα....... emlicklips:D

αν με νοειτε...:cool10:

α οκ λαθος δικο μου!το παν ειναι να νοιωθει ο καθενας ανετα με ααυτο που ειναι και να μην κομπλεξαρετε απο τις ψευτικες και ολο επεξαργασια φωτογραφιες που κυκλοφορουν!!!!!!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πάλι δεν κατάλαβα γιατί από τη στιγμή που θες κάποιον μόνο για σεξ να κοιτάς κ το μυαλό του...?

Εκτός αν ψάχνεις κ εκεί τρύπες να βουλώσεις...

καλο

αλλα προφιτερολι μου καλο δε μιλησε κανεις για σεξ μονο ντε και καλα

γενικως για αγοροκοριτσιστικες σχεσεις μιλαγαμε emkiss

αααααα τότε γιατί να βλέπεις κάποιον σαν άντρα/γυναίκα κ όχι σαν άνθρωπο..? :rolleyes:

χιιχιιιχιι εκτός κ αν θες δίπλα σου ένα πορτρέτο το οποίο να μην αγγίζεις για κάποιον λόγο, που δε μας νοιάζει!

(χα! να μην αγγίζεις, λολ, ούτε εγκέφαλο ούτε τίποτα)

τεεεεεεσπα :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε παιδια πως προσθετουμε φωτογραφιες?? emstupid:wacko:
κατω απο το κειμενο που γραφεις οταν ποσταρεις εχει για φωτογραφιες αναζητηση και διπλα upload.βαζεις πρωτα τη φωτο που θελεις και μετα upload
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

.

.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ορίστε βιντεάκι κ μουσικούλα :)

http://www.youtube.com/watch?v=vFZ13qZDH8g

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ο πιο γρηγορος ''γιατρος''

http://www.youtube.com/watch?v=HPz1gi37HNQ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

http://www.youtube.com/watch?v=kjMgqxu1H1k&NR=1

δεν υπαρχει πιο ''ερεθιστικος'' ηχος απο αυτον χιχιχιχιχιχιχι :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.