Jump to content

Με τί έχετε κολλήσει αυτόν τον καιρό????


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 176
  • Created
  • Last Reply

Έχω κολλήσει με κάποιο άτομο γαμώτο...Ξεκόλλα ηλίθιε Jack...ΞΕΚΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω κολλήσει με κάποιο άτομο γαμώτο...Ξεκόλλα ηλίθιε Jack...ΞΕΚΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Και γιατί να ξεκολλήσεις λέω εγώ???Καλά δεν είσαι???και μετά??τι,τι,τι ??? emiloveyou

Πάντως ένα δίκιο το χεις και εμένα ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΡΑΔΙΝΕΙ ΑΥΤΟ... και επίσης μου την δίνει αυτή την στιγμή το ότι δεν έχω μια σοκολάτααααααα....... emdots

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω κολλήσει με κάποιο άτομο γαμώτο...Ξεκόλλα ηλίθιε Jack...ΞΕΚΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Και γιατί να ξεκολλήσεις λέω εγώ???Καλά δεν είσαι???και μετά??τι,τι,τι ??? emiloveyou

Πάντως ένα δίκιο το χεις και εμένα ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΡΑΔΙΝΕΙ ΑΥΤΟ... και επίσης μου την δίνει αυτή την στιγμή το ότι δεν έχω μια σοκολάτααααααα....... emdots

Δεν είναι καλά μα μην ξέρεις τί νιώθει ο άλλος...Χάλια είναι.

Τί σοκολάτα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω κολλήσει με κάποιο άτομο γαμώτο...Ξεκόλλα ηλίθιε Jack...ΞΕΚΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Και γιατί να ξεκολλήσεις λέω εγώ???Καλά δεν είσαι???και μετά??τι,τι,τι ??? emiloveyou

Πάντως ένα δίκιο το χεις και εμένα ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΡΑΔΙΝΕΙ ΑΥΤΟ... και επίσης μου την δίνει αυτή την στιγμή το ότι δεν έχω μια σοκολάτααααααα....... emdots

Δεν είναι καλά μα μην ξέρεις τί νιώθει ο άλλος...Χάλια είναι.

Τί σοκολάτα?

Ε ,έχουμε γυναικεία ζόρια..........

Τι να σου πω δεν ξέρω,άμα είναι να ρθει θα ρθει αλλιώς θα προσπεράσει και πιθανόν να είναι και καλύτερα!!!!Και ίσως μερικές φορές είναι καλύτερα να μην ξέρεις τι νιώθει....Το θέμα είναι τι νιώθεις εσύ,εσένα να κοιτάξεις...και αν χρειαστεί φτάστο στο τέρμα ,ξεφτιλίσου εντελώς,κάνε τα πάντα να φτάσεις πάτο,ώστε να μην έχει μετά να πας παρακάτω...και έτσι να σηκωθείς με την συνείδηση καθαρή,ότι έκανες τα πάντα και δεν υπήρχε κάτι άλλο να κάνεις.Κι έτσι προχωράς.....

Και μου την δίνει που κάνει κρύο,που το μωρό μου είναι μακριά ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΚΟΜΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ!!!! emhelp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εχω κολλήσει με μια διασκευή του παραδοσιακού σμυρνέικου τραγουδιού

"Θα σπάσω κούπες" , που άκουσα για πρώτη και μοναδική φορά στην

ραδιοφωνική εκπομπή του Ραράκου στο Μελωδία.

Είπε οτι είναι διασκευή από ένα συγκρότημα μεταναστών 2ης γενιάς από βαλκανικές

χώρες στη Γερμανία, που έφτιαξαν ένα CD με σύγχρονο ήχο με παραδοσιακά

βαλκανικά τραγούδια.Από την Ελλάδα επέλεξαν 3...

Από τότε που το άκουσα μου κόλλησε ,αλλά είναι

ματαιη η αναζήτησή μου....

εχει πλάκα , γιατί μ'αυτό το τραγούδι "παίζω" μιμούμενη

την προφορά της βαλκάνιας τραγουδίστριας , που

π.χ. σβήνει το "γάμμα" στη λέξη λογάκια ή παχαίνει πολύ

το "σίγμα" στο τσιφτετέλι....

πώς θα βρω αυτό το τραγούδι, για να ξεκολλήσω επιτέλους;;;;

 

Θα schπάσω κούπες

Εχθές το βράδυ σε είδα στ’ όνειρό μου

πως είχες τα μαλλάκια σου ριγμένα στο λαιμό μου

Αμάν, αμάν, αμάν, γιάνιγιόρουμ μπεν

Αμάν, αμάν, αμάν, σέβιγιόρουμ σεν’

Α, α, ικιτέλι, αμάν, γιάλα, τschιφτετέλλλλι

Θα schπάschω κούπες για τα λό[γ]ια που ’πες

και ποτηράκια για τα γλυκά λο[γ]άκια

Αμάν, αμάν, αμάν, γιάνιγιόρουμ μπεν

Αμάν, αμάν, αμάν, σέβιγιόρουμ σεν’

Α, α, ικιτέλι, αμάν, γιάλα, τschιφτετέλλλι ] 2x

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και εγώ έχω κολλήσει με τα μάφινς σοκολάτα και θα κατέβω στην μάνα μου τετράπαχη!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικά ξανακόλλησα με το μοντελισμό που ήταν η παλιά μου αγάπη. Μια μέρα άνοιξα την ντουλάπα και είδα το αμαξάκι λυπημένο να με κοιτάζει, η τηλεκατεύθυνση να μαραζώνει, η κορδονιέρα του μοτέρ είχε αποκοιμηθεί, οι ρόδες φθαρμένες και fuel tank άδειο... Οπότε παίρνω ανάποδες και το βγάζω έξω. Αφού το καθάρισα, παρήγγειλα από Αμερική κάποια ανταλλακτικά. Μέχρι να έρθουν ελλάδα (ελπίζω να μην τα τσακώσει το τελωνείο) θα του καθαρίσω το μοτέρ και αφού το ρυθμίσω και το σουλουπώσω εξωτερικά θα είναι έτοιμο για γκαζιές βρρρρρρρρρρρρρρρρρρμμμμμμμμμμμμμμμμ

Εντωμεταξύ λέω να κατασκευάσω ένα αεροπλανάκι. Δεν έχω ασχοληθεί με το άθλημα αλλά δε θα δυσκολευτώ ιδιαίτερα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup ΒΓΕΣ ΕΞΩ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ!!!!!!!! emdrunk
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ξανακόλλησα με τα παλιά τραγούδια των Sovereign. Να ναι καλά τα καινούρια μου πληκτράκια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με την συναρτησιακη αναλυση των αυτοπαλινδρομων διαδικασιων...ω καιροι ω ηθη....σκαταντια....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω κολλήσει με τα Χριστούγεννα.Όλη μέρα ακούω Χριστουγεννιάτικα τραγούδια,φτιάχνω γλυκά (και τα πετάω,διότι δεν τρώγονται,αλλά που θα μου πάει,θα τα πετύχω) και αγοράζω Χριστουγενιάτικα στολίδια να στολίσω τα πάντα emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω εχω κολλησει με το topic σε καλω να κανουμε σεξ.αχαχαχαχχαχχχαχαχχ. :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω εχω κολλησει με το topic σε καλω να κανουμε σεξ.αχαχαχαχχαχχχαχαχχ. :splaaaats:

Και εγω, και με μαλωνει η Σοφια.

Αφου ποσταρω οσο πιο συχνα γινεται εκει, για να βγαινει πρωτο στα "New Posts"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μεταξυ μας τωρα κ γω το ιδιο κανω... :P αλλα δε βλεπω κ πολυ ανταποκριση.ανοιξε κ αντιπαλο μαγαζι.δυσκολα τα πραματα .μεγαλος ο ανταγωνισμος :withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε συχνουρία, θα ορκιζόμουνα ότι τον τελευταίο καιρό έχεις κολλήσει με το κατούρημα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.