Jump to content

Με τί έχετε κολλήσει αυτόν τον καιρό????


Recommended Posts

Εχω κολλησει με την πιο γλυκια, εξυπνη, και ομορφη γυναικα που γνωρισα ποτε.

Εχω κολλησει με το αν ειναι ο Θεος που μας εφερε κοντα.

Εχω κολλησει με το αν πραγματικα καταλαβαινει ποσο πολυ την αγαπω.

Εχω κολλησει με το αν ξερει τι σημαινει για μενα.

Εχω κολλησει με το αν ξερει τι θα εκανα για να ειμαστε μαζι για ολη μας τη ζωη.

Εχω κολλησει...

με εναν αγγελο

Έχω κολλήσει με το πόσο κολλημενος μπορεί να είναι κάποιος με εναν άνθρωπο..πόσο γλυκό και όμορφο είναι αυτό..και πόσο κάποιοι απο φόβο μπορεί να τον αποθαρρύνουν να ζήσει αυτή τη μαγεία..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 176
  • Created
  • Last Reply
Εχω κολλησει με την πιο γλυκια, εξυπνη, και ομορφη γυναικα που γνωρισα ποτε.Εχω κολλησει με το αν ειναι ο Θεος που μας εφερε κοντα.Εχω κολλησει με το αν πραγματικα καταλαβαινει ποσο πολυ την αγαπω.Εχω κολλησει με το αν ξερει τι σημαινει για μενα.Εχω κολλησει με το αν ξερει τι θα εκανα για να ειμαστε μαζι για ολη μας τη ζωη.Εχω κολλησει... με εναν αγγελο
τόσο ερωτευμένος;; κούλαρε λίγο βασικά. ναι, μπορεί ο θεός να σας έφερε κοντά. απλά κούλαρεέχω κολλήσει με το να κάνω κάτι για να κολλήσω... καλό; μάλλον θα πάρω ένα βιβλίο
Αυτό του λέω και εγώ. Πρέπει να κρατήσει και λίγο σάλιο για αργότερα μην του φύγει όλο από τώρα!!! Για βιβλίο προτείνω:1) Κάποιο του Πάολο Κοέλο2) Κάποιο του Καζαντζάκη3)Κάποιο του Ντοστοργιέφσκι4) Κάποιο του Steven King5) ...
λέω για ψυχολογία η κάτι τέτοιο. Θέλω ένα χαλαρό να μου ανεβάσει λιγο τη διάθεση. Κάτι αισιόδοξο, απλό και έξυπνο
"Ο Αλχημιστής του Πάολο Κοέλο είναι το πιο αισιόδοξο βιβλίο που έχω διαβάσει ποτέ. Δείχνει ότι δεν ζούμε για να λέμε ότι ζούμε, αλλά ζούμε για να ζούμε. Είναι λίγο φιλοσοφημένο...
Εχω κολλησει με την πιο γλυκια, εξυπνη, και ομορφη γυναικα που γνωρισα ποτε.Εχω κολλησει με το αν ειναι ο Θεος που μας εφερε κοντα.Εχω κολλησει με το αν πραγματικα καταλαβαινει ποσο πολυ την αγαπω.Εχω κολλησει με το αν ξερει τι σημαινει για μενα.Εχω κολλησει με το αν ξερει τι θα εκανα για να ειμαστε μαζι για ολη μας τη ζωη.Εχω κολλησει... με εναν αγγελο
Έχω κολλήσει με το πόσο κολλημενος μπορεί να είναι κάποιος με εναν άνθρωπο..πόσο γλυκό και όμορφο είναι αυτό..και πόσο κάποιοι απο φόβο μπορεί να τον αποθαρρύνουν να ζήσει αυτή τη μαγεία..
Μαγεία;; Μπορεί δεν το βλέπω έτσι μα όντως έχει και κάποια να το πω "μεταφυσικά" ή "εκτος του συνηθισμένου" στοιχεία!!!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω κολλήσει με ένα online παιχνίδι - πολύ όμως emrockon

Την Πέμπτη Ημέρα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω κολλήσει με ένα online παιχνίδι - πολύ όμως emrockon

Την Πέμπτη Ημέρα

Είμαι χαρούμενη! emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κολλησα με το maria των /της blondie

και με μια τσιχλοφλουσκα :P

και εχμ...είμαι διαχρονικά κολλημενη με το hurt της christina anguilera... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω κολλήσει με το να κάνω troubleshooting μπας και το DSL μου γίνει όντως γρήγορο(γιατί ώρες ώρες σέρνεται σαν 56k).Με τόσο ψάξιμο για προβλήματα σύνδεσης,στην αναμονή για ειδικότητα,θα πάρουμε και πτυχείο Μηχανολογίας εδώ μέσα(και δε με χαλάει καθόλου η ιδέα).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κόλλησα με το internet εδώ και 1 μήνα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ κόλλησα με τους locomondo 'πίνω μπάφους και παίζω pro". Οραίω κομματάκι πάντως, αν εξαιρέσεις το στίχο που έχει πλάκα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με αγάάάπη!

Εγώ έχω κολλήσει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ άσχημα με αυτό: Sehnsucht (=νόστος..)

Εαν δεν το ακούσω 4 με 5 φορες κάτι θα πάθω..

Αφιερωμένο εξαιρετικά..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

με αυτο το ωραιο κρητικο τραγουδακι .... :)

http://www.youtube.com/watch?v=sCG9q02s3oA...feature=related

οι στιχοι εχουν σημασια ...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Age of Empires 3 να παρει η ευχή.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Mattafix - Gangster Blues

http://www.youtube.com/watch?v=CXrcyYMT8AE...feature=related

(δεν υπάρχει βίντεο κλιπ, είναι μόνο το τραγούδι)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

πρόσφατα..δεν έχει 2 εβδομάδες κόλλησα με τα πάζλ...έχω πάρει 2 των 1000 κομματιών...έλεος...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

με το χριστουγεννάτικο δέντρο....θα το κάνω Τέλειο!!!!! φέτος ...θα ναι το τελευταίο που θα δω τα επόμενα 4 χρόνια.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.