Jump to content

ΤΟΥ ΓΚΡΙΚ-ΜΕΝΤ ΤΟ ΠΑΙΓΝΙΟΝ


ΑΕΛ1964

Recommended Posts

Αν δεν εισαι ο Φωτης εισαι σιγουρα ο/η αδερφος/η του...η ασυνταξια κανει μπαμ λεμε...(κρυψε την ip σου ρε Φωταρα..)καρφωνεσαι... :bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωπωωωωωωωω...... emeleos

Some people simply don't "fight her"..... :P .................... :antegeia:

Ευτυχώς πάντως που υπάρχουν και μερικοί σοβαροί μεγαλογιατροί και επιστήμονες, για να επαναφέρουν στην τάξη τους υπόλοιπους καραγκιόζηδες, που έχουν το θράσσος- Ήμαρτον Κύριε- να παίζουν και παιχνιδάκια!!! :splaaaats:emeleosemdots

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Fotis το τικι-τάκα σου ακούγεται από τη Λάρισα.Ακόμα ενδιατρίβεις στα αδιάσειστα στοιχεία για τους 40000 γιατρούς?

Πλέον άφησες το παίγνιον και έπιασες το τριβοπαίγνιον?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

, Ε ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΥΤΗΡΙΑΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΣΑΤΙΡΙΣΩ ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΦΩΤΗΣ ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕ ΟΣΑ ΓΕΛΟΙΑ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΣΑΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ

Επειδή όμως γράφτηκες λοιπόν με σκοπό όχι να προσφέρεις κάτι σε αυτό το μέρος ούτε για να κάνεις μία ανταλλαγή απόψεων αλλά για να "ενοχλήσεις" και να "καυτηριάσεις" (μονοπολική ή διπολική άραγε;) ΄δημιουργώντας μόνο πρόβλημα λοιπόν στην όποια εύρυθμη λειτουργία του χώρου αυτού, είναι αυτονόητο ότι δεν γίνεται να σε αφήσω εδώ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Fotis το τικι-τάκα σου ακούγεται από τη Λάρισα.Ακόμα ενδιατρίβεις στα αδιάσειστα στοιχεία για τους 40000 γιατρούς?

Πλέον άφησες το παίγνιον και έπιασες το τριβοπαίγνιον?

αφού ευχαριστήσω όποιον μου έδωσε πισω τον γραπτό μου λόγο εδώ μέσα γιατί πολλά είμαι αλλά αχάριστος δεν είμαι.

θα πω πάλι στην γουιν-μου-ξου αντε εμενα με ειδες ταχαμου ταχαμου που συμμετείχα στα γελοία παιχνιδια και τα διακωμωδούσα , τον σπεργκεμπιετ που με προσβάλει ενω δεν εχω την ικανότητα να του απαντησω δεν τον είδες για να κανείς τουλάχιστο την δουλειά σου εδώ μέσα όπως έκανες με εμένα ?

να γιατί σας λεω κλίκα μετά

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.