Jump to content

ΤΟΥ ΓΚΡΙΚ-ΜΕΝΤ ΤΟ ΠΑΙΓΝΙΟΝ


ΑΕΛ1964

Recommended Posts

λίγο πριν έλαβα το εξής μήνυμα από τον ζουπερ μοντερ γουιν

Αγαπητε Φωτη

Δε σε υποχρεωνει κανενας να ανοιξεις τα τοπικ-παιχνιδια και να απαντησεις.

Εισαι συνεχεια εκτος θεματος.

Προσεχε λιγο το λεξιλογιο σου.

Και τελος παντως σεβασου τα υπολοιπα μελη που εχουν ορεξη και κεφι να ποσταρουν σ'αυτη την ενοτητα του φορουμ.

Ευχαριστω

αγαπητη γουιν

μην είσαι τόσο πουριτανή τον καραγκιόζη κανουν οσοι παίζουν σε αυτα τα παιχνίδια και θέλουν να λέγονται ιατροί .

τον καραγκιόζη κάνω κι εγω σε αυτα τα παιχνίδια και μοιραία πέφτω στο επίπεδο τους , αλλά δεν είναι εύκολο να γίνω καραγκιόζης αντιδρά το υποσυνείδητο και αγανακτώ και τους τα χώνω μετά έρχεσαι εσυ ο ΜΕΓΑΣ ΖΟΥΠΕΡ ΜΑΣΤΕΡ ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ LTD , να ξεχωρίσεις τον γιαλαντζί καραγκιόζη <<εμένα>> , απο τους πραγματικούς καραγκιόζηδες να με επαναφερης στην τάξη και να προστατεύεις ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑΡΗΔΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. σε σέβομαι και θα αφήσω τους καραγκιόζηδες στην μοίρα τους , και στα άκρως ενδιαφέροντα παιχνίδια τους .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φωτη ασε τις διαμαρτυριες και πηγαινε για κανα καφε στο "σοκολατ" :)

υγ ασχετο , αλλα ειναι και το κειμενο με τη μεγαλυτερη δυνατη συνταξη (γραμματικη).

Αναρωτιεμαι μηπως εισαι στραβωμενος ή θυμωμενος ή ερωτευμενος ή εμ εμ ( σου θυμιζει κατι?) :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φωτη ασε τις διαμαρτυριες και πηγαινε για κανα καφε στο "σοκολατ" :)

υγ ασχετο , αλλα ειναι και το κειμενο με τη μεγαλυτερη δυνατη συνταξη (γραμματικη).

Αναρωτιεμαι μηπως εισαι στραβωμενος ή θυμωμενος ή ερωτευμενος ή εμ εμ ( σου θυμιζει κατι?) :rolleyes:

όχι απλά είμαι βιαστικός στο γράψιμο ( και ευτυχώς μόνο σ αυτό πόντος).

το εμ εμ δεν μου θυμίζει κάτι.

θα πρεπε? αν ναι τι ? για χελπ λίγο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

συμπαθώ

ΤΗΝ ΜΙΝΙΒΕΡ ΚΑΙ ΑΜΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑΚ19 ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ

εμ και εμ

το

ΛΙΛ-ΠΑΠΙ ΚΑΙ Ο ΣΟΒΕΡΕΙΓΝ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε συ "φοτι",απολογουμαι που επεσες στο επιπεδο μου...

ελα,παραδεξου το ομως-αφου κατα βαθος εισαι παιχνιδιαρης.... :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολλα goals επεσαν σημερα Στελλιτσα ε? emgoal

ΕΝΑ ήταν το καλό γκολ απόψε..

400_we_2.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμείς οι 3 είμαστε emofftopic emofftopic emofftopic

εκτός από emofftopic είμαστε και στα τελικά του euro 2008...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η Εθνική Ελλάδος στα τελικά του euro 2008 και

η ιατρική Ελλάδος στα σ - - - ά χωρίς euro και μετά το 2008...

O ποδοσφαιριστής βάζει γκολ και ο γιατρός-τηλεθεατής-θεατής-οπαδός κλπ χαίρεται.

Ο γιατρός σώζει μια ζωή και ο ποδοσφαιριστής απλά χέστηκε.

Ο καθένας κάνει τη δουλειά του, αλλά γιατί όλοι χαίρονται με τη δουλειά του ποδοσφαιριστή;

Υπεραπλουστευμένο, αλλά πάντα το' χα απορία και μιας και το topic ξέφυγε, είπα να την εκφράσω.

emstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδία, χωρίς πλάκα, ο Φώτης μας την είπε κι εμείς λέμε ανοησίες και κάνουμε πλακίτσα... emdots

Valentina, δεν ξέρω να σου απαντήσω.... emrockon

Τα emofftopic ελπίζω να σταματήσουν εδώ....

όσο για τον Φώτη... emdots

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν πειράζει, καλό μου κορίτσι! Ή μάλλον, κυρία moderator! :):)

Ένας mod να τα μεταφέρει τα off topic σ' ένα υποφόρουμ off topic τελοσπάντων, αν και νομίζω πως ο τίτλος 'του gm το παίγνιον' επιτρέπει ''παιχνιδιάρικες'' προεκτάσεις. Όχι;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι, απλά κάνουμε πλάκα σε ένα τόπικ όπου ο Φώτης μας αποκαλεί καραγκιόζηδες..... -όλους όσους συμμετέχουν στα παιχνίδια, κάποιους συγκεκριμένα;;;-ας μας το ξεκαθαρίσει ο αγαπητός συν-φορουμίτης παρακαλώ...

Γι'αυτό το λέω.....

*Aς μεταφερθούν τα ποστς από τον αρμόδιο moderator!

Να μας "επαναφέρης" στην τάξη που λέει και ο Φώτης, αγαπητέ mod :P *

Καλό σας βράδυ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε βρισκω καθολου διασκεδαστικο το τοπικ.

Ο Φωτης οχι μονο μας τη λεει,αλλα μας προσβαλει,μας βριζει και μας ειρωνευεται.

Το πμ που δημοσιευσε υπαρχει σε ποστ και δεν εχω κανενα προβλημα.

Ξερεις κατι Φωτη,τοσο καιρο κανω την καλη....δε σου εχω βαλει ποτε δεκαρακι.Προσπαθω με το καλο καθε φορα να σου λυσω οποιαδηποτε απορια ή προβλημα κι εσυ το ανταποδιδεις με σχετικους χαρακτηρισμους.

Επειδη φιλτατε δεν ειναι η πρωτη φορα,επειδη οταν επιτεθηκες σε αντμ πριν μερικες μερες το αφησα και επειδη εχεις ξεπερασει καθε οριο ενα δεκαρακι απο μερους μου μπας και μαθεις να σεβεσαι τα υπολοιπα μελη.

Κι οχι αγαπητε μου δε με σεβεσαι μ'αυτον τον τροπο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε συ Ιταλιάνα μου... εγώ απορώ χρόνια τώρα, γιατί τόση ανοχή...

Να πω ότι μερικοί καμένοι πληρώνανε αδρά συνδρομή...να πάει στο διάλο...

Αλλά στο τσάμπα να μας τα φτάνουν κάθε μέρα στο Πέραμα.... ξέρω γω... πάει πολύ...

:splaaaats: [ στους άλλους... ]

Σε σένα... emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε βρισκω καθολου διασκεδαστικο το τοπικ.

Ο Φωτης οχι μονο μας τη λεει,αλλα μας προσβαλει,μας βριζει και μας ειρωνευεται.

Το πμ που δημοσιευσε υπαρχει σε ποστ και δεν εχω κανενα προβλημα.

Ξερεις κατι Φωτη,τοσο καιρο κανω την καλη....δε σου εχω βαλει ποτε δεκαρακι.Προσπαθω με το καλο καθε φορα να σου λυσω οποιαδηποτε απορια ή προβλημα κι εσυ το ανταποδιδεις με σχετικους χαρακτηρισμους.

Επειδη φιλτατε δεν ειναι η πρωτη φορα,επειδη οταν επιτεθηκες σε αντμ πριν μερικες μερες το αφησα και επειδη εχεις ξεπερασει καθε οριο ενα δεκαρακι απο μερους μου μπας και μαθεις να σεβεσαι τα υπολοιπα μελη.

Κι οχι αγαπητε μου δε με σεβεσαι μ'αυτον τον τροπο

ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΟΥΠΕΡ ΜΟΝΤΕΡΑΤΟΡΙΣΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΛΑ.

ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΤΑ ΓΕΛΟΙΑ ΑΥΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑ ΚΟΡΟΝ ΑΠΟ ΠΟΙΟΥΣ ΓΙΑ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΣΕΚ ΑΠ? ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΑΣ ΠΛΖ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ.

ΤΙ ΣΚΟΠΟ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΟΥΝ?

ΤΟ ΓΚΡΙΚΜΕΝΤΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΣΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ?

ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΕΛΟΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ?

ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Η ΟΠΩΣ Η ΙΔΙΑ ΛΕΣ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΣΤΟΝ ΦΩΤΗ ΟΤΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΩΡΟΥΝ ΓΕΛΟΙΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΑΠ ΕΞΩ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΣΩΣΤΑ?

Ή ΜΗΠΩΣ ΚΙ ΕΣΥ ΤΑ ΘΕΩΡΕΙΣ ΓΕΛΟΙΑ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΜΠΟΣΗ ΤΩΡΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε βρισκω καθολου διασκεδαστικο το τοπικ.

Ο Φωτης οχι μονο μας τη λεει,αλλα μας προσβαλει,μας βριζει και μας ειρωνευεται.

Το πμ που δημοσιευσε υπαρχει σε ποστ και δεν εχω κανενα προβλημα.

Ξερεις κατι Φωτη,τοσο καιρο κανω την καλη....δε σου εχω βαλει ποτε δεκαρακι.Προσπαθω με το καλο καθε φορα να σου λυσω οποιαδηποτε απορια ή προβλημα κι εσυ το ανταποδιδεις με σχετικους χαρακτηρισμους.

Επειδη φιλτατε δεν ειναι η πρωτη φορα,επειδη οταν επιτεθηκες σε αντμ πριν μερικες μερες το αφησα και επειδη εχεις ξεπερασει καθε οριο ενα δεκαρακι απο μερους μου μπας και μαθεις να σεβεσαι τα υπολοιπα μελη.

Κι οχι αγαπητε μου δε με σεβεσαι μ'αυτον τον τροπο

ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΟΥΠΕΡ ΜΟΝΤΕΡΑΤΟΡΙΣΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΛΑ.

ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΤΑ ΓΕΛΟΙΑ ΑΥΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑ ΚΟΡΟΝ ΑΠΟ ΠΟΙΟΥΣ ΓΙΑ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΣΕΚ ΑΠ? ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΑΣ ΠΛΖ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ.

ΤΙ ΣΚΟΠΟ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΟΥΝ?

ΤΟ ΓΚΡΙΚΜΕΝΤΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΣΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ?

ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΕΛΟΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ?

ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Η ΟΠΩΣ Η ΙΔΙΑ ΛΕΣ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΣΤΟΝ ΦΩΤΗ ΟΤΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΩΡΟΥΝ ΓΕΛΟΙΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΑΠ ΕΞΩ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΣΩΣΤΑ?

Ή ΜΗΠΩΣ ΚΙ ΕΣΥ ΤΑ ΘΕΩΡΕΙΣ ΓΕΛΟΙΑ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΜΠΟΣΗ ΤΩΡΑ

1o ποστ και τη λες στη Γουιν.... χοχο.... ποιος να ειναι αραγε?????????????????? :bloodomen: :bloodomen:

και βεβαια ειναι σελιδα γιατρων! και βεβαια το μεγαλυτερο μερος αφορα γιατρους και τα των σχολων. μια υποενοτητα "περι ανεμων" ειναι για χα-χα-χου.... τι ζορι τραβας???????????????????????????????????

ακομη και οι γιατροι στα νοσοκομεια δεν κανουν ωρες ωρες χαβαλε? ή μηπως να μιλαμε ολο για ιατρικα και αιματα και αντερα??

:antegeia: :antegeia: :antegeia:

υγ-δουλεια δεν ειχε ο διαολος......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

unpalevable ή να πω καλυτερα Φωτη ....σταματα να γκαριζεις!!!!

Αφου λοιπον η ιστοσελιδα ειναι για γιατρους τοτε να κοψουμε να μιλαμε για πολιτικη,τεχνη,κινηματογραφο,θεατρο.....μπλιαααααααχ μπαλα (για κατσε να πεταξω το τοπικ με την ΑΕΛ....τι δουλεια εχει με τους γιατρους;;;;; :bloodomen: )

ΚΑΝΕΝΑΣ δε σας υποχρεωνει να διαβαζετε ολες τις ενοτητες τους φορουμ.Για μερικους η ζωη ειναι μονο το νοσοκομειο;Οκ....κανενα προβλημα.Εχουμε απειρα αλλα μελη που ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝΕ τις υπολοιπες ενοτητες γι'αυτο δε θα επιτρεψουμε στον καθε κολλημενο να χαλαει την οποιαδηποτε διασκεδαση των υπολοιπων!!!!!

Οσον αφορα για την ενοτητα Περι ανεμων εχει 1091 Τοπικ και 95,658 απαντησεις!!!!!!

Αρα οταν για 1000η φορα ερχεται ο Φωτακης και ανοιγει το κουτι του προσβαλει ολους μας!!!!! emcensored

Φωτη μια συμβουλη...το φορουμ εχει πολλες παραλιες,παρε το κουβαδακι σου κ φυγε απο το Περι ανεμων γιατι το βρωμιζεις και εμεις ειμαστε οικολογοι!!!!

:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΟ ΓΚΡΙΚΜΕΝΤΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΣΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ?

ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΕΛΟΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

Όχι το greekmeds δεν είναι μία σελίδα για τους ιατρούς και όσα προβλήματα τους απασχολούν.

Το greekmeds.gr είναι μία σελίδα από φοιτητές ιατρικής και γιατρούς για φοιτητές ιατρικής και ιατρούς (όλοι οι καλοί χωράνε βέβαια) με πάρα πολλούς σκοπούς πέρα από την αντιμετώπιση προβλημάτων (αρμόδιοι για τα οποία είναι οι ψυχίατροι, οι ψυχολόγοι, οι κατά τόπους κάθε λογής σύλλογοι, οι πολιτικοί και λοιποί θεσμικοί φορείς εγχώριοι και διεθνείς και τέλος ο θεός ο ίδιος βοήθειά μας)

αν δεν σου αρέσουν τα χαζοπαιχνιδάκια όπως λές μπορείς να μην συμμετέχεις σε αυτά και αν θες να τα σχολιάσεις μπορείς πάντα με έναν κόσμιο τρόπο να εκθέσεις τις απόψεις σου και να υπάρχει έστω μια ανταλλαγή απόψεων.

εάν δεν σου αρέσει αυτός ο τρόπος αλλά (και αυτό πάει στον οποιονδήποτε) και επιθυμείς να κάνεις γνωστή την παρουσία σου με εμπρηστικές δημοσιεύσεις που μόνο σκοπό έχουν την προσωπική σου διασκέδαση σε βάρος του χώρου, τότε θεώρησέ τον εαυτό σου ανεπιθύμητο στον χώρο αυτό και βρες κάποιον άλλο τρόπο να διασκέδάσεις γιατί με την ηλικία μειώνονται οι αντοχές και οι ανοχές μου και πλέον έχουν εξαντληθεί.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολλή σημασία δεν του δίνετε; Στην τελική ας γράφει ότι θέλει, μην του απαντάτε πλέον...Έτσι θα κάτσει στη γωνιά του ήσυχος..Και σιγά να μη νιώσει κανείς προσβεβλημένος..Εγώ πάντως δε νιώθω έτσι, αδιαφορώ.. Να κερδίζει την προσοχή θέλει το παληκάρι και μόνο αυτό..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΟ ΓΚΡΙΚΜΕΝΤΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΣΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ?

ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΕΛΟΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

Όχι το greekmeds δεν είναι μία σελίδα για τους ιατρούς και όσα προβλήματα τους απασχολούν.

Το greekmeds.gr είναι μία σελίδα από φοιτητές ιατρικής και γιατρούς για φοιτητές ιατρικής και ιατρούς (όλοι οι καλοί χωράνε βέβαια) με πάρα πολλούς σκοπούς πέρα από την αντιμετώπιση προβλημάτων (αρμόδιοι για τα οποία είναι οι ψυχίατροι, οι ψυχολόγοι, οι κατά τόπους κάθε λογής σύλλογοι, οι πολιτικοί και λοιποί θεσμικοί φορείς εγχώριοι και διεθνείς και τέλος ο θεός ο ίδιος βοήθειά μας)

αν δεν σου αρέσουν τα χαζοπαιχνιδάκια όπως λές μπορείς να μην συμμετέχεις σε αυτά και αν θες να τα σχολιάσεις μπορείς πάντα με έναν κόσμιο τρόπο να εκθέσεις τις απόψεις σου και να υπάρχει έστω μια ανταλλαγή απόψεων.

εάν δεν σου αρέσει αυτός ο τρόπος αλλά (και αυτό πάει στον οποιονδήποτε) και επιθυμείς να κάνεις γνωστή την παρουσία σου με εμπρηστικές δημοσιεύσεις που μόνο σκοπό έχουν την προσωπική σου διασκέδαση σε βάρος του χώρου, τότε θεώρησέ τον εαυτό σου ανεπιθύμητο στον χώρο αυτό και βρες κάποιον άλλο τρόπο να διασκέδάσεις γιατί με την ηλικία μειώνονται οι αντοχές και οι ανοχές μου και πλέον έχουν εξαντληθεί.

ΤΕΛΙΚΑ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΜΙΑ ΚΛΙΚΑ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΤΙΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΑΤΕ ΓΚΡΙΚΜΕΝΤΣ?

ΑΠΟ ΑΠΩΘΗΜΕΝΟ?

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΝΤΟΧΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΕΛΟΙΟΤΗΤΕΣ ΚΩΤΣΕ-ΜΔ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΜΑΛΛΟΝ ΜΠΕΜΠΕΚΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΓΑΛΑΚΤΙΖΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΣΥΝΕΧΊΖΕΙΣ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΤΟ ΓΕΛΟΙΟ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΜΕ ΤΑ ΓΕΛΟΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ , Ε ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΥΤΗΡΙΑΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΣΑΤΙΡΙΣΩ ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΦΩΤΗΣ ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕ ΟΣΑ ΓΕΛΟΙΑ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΣΑΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.