Jump to content

Είναι βαριά, η...


kostask19

Recommended Posts

μεγαλη μπαλα και αν αναλογιστει κανεις το γεγονος οτι επροκειτο για εκτος εδρα ματς -και τι εδρα μαλιστα-η νικη αποκτα ιδιαιτερη αξια.μακραν απτα καλυτερα ,αν οχι το καλυτερο,παιχνιδια που εγω προσωπικα εχω δει απτην εθνικη μας.ακομα και οταν κατακτησαμε τον τιτλο εμφνιση που να απονεει τετοια σιγουρια και νοοτροπια νικητη δεν ειχαμε.ας οψεται η ατυχια των γκεκα,τοροσιδη , σημερα θα καναμε λογο για μεγαλειωδη νικη!

αντε και στα τελικα με καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

συμφωνω απολυτα.μπηκαμε αποφασισμενοι για να νικησουμε και να τελειωνουμε την προκριση..αυτος ηταν αγωνας για την πρωταθλητρια ευρωπης..Θελειν εστιν δυνασθαι συνφορουμιτισες και συνελληνες...

http://www.booksinfo.gr/literature/sanparamithi

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγάπη μου τον έιδα τον αγώνα - όχι τους παίχτες-και μάλιστα, ετοιμαζόμουν μία ώρα πριν με πίτσες μπύρες κλπ.... ;)

Εννοείται ότι το λέω επειδή είναι αστέρια μπαλαδόροι, γιατί από φάτσες....χμμμ εμένα τουλάχιστον δεν μου λένε κάτι....Σιγά μην δω αγώνα για να δω 22 γκόμενους με την μπάλα!!! embaaa

Αυτή είναι ρε κοπέλα ... κλωνοποιήστε μερικές τέτοιες να έχουμε κάβα... :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγάπη μου τον έιδα τον αγώνα - όχι τους παίχτες-και μάλιστα, ετοιμαζόμουν μία ώρα πριν με πίτσες μπύρες κλπ.... ;)

Εννοείται ότι το λέω επειδή είναι αστέρια μπαλαδόροι, γιατί από φάτσες....χμμμ εμένα τουλάχιστον δεν μου λένε κάτι....Σιγά μην δω αγώνα για να δω 22 γκόμενους με την μπάλα!!! embaaa

Αυτή είναι ρε κοπέλα ... κλωνοποιήστε μερικές τέτοιες να έχουμε κάβα... :anavwfwties:

Αν είναι να κλωνοποιήσουμε γυναίκα που βλέπει μπάλα με μπύρες και με πίτσες, τότε να την πάρουμε και σε καμίa έξοδο στο ΜΟΥΣΕΣ ή στο BABY O... εγώ πάντως τη γυναίκα την προτιμώ την ώρα του ματς στο κρεβάτι να παρακαλά να κερδίσει η ομάδα του δικού τους....για δικό της καλό!!!! :anavwfwties:

ΥΓ: ΑΥΡΙΟ 23:10 ΤΟ ΜΑΤΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΓΑ ΣΕ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε αγόρια!!! από την βαριά....φούντα του τσολιά, καταλήξατε να λέτε για το αν θέλετε να παρακαλάει η γκόμενα!!! λοοολ

Αυτή η μεταπήδηση από το ένα θέμα στο άλλο, έχει πάρα πολύ γέλιο!!! emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπηκες και παραμιλουν μοδερατορες και μελη...προκαλεις πανικο με τις δηλωσεις σου μικρη...και ειμαστε και σε κρισιμη ηλικια :Pemiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

το εχουν εξαφανισει οι φιλοι μας οι τουρκοι οι οποιοι με χακερ αυτη την στιγμη εχουν εισβαλλει στην σελιδα της πασπ ιατρικης...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Ήλπιζα απλα να ξεκολλήσει κανείς από τον διαδικτυακό τσακωμό και να ασχοληθεί με κατι άλλο..

Κατά τ'άλλα..έχεις δίκαιο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.