Jump to content

ΤΡΙΒΙΑΛ-ΞΟΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΕΡΕΣΕ


ΑΕΛ1964

Recommended Posts

Ποτέ δεν έμαθα πότε ακριβώς πρέπει να μπαίνει κόμμα.Απαιτώ ιδιαίτερο!

το κόμμα μπαίνει όταν δεν υπάρχουν τα προσόντα και σου λύνει το πρόβλημα ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ποτέ δεν έμαθα πότε ακριβώς πρέπει να μπαίνει κόμμα.Απαιτώ ιδιαίτερο!

το κόμμα μπαίνει όταν δεν υπάρχουν τα προσόντα και σου λύνει το πρόβλημα ;)

emclapping:lol: :lol: :lol:

οκ.κι αν η ινβίτρο τιγκάρει στα ιδιαίτερα προσφέρομαι εγώ.

κι εγω,κι εγω!με εχεμυθεια.στο χωρο σας... eminnocect

(τι το'γραψα το 19 στην εκθεση-με θεμα "το γελιο" :lol: :lol: :lol: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλή απάντηση Sleepwalker, αλλά αλλάζεις θέμα.Φεύγεις από την ορθογραφία και θα πάρεις την 50η αρνητική σου ψήφο στο δημοψήφισμα από in vitro.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλή απάντηση Sleepwalker, αλλά αλλάζεις θέμα.Φεύγεις από την ορθογραφία και θα πάρεις την 50η αρνητική σου ψήφο στο δημοψήφισμα από in vitro.

κοίτα κανενα λαθος που και που ειναι ανθρώπινο.

αλλά ενταξει...μερικά λάθη δε συγχωρούνται, γιατί είμαστε γιατροί όχι βοσκοί...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μην κοροιδεύεις τον FotisMd.Ο Fotis είναι πονηρός.Θυμάσαι που προσπαθούσε να μας πείσει οτι οι γιατροί στην Ελλάδα είναι μόνο 40000 και όχι 60000?Και όσο διαψευδόταν,τόσο επανερχόταν.

Στο θέμα τρόπος διεξαγωγης εξετάσεων για ειδικότητα ζήτησε προφορικά όταν τα γραπτά είχαν προταθεί ως μέθοδος αδιαβλητότητας.Και όταν εσχολιάσθη προτίμησε την υποβάθμιση της συζήτησης με προδοσφαιρικές εκφράσεις.

Τώρα εξακοντίζει βέλη κατά ατόμων διότι έχει καταλάβει την αδυναμία τους και θέλει να αποφύγει τον αρνητικό σχολιασμό.

Αλλά εδώ θα είναι.Ο,τι και να κάνει θα εκτίθεται πολλαπλασίως.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είπαμε, είναι όντως περίεργο να υπάρχει στο χώρο μας τόση ανορθογραφία(δεν περνάς Ιατρική άμα γράψεις κάτω από 10 στην Έκθεση), αλλά από αυτό μέχρι να μετατρέπουμε κάθε topic σε κοροϊδία για την ορθογραφία των άλλων έχει μεγάλη απόσταση.

PS1 Ποτέ δεν έμαθα πότε ακριβώς πρέπει να μπαίνει κόμμα.Απαιτώ ιδιαίτερο

Δεν καταλαβαίνω γιατί σας φαινεται περιεργο να υπαρχουν ανορθόγραφοι γιατροί;

Επίσης στην έκθεση το βασικό για το οποίο βαθμολογουμασταν ήταν η ορθογραφία;;;;

Και στην τελική πιστευετε ότι η έκθεση με την μορφή που είχε αντιπροσώπευε την πνευματικοπολιτιστικουπαρξιακή ανάπτυξη του μελλοντικού γιατρού ή ότι η πλειονότητα των γιατρών-φοιτητών ιατρικής είναι έστω στοιχειωδώς καλλιεργημένοι;

Εγώ όχι και αν έγραφα στην έκθεση τις πραγματικές μου ιδέες θα έπαιρνα 10 το πολύ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ότι είναι περίεργο, είναι.Αν κάποιος αριστεύει στα διάφορα μαθήματα, γιατί να μη μπορεί να εμπεδώσει την ορθογραφία;Δεν βοηθάει η παπαγαλία στην ορθογραφία; emcolgate

Αλλά, όπως είπα και πριν, αν δούμε κάτι χοντρό ας το κρίνουμε, όχι να ψάχνουμε με τον μεγεθυντικό φακό κάθε post για να βγούμε από πάνω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ λέω να ιδρύσουμε ορθογραφική αστυνομία!

Οπώς παλιά με κάτι φίλους θα φτιαχναμε την μουσική αστυνομία, με βανάκι κιό :lol: λας! Χο ΧΟ!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα κανω την απλη εξης ερωτηση:

Σε εναν ποδοσφαιρικο αγωνα ο διαιτητης εχει την ευθυνη της προστασιας του παιχνιδιου και των κανονων που το διεπουν.

Μπορει ομως να σκοραρει? Οχι.

Και επειδη καποιοι θα πουν δεν καταλαβαμε,λιγοι αλλα παντα παροντες,εξηγω:

Ειναι ή δεν ειναι ασυμβιβαστο να ελεγχεις και να ποσταρεις συγχρονως?

Αν ενας μοντ ειναι αντιθετος πχ με την ευθανασια και εχει ποσταρει επι του θεματος,μπορει συγχρονως να μου στειλει το δικο μου ποστ στον ΧΥΤΑ?

Μονο και μονο,υποθετικα παντα,επειδη εγω θα ημουν υπερ?Και το εκφραζω με ενα διαφορετικο προσωπικο υφος?

Πιστευω οτι εδω δεν μπορουμε να αλιευσουμε ορθογραφικα λαθη και ετσι θα μπορεσει να υπαρξει μια επι της ουσιας απαντηση.

Τελικα ποινολογιο υπαρχει ή οχι?

Και πως αναλογουν οι ποντοι στα διαφορα παραστρατηματα?

Ποσταροντας και εγω εδω τιμωρουμαι με ποντους ποινης?

Για να καθορισουμε με εναργεια τους κανονες του παιχνιδιου.

Νικη σας χερετω emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

εδω βαλανε μαζι υποφορουμ ΣΑΙΕΠ και ΔΙΚΑΤΣΑ (και καλα greekmed portal) με δεδομενο και το background καποιων mods...

και οταν (συνεπικουρουντων και των ιστορικων συγκυριων) φαγωθηκανε τα σκυλια με τα γατια, μπλεξανε με κιτρινες και κοκκινες καρτες και λευκες σημαιες και moderation και δεν συμμαζευεται (ενοψει και αλλαγης πολιτικης)...

βασικα δεν χρειαζονται ουτε κανονες παιχνιδιου ουτε μοδς (περα απο το τεχνικο service του φορουμ) οταν τα παιδακια ειναι μεγαλα και μορφωμενα :rolleyes: ... χρειαζεται νιονιο και κριση η οποια ομως δεν ερχεται ετσι απο μονη της, δυστυχως για καποιους... :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφού βάλανε και δεν χρειάζονται και φαγωθήκανε και τα σκυλιά και τα γατιά και οι mods και οι έτσι και οι γιουβέτσι και δεν ξέρω γω τι άλλο και μου τα έχετε κάνει τόοοοοοοοοσα.. γιατί απλά δεν το αφήνετε να ηρεμήσουμε και εμείς και εσείς; E;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χωρίς στηθοσκόπια και χωρίς φακέλλους για κατ'οίκον ιδιαίτερα με τους καθηγητές FotisMD.Πώς να μάθουν οι άνθρωποι αυτοί όπως στη Ρουμανία?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΑ ΚΑΤ ΟΙΚΟΝ ΕΔΩ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΡΕ ΣΥ ΕΣΕΝΑ ΤΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ Ο ΠΡΟΦΕΣΟΡΑΣ?

ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΚΕΙ-ΟΥΛΑΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αχ, παιδιά, έλεος.... Γιατί κάθεστε και ασχολείστε μ'αυτόν? Δε χρειάζεται η ορθογραφία (που στην τελική μπορεί να είναι και λόγω βιασύνης ή τυχαίου λάθους) ή οι σπουδές σε μία σχολή ό,τι να'ναι για να φανεί η έλλειψη καλλιέργειας και αγωγής ενός ατόμου. Το ότι είναι τόσο εριστικός,κατηγορεί πρόσωπα και καταστάσεις και γράφει εδώ μέσα μόνο και μόνο για να δημιουργήσει εντυπώσεις και να βρίσει όσους μπήκαν στη σχολή που δεν κατάφερε να μπει ο ίδιος, αρκεί. Σταματήστε να του δίνετε σημασία, αφήνετέ τον να γράφει ό,τι θέλει και κάποια στιγμή θα βαρεθεί μόνος του. Γιατί δίνετε τόση συνέχεια? emconfused

Όσο για το site εμένα που τώρα μπαίνω 4ο με έχει εξυπηρετήσει πολύ. Αν ωστόσο υπάρχουν πράγματα που θα βοηθήσουν στη βελτίωσή του,προτείνετέ τα στους αρμόδιους ήρεμα. Λογικό δεν είναι να μην τα έχουν σκεφτεί όλα??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.