Jump to content

ΤΡΙΒΙΑΛ-ΞΟΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΕΡΕΣΕ


ΑΕΛ1964

Recommended Posts

QUOTE(FoTiSMD @ Sep 24 2007, 17:25 ) *

ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡΣ

ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ

ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΤΕ ΣΑΝ ΤΙΣ ΚΟΤΕΣ ΠΟΥ ΣΚΑΛΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΚΑΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΤΡΟΦΗ

Και τώρα το greekmeds πρέπει να απολογηθεί στο κατά τα άλλα αγαπητό μέλος FoTiSMD για τον τρόπο διαχείρησης.

Το περίεργο είναι ότι μερικά παιδιά μπαίνουν στην διαδικασία να το κάνουν.

Νομίζω ότι η κατάσταση σήμερα ξέφυγε με την ανοιχτές επιστολές προς admin και τις λίγο πιο κλειστές προς mods.

Έπαιξε και λίγο παραπάνω βαβούρα και χώθηκε και ο κατά τα άλλα αγαπητός μέλος FoTiSMD.

Είμαι αρκετά ικανοποιημένος από την πολυφωνία των απόψεων συζήτησης αλλά και διαχείρησης.

Αντιπροσωπεύουμε αυτό που πρέπει. Ζωηράδα και ένταση. Όπως πρέπει.

Ενίοτε όλοι κάνουμε λάθη.

Ήταν ένα πολύ ευχάριστο απόγευμα και σας ευχαριστώ όλους.

Το θέμα αυτό θα κλείσει όπως και κάθε παρόμοιο. Ο εμπνευστής του, όπως και κάθε παρόμοιου, λαμβάνει 10 πρόσθετους πόντους greekmed ποινής.

Να είστε όλοι καλά!

ΤΡΙΒΙΑΛ-ΞΟΥ ΔΕΣ ΕΔΩ ΤΗΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΠΟΥ ΠΡΕΣΒΕΥΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕΣΩ ΤΟΝ ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡΣ ΠΟΥ ΣΤΙΡΙΖΕΙΣ

ΜΙΞ-ΜΑΥΡΟΣ :Φώτη έσβησα 1 ποστ άσχετο που έγραψες εκεί που οργανώνουμε την αγορά των στηθοσκοπίων. Υπάρχουν τόσα τόπικ στο περί ανέμων, δεν είναι ανάγκη να χαλάς τα σοβαρά τόπικ.

Φιλικά.

ΦΩΤΗΣ :φιλικά δεν έπρεπε να το σβησεις 4 ετος φοιτητές και ακόμα ψάχνετε να βρείτε στηθοσκόπια?

και μετά μου λετε για επιπεδο σπουδών και κατηγορείτε εμας που σπουδασαμε βουλγαρια και ρουμανια?

ε οχι καποιος πρέπει να σας τα λέει

ΜΑΥΡΟΣ: Πεστα αλλού.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φωτη,

φανταζομαι οταν πεθανεις (ευχομαι να αργησεις-μετα τα 100),

όλα τα σπουδαία μυαλά των νευροεπιστημών παγκοσμίως να είναι από πάνω σου και να προσπαθούν να εντοπισουν τη βλαβη και την ιδιαιτερότητα των συνάψεων σου. :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν καταλαβαίνω ρε Σλιπγουόκα για ποια βλάβη και ιδιαιτερότητα του Φώτη μιλάς...

Πιστεύω ότι γράφει ό,τι κάθε φορά θέλει, στο σωστό φόρουμ...

Αν έγραφε σε φόρουμ πολιτικών μηχανικών μπορεί κάποιος να τον έχτιζε ή σε φόρουμ μαθηματικών μπορεί κάποιος να του πέταγε κανά διαβήτη...

Εδώ το χειρότερο που μπορούμε να κάνουμε είναι να τον ακροαστούμε...

Φώτη συνέχισε να γ@μ@ς το φόρουμ! Συνέχιζε να μας κάνεις να μετανιώνουμε, όσοι δε δώσαμε τουλάχιστον 34345 φορές ΔΙΚΑΤΣΑ!

Φιλικά :splaaaats::)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν έγραφε σε φόρουμ πολιτικών μηχανικών μπορεί κάποιος να τον έχτιζε ή σε φόρουμ μαθηματικών μπορεί κάποιος να του πέταγε κανά διαβήτη...

Εδώ το χειρότερο που μπορούμε να κάνουμε είναι να τον ακροαστούμε...

emypoklinomai emypoklinomai emypoklinomai

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΩΤΗ!!!Αποτελεί αναπόσπαστο κομμάτι της νέας γενιάς μελών του φόρουμ!Γράφουν για όλα,μπαχαλεύουν τα πάντα και επιτίθενται στους πάντες που γελάνε με τα χάλια τους(και ενίοτε με τα χάλια του ΔΟΑΤΑΠ).Κάποιοι μπορεί να γίνουν και moderator και να απειλούν με την ιδιότητα τους αυτή με κυρώσεις τα άλλα μέλη όταν τα πράγματα γίνονται σκουρά στην επιχειρηματολογία(αφού προηγουμένως επιτεθούν πρώτοι).Πάντως σε συνομιλία με ΠΑΛΙΑ μέλη του φόρουμ(από φοιτητές μπαίναμε) αναφέρουν ότι πλέον μπαίνουν,βλέπουν τα βασικά+ενημερώνονται για τις εξελίξεις στην ιατρική και βγαίνουν αηδιασμένοι.Αυτή η σύντομη παρένθεση ήταν για την κατάσταση-τόσον καιρό ήθελα να τα πω.Στο θέμα μας τώρα.ΦΩΤΗ να σε πάρω τηλ στις 6/1 να σου ευχηθώ να σε ΧΕΡΟΝΤΑΙ οι γονείς σου!ΔΩΣΤΑ ΟΛΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά θα ΄ταν να καταλάβαινε το όριο μεταξύ αστείου και γελοίου... embored

Αλλά πού να το μάθει, στη Βουλγαρία ή στη Ρουμανία;! :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

Όσο για τους mods που τόσο κόπτεται για τον τρόπο που λειτουργούν...ένα έχω να πω...

Χερετίσματα λοιπόν στην εξουσία!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δυστυχώς, όπως ανέφερε και ο Παλαιολόγος, το Γκρ.Μ. έχει μπαχαλευτεί. Και σε αυτό φταίμε όλοι, μέλη και μοντς. Σαν τη βελόνα στα άχυρα ψάχνουμε κάτι χρήσιμο, και κάτι μη κομπλεξικό.

Μια πρόταση προς τους μοντς, μην αφαιρείτε ποστς κάποιου. Αν είναι οφ τόπικ, ανοίξτε ένα άλλο θέμα και μετακινήστε το εκεί. Η υπερβολική αυστηρότητα καταντάει αγένεια. Γενικώς η υπερβολική αυστηρότητα (π.χ. κλειδώματα τόπικ, ποινές, κτλ.) δεν είναι αποτελεσματική, δεν βοηθάει στο διάλογο - καθώς φέρνει κάτι από νηπιαγωγείο. Μάλλον χειρότερα τα κάνει, καθώς προκαλεί αντίδραση του "τιμωρουμένου". Παν μέτρον άριστον.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα όμως μετά μου λέτε ότι δεν έχει σημασία (και) η ορθογραφία κάποιου για να βγάλεις συμπεράσματα...

Περίμενα πως και πως να απαντήσεις!!!!

Πες τα χρυσόστομη!!! emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δυστυχώς, όπως ανέφερε και ο Παλαιολόγος, το Γκρ.Μ. έχει μπαχαλευτεί. Και σε αυτό φταίμε όλοι, μέλη και μοντς. Σαν τη βελόνα στα άχυρα ψάχνουμε κάτι χρήσιμο, και κάτι μη κομπλεξικό.

Μια πρόταση προς τους μοντς, μην αφαιρείτε ποστς κάποιου. Αν είναι οφ τόπικ, ανοίξτε ένα άλλο θέμα και μετακινήστε το εκεί. Η υπερβολική αυστηρότητα καταντάει αγένεια. Γενικώς η υπερβολική αυστηρότητα (π.χ. κλειδώματα τόπικ, ποινές, κτλ.) δεν είναι αποτελεσματική, δεν βοηθάει στο διάλογο - καθώς φέρνει κάτι από νηπιαγωγείο. Μάλλον χειρότερα τα κάνει, καθώς προκαλεί αντίδραση του "τιμωρουμένου". Παν μέτρον άριστον.

σωστος!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ελα μωρέ ο Fotis ουσιαστικά ζητάει προστασία από τους moderators.Δεν θέλει να βλέπει τα σχόλια που συνοδεύουν τα κείμενά του.Για αυτό και κάνει φασαρία,για να απαγορέψουν οι moderators επόμενο σχολιασμό των εμπαιγμών και πονηρών υπεκφυγών του Fotis.Να πουν,μη ζορίζετε το καημένο το παιδί,θα θυμώσει.

Δηλαδή ο FotisMD θα αμολάει ό,τι ανακρίβεια και μπαλαφαριά θέλει,θα πετάει ποδοσφαιρικά συνθήματα για να υποβαθμίσει τόπικ και δεν επιτρέπεται να υπάρχει αντίδραση.Περιττό να καταννοήσει οτι θα βιώσει ακόμα εντονότερα την ισχύ του ορθού λόγου μετά τις παρελκυστικές του τακτικές προς αναζήτηση προστασίας.Αν θέλει περισσότερα δικαιώματα,μπορεί να απευθυνθεί στο μαγικό κόσμο της τηλεόρασης.

Ας σκεφτούμε και τι αγώνας έγινε για να δικαιωθεί το χέρετε.Πόσοι βουλευτές,δημοσογράφοι,υπουργοί και παρατρεχάμενοι κατανάλωσαν φαιά ουσία για να μας πείσουν για ποιο πράγμα?Οτι επιτρέπεται αυτοί που δεν έχουν ιδέα περί ορθογραφίας διότι δεν διάβασαν ούτε ένα βιβλίο στη ζωή τους να γίνουν γιατροί.Και οτι κακώς τους επιβάλλονται αντικειμενικές εξετάσεις.

Ωρα λοιπόν να τους χε..ρεσουμε και εμείς.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα όμως μετά μου λέτε ότι δεν έχει σημασία (και) η ορθογραφία κάποιου για να βγάλεις συμπεράσματα...

Όπως και το συντακτικό... :X

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όπως και το συντακτικό... :X

Το ξέρω, αλλά αυτά είναι προχωρημένα μαθήματα. Υπάρχουν κάποιοι που αν τους μιλήσω για σύνταξη θα πάνε να μετρήσουν ένσημα!

emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό κάνετε που σωστό είναι δεν να κοροϊδεύετε έτσι κόσμο τον αυτά γεια στοπ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όπως και το συντακτικό... :X

Το ξέρω, αλλά αυτά είναι προχωρημένα μαθήματα. Υπάρχουν κάποιοι που αν τους μιλήσω για σύνταξη θα πάνε να μετρήσουν ένσημα!

emcolgate

emiloveyouemiloveyouemiloveyou so much!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ορίστε, γεμίσαμε αγράμματους και λεσβίες. Τουλάχιστον οι λεσβίες είναι γραμματιζούμενες εδώ μέσα. Σαν τη Σαπφώ ένα πράμα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ορίστε, γεμίσαμε αγράμματους και λεσβίες. Τουλάχιστον οι λεσβίες είναι γραμματιζούμενες εδώ μέσα. Σαν τη Σαπφώ ένα πράμα.

emiloveyouemiloveyouemiloveyou too.είμαι bi? emoops

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προτείνω τη δημιουργία subforum με τίτλο Προστασία της ελληνικής γλώσσας με moderator μόνο in vitro ή ακόμα και ανεξαρτητοαυτόνομο από το υπόλοιπο site με admin in vitro.Οτιδήποτε ανορθόγραφο θα μεταφέρεται εκεί χωρίς δεύτερη σκέψη και θα υφίσταται επεξεργασία, ενώ από κάτω θα ακολουθούν κανόνες και homework.

Είπαμε, είναι όντως περίεργο να υπάρχει στο χώρο μας τόση ανορθογραφία(δεν περνάς Ιατρική άμα γράψεις κάτω από 10 στην Έκθεση), αλλά από αυτό μέχρι να μετατρέπουμε κάθε topic σε κοροϊδία για την ορθογραφία των άλλων έχει μεγάλη απόσταση.

PS1 Ποτέ δεν έμαθα πότε ακριβώς πρέπει να μπαίνει κόμμα.Απαιτώ ιδιαίτερο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.