Jump to content

μεταπτυχιακο παιδιατρικης


doctoritsa

Recommended Posts

Γαλλία lilpapaki?invitro έχει μόρια συνεχόμενης εκπαίδευσης η συγκεκριμένη εκπομπή?
οχι Αγγελε....οχι ....( παω τωρα να μετρησω ποσες φορες εκανες λαθος για να μην ξεχνιομαστε ..)
Σνιφ, μια φαντασίωση είχαμε κι εμείς οι παντρεμένες, πάει κι αυτή....!Πάντως γενικά μ' αρέσει σαν σειρά. Τελικά θα μας πείτε που τέλειωσε η κοπέλα;
εκει που ειπε ο υπνοβατης .αντε καλη τηλεθεαση .
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Last Reply

Που τελείωσε? Ας το πάρει το ποτάμι. Φεύγω για reading.

invitro αυτοί οι πλαστικοί δε διαβάζουν ποτέ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπα, ο ένας πηδάει ό,τι κινείται (συν τη γυναίκα του άλλου) και ο άλλος είναι παντρεμένος με 2 παιδιά και έχει συνέχεια οικογενειακά προβλήματα. Τόσα επεισόδια δεν έχει διαβάσει κανείς τίποτα. Όμως είναι (υποτίθεται) 40 ετών και οι δυο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλησπερα.εκανα αιτηση για το μεταπτυχιακο «ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ – ΕΡΕΥΝΑ».βιβλιογραφια λεει δεν υπαρχει;αυτο δηλ. τι συμαινει οτι θα ρωτησουν οτι θελουν μεχρι να σε κοψουν;ξερει κανενας πληροφοριες;ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ;;;;; θα το εκτιμουσα δεοντος!!!!!

αν αναφερεσαι σε μεταπτυχιακο που αφορα το ΙΚΥ, απο ο, τι ξερω , οσοι εδωσαν διαβασαν ο, τι προλαβαν απο textbook.

Αν εχεις διαβασει Neslon , κανε μια επαναληψη στα χοντρα .

Αν οχι , μαλλον πιο βατη θα ειναι η Μαλακα ( ειναι αρκετα ευκολοδιαβαστο )

μαθε για τους εξεταστες.Μαθε σε ποια πανεπιστημια διδασκουν .μετα μπες εδω και ρωτα μας .Ο καθενας θα πει τα αγαπημενα του καθε εξεταστη με βαση το πανεπιστημιο του .

αυτα ξερω εγω , καλη τυχη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γ. Χρούσος Ε. ΚυρίτσηΧ. Μπακούλα Ε. ΕυαγγέλουΞ. Κρίκος

καλησπερα.εκανα αιτηση για το μεταπτυχιακο «ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ – ΕΡΕΥΝΑ».βιβλιογραφια λεει δεν υπαρχει;αυτο δηλ. τι συμαινει οτι θα ρωτησουν οτι θελουν μεχρι να σε κοψουν;ξερει κανενας πληροφοριες;ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ;;;;; θα το εκτιμουσα δεοντος!!!!!
αν αναφερεσαι σε μεταπτυχιακο που αφορα το ΙΚΥ, απο ο, τι ξερω , οσοι εδωσαν διαβασαν ο, τι προλαβαν απο textbook.Αν εχεις διαβασει Neslon , κανε μια επαναληψη στα χοντρα .Αν οχι , μαλλον πιο βατη θα ειναι η Μαλακα ( ειναι αρκετα ευκολοδιαβαστο ) μαθε για τους εξεταστες.Μαθε σε ποια πανεπιστημια διδασκουν .μετα μπες εδω και ρωτα μας .Ο καθενας θα πει τα αγαπημενα του καθε εξεταστη με βαση το πανεπιστημιο του .αυτα ξερω εγω , καλη τυχη
ευχαριστω emiloveyouσαινια μου το ενδεχομενο να τελειωσα επαρχια το σκεφτηκε κανεις?
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δυστυχως δεν ειναι κανενας απο το δικο μου πανεπιστημιο .

ο Χρουσος ειναι Αθηνα .Γαι τους αλλους δεν ξερω .Καποιο παιδι πιστευω θα σου πει τα sos , οι περισσοτεροι εδω ειναι απο Αθηνα .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δυστυχως δεν ειναι κανενας απο το δικο μου πανεπιστημιο .

ο Χρουσος ειναι Αθηνα .Γαι τους αλλους δεν ξερω .Καποιο παιδι πιστευω θα σου πει τα sos , οι περισσοτεροι εδω ειναι απο Αθηνα .

και παλι σε ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν κανει τιποτα.Ελπιζω οτι τα παιδια θα σουν πουν.

Προσωπικα , αν μαθω κατι, θα στο πω

υγ εννοειται καναμε πλακα πριν .Σορρυ για το μπαχαλεμα ...ειναι και καλοκαιρι βλεπεις ... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ευχαριστω emiloveyouσαινια μου το ενδεχομενο να τελειωσα επαρχια το σκεφτηκε κανεις?

Όχι βέβαια. Κανείς εδώ δεν έχει τελειώσει επαρχία. Η λέξη επαρχία μας είναι άγνωστη. Μόνο αν έρχεσαι απέξω μιλάς για "επαρχία".

Κάποιοι τέλειωσαν το ΑΠΘ, κάποιοι το Χάρβαρντ και πάει λέγοντας.

emsexwars

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν κανει τιποτα.Ελπιζω οτι τα παιδια θα σουν πουν.Προσωπικα , αν μαθω κατι, θα στο πω υγ εννοειται καναμε πλακα πριν .Σορρυ για το μπαχαλεμα ...ειναι και καλοκαιρι βλεπεις ... :rolleyes:
εισαι γλυκας lilpapaki. :wub::wub:
ευχαριστω emiloveyouσαινια μου το ενδεχομενο να τελειωσα επαρχια το σκεφτηκε κανεις?
Όχι βέβαια. Κανείς εδώ δεν έχει τελειώσει επαρχία. Η λέξη επαρχία μας είναι άγνωστη. Μόνο αν έρχεσαι απέξω μιλάς για "επαρχία". Κάποιοι τέλειωσαν το ΑΠΘ, κάποιοι το Χάρβαρντ και πάει λέγοντας. emsexwars
invitro σε παραδεχομαι για το μεγεθος της ....νοημοσυνησης σου!αν εισαι αυτος που τελειωσε στο Χάρβαρντ τοτε δεν επεσα εξω στην αρχικη μου εκτιμηση!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η lilpapaki είναι γλύκα και όχι γλύκας.

Η invitro είναι αυτή που τέλειωσε στο Χάρβαρντ (της Μεσογείου) και όχι αυτός που τέλειωσε στο Χάρβαρντ.

Πού τέλειωσες στην ελληνική περιφέρεια (sic!), αν επιτρέπεται;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η lilpapaki είναι γλύκα και όχι γλύκας. Η invitro είναι αυτή που τέλειωσε στο Χάρβαρντ (της Μεσογείου) και όχι αυτός που τέλειωσε στο Χάρβαρντ.Πού τέλειωσες στην ελληνική περιφέρεια (sic!), αν επιτρέπεται;
οχι.... οχι.... δεν θα πεσω στο επιπεδο της μπανανοφλουδας
Τι ψάχνεις Βαλεντίνα, εδώ δεν ξέρει ποιό είναι το Χάρβαρντ χε χε .....(Σλιιιιιπυ.....) emcolgate
in vitro εξακολουθω να σε φανταζομαι αγορακη μιας και η ολη συμπεριφορα σου μου βγαζει κατι σε νταλικιερη Αθηνων-Λαμιας. :splaaaats:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγοράκη, ε; Σαν τη Τζούλη Αγοράκη ας πούμε;

:splaaaats:

Και γιατί ρε παιδάκι μου Αθηνών-Λαμίας; Πιο κάτω δεν έχει; Αλήθεια ξέρεις που είναι το Χάρβαρντ; Μπα, ε; :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...
καλησπερα.εκανα αιτηση για το μεταπτυχιακο «ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ – ΕΡΕΥΝΑ».βιβλιογραφια λεει δεν υπαρχει;αυτο δηλ. τι συμαινει οτι θα ρωτησουν οτι θελουν μεχρι να σε κοψουν;ξερει κανενας πληροφοριες;ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ;;;;; θα το εκτιμουσα δεοντος!!!!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ.ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΛΗ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΕΣ.ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΜΥΡΙΖΕΙ ΕΙΚΟΝΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ.ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΑ .ΕΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΚΟΨΟΥΝ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΟΥΝ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ.ΣΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ.ΕΔΩ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗΣ.ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ? ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλησπερα.εκανα αιτηση για το μεταπτυχιακο «ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ – ΕΡΕΥΝΑ».βιβλιογραφια λεει δεν υπαρχει;αυτο δηλ. τι συμαινει οτι θα ρωτησουν οτι θελουν μεχρι να σε κοψουν;ξερει κανενας πληροφοριες;ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ;;;;; θα το εκτιμουσα δεοντος!!!!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ.ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΛΗ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΕΣ.ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΜΥΡΙΖΕΙ ΕΙΚΟΝΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ.ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΑ .ΕΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΚΟΨΟΥΝ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΟΥΝ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ.ΣΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ.ΕΔΩ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗΣ.ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ? ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.

καλησπερα menia

συμφωνω απολυτα με τα λεγομενα σου!καπως ετσι ειναι τα πραγματα.παντως αν σε βοηθαει παρε το φυλλαδιο της παιδιατρικης απο το volcano,ψαξε λιγο τα sos που ρωτανε στην σχολη αθηνας(αυτα θα τα βρεις και απο το αντιστοιχο τοπικ στο greekmeds)και μην ξεχνας οτι ο χρουσος εχει εξειδικευση στη ενδοκρινολογια(δες το c.v. του)εμενα μου ειπαν οτι η συνεντευξη εστιαζεται περισσοτερο στο ενδιαφερον που εχει καποιος για το master και οτι εξεταση μπορει να περιλαμβανει καποια ερωτηση παιδιατρικης (που δηλαδη σημαινει οτι αν εχεις γνωστο η θα ξερεις τι θα σε ρωτησουν η δεν θα σε ρωτησουν τιποτα).καλη επιτυχια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλησπερα menia

συμφωνω απολυτα με τα λεγομενα σου!καπως ετσι ειναι τα πραγματα.παντως αν σε βοηθαει παρε το φυλλαδιο της παιδιατρικης απο το volcano,ψαξε λιγο τα sos που ρωτανε στην σχολη αθηνας(αυτα θα τα βρεις και απο το αντιστοιχο τοπικ στο greekmeds)και μην ξεχνας οτι ο χρουσος εχει εξειδικευση στη ενδοκρινολογια(δες το c.v. του)εμενα μου ειπαν οτι η συνεντευξη εστιαζεται περισσοτερο στο ενδιαφερον που εχει καποιος για το master και οτι εξεταση μπορει να περιλαμβανει καποια ερωτηση παιδιατρικης (που δηλαδη σημαινει οτι αν εχεις γνωστο η θα ξερεις τι θα σε ρωτησουν η δεν θα σε ρωτησουν τιποτα).καλη επιτυχια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.