Jump to content

μεταπτυχιακο παιδιατρικης


doctoritsa

Recommended Posts

καλησπερα.εκανα αιτηση για το μεταπτυχιακο «ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ – ΕΡΕΥΝΑ».βιβλιογραφια λεει δεν υπαρχει;αυτο δηλ. τι συμαινει οτι θα ρωτησουν οτι θελουν μεχρι να σε κοψουν;ξερει κανενας πληροφοριες;ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ;;;;; θα το εκτιμουσα δεοντος!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Last Reply
Σλιπγουόκα, φίλε μου, εδώ πρέπει να απαντήσεις εσύ!

:rolleyes:

(Σορι για το off-topic)

Θέλεις να πέσω στην παγίδα και να πω τα αυτονόητα πάλι:

Ότι όλα τα μεταπτυχιακά είναι του κώλου.

Ότι όλα αυτα είναι ημίμετρα για να γεμίσουν οι χρόνοι αναμονής.

Ότι κατά 99% δεν έχουν καμία σχέση με ιατρική.

ΟΜΩΣ ΟΧΙ INVITRO. Δε θα σου κάνω το χατήρι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πάλι δεν κατάλαβα αν αυτό το μεταπτυχιακό το κάνουν γιατροί ή νοσηλευτές. Α, και τι σχέση έχει η κλινική παιδιατρίκή με τη νοσηλευτική και όοοολα αυτά με την έρευνα. Φχαστώ :)

ΥΓ: Ίσως η απορία μου να έχει σχέση και με το γιατί δεν υπάρχει βιβλιογραφία. Για ποιο απ' όλα να υπάρχει βιβλιογραφία, για την κλινική παιδιατρική, τη νοσηλευτική ή την έρευνα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σλιπ, με απογοητεύεις, δεν μυρίζεις την οσμή ΔΟΑΤΑΠ στο χώρο; Πάω στοίχημα! Αλλιώς, γιατί θέλει βιβλιογραφία, ίσως και θέματα;

:rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι ΔΟΑΤΑΠ ρε παιδιά;

Αφού η κοπέλα δεν τα ζήτησε απαντημένα :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οταν ξεκινησα το topic περιμενα καποια πληροφορια σχετικα με τη διαδικασια και γενικα για το μεταπτυχιακο .σιγουρα οχι περι ανεμων και υδατων!!!!αλλιως θα εμπαινα στο αντιστοιχο topic!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οταν ξεκινησα το topic περιμενα καποια πληροφορια σχετικα με τη διαδικασια και γενικα για το μεταπτυχιακο .σιγουρα οχι περι ανεμων και υδατων!!!!αλλιως θα εμπαινα στο αντιστοιχο topic!

Για να λεμε την αλήθεια έχεις δίκιο.

Δε φαινεται να γνωρίζει κανεις δυστυχώς.

Μακάρι να βρεις τις πληροφορίες που θες και να σε παρουνε και στο μεταπτυχιακό

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οταν ξεκινησα το topic περιμενα καποια πληροφορια σχετικα με τη διαδικασια και γενικα για το μεταπτυχιακο .σιγουρα οχι περι ανεμων και υδατων!!!!αλλιως θα εμπαινα στο αντιστοιχο topic!

Για να λεμε την αλήθεια έχεις δίκιο.

Δε φαινεται να γνωρίζει κανεις δυστυχώς.

Μακάρι να βρεις τις πληροφορίες που θες και να σε παρουνε και στο μεταπτυχιακό

σε ευχαριστω sleepwalker

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχεις δίκιο κορίτσι μου, αν ξέραμε θα σου λέγαμε κι εμείς. Πάντως, αν θέλεις λύσε μας την απορία αν τέλειωσες Ελλάδα ή έξω γιατί όπως βλέπεις έχουμε βάλει στοίχημα... emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχεις δίκιο κορίτσι μου, αν ξέραμε θα σου λέγαμε κι εμείς. Πάντως, αν θέλεις λύσε μας την απορία αν τέλειωσες Ελλάδα ή έξω γιατί όπως βλέπεις έχουμε βάλει στοίχημα... emconfused

Μιας και ,και στη κεφαλη μου παιζονται χρηματα .....εγω τι ποσοστο θα εχω?εεεεεεεεεεεεε????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εχει τελειωσει εξω .και δεν ειναι κακο.( το στοιχημα το κερδιζω εγω...χαχαχαχαχαχ)

καλη τυχη στο μεταπτυχιακο :)

υγ το ζητημα ειναι να βρειτε τη χωρα .Εδω σας θελω .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αμπρα καταμπρα...

Romania, 12 points!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί καλέ να βρούμε και τη χώρα; Εγώ αυτό που ήθελα να αποδείξω στον Σλιπ το απέδειξα....

emsexwars

Όχι, δεν είναι κακό να έχει τελειώσει κάποιος έξω κατ' εμέ, ήθελα όμως να αποδείξω ότι η ερώτηση για το μεταπτυχιακό, όπως διατυπώθηκε, δείχνει άγνοια της ελληνικής κατάστασης και επίσης υπερβολική αγωνία που δεν δικαιολογείται για ένα μεταπτυχιακό! Σαν να προσπαθεί κάποιος να προσαρμοστεί και πάλι στην Ελλάδα και ψάχνει μια σταθερά αναφοράς.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγγελε γλυκε μου ....μην κανεις ορεξη ...... ΕΓΩ ΚΕΡΔΙΖΩ :rolleyes:
Αμερική
τσουκου.....αλλο , αλλο.....

Στο θιβέτ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εσυ γιατι πεταγεσαι σαν την πορ..η?ε???τον Αγγελο ρωταω

Αγγελε γλυκε μου ....μην κανεις ορεξη ...... ΕΓΩ ΚΕΡΔΙΖΩ :rolleyes:
Αμερική
τσουκου.....αλλο , αλλο.....
Στο θιβέτ?
ελα Αγγελε ....κοντα εισαι ......πες αλλο.....
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί καλέ να βρούμε και τη χώρα; Εγώ αυτό που ήθελα να αποδείξω στον Σλιπ το απέδειξα....

emsexwars

Όχι, δεν είναι κακό να έχει τελειώσει κάποιος έξω κατ' εμέ

Δεν είναι κακό;;;

Προτείνω κούρεμα με την ψιλή, δεσιμο με χειροπεδες και περιφορα στους δρομους με κρεμασμενη στο λαιμο πινακίδα που να γραφει 'ειμαι ΔΙΚΑΤΣΑΣ' (σε αναλογία με το 'ειμαι τεντιμπόης' του νομου 4000/58)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.