Jump to content

Χρόνια Πολλά Σοβ


Born

Recommended Posts

Όνειρα κι όνειρα ήρθανε

στα γενέθλια των γιασεμιών,

νύχτες και νύχτες στις λευκές

αϋπνίες των κύκνων.

Η δροσιά γεννιέται μέσ' στα φύλλα

όπως μεσ' στον απέραντο ουρανό

το ξάστερο συναίσθημα

Οδυσσέας Ελύτης

Χρόνια καλά!

emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρόνια πολλά κι από μένα!!!!

ό,τι επιθυμείς!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιούμπη, είναι σημαντικό κάποιος που δεν με ξέρει να γράφει έτσι για μένα, αλλά δεν έχω φιλοδοξίες για μεγάλες και τρανές θέσεις, ούτε έχω την αίσθηση ότι μπορώ να προσφέρω πολλά στο γενικότερο καλό. Μακάρι αυτοί που έχουν τις θέσεις αυτές και τις φιλοδοξίες να αλλάξουν κάποτε μυαλά και κάποιοι σαν εμένα θα είναι πάντα τριγύρω να τους τσιγκλάνε, είτε από ανεξάρτητους συλλόγους, είτε από το ίντερνετ ή τις εφημερίδες. Για το ότι θα παραμείνω ενοχλητικός για πολλούς, μπορώ να στο υποσχεθώ!

Ευχαριστώ ιδιαίτερα για τα καλά τους λόγια όσους δεν γνωρίζω. Σαράντο, δεν είμαι από αυτούς που θα ρίξουν μαύρη πέτρα. Α και Doctor7, κράτα την 16η Αυγούστου κενή στο καρνέ σου και πες το και στον Φ.

Ειδικά αυτές τις μέρες που ήταν λίγο δύσκολες για διάφορους λόγους, οι ευχές σας μου έφτιαξαν το κέφι.

Cheers mates :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιούμπη, είναι σημαντικό κάποιος που δεν με ξέρει να γράφει έτσι για μένα, αλλά δεν έχω φιλοδοξίες για μεγάλες και τρανές θέσεις, ούτε έχω την αίσθηση ότι μπορώ να προσφέρω πολλά στο γενικότερο καλό. Μακάρι αυτοί που έχουν τις θέσεις αυτές και τις φιλοδοξίες να αλλάξουν κάποτε μυαλά και κάποιοι σαν εμένα θα είναι πάντα τριγύρω να τους τσιγκλάνε, είτε από ανεξάρτητους συλλόγους, είτε από το ίντερνετ ή τις εφημερίδες. Για το ότι θα παραμείνω ενοχλητικός για πολλούς, μπορώ να στο υποσχεθώ!Ευχαριστώ ιδιαίτερα για τα καλά τους λόγια όσους δεν γνωρίζω. Σαράντο, δεν είμαι από αυτούς που θα ρίξουν μαύρη πέτρα. Α και Doctor7, κράτα την 16η Αυγούστου κενή στο καρνέ σου και πες το και στον Φ.Ειδικά αυτές τις μέρες που ήταν λίγο δύσκολες για διάφορους λόγους, οι ευχές σας μου έφτιαξαν το κέφι.Cheers mates :)
ευτυχως ρε σοβ που διευκρινισες σε απαντες ουτι δε με ξερεις το φιλουρες τωρα που το ξαναδιαβαζω απο βου σε βου κινει υποψιες θα μας παρεξηγουσαν :P:Pemkafes αντε γειαααααα σκαααααααααααω
Γιούμπη, είναι σημαντικό κάποιος που δεν με ξέρει να γράφει έτσι για μένα, αλλά δεν έχω φιλοδοξίες για μεγάλες και τρανές θέσεις, ούτε έχω την αίσθηση ότι μπορώ να προσφέρω πολλά στο γενικότερο καλό. Μακάρι αυτοί που έχουν τις θέσεις αυτές και τις φιλοδοξίες να αλλάξουν κάποτε μυαλά και κάποιοι σαν εμένα θα είναι πάντα τριγύρω να τους τσιγκλάνε, είτε από ανεξάρτητους συλλόγους, είτε από το ίντερνετ ή τις εφημερίδες. Για το ότι θα παραμείνω ενοχλητικός για πολλούς, μπορώ να στο υποσχεθώ!Ευχαριστώ ιδιαίτερα για τα καλά τους λόγια όσους δεν γνωρίζω. Σαράντο, δεν είμαι από αυτούς που θα ρίξουν μαύρη πέτρα. Α και Doctor7, κράτα την 16η Αυγούστου κενή στο καρνέ σου και πες το και στον Φ.Ειδικά αυτές τις μέρες που ήταν λίγο δύσκολες για διάφορους λόγους, οι ευχές σας μου έφτιαξαν το κέφι.Cheers mates :)
ευτυχως ρε σοβ που διευκρινισες σε απαντες ουτι δε με ξερεις το φιλουρες τωρα που το ξαναδιαβαζω απο βου σε βου κινει υποψιες θα μας παρεξηγουσαν :P:Pemkafes αντε γειαααααα σκαααααααααααω
οπου βου boy.για οσους δεν εχουν φαντασια :P πρεπει να μαθω να κοιταζω και λιγο την οθονη ρε γμτ ενω γραφωκαι που σαι σοβ..μακαρι να χεις ορεξη κι @@ να τσιγκλιζεις και να σαι ενοχλητικος ρε man αλλα το να χες τη θεση θα βοηθουσε πιο δραστικα.αλλα σε νοαω και σε καταλαβαινω απολυτα ειναι πιο easy,πιο ανωδυνο να πω?να ναι καποιος απ εξω και να τσιγκλα απο το να χει ο ιδιος τα ινιανα στε ολοι καλα εφυγααα
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιούμπη τρελό αγόρι, για την πάρτη σου να γίνω υπουργός :)

Γιατροί ξεκινήσαμε να γίνουμε κι αυτό αποδεικνύεται το πιο δύσκολο και επώδυνο απ' όλα. Ορισμένες φορές τουλάχιστον.

death valley, πώς πάνε τα παρίσια; Τέλη Αυγούστου θα μαι Ελλάδα, κανόνισε το :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιούμπη τρελό αγόρι, για την πάρτη σου να γίνω υπουργός :)

γιουμπη τρελλο αγορι λέει χααααααααααχα γελασα λεμε

ρε συ σοβ δε λεω να γινεις υπουργος.ολοι υπουργοι θα γινουμε?? :P:P χαχαχα :D

το θεμα ειναι ο καθεις ο διακεκριμενος και με δυναμη στο χωρο του,οποτε και γενικοτερα στο γ@μημενο το society,να χρησιμοποιησει τη δυναμη και το κυρος και το βαρος το εκτοπισμα του ρε παιδι μου προκειμενου να κανει πραματα.να ικανοποιησει πρωτα τη ματαιοδοξια του δε λεω,εννοειται πρωτα να ικανοποιησει τη ματαιοδοξια του αλλα εως ενος σημειου,τα κοτερα τα αρμανι η κοκα και οι ακριβοπληρωμενες γκομενες-οι δεν τελειωνουν ποτε ασε που ολο και πιο αδειος κενος καταληγεις μ αυτα.τεσπα εχω ξεφυγει προ πολλου απο το θεμα του τοπικ και τα ur birthday και το χω ριξει στον αλτρουισμο οπως βλεπεις χεχε

γεια σας.ειμαι ο γιουμπης και ειμαι ρομαντικος ο μλκς εν τελει :P χαχα :blink: χεχε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έτσι από περιέργεια, αν κάνω ένα παρτάκι τέλη Αυγούστου που θα ρθω στα πάτρια, ποιος από δω θα ρθει;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.