Jump to content

Χρόνια Πολλά Σοβ


Born

Recommended Posts

Χρόνια πολλά Σοβ, πολύχρονος εμ με το χαρτί της ειδικότητας και για να είμαι ειλικρινής δεν ξέρω τί άλλο να ευχηθώ,πτυχίο πήρες,τί μένει άραγε, δουλειά,γυναίκα,γηροκόμηση. (ε ντιλίτ στο τελευταίο!!!)

Τέλος πάντων,ανοίγω το οφίσιαλ τόπικ κ οι υπόλοιποι ας ευχηθούν ότι νομίζουν, αφού πρώτα κερασθούν με το κατάλληλο για την περίσταση γλυκό, κάτι σε παγωτίνι λόγω ζέστης

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρονια πολλά ρε αλάνι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά Sov!!! Ό,τι επιθυμείς!!! Τις καλύτερες ευχές μου για μια ευτυχισμένη ζωή γεμάτη χαρές και επιτυχίες!!!

;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρόνια πολλά Ηλία μου... εύχομαι μια ζωή γεμάτη επιτυχίες και ....πάντα αισιόδοξα... emroseemrockon emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

embored embored emnysta emnysta :blink: :blink: :blink::wacko: :wacko: :wacko:emeleos emeleos

E,τι να του ευχηθω,πολλους "π...... στον κ... σου" 34jr1.gif?

:unsure: :unsure: :unsure :wacko: :wacko: : emblush emblush :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: αν το δεις από αυτή την οπτική γωνία.... προτιμώ την 1η εκδοχή... :D :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρονια πολλα με καθε καλό :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γέρασες ρε, καλά να πάθεις!

Βαθιές οι χαρακιές από τις ρυτίδες και τα χαστούκια της ζωής. Αντάρα, καταχνιά, ένα μονάχο σπουργίτι τσιμπολογάει στο βάθος λίγα σπόρια για να χαθεί στη συνέχεια στην απεραντοσύνη της αβύσσου. Με βλέμμα απλανές ο Sovereign Ξανθόπουλος συλλογάται τη μοναξιά της ξενιτιάς, το νόστο του εμιγκρέ για τις ανοιχτές αγκάλες της (αναμονής της) Μητέρας Πατρίδας που τον περιμένει να τον κεράσει παραδοσιακά λαϊκά παγωτίνια Haagen-Dazs για τα γενέθλιά του...

Υγεία, ευτυχία, μακροζωία και προσοχή μην πετύχει κανένα φιλαράκι η μαύρη πέτρα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρόοοοοονια πολλα και καλααααα!!!

πολύχρονος!!!

ο,τι καλύτεροοοοοο!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.