Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Ιούλιος 2007


barilla

Recommended Posts

Ε αφου βγηκαν, δε μας γραφετε και το link? Γιατι εγω στο site του υπουργειου δεν μπορω να τα δω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστω, δε μου ανοιγε πριν ο συνδεσμος...

και για οσους ενδιαφερονται, το link ειναι:

http://www.mohaw.gr/gr/ygeia/prokhrykseis/...roi20070529.pdf

Μπορεις..

www.mohaw.gr

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επισης οποιος θελει μπορει να παει ο ιδιος στο υπουργειο κ να ζητησει να του δωσουν το διορισμο κ να τρεξει τις διαδικασιες.Αραγε 15μηνο η 9μηνο θα ειναι?Υποψην οτι το ΦΕΚ ισχυει 2 μηνες μετα τη δημοσιευση του.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

9μηνο γιατί θα ισχύει ο διορισμός από τη στιγμή ανάληψης υπηρεσίας. αν΄λάβουμε υπόψη ότι τα χαρτιά θέλουν τουλάχιστον 40 μέρες να πάνε στους διοριστέους όταν θα αναλάβουν υπηρεσία θα είναι πλεόν σε ισχύ ο νόμος

συγχαρητήρια σε όσους διορίζονται

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κ αν καποιος κινηθει μονος του παει στο υπουργειο τη δευτερα ζητησει το διορισμο κ παρουσιαστει νωριτερα τι θα ισχυσει?Ρωταω γιατι ξερω ατομα που το κανανε αυτο κ δεν περιμενανε να τους σταλει ο διορισμος.Μια φορα ρε γαμωτο να υπαρξει οργανωση σ αυτη τη χωρα . τωρα εχουν αρχισει κ οι αδειες κ τους συμφερει να παει καποιος κ να αναλαβει μεσα στον αυγουστο.Θα δουμε κ τη Δευτερα τι θα πει το υπουργειο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

για σαs.μια ερωτηση/στην προκυρηξη του μαιου δεν πηρα αγροτικο.ειχα υποβαλλει κανονικα τα δικαιολογητικα στο υπουργειο.στην επομενη προκυρηξη του αυγουστου πρεπει να ξαναυποβαλλω τα ιδια δικαιολογητικα η' χρειαζεται απλωs να κανω μια αιτηση?thanks emhelp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

για σαs.μια ερωτηση/στην προκυρηξη του μαιου δεν πηρα αγροτικο.ειχα υποβαλλει κανονικα τα δικαιολογητικα στο υπουργειο.στην επομενη προκυρηξη του αυγουστου πρεπει να ξαναυποβαλλω τα ιδια δικαιολογητικα η' χρειαζεται απλωs να κανω μια αιτηση?thanks emhelp

Εννοειται πως αυτο θα ειναι ξεκαθαρο οταν θα βγει η νεα προκηρυξη (θα το λεει).Το πιο πιθανο ομως ειναι να μην τα ξαναζητησουν απο την αρχη, οπως δηλ. εκαναν στο παρελθον.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ανά 2 προκυρήξεις θα τα ζητάνε νομίζω.

Πιστοποιητικό όπως αυτό της γεννήσεως (νομίζω και του στρατού) που έχει Max διάρκεια 6 μήνες θα πρέπει να κατατήθεται ανά 2 προκ(θεωρώντας ότι κάθε πρόκ κάνει γύρω στο 3μηνο).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κ αν καποιος κινηθει μονος του παει στο υπουργειο τη δευτερα ζητησει το διορισμο κ παρουσιαστει νωριτερα τι θα ισχυσει?Ρωταω γιατι ξερω ατομα που το κανανε αυτο κ δεν περιμενανε να τους σταλει ο διορισμος.Μια φορα ρε γαμωτο να υπαρξει οργανωση σ αυτη τη χωρα . τωρα εχουν αρχισει κ οι αδειες κ τους συμφερει να παει καποιος κ να αναλαβει μεσα στον αυγουστο.Θα δουμε κ τη Δευτερα τι θα πει το υπουργειο.

Φαντάζομαι πρέπει πρώτα να υπογραφεί η απόφαση διορισμού από τον υπουργό, να πάρει αριθμό πρωτοκόλλου κλπ και μετά ίσως να μπορείς να τρέξεις τις διαδικασίες. Προσωπικά δεν ξέρω αν γίνεται να το τρέξεις

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και εμένα χλωμό μου φαίνεται να μπορέσει κάποιος να το τρέξει μόνος του. Ισως λίγο πρίν ταχυδρομηθούν οι φάκελοι να μπορέσει να τον πάρει χέρι μέ χέρι άν αυτό γίνεται...αλλά και πάλι τι θα κερδίσει; 3-4μέρες το πολύ, όσο κάνει δηλαδή το ταχυδρομείο να τα φέρει.

Δεν ξέρω αν είναι ραδιο αρβύλα, αλλα φημολογείται οτι τώρα μπορεί να καθυστερήσουν λίγο πιό πολύ απο το συνηθισμένο να σταλούν για να πιάνει το 9μηνο,αν ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω καλώς να τον ακούσουμε.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κ εγω δεν ξερω αν κ κατα ποσο μπορεις να το τρεξεις απλα εμαθα απο φιλο που ειναι ειδικοτητα τωρα οτι γινεται αλλα χωρις να μου δωσει λεπτομεριες (σιγα μη μου ελεγε κ το βυσμα του)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.