Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Ιούλιος 2007


barilla

Recommended Posts

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΠΡΟΚ.ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ?ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ...ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΛΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ Ο ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφού το 2μηνάκι το πιάνουν πάντα,γιατί τρώγεσται με τα ρούχα σας από τόσο νωρίς???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτοί δεν δουλεύουν τις καλές μέρες.....τώρα με τον καύσωνα θα δουλέψουν...άσε που στις 12 η ώρα φεύγουν....μερικοί δεν πάνε και καθόλου(ανάλογα με το "δόντι" που έχουν!)...κάποιοι έχουν πάρει και την καλοκαιρινή τους άδεια;...Δύσκολο το βλέπω!!!τι να πώ; έχει ο θεός...μπορει λόγω προεκλογικής κατάστασης...αλλά και πάλι χλωμό μου φαίνεται....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατι βιαζεστε τοσο πολυ?καλυτερα να βγουν καπου τελη ιιουλιου οποτε να ερθει διορισμος μεσα σεπτεβρη.θελει κανεις να αρχισει στις 5 η 10 αυγουστου?ασ περασει κ το καλοκαιρακι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κανενα νεο για το ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα?ευχαριστω πολυ.

ΟΣΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΩΣΤΕ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΣΤΑ ΠΛΟΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΟΥΝ ( ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ). ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΕΤΗΜΕΝΑ, ΜΠΡΙΚΙΑ ΚΟΛΛΑΝΕ....???? embounce8

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι να σας πω,εγω παντως εχω παλαβωσει.ηξερα οτι ειναι μπ....λο το υπουργειο αλλα οχι και ετσι.και αν με το καλο βγουν ο διορισμος ερχεται πραγματι σε 40 μερες μετα?μπορει να περιμενεις και παραπανω?τι να πω,εχω πελαγωσει.τον νοεμβριο βγαινει ο διορισμος τησ ειδικοτητας.Λεει τωρα να παω αγροτικο για 2 μηνες και να παραιτηθω?καλα-καλα δεν θα προλαβω να πληρωθω..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παλι καλα που ζητησαν απο την αρχη ολα τα χαρτια σε οσους ειχαν ξανακανει αιτηση με την δικαιολογια οτι ετσι θα βγουν πιο γρηγορα τα αποτελεσματα.ημαρτον πια.ουτως η αλλως περασαν οι 3 μερες που ειχαν δικαιωμα οσοι πηραν αγροτικο σε πλοιο να παραιτηθουν για να πανε στο αγροτικο υπαιθρου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παλι καλα που ζητησαν απο την αρχη ολα τα χαρτια σε οσους ειχαν ξανακανει αιτηση

Ποια ειναι αυτη η λογικη με την οποια το να ξαναελεγξουν ολα τα χαρτια κανει τη δουλεια πιο γρηγορη πολυ θα ηθελα να το καταλαβω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παλι καλα που ζητησαν απο την αρχη ολα τα χαρτια σε οσους ειχαν ξανακανει αιτηση

Ποια ειναι αυτη η λογικη με την οποια το να ξαναελεγξουν ολα τα χαρτια κανει τη δουλεια πιο γρηγορη πολυ θα ηθελα να το καταλαβω...

παιδια δεν εχουν βγει?μπηκα στη σελιδα και βλεπω καταστσση επιλογης ιατρων της 15/6/2007.

ακυρο ειναι για τα πλοια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

έχω να σας πω φρέσκα νέα όλο το υπουργείο μαζί και ο Αβραμόπουλος δεν θα πάνε φέτος διακοπές αν δεν βγουν τ αποτελέσματα της προκήρυξης το έχουν πάρει πατριωτικά το ζήτημα.

οι ίδιες έγκυρες πηγές που μου μετέφεραν τα παραπάνω μου είπανε ότι θ ανακοινωθούν τ αποτελέσματα του Αγίου Π.....ου ανήμερα , μεγάλη η χάρη του.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

έχω να σας πω φρέσκα νέα όλο το υπουργείο μαζί και ο Αβραμόπουλος δεν θα πάνε φέτος διακοπές αν δεν βγουν τ αποτελέσματα της προκήρυξης το έχουν πάρει πατριωτικά το ζήτημα.

οι ίδιες έγκυρες πηγές που μου μετέφεραν τα παραπάνω μου είπανε ότι θ ανακοινωθούν τ αποτελέσματα του Αγίου Π.....ου ανήμερα , μεγάλη η χάρη του.

Παίζει και το άλλο σενάριο αδερφέ μου Φώτη.....μήμπως μέσα στο κατακαλόκαιρο και με τους περισσότερους απο εμάς σε διακοπές...είναι πιό εύκολο να ''μαγειρευτεί'' κάτι;Ετσι για να έχουν και κάποια δικαιολογία, άν ανακαλυφτεί τίποτα να πούνε...''ε...κάναμε ένα λαθάκι...προσωπικό δεν υπήρχε λόγω καλοκαιριού...2 άνθρωποι μόνο τα υπολογίζανε...κάτι η ζέστη,κάτι ο μεγάλος όγκος αιτήσεων,πολύ θέλει για να γίνει το λάθος;''....λέω τώρα εγώ,ο καχύποπτος έτσι;.....

Να θυμίσω μόνο, ότι όλες οι κυβερνήσεις που έχουν περάσει τα τελευταία 30 χρόνια από αυτόν τον τόπο όλα τα λαμογιονομοσχέδια τα περνάνε πάντα όταν η βουλή έχει για το καλοκαίρι μόνο το 1/3 της δυναμής της(είναι πράγματι τόσοι ή και λιγότεροι λόγω κοπάνας άραγε;) και οι δημοσιογράφοι έχουν πάει μαζι με τους περισσότερους άλλωστε στα μπάνια του Λαού!!!Το καλοκαίρι γίνονται οι μεγαλύτερες πουστιές, γιατί να μην γίνει και καμιά στο Υπ.Υγείας...άλλωστε και το ΦΕΚ που περιμένουμε όλοι...λέγεται οτι μες το κατακαλόκαιρο θα βγεί(άν βγεί τελικά)....το γιατί άραγε νομίζω οτι είναι γνωστό σε όλους μας!...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παίζει και το άλλο σενάριο αδερφέ μου Φώτη.....μήμπως μέσα στο κατακαλόκαιρο και με τους περισσότερους απο εμάς σε διακοπές...είναι πιό εύκολο να ''μαγειρευτεί'' κάτι;Ετσι για να έχουν και κάποια δικαιολογία, άν ανακαλυφτεί τίποτα να πούνε...''ε...κάναμε ένα λαθάκι...προσωπικό δεν υπήρχε λόγω καλοκαιριού...2 άνθρωποι μόνο τα υπολογίζανε...κάτι η ζέστη,κάτι ο μεγάλος όγκος αιτήσεων,πολύ θέλει για να γίνει το λάθος;''....λέω τώρα εγώ,ο καχύποπτος έτσι;.....

ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑΤΙ ΛΑΘΗ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ( ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΘΥΜΑ ΛΑΘΟΥΣ ΚΑΙ ΧΟΝΤΡΟΥ ΜΑΛΙΣΤΑ, ΜΟΥ ΑΓΝΟΗΣΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗ ΛΗΞΙΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΞΗ ΓΑΜΟΥ ). ΚΙ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΣΗΜΑΣΙΑ ΑΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ Ή ΟΧΙ, ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΝ ΕΧΑΣΕΣ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΣΤΑΣΗ ΕΓΚΑΙΡΩΣ. ΣΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΑΠΛΩΣ ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ, ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΑΘΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ ΣΟΥ ΟΤΙ ΠΗΡΕΣ ΤΗ ΘΕΣΗ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΑΛΙΖΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΟΥΤΕ ΓΑΤΑ ΟΥΤΕ ΖΗΜΙΑ. ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΟΣΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ. Η ΑΠΟΡΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΡΑΓΕ ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ ΝΑ ΑΓΝΟΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΟΠΟΥ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ, Κ.Λ.Π. Ε! ΟΧΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΡΕΜΑΣΤΗΚΑ ΠΟΥ ΚΡΕΜΑΣΤΗΚΑ ΜΗ ΜΟΥ ΞΕΧΝΑΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΟΡΙΑ....!!!! emeleos

giovanni θα σε παρακαλούσα να μή γράφεις με κεφαλαία, είναι πολύ κουραστικό :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

20 με 30 ιουλιου μαλλον θα βγουν

Γνωρίζεις κάτι συγκεκριμένο πάνω στο θέμα; ή είναι μια δικιά σου εκτίμηση σύμφωνα με το παρελθόν και την προσωπική σου εμπειρία;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παντως εγω εχω απογοητευτει και ουτε καν σκεφτομαι να μπαινω σε διαδικασια να παω απο εκει να ρωτησω τι και πως.ουτε και τηλεφωνο γουσταρω να πορω.λες και αν τα κανω ολα αυταθα μαθω κατι παραπανω?η πληροφορια οτι θα βγουν εικοσι με τριαντα Ιουλιου απο που προερχεται?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτο μου ειπε καποιος συναδελφος συμφωνα με τις πληροφοριες του που μου ειπε ειναι ασφαλεις.αλλα μαλλον για τιποτα δεν μπορεις να εισαι σιγουρος αν εχεις γεννηθει ελλαδα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άπο υπουργείο μέχρι τέλη της επόμενης εβδομάδας θα πρέπει να ανακοινωθούν...

Γνωρίζεις κάτι συγκεκριμένο πάνω στο θέμα; ή είναι μια δικιά σου εκτίμηση σύμφωνα με το παρελθόν και την προσωπική σου εμπειρία;Γιά πές τίποτα περισσότερο.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.