Jump to content

HAPPY BIRTHDAY MAFIA!!!!!!!!!!!!!!!!!


agomahodas

Recommended Posts

25 άτομα με θυμήθηκαν και μου ευχήθηκαν.. 25 χαμόγελα... Μπήκα εδώ και μου δώσατε το πιο ωραίο δώρο.. Να είστε όλοι καλά!

Σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ, κυρίως εκείνους που μπήκαν στον κόπο να γράψουν μια ευχή για μένα κι ας μην έχουμε ανταλλάξει ποτέ μια κουβέντα..

That will be:

Ήρα, nok, angelospower, Georgettoula, Kobogiannitis, Christian.. σας ευχαριστώ πάρα πολύ.. Το γεγονός ότι δε με ξέρετε και παρολ αυτά μου εύχεστε, με κάνει να νιώθω πολύ όμορφα.. Να είστε καλά.. :wub:

Αgo μου, σ'ευχαριστώ που άνοιξες τόπικ για να μου ευχηθείς, η κάρτα με όλα αυτά τα τρελά καρτούν ήταν υπέροχη!!!!! emiloveyou Σε κατακλύζει η ίδια αύρα στην Alpha, έτσι δεν είναι?!?! Κάτσε να πάρω πτυχίο και θα ρθω να γνωρίσω και τη σύζυγο!! Ευχαριστώ και πάλι!!

Rainman!!! Πολύ θα θελα να σας καλέσω στην ορκωμοσία αλλά αυτό δεν το βλέπω να γινεται για 3 λόγους:

1.προυποθέτει πτυχίο!!! :antegeia:

2.Στις ορκωμοσίες οι περισσότεροι γίνονται ρεζίλι με τήν παρέα-μπούγιο που έχει έρθει να παραβρεθεί στην τελετή, γιατί μόλις ακουστεί το όνομα για να γίνει η παραλαβή του πτυχίου, αρχίζουν κάτι σφυρίγματα, χειροκροτήματα κλπ -μόνο η εκτόξευση κομφετί λείπει-, σα να έβαλε γκολ ο Καστίγιο στο 89 σε ντέρμπυ ενατίον του Παναθηναικού! emband

3.Σιγά μην έρθετε!!! :splaaaats::splats:

Σ'ευχαριστώ πολύ για τις ευχές! (αν και με έχεις θυμώσει τελευταία, u know why!!)

Nerdanelάκι μουουουου!! :anavwfwties:Ευχαριστώ!! Αχ αυτή η αγάπη μας. eminlove1 ..χρόνια δεν κοιτά.. Δε μεγαλώνω, ωριμάζω!!! Θα φέρω, Special Κ με μηδέν λιπαρά και Life 3 εσπεριδοειδή! Να έχεις βάλει μπουγάδα!! emiloveyouemiloveyouemiloveyou

Clemence μου..σ'ευχαριστώ πάρα πολύ..για όλα..και για το μηνυματικό support... emiloveyou Να είσαι καλά..

Dr-f..σ'ευχαριστώ.. και για τις ευχές.. και για τα πμ σου που με επαναφέρουν στην πραγματικότητα.. Χρωστάω απαντήσεις και το ξέρω. :rolleyes: Θα τις λάβεις, υπόσχομαι. Σ'ευχαριστώ για στήριξη..

Winmx!! Super mod προισταμένη μου!! Ναι, όντως, κάτι ξέρουν οι από πάνω!! Αλλά κι εσύ δεν έχεις καταλάβει λιγότερα.."μισώ emcensored Αμβούργο.."!! Να είσαι καλά!!

Feq μου..στο είχα πει από την πρώτη φορά..ανάμεσα στις λέξεις σου βρίσκω και τις δικές μου.. Μακάρι να πιάσουν οι ευχές σου.. emhug

Val.. τώρα τί να πω..?? Θα στα πω msn..όταν μπεις διάβασέ τα.. Είσαι απίστευτος άνθρωπος.. Σ'ευχαριστώ..

TSATSOS!!!!! Το παιδί-μύθος!! Ξεκινήσαμε με τους embomb χειρότερους emcensored σχολιασμούς και καταλήγει να μου στέλνει ολόκληρο μπουκέτο κόκκινα λέλουδα!! (nerd όχι τώρα ζήλειες, σε παρακαλώ..) Χρήστο, σ'ευχαριστώ πάρα πολύ.. emkissing ΥΓ:τελικά πίσω από ένα μεγάλο μίσος..πολλά κρύβονται!! :wub: (nerd όχι τώρα είπαμε!!)

Παππούλη μου.. (αχ, :wub: κολάζομαι και μόνο που το λέω!!), σ'ευχαριστώ πολύ-πολύ!! Περιμένω να βγάλεις αξίωμα ΚΑΙ για μένα!!

Sleepwalker.. Απορώ πώς συνεχίζεις να μου μιλάς τόσο καιρό.. Απορώ που σ'έχω πρήξει με mikey και δε μου χεις πει κουβέντα.. Απύθμενη υπομονή.. Σ'ευχαριστώ που με έχεις ανεχθεί τόσο καιρό, όσο για το άλλο, μην το ξαναπεις, κι εσύ το ίδιο θα έκανες στη θέση μου.. emrose

Saint.. σ'ευχαριστώ πολυ. Ελπίζω να είσαι καλά και ευτυχισμένος..γιατί τελευταία έχεις χαθεί.. emrose

Sarandos.. (το άλλο δεν μπορώ να το πληκτρολογήσω, σόρυ -μα που το βρήκες?!?!?!?- ). Ευχαριστώ για τις ευχές και κυρίως για την κλητική προσφώνιση "φωτογραφε"!! Δεν είναι απείρως πιο κολακευτικό -σε free μετάφραση: σοφιστικέ!!- από το δικηγόρε?!???!! Να είσαι καλά!!

ΙΡΙΔΑ.. Ευχαριστώ πολύ.. Θα θελα να μιλήσουμε κάποια στιγμή..

ania: να είσαι καλά που με θυμήθηκες!! emhug

mixmavros: σ'ευχαριστώ πολύ μιχάλη μου! (σου'χω πει πόσο λατρεύω το όνομά σου? Δε σου χω πει!!). Ελπίζω και εύχομαι να μπορέσουμε κάποτε να συντονιστούμε στο μσν γιατί όποτε πάμε να μιλήσουμε, γράφουμε μία λέξη ανά δεκάλεπτο!!!!! emrose

Πιγκουίνε, δε θα μου γλιτώσεις έτσι! Περιμένω αναλυτικότατη πρόβλεψη για το τί λένε τα άστρα για το καλοκαίρι μου! Θέλω ονόματα και τηλέφωνα!! Τώρα!! Εν ανάγκη, εκβίασε τα άστρα! Φοβέρισέ τα με ανάδρομο Ερμή!! Σ'ευχαριστώ για τις ευχές.... emkissing

Οlyzizaki.. έχεις βαλθεί από τότε που ήρθα εδώ να μου βρείς ένα καλό παιδί..!! Τόσο καιρό, αποτύχαμε.. Γιατί να μην ψάξουμε ανάμεσα στα κακά παιδια?!? Αφού αυτά μ'αρέσουν περισσότερο!! Να'σαι καλά που μου ευχήθηκες.. ΥΓ: εδώ και ΠΟΛΥ καιρό θέλω να σε ρωτήσω κάτι.. Ελπίζω να είσαι καλά.. :)

Sof-Sof.. Σε διαβάζω..πάντα.. Όλοι λένε για γλυκειά μελαγχολία κλπ κλπ αλλά εγώ λέω όχι.. Εγώ λέω ότι είσαι μες την τσαντίλα και μες τα νεύρα κι αν είχες μπροστά σου αυτό που σε έχει φέρει σ'αυτήν την κατάσταση, ευχαρίστως θα το έκανες χίλια κομμάτια τραβώντας το παράλληλα και σε βίντεο για να χεις τη χαρά να το βλέπεις και να το ξαναβλέπεις..

Σε διαβάζω..πάντα.. Μένω εκτός όμως..δε σχολιάζω.. Ξέρω πως όταν το θελήσεις, θα έρθεις εσύ εντός..

Θέλω πολλά να σου πω..για τις αλλαγές που έχουν έρθει..γι αυτά που φοβάμαι ότι θα μείνουν στάσιμα..-την τρέμω τη στασιμότητα..- γι αυτά που έρχονται.. και για εκείνα που έχουν χαθεί για πάντα.. Για τα χάδια και τις αγκαλιές που αποζητώ τα βράδια και τα βρίσκω μέσα στις/από τις λέξεις.. Για τα διαζύγια που έχω πάρει απ'τη ζωή και για τα απροσδόκητα που επιμένω να πιστεύω ότι θα σκάσουν μπροστά μου και θα με αφήσουν για ακόμη μια φορά μαλάκα.. Όπως απροσδόκητο ήσουν εσύ.. Το ξέρεις ότι δεν με φροντίζω..

Σ'ευχαριστώ για το ποίημα..

Δεν έχω ξεχάσει εκείνο το ταξίδι.. Θα θελα να έρθω κάποτε..να σε πάρω τηλέφωνο και να σου πω: "θυμάσαι τότε που ήμασταν βόλτα στην Αθήνα ένα μεσημέρι και μου έλεγες ότι ήθελες να μου δείξεις το Μόναχο?? Ε, ωραία, κατέβα κάτω γιατί έχω ξεπαγιάσει!!"

Κι επειδή κάποιος μου ζήτησε ένα statement: I want you! Α μα πια! Μ'έπρηξες..!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.