Jump to content

HAPPY BIRTHDAY MAFIA!!!!!!!!!!!!!!!!!


agomahodas

Recommended Posts

A μαλιστα...γιορταζει το ετερον ημισυ της Nerd και η εν δυναμει δικηγορος του φορουμ μας ε???

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΑ,ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ,ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΕΙΡΕΣ ΔΙΚΕΣ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΕΕΕΕΕΕΕΣ....ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ..ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΛΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ Ε????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αχ η αγαπη μου μεγαλωνει.... να σαι χαμογελαστη και τρελη ... α! κ οπως θα ρχεσαι σπιτι φερε χυμο και κορν φλεικς :P

μακια---υγεια πανω απ ολα! emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρόνια πολλά, με το καλό το πτυχίο, καλές δουλειές ΕΚΤΟΣ του ιατρικού χώρου ;) και την υγειά σου και το χαμόγελό σου πάνω απ΄όλα!

είσαι γλύκα :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρονιά πολλά, καλά, δημιουργικά και ευτυχισμένα! emwish

Να τα εκατοστήσεις!

Και με το καλό το πτυχίο! Μακάρι να αποτελέσει την αρχή για πολλές πολλές ευτυχισμένες στιγμές στη ζωή σου! :)

...και να χαμογελάς, ε???? Μην αφήνεις κανέναν να κλέβει το χαμόγελό σου! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ω μωρε μου....ξεκινησαν τα καρκινακια μας αβερτα!!!!

:anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:να αναβεις γυρω σου απειρες φωτιες!!!!

Χρονια πολλα και ευτυχισμενα.

Αφου σου ευχονται οι απο πανω "να χομογελας" κατι θα ξερουνε για να το λενε.....να θυμασαι δεν υπαρχει ωραιοτερο πραγμα απο ενα χαμογελαστο προσωπο.

emdaisy

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρονια πολλα Mafia μου !με το καλο το πτυχιο και ολα τα ομορφα! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα mafiozaki μου!!! Με το καλό το πτυχίο!!! Και θέλω πολλά πολλά χαμόγελα (όχι μόνο σήμερα που γιορτάζεις!!!!) emkissemrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια καλά, πολλά, ευτυχισμένα, ευλογημένα!

Γεμάτα χαρές, γέλια, αγάπη απ' όλους και προς όλους!

Καλή επιτυχία στο τελευταίο μάθημα, στην πρώτη δίκη, σ' όλες τις δίκες σου, σε κάθε αγώνα σου!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαφιόζα (όνομα και πράμα) εύχομαι χρόνια πολλά, καλά και έντονα! Να είσαι καλα και να προσέχεις τον εαυτό σου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

happy birthday mafia και σ'ευχαριστώ (ξέρεις εσύ γιατί)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μαφ , χρονια σου πολλα γεματ υγεια και επιτυχιες.και φυσικα χαμογελο...πολλα χαμογελα!!!

ο,τι επιθυμεις!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρόνια πολλά φωτογράφε... να χαίρεσαι ότι αγαπάς... και να μοχθείς για ότι λαχταράς... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά (μα περισσότερο καλά, quality over quantity :P) , σου εύχομαι ό,τι καλύτερο! Να περάσεις καλά ό,τι κι αν κάνεις σήμερα! (εντάξει, εντάξει, όχι άλλα cliche... emsplats )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρονια σου πολλα πολλα mafia μου! (Η αγαπημενη μου τριλογια ειναι ο Νονος οποτε περιττο να σου πω ποσο με ενθουσιαζει το ψευδωνυμο σου!) Να τα χιλιασεις και να εισαι παντα!-παντα!-παντα! τρισευτυχισμενη!(τα λεω εις τριπλουν για να πιασουν...) :withstupid:emarabia

Μη νομιζεις οτι εχω ξεχασει...Απλα αυτο τον καιρο δεν προλαβαινω ανασα να παρω. Αλλα μην ανησυχεις-θα σου στειλω πμ οπως+δηποτε!!! Κανε μονο λιγο υπομονη μαζι μου.. :wub:

Να περασεις τελεια τη μερα ! embandemsorcerer

emkissemkissemkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να είσαι γερή, να σε αγαπάς, να σε φροντίζεις, και να περιβάλλεσαι πάντα από ανθρώπους που νοιάζονται..και είναι ικανοί να σε νιώσουν πραγματικά. Και ας μην φαίνεται πάντα με την πρώτη ματιά.

Το δώρο μου:

Σκοπιά

Κρατάμε μέσ' στα χέρια μας τα πρόσωπά μας

Και βλέπουμε χρωματιστές εκτάσεις

Οι σκέψεις μας γίνονται γεννιούνται

στην κάθε μας ματιά.

Δεν ανθήσαν ματαίως τόσα θαύματα

η χάρη τος είναι ψηλή περικοκλάδα

που σφίγγει τα μελλούμενα και τη ζωή μας

μέσα στα αστέρια"

Ανδρέας Εμπειρίκος emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.